|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kje ste naredil otroka
13.8.2006 0:30:01   
Sita
Ja, ni problema. Za letošnje silvestrovo še nismo oddali rezervacije.

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kje ste naredil otroka
17.8.2006 9:24:47   
srki
Še zdaj ne vem, ali doma ali na Paguuser posted image . Glede na datum pdp bi rekla da na morju, glede prekoračenega roka bi pa rekla da domauser posted image .

Sita, pol moram moje vprašat, če so mene delali v nevihti, jaz sem tudi deklica, ki se hitro razjezi in hitro umiriuser posted image

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kje ste naredil otroka
17.8.2006 15:55:29   
Anonimen
19.2.2005 ob cca. 17.30 doma v posteljiuser posted image

kako vem? Ker sem bila 3 dni prej na HSG-ju pa so nama rekli, da teden dni ne smevauser posted image , jaz sem pa šla ta dan na Chippendalse, pa sem dragemu rekla, da me naj porihta, da me ne bo kje tam od hormonov razneslouser posted image . Pa me je porihtal in zrihtaluser posted image . Čeprav je izvid HSG-ja pokazal, da po naravni poti ne bo user posted image . Evo kaj delajo hormoni oz. slačifantjeuser posted image

(odgovor članu Sita)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kje ste naredil otroka
17.8.2006 16:10:28   
sanasan
URSKAuser posted image

Pa dobro idejo si mi dala, jaz bi rada še enegauser posted image ...a kdo ve, kje bodo C. v kratkem?user posted image  Bom šla kar na predstavo...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kje ste naredil otroka
17.8.2006 16:18:50   
Anonimen
ja sanasan en mi je celo lubčka dal. Ali lahko takole tudi user posted image user posted image ?

ŠE dobro, da sem se potem na koncu slikala z njim in imam fotko, če bo mali bolj njemu podoben in bo kaj spraševaluser posted image

Pa jaz jih tudi čakam, ker Emma ne rata in ne ratauser posted image

< Sporočilo je popravil URSKA -- 17.8.2006 16:19:40 >

(odgovor članu sanasan)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kje ste naredil otroka
17.8.2006 16:48:40   
valči
user posted image sva naredila na morju teden dni po poroki v prikolici v kampu,je pravi mali adrelinc.
user posted image
user posted image  sva naredila doma okrog prvega maja ali konec aprila.Sta se oba takoj prijela,drugič sem šla test delat tri dni prej in je pokazalouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kje ste naredil otroka
17.8.2006 18:16:17   
Anonimen
user posted image  - 3. aprila na vikendu - sva prijatle, ki sva jih povabila domov spodila user posted image user posted image user posted image user posted image
drugega - letos na morju (nekje okoli 25.julija) - smo bili skupaj s prijatelji, ki že imajo dva, pa sta naju vprašala, kaj čakava - ker nisva imela pametnega odgovora - evo...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu valči)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kje ste naredil otroka
20.8.2006 21:21:28   
bombonček
Na dopustu v Zadru!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kje ste naredil otroka
20.8.2006 21:37:52   
nanak
24. aprila 2005, zvečer pri taščici na postelji  user posted image user posted image user posted image

27. aprila pa sma šla v Gardaland in mislim da je Luka najmlajši, kateri je obiskal ta zabaviščni park  user posted image user posted image user posted image
Ne bo mogel rečt, da ni bil v Gardalanduuser posted image user posted image user posted image

Lp. nanak


_____________________________

Iz pleničk se ti smehlja, nekaj čisto majhnega. Nedolžno ti zre v oči, k mamici v naročje si želi!

(odgovor članu bombonček)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kje ste naredil otroka
20.8.2006 21:58:06   
BlankaT
Vse tri domauser posted image user posted image user posted image , so se vsi trije prijeli prvič.

_____________________________

Ni lepšega kot, če te pogledajo otroške oči in ti rečejo "Mami, rad te imam!"

(odgovor članu nanak)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Kje ste naredil otroka
20.8.2006 22:51:09   
soncek&luna
25.1.2005, med 11.-12. uro, med malco pri meni doma... sem bolj blizu sluzbe prej stanovala pa sva "skocila na malico" user posted image

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu BlankaT)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Kje ste naredil otroka
21.8.2006 22:01:30   
Bejba
Naš prvi je smučar - smo ga naredili na smučanju na Golteh, v apartmaju na postelji.
Drugi pa je pomorščak - smo ga "uvozili" iz Grčije (poročno potovanje), naredili pa kar na balkonu apartmaja sredi belega dne skrita za drevesom, ki je rastel pred balkonom user posted image . Še dobro, da ni bilo prometne poti mimo apartmaja, ker smo bili v pritličju user posted image

Kako vem kdaj? Pri prvem smo se nekaj časa matrali in sem že tok računala te ovulacije in neovulacije, da sem točno vedela kdaj sem imela ovulacijo.
Pri ta drugem sem pa potem za nazaj izračunala kdaj je bila ovulacija in je bila ravno na poročnem potovanju.

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Kje ste naredil otroka
21.8.2006 22:38:11   
marcela
Prvo med potovanjem po Avstraliji v avtodomu, ostala 2 pa doma v udobni postelji.

_____________________________

Počni kar ti je volja, le poskrbi , da s svojimi dejanji ne prizadaneš drugih

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Kje ste naredil otroka
22.8.2006 17:16:11   
NRMM
26.3.05 okoli 22.00 na sedežni v dnevni, zato pa tako rada razgraja po njej user posted image  (pa mož je najbrž gledal zraven tv user posted image ,ker jo mala obožuje ).

Po SS in 3 mesečnemu potrebnem čakanju prijelo iz prve user posted image .



_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu marcela)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Kje ste naredil otroka
23.8.2006 9:02:34   
tanikaa
Doma v posteljiuser posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Kje ste naredil otroka
23.8.2006 11:20:13   
petra.horzi
dve možnosti sta-al v avtu nekje v logatcu:) al pa v njegovi sobi na sedežni
ne vem k sva dvakrat v tistem dnevu, pa ne vem katero je prjeluser posted image user posted image

_____________________________

moj sonček je že "velik fant"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Kje ste naredil otroka
29.8.2006 15:37:38   
katerina
na eni mejčkeni plažici nekje v puli, ko so nama zvezdice svetile

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Kje ste naredil otroka
2.9.2006 23:20:13   
Anonimen
taprvo kar doma,na postelji,tamalo pa v val senales-u (ali v hotelu na 2011m ali na ledeniku 3212m).sva šla na eno poletno smuko in jo prišvercala domov).mogoče ji je pa zato tako všeč na snegu in v burji in sploh je ne moti mraz,niti mrzlo morje,doma se je kopala v bazenu,ko je imela voda šele 19stopinj. naša mala ledena kraljica,hehe!

(odgovor članu katerina)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Kje ste naredil otroka
3.9.2006 22:08:12   
smrka
V dvosobnem stanovanju v spalnici, pojstla 2mx90, horny sm bla pa k 100 hudicev.

(odgovor članu MojcaG)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Kje ste naredil otroka
4.9.2006 12:49:31   
NINIKAM
1. V Porotorožu v hotelu (april 2002)
2. V Grčiji na dopustu (13.08.2006).

Zgleda, da nam morska klima paše.user posted image

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Kje ste naredil otroka
4.9.2006 13:00:03   
*Neja*
28. oktobra lani na Ptuju - v kontejnerju taščine firme. Postelja je bila nikakva, a očitno učinkovit teren. Sva pa načrtno odpotovala na "kopalni vikend" par ur pred ostalimi prijatelji, ki so sledili. Vidiš, pa se je splačalo. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

22. julija 2006 se je rodila najlepša deklica Neja.

(odgovor članu NINIKAM)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Kje ste naredil otroka
7.9.2006 19:19:16   
dalia
Doma v spalnici.Banalno,pa vendar najboljšeuser posted image

(odgovor članu MojcaG)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Kje ste naredil otroka
7.9.2006 22:15:04   
Pupica
Če b čvovk vedu vse...user posted image user posted image user posted image user posted image

Ej pojma nimam!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Kje ste naredil otroka
8.9.2006 13:29:49   
Jolly
1. Doma v postelji, moz imel 38 vrocine, ampak ker sem imela ovulacijo sva morala nareditiuser posted image user posted image
2.pa tudi doma, ampak na kuhinjski mizi in spet je biluser posted image user posted image


_____________________________

Najbolj tvegaš kadar ne tvegaš... življenje je cesta po kateri so lepe in grde poti - najlepša pot pa je bila tista, na kateri sem spoznala tebe.

http://joker80.moj-album.com/

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Kje ste naredil otroka
9.9.2006 0:32:08   
sneška_
 Naredili sva najino kraljico na obali v Avstraliji točno na Cronalli  obali v Sydey 10 februara.

(odgovor članu Jolly)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?