|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pomoč RR-ovki v stiski
16.8.2006 22:59:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Radha
Živi v kraju kjer je večja verjetnost zadetka na loteriji kot pa,da bi dobila službo.

Kje pa je to potem? Se bom jaz takoj tja preselila. user posted image user posted image user posted image

Se pa drugače strinjam s tabo, Radha. Tisti, ki ni nikoli živel v mrazu, ki ni nikoli pri 0 stopinjah v bundi pomival posode z mrzlo vodo - tisti ne ve, kaj je to in mu človek tudi ne more zameriti. Samo upa lahko, da mu česa takega nikoli ne bo treba.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   [Brisano sporočilo]
17.8.2006 11:44:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Pomoč RR-ovki v stiski
17.8.2006 23:44:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

Anonimna, javi se mi na privat. Nekaj malega lahko pomaga naša družinica.

L.


Enako user posted image

Je pa zaenkrat najcenejše ogrevanje na elektriko. Morda bi bilo smotrno razmisliti o nakupu električnih radiatorjev?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Pomoč RR-ovki v stiski
18.8.2006 0:53:47   
Rožica I
Ko prebiram te poste, me kar stisne v grlu.. Nekdo je v stiski, prosi ves ponižen za pomoč, pa ga pribijamo na križ in vse povprek zaslišujemo!! Človeku je zraven gretja, potrebno tudi dostojanstvo, zato če daš, daj brez zadržkov ali pa sploh ne daj!
Včasih sem bila v situaciji, ko sem (v na pol kislem štosu) govorila prijateljici, če si revež, si še dostojanstva ne moreš privoščiti user posted image  ! Dobro je ena predhodnica napisala (mislim da Hafi), ne stresajmo še prahu na njih..!
Živim iz meseca v mesec, šparam kjer se le da, jurja ali dva pa mi ne spremenita situacije! Njim pa jo definitivno!!!
Se spet ponavljam,vem; nočem pametovat, ampak ne stopimo nekomu, ki je že tako na tleh, še na glavo!       Prosim, naj mi katera pošlje TRR na zs.      A sad adijo...  Rožica

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Pomoč RR-ovki v stiski
18.8.2006 5:22:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I
če si revež, si še dostojanstva ne moreš privoščiti user posted image

Tistega lepega dne, ko bo končana moja avtobiografija, boste lahko videle, koliko dostojanstva sem zaradi revščine "morala" pogoltniti jaz. In ker sama to prekleto dobro vem, se s citiranim stavkom še kako strinjam. In seveda upam, da nikoli in nikjer nobeni ne bo potrebno doživeti in preživeti česa takšnega. Sama se imam sicer za močno žensko, ampak vse niso take. S tem ne trdim, da anonimna, ki potrebuje pomoč, ni taka, ampak marsikoga bi že 1% tistega, kar sem preživela jaz, spravil na tla. Ali pa vsaj na Psihiatrijo.
Tako, da... Pravilno je, da se situacijo preveri, kolikor se jo lahko, in na forumu tudi "dovolim" nestrinjanja in kritike (tudi s strani anonimnih), ampak pljuvanja, zmerjanja in podobnega sranja pa tukaj na Dobrodelnosti ne bo. To sem napisala že v na vrhu pripetem postu "Namen podforuma". Če komu kaj ni prav, ima še vedno dve alternativi: ZS ali pa... molči!

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Pomoč RR-ovki v stiski
18.8.2006 9:14:13   
kalbo
Kerensi sem v trenutku ko sem prebral prvi post pisal za podatke. Lahko mi jih pa posreduješ tudi  ti anonimna, ki potrebuješ pomoč.

Zasliševati človeka, ki potrebuje pomoč se mi zdi pa bedasto. Če nas je pa nalagala, pa itak velja rek " Za vsako rit palca raste".

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Pomoč RR-ovki v stiski
18.8.2006 12:58:09   
Lusa
Tudi mi trije + naš user posted image  ti bomo pomagali in ti danes nakazali denar.Močno si želim ,da bi to zimo bili ob toplih-VROČIH radiatorjih.

lp

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Pomoč RR-ovki v stiski
18.8.2006 13:22:11   
*pepelka*
Močno si želim ,da bi to zimo bili ob toplih-VROČIH radiatorjih.


tudi mi si to želimo, vendar pa glede na znesek, ki se je zbral, stvari niso tako obetavne. Zbrali smo 12.000,00 sit + piesmce, ki jo čaka še na pošti. Pa še Lusa bo nakazala svoje in upam, da še kdo.
S skupnimi močmi nam bo morda le uspelo.

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   [Brisano sporočilo]
18.8.2006 13:24:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *pepelka*)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Pomoč RR-ovki v stiski
20.8.2006 9:45:23   
Teja N
Anonimna, javi se še meni prosim. Če sem imela za druge, bom tudi zate.user posted image
 
Lp,
Tejauser posted image

_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Pomoč RR-ovki v stiski
20.8.2006 22:55:20   
iva01
Anonimna še men se javi bom tud jaz probala kaj prispevat...

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Pomoč RR-ovki v stiski
21.8.2006 9:30:06   
Panda.
Ojla!

Anonimna, lahko pa tudi katera druga, če si zelo želiš ostati anonimna user posted image , mi sporočite kakšne podatke o računih, da nakažem kakšnega jurja... Ker nisem (bila) zaposlena sicer dobivam le starševsko nadomestolo, nič nadomestila za plačo, tako da ne bodo ravno milijoni user posted image , ampak, da bi pa otroka zeblo.... In če samo pomislim, kao rad ima toploto moj malček. Ko ga zebe že pri 20 stopinjah user posted image .

No, naj mi katera kaj sporoči.

lp He

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Pomoč RR-ovki v stiski
22.8.2006 8:26:13   
Olivija
Draga Anonimna, prosim javi se še meni. Nekaj tolarjeva se bo našlo, pa zdaj ko imamo A-banet gre to hitro. Imam pa še dva nova topla otroška velurja za oddat, pa še bi se kaj našlo. Napiši mi samo koliko je star tvoj otrok.

Mi kurimo na les, zato vem kako je pri 14 stopinjah, toliko imamo pozimi zjutraj, pa ni prijetno.

LP in srečno.

O.

< Sporočilo je popravil Olivija -- 22.8.2006 8:27:04 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Pomoč RR-ovki v stiski
22.8.2006 22:04:40   
Anonimen
Naj še meni nekdo prosim pošlje podatke.

(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Pomoč RR-ovki v stiski
23.8.2006 13:46:48   
Tadeja
Anonimna, prosim še meni pošlji podatke.

_____________________________

Bila sem topel veter svetlozelenih poljan
in kot žrebe brez vajeti ujeto v sončen dan.
(Saša Vegri)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Pomoč RR-ovki v stiski
23.8.2006 22:29:55   
kepa*
Šele danes sem prebrala temo.
Anonimna, z veseljem ti vsaj malo pomagam. Ni veliko, a nekaj malega lahko prispevam. Pošlji mi TRR na ZS.

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Tadeja)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Pomoč RR-ovki v stiski
30.8.2006 23:52:37   
matjuška10
Anonimna, pošlji mi številko TRR na ZS

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Pomoč RR-ovki v stiski
31.8.2006 6:53:02   
ajdaN
Še meni prosim številko računa - nekaj se bo že našlo.

(odgovor članu matjuška10)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Pomoč RR-ovki v stiski
31.8.2006 8:48:27   
Anonimen
Anonimna, prosim pošilji mi na ZS pošlji tvoj TR. Nekaj malega se bo že našlo. Skupaj bomo že nabrali nekaj denarja, da ne vas ne bo zeblo.


(odgovor članu ajdaN)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Pomoč RR-ovki v stiski
31.8.2006 8:58:44   
*pepelka*
Do sedaj se je zbralo 36,500 SIT, sicer je to podatek iz začetka tedana, tako da je morda znesek že kaj višji.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Pomoč RR-ovki v stiski
31.8.2006 9:29:00   
Lusa
Močno upam ,da bo znesek še višji user posted image ,ker so res potrebni radiatorjev.

Žal naša anonimna ne želi vso zgodbo povedati ,vendar vedite ,da so zelo potrebni pomoči.

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Pomoč RR-ovki v stiski
31.8.2006 9:45:30   
Kleopatra
Mogoče bi lahko združitli pomoč. Barbarina družina potrebuje radiatroje, prav tako tale družinica. user posted image
Dajmo še tukaj organizirati nekaj radiatorjev.

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Pomoč RR-ovki v stiski
31.8.2006 11:09:49   
*pepelka*
Kolikor je meni znano so jih že kupili, vendar pa ne vem, če so tu že vse plačali.

(odgovor članu Kleopatra)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Pomoč RR-ovki v stiski
31.8.2006 11:23:55   
Anonimen
Pozdravljeni!Se opravičujem za pozno javjanje,ampak te dneve nisem bila ravno aktivna.Ja,radiatorje smo že kupili,saj sem hafi napisala na zasebnem,če se ne motimuser posted image .Sedaj je potrebno še tiste manjše stvari,ki jih potrebuješ zraven,saj ne vem kako se temu reče,nekaj cevi tudi že imamo,so pa še naročeni,tako da čakamo da jih pripeljejo.na bankomat nisem nič šla,saj nisem utegnila.
Bi se pa rada zahvalila VSEM,KI STE NAM POMAGALI IN TISTI KI ŠE BOSTE.Smo šli računat in potrebujemo samo še cca 30.000 sit oz. še malo manj
HVALA VSEM še enkrat

(odgovor članu *pepelka*)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Pomoč RR-ovki v stiski
31.8.2006 11:27:06   
Kleopatra
To pa bomo še zbrali. user posted image Še malo pa boste na toplemuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?