|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ista imena za otroke in pse?!
15.8.2006 14:20:01   
arielca
Moja princeska je Brina user posted image . Ime je bilo všeč meni in mojemu možu, zato nisva niti razišljala o kakšnem drugem imenu. Vem, da je tako ime tudi kakšnemu user posted image aliuser posted image  - pa kaj potem!
Našemu maležančku je ime Vito in poznam fantka s tem imenom, pa se mi zdi, da mu super paše in mi ni prav nič čudno. Njegovim staršem pa tud ne! Sicer ima pa tako ime tudi Mercedesov kombi user posted image .
Če ti je ime všeč, nimaš kaj razmišljati. In Brina je res lepo ime user posted image !

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ista imena za otroke in pse?!
17.8.2006 23:49:02   
Pupica
tudi midva imava mačko Lucijo in ribico Rudija...doma (na kmetiji) pa smo vedno imeli krave Meto, Nežo in Rožo (pa sta mi Meta in Neža prav lepi imeni danes)! Pa psico Lano, mačko Kajo in še kaj bi se našlo...


Ja hudouser posted image user posted image user posted image

Sicer pa ne vem zakaj si občutljiva.Jaz sem vedno govorila da bom mela punčko z imenom Kaja in fantka z imenom Timi in Miha. No pa se moj lubi ni strinjal, češ da sem mela kužko Kajouser posted image Ja in?Kaja je še vedno FENOMENALNO IME!pa pikauser posted image

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ista imena za otroke in pse?!
18.8.2006 1:12:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ali sem samo jaz preveč občutljiva, ali kaj?


Malo si občutljiva, ne pa preveč.

Bolj bi rekla, da imajo lastniki psov in ostalih domačih živali zaspano domišljijo in reven besednjak "pasjih" in ostalih živalskih imen.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ista imena za otroke in pse?!
18.8.2006 2:02:28   
KIRA
pri nas je tud dokaj pogosto ime KAJA. žal za oboje, otroke in pse. predvsem ker imamo eno v soseščini. pol se pa naša mama zčne dret: Kaja fuj!, si lahko misiš, kako to butasto izpade. pa da ne bo pomote - men je to čist o.k. ime za psa. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ista imena za otroke in pse?!
18.8.2006 10:15:31   
Anonimen
Mene tudi nič ne moti. Nekatera imena so res univerzalna, za otroke in za pse. Da bi pa kdo dal sinu ime Floki, se pa itak najbrž ne dogaja.

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ista imena za otroke in pse?!
18.8.2006 11:36:24   
Blacky30
IZVIRNO SPOROČILO: kada

Jaz poznam ene k majo tri psičke. Ime jim pa je Kaja, Lara in Sara.
Me ne moti, če je tko tud mojim hčerkam ime.user posted image


fipi, kaj pa zdaj? Boste menjali ime? To, da ima zdaj tvoja punčka ime, ki tebi ni všeč, pa je res bedarija. Zakaj pa sta menjala, kaj sta mislila, da nobeni psički ni ime Sara?
Mi imamo Taro. Pa vendar se jaz na to ne bi ozirala. Definitivno obstajajo psički z vsemi imeni, ki jih imajo naši otroci. Dala bi ime, ki mi je všeč.user posted image

(odgovor članu kada)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ista imena za otroke in pse?!
31.7.2008 20:32:01   
LARIKA
Če je tebi to ime všeč se ne oziraj na to, da je psu tako ime user posted image . Iztop Čop je imel (lahko da jo ima še vedno). psičko, ki ji je ime tako kot meni, s tem da imam jaz ZELO redko ime, ampak se niti malo ne sekiram. Pa vem, da je bla tud krava s takim imenom, jaz se temu samo še smejem user posted image . Pa naša psička je recimo tudi Lara, pa vem da je malo morje  deklic oz punc s tem imenom, ampak naši psički smo to ime paše user posted image .

_____________________________

Imejmo se radi

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ista imena za otroke in pse?!
31.7.2008 20:45:04   
Rubin.
Nisem brala odgovorov, bom pa to napisala, vsak lahko da ime kakšno hoče, tako dojenčku, kot živali, jaz se na to ne oziram.
Smo pa imeli muce (ne vse naenkrat ), ki jim je bilo ime: Mozart, Kelly, Dillan, Donna (ja to je bilo v času Beverly Hillsa user posted image ), Rupert, Melly in Snoopy (ja pasje ime je imela mačka user posted image ).

Ima pa moja teta tudi psico z imenom Brina, tako da ne vem zakaj je to ime tako popularno user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ista imena za otroke in pse?!
31.7.2008 20:48:16   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ne zdi se mi spoštljivo do otroka, da ima pes enako ime.



Ah dej no dej... ce ti je to ime kul, potem ji tako ime daj. Kaj pa te briga... Mi imamo v ulci ze cel lajf psicko Kajo, pa je meni ta ime fuuull vsec za puncko. :)))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ista imena za otroke in pse?!
31.7.2008 20:55:36   
Rubin.
Meni je tudi to vseeno. O.K., edino psa in otroka ne bi imela z istim imenom, mislim v familiji. V bloku pa ... kaj pa vem. Malo zoprno je res mogoče. Ampak če ti je ful všeč ... saj mogoče pa lahko tako vzameš, da je to fletno, da sta dve Brini v bloku. Saj je verjetno kužika fletna, vsaj meni so vse.


Ta bi bila pa malce huda, ali pa tudi ne, bi kar oba naenkrat ubogala user posted image .

Samo ta tema je iz leta 2006, sedaj anonimna verjetno išče ime že za drugega otroka user posted image . Larika od kje si jo pa potegnila?

< Sporočilo je popravil Rubin. -- 31.7.2008 20:57:04 >

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ista imena za otroke in pse?!
1.8.2008 11:34:37   
tatam
Meni je Brina eno najlepših imen za punčke.Mislim,da sem povedla vseuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ista imena za otroke in pse?!
1.8.2008 11:39:15   
baguSka
Samo ta tema je iz leta 2006


Nc hudga. Tema je ocitno se vedno aktualna.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ista imena za otroke in pse?!
1.8.2008 12:36:25   
laknerš
Ja tudi jaz imam podoben problem. Naši psiški je bilo ime Lana, zdaj pa ko bom čez dva meseca rodila razmišljam, da bi dala enako ime svoji hčeri pa se mi zdi smešno vsaj za tiste, ki so vedeli za ime naše psičke, ki je na žalost umrla pol leta nazaj.

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ista imena za otroke in pse?!
1.8.2008 12:39:26   
Rubin.
Zdaj sem se spomnile še ene dobre. Tašča je imela kozo Majo in čez nekaj let, se svak oženi z punco z imenom Maja. Tako, da so imeli dve Maji pri hiši user posted image . Tako, da pazite, ko boste imele že odrasle otroke, kakšna imena boste dajele živalim, zna biti malce nerodno user posted image . Sicer pa je bila tista v hlevu meni bistveno bolj simpatična, kot tista v dnevni sobi user posted image , kaj češ smo se navadli tudi na to.

(odgovor članu laknerš)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ista imena za otroke in pse?!
1.8.2008 21:44:34   
Anonimen
Mi smo pred 9imi leti izbrali za našega kužka ime Nik. Zakaj? Ker smo hoteli izbrat nečloveško ime... Ja pa ja, zdaj pa je v vsaki ulici vsaj en otrok Nik domauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ista imena za otroke in pse?!
3.8.2008 23:19:12   
mišk
Mi imamo hčerkico Dono, pa tudi med kosmatinci  zasledim enako ime.user posted image  Me ne moti. Tudi jst sem mačkom vedno dajala človeška imena, pa s tem nisem mislila nič slabega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ista imena za otroke in pse?!
3.8.2008 23:25:58   
klepetka
Mi imamo pa hčerko  Lano, sestrična pa psico Lano.PA me niti malo ne moti

_____________________________



(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ista imena za otroke in pse?!
4.8.2008 14:12:41   
saline
Jaz poznam eno psičko, ki ji je enako ime kot meni, pa se mi zdi prav simpatično.

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Ista imena za otroke in pse?!
6.8.2008 14:47:57   
caligula
jaz imam zdaj psičko Ajšo in psa Basa, prej sem imela psa Marka ter glodalce od Mihata, Simonce, Nine, Žž,pA vse do pasjih mladičkov od Ajše, ko so zdaj stari 5mesecov in so vsi dobili "človeška" imena ( tai, luna, maks)
Tud zbiram ime za mojga frigolina ko prileze vn nekje novembra pa nimam nobene ideje.

(odgovor članu saline)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Ista imena za otroke in pse?!
7.8.2008 9:08:13   
Anonimen
Naš maček doma pri starših je Miha,  mi imam pa mačka z imenom Jakauser posted image ....mah men je to kul in me prov nič ne bi motilo, če bi bila tam ena kužika Tinauser posted image .

(odgovor članu caligula)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Ista imena za otroke in pse?!
7.8.2008 9:11:45   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.
Mene tudi nič ne moti. Nekatera imena so res univerzalna, za otroke in za pse. Da bi pa kdo dal sinu ime Floki, se pa itak najbrž ne dogaja.
Če obstaja Nodi, najbrž tudi Floki.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Ista imena za otroke in pse?!
17.8.2008 11:42:18   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: laknerš

Ja tudi jaz imam podoben problem. Naši psiški je bilo ime Lana, zdaj pa ko bom čez dva meseca rodila razmišljam, da bi dala enako ime svoji hčeri pa se mi zdi smešno vsaj za tiste, ki so vedeli za ime naše psičke, ki je na žalost umrla pol leta nazaj.


Zakaj pa ne? Pač rečeš da ti je lepo ime in da je še spomin hkrati na ljubljeno kužiko.
Men je moj dal stop znak ko sem hotla (že pred porodom) ga prepričat da če bi bila punčka da bi bila Aurora. S tem da je pri nas doma psička s tem imenom. Sam ime je pa res lep in nenavaden.
Ja, drgač pa par dni nazaj sedim pred bajto in dlišim Neli, Neli,... Pa gledam, pa gledam, pa mi ni blo nč jasn. Pol pa le mal bolj pogledam pa vidim na travniku eno punčko in psičko, Neli.
Ja, pa isti dan ko sem jst sporočina da imamo Neli je kolegica dobila klic od druge kolegice, da ima psa z imenom Neli. Je rekla da se je tok režala, men pa tud ni to nč tazga.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu laknerš)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Ista imena za otroke in pse?!
17.8.2008 11:46:29   
ursa30
jaz imam doma psičko Taro, sem mislila, da je to bolj pasje ime, zdaj pa ugotavljam, da je čedalje več punčk s tem  imenom user posted image

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Ista imena za otroke in pse?!
17.8.2008 12:52:23   
benika
A ve res morate komplicirat tudi tam, kjer to ni potrebnouser posted image Mi imamo psičko Vito, tako je ime tudi sosedovi punci, pa zaradi tega nihče nikogar ne gleda grdo.

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Ista imena za otroke in pse?!
17.8.2008 13:12:29   
Naja30
Moja hčerka je Tija in sem tudi slišala že, ko je ena gospa poklicala svojo psičko tako. Me ne moti. Moja psička je bila pa Kaja.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?