|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
29.8.2006 16:13:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: MAJČICE
29.8.2006 20:40:15   
Anonimen
Sadjevke, ne se dat! Ne se dat!!!
Jaz bom test delala po 10.9. enkrat. Ne vem, kako bom zdržala....
Midva v času ovulacije nisva bila tako pridna, no, khm, men se sploh ni dalo sexat. Obstaja pa možnost zanositve, jasno, tolk pa sveen svauser posted image .
Držte se, pa ne obupat.
To bo moj drugi otroček. Prva mi že veselo pije kri s svojo trmo user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: MAJČICE
30.8.2006 8:29:07   
Anonimen
Dobro jutro, sadjevke!
Že kaj novih majčic?
Kivi, še vedno držim pesti, da zagledaš tisti magični +... dokler ne pride rdeča kapica, ostaja upanje. Saj veš.... upanje umre zadnje. Ne daj se Ines,...lalalalala

Marelca- ali te naj kar junijka poimenujem? Ko boš pri junijkah se pa javi še pod svojim nickom in sadjevskim imenom.

Ostale.... se beremo z novicami kot so..... juhuhuhuhu, končno tudi pri nas tisti dve črtici... itd.

No, jaz še vedno čakam na 14.9., da opravim test (če ne bo prej tiste, saj veste katere... tiste katere se ime naj tukaj ne izgovarja)

Lp, Melona

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: MAJČICE
30.8.2006 13:59:51   
daria78
Jaz si bom pa drug teden na jasnem kaj je in kaj ni. Kakšnih posebnih znakov ne zaznavam, tako da se prav bojim tete in Krvavca. Po drugi strani pa me je tudi user posted image  zelo strah, saj sem imela nekaj mesecev nazaj zelo slabo in bolečo izkušnjo user posted image .
Vseeno si želim še enega user posted image  in le zakaj ne bi bil "Majček"?
Držim pesti tudi za vas!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: MAJČICE
30.8.2006 18:34:33   
bavcek
halo punce!
Sem nova tukaj, gor spremljam vas pa že kr dolgo. V ponedeljek sem ugotovila da sem tudi jaz majčica, tak sem vesela da še zdaj ne morem verjetuser posted image user posted image . Test sem pogledala 100 x če prav vidim. Zdaj pa upam da bo vse vredu do konca.
Pa veliko sreče ostalim ki se še trudite in tiste, ki ste že vesele nosečkeuser posted image

(odgovor članu daria78)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: MAJČICE
30.8.2006 22:13:54   
Anonimen
SEZNAM user posted image  MAJČIC
 
1) bavcek user posted image  user posted image
 
 
Čestitke prvi majčici user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Ostale se pofočkajte (nik, kako dolgo ste user posted image da je uspelo in PDP) - bavcek tudi ti sporoči!user posted image
 
Tako prva MAJČICA je že na seznamu user posted image . Le katera bo naslednjauser posted image
 
 
 

(odgovor članu bavcek)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: MAJČICE
31.8.2006 15:38:54   
bavcek
lep pozdrav!
ja nama je ratalo v tretje, tak da to kr drži v treje rado greuser posted image
drugače pa do zadnjega nisem vedla da sem noseča, sploh nisem opazla znakov, mogoče zardi prevelike želje pouser posted image , in za to ker prej dvakrat ni ratalo!
lep dan!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: MAJČICE
31.8.2006 19:02:57   
Anonimen


SEZNAM user posted image  MAJČIC
 
1) bavcek user posted image  user posted image (trije meseci, PDP???)
 
 
Ostale se pofočkajte (nik, kako dolgo ste user posted image da je uspelo in PDP)
 
 
BAVCEK - si izračunala PDP? Javi!
 
 
 
 


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: MAJČICE
31.8.2006 23:35:31   
Anonimen
uauauauauauauau, bavček, bravo, bravo, bravo. Iskrene čestitke!user posted image
Komaj čakam, da bomo vse sadjevke na seznamu....
lp

ringlo

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: MAJČICE
1.9.2006 8:16:27   
Anonimen
Hoj - še ena majčica (upam!).
Prejšnji teden naredila 2 testa in bili obakrat rahli črtici.
Tako da jutri naredimo še en CB, da bo zaziher.
Izračunala sem si PDP 7. maj - sicer je pa maj res lep mesec, a ne? ZM sem imela 24.7., imam pa cikluse na cca 35 dni.
Ja, ratalo nam je pa bi rekla v tretje, čeprav smo zelo redko user posted image . Doma pa že imamo eno pupiko, ko bo stara 15 mesecev. Me pa kar malo skrbi, kako bomo sfolgali z dvema majhnima otročkoma  in kako bo prenesla prva.
Pa bo že, a ne?

Pofočkajte se še ostale - upam, da kmalu ugledate 2user posted image !

Pozdravček iz Ljubljane!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: MAJČICE
2.9.2006 7:34:27   
buča
evo,še mene....jest sem tud majčica.test je v petek pokazal user posted image ,zadnjua m je bla 1.8,pdp je približno 8.5.2007.
Vsem veliko sreče,pa da bomo vse pregurale do konca,pa,da nas bo še veliko,mesec se je komaj začeluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: MAJČICE
2.9.2006 10:36:09   
tanjaDi
Evo še mene....spet majčica....prvega v letu 2005, drugega 2007 user posted image

04.05.2007 bom spet mama user posted image

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: MAJČICE
2.9.2006 10:43:28   
bavcek
čestitke vsem majčicamuser posted image user posted image user posted image
Vidim da nas je že kr  nekaj, še tako naprej.
moj pdp pa je po mojih izrčunih 5.5 2007

(odgovor članu tanjaDi)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: MAJČICE
2.9.2006 14:04:51   
BAMBINA_
Ojla, ojla!
Pridružujem se majčicam 2007.  user posted image
Vsem, ki ste že noseče: čestitke!
Tistim, ki ste še negotove: držim pesti za plusek!
Tistim, ki še niste:  veliko učinkovitega seuser posted image a želim!
lp 

(odgovor članu bavcek)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: MAJČICE
2.9.2006 18:05:57   
petrinja
 najprej čestitke majčicam!!!!!!!!!! Buča, a veš da se bova lahko kar srečale v porodnišnici, saj imava isto PDPuser posted image user posted image .Tako da se s ponosom javljam na raport:
           Petrinja ( 3 mesece, 8.5.2007) 

vsem pa šeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: MAJČICE
2.9.2006 20:54:51   
buča
o,petrinja,ne mi zasedt ta nove porodneuser posted image user posted image
a maš visok,a nizek prag bolečine?sam tok,da vem kok se boš drlauser posted image user posted image
vsem majčicam iskrene čestitke(smo bli pa delovni,ane?user posted image )

(odgovor članu petrinja)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: MAJČICE
2.9.2006 21:02:03   
petrinja
ho-ho-ho, hja glede nizkega praga bolečine ti lahko rečem, da se pustmo presenetit, drgač pa pravjo da sem pevsko nadarjena, pa ti bom probala kar mal zapet-kakšno arijo mogočeuser posted image user posted image .

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: MAJČICE
2.9.2006 21:31:20   
BAMBINA_
Ekola, 5 nas je že user posted image user posted image :



SEZNAM user posted image  MAJČIC
 
 tanjaDi user posted image user posted image (04.05.2007)
bavcek user posted image  user posted image (trije meseci, 05.05.2007)
buča user posted image user posted image (08.05.2007)
petrinja user posted image user posted image (trije meseci, 08.05.2007)
BAMBINA_ user posted image user posted image (1 mesec, 10.05.2007)
 
 

 
 
 
 



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: MAJČICE
2.9.2006 21:45:24   
Anonimen
SEZNAM MAJČIC   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image
                               PDP
1) tanjaDI                4.5. (v profilu si spremeni spol user posted image  si namreč user posted image  m user posted image )

2) bavcek                 5.5
3) ANONIMNA         7.5  (lahko si kakšno sadje user posted image  user posted image  user posted image )
4) buča                    8.5


Ostale se pofočkajte (nik, kako dolgo ste da je uspelo in PDP)
 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image  gremo naprejjjjjjjjjjjjjjjjj user posted image user posted image user posted image user posted image
 
BAMBINA napisala si samo. da si majčica - javi  da te uvrstim na seznam user posted image
 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: MAJČICE
3.9.2006 12:37:35   
Anol
Majčiče jaz sem vam pridružujem, PDP sem si izračunala 10.5.06, kaj bo pa rekal G pa sporočim.
Držim pesti za vse ostale.

_____________________________

Mojim ušesom najlepši zvok je smeh mojih otrok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: MAJČICE
3.9.2006 13:30:41   
Eca
Hej!

Še ena majčica tukaj. Danes sem naredila test, pa še kar ne morem dojeti, da kaže +. Nekaj me špika in kar naprej imam občutek, da bom dobila user posted image .

Doma že imamo enega lumpa, ki bo star čez par dni 14 mesecev. Načrtno nismo delali na otročku, smo pa rekli, da če rata, ga obdržimo. Tokrat si želimo eno lumpiko.
PDP sem si naračunala 10.5.2007. Upam, da bo tudi tokrat šlo po sreči celo nosečnost in enako želim tudi vsem ostalim user posted image .

Sadje ???? MANGO

Eca

< Sporočilo je popravil Eca -- 3.9.2006 13:34:49 >

(odgovor članu Anol)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: MAJČICE
3.9.2006 21:33:19   
Anonimen
Bravo, majčise, kar tako naprej!!!!
Redno berem, kako se nabira(te/mo). Jaz še čakam do naslednjega vikenda, če dobim M, če ne, pa pol delam test-že čaka v omariciuser posted image user posted image user posted image .
Dragi pegla, jaz pa se delam, da me vse boliuser posted image user posted image user posted image .
Lahko noč.

ringlo

(odgovor članu Eca)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: MAJČICE
3.9.2006 22:27:34   
Anonimen

SEZNAM MAJČIC   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image
                              PDP
1) tanjaDI                4.5. (v profilu si spremeni  spol si namreč user posted image  m.sp. user posted image )

2) bavcek                 5.5
3) ANONIMNA         7.5  (lahko si kakšno sadje user posted image  user posted image  user posted image )
4) buča                    8.5
5) Anol                    10.5.

6) Eca                      10.5.

Ostale se pofočkajte (nik, kako dolgo ste da je uspelo in PDP)
 
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
SUPERRRRRRRRRRRRRRR seznam se daljša...............................

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: MAJČICE
4.9.2006 8:52:18   
Anonimen
SADJE-NAR

Brala sem vas na začetku in se mi je zdelo butasto....zdaj pa mislim, da je ideja odlična, da se kar uvrstiš in verjameš, da ti bo uspelo....itak trdijo, da je vse v naših glavah....da je veliko odvisno od psihe....bla bla blauser posted image user posted image user posted image ....punce, odlično ste se spomnile in se vam pridružujem....če 15.9. M ne bo, lahko pomeni, da sem user posted image  in PDP bo 22.5.2007....že par dni imam prevelik apetit, kar pomeni, da je O bila....drugih znakov ni, za zdaj....
LP

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: MAJČICE
4.9.2006 12:09:16   
NINIKAM
Tudi naša družinica se bo maja povečala. Naš Marko z veseljem pričakuje bratca ali sestrico. Po mojih izračunih je PDP 08.05.2007, prvi pregled pa imam 05.10.2006. Vsem user posted image  pa želim lepo nosečnost.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?