|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Umetna oploditev in Postojna
18.7.2008 16:12:05   
ileana
Ja, ampak če ti zanosiš v drugi državi npr. Nizozemska, kako je potem s potrditvijo otroka pač v Sloveniji, glede na to, da očetovstvo ni znano in da to v Sloveniji ni zakonsko dovoljeno?? Kako lahko otroka sploh priznaš?

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Umetna oploditev in Postojna
20.7.2008 14:22:50   
ledenka
oceta v rojstni list ni treba vpisati. za Slovenijo je cisto vseeno, kako si ti zanosila. edini problem, ki ga vidim, je to, kako bi potem bila tretirana tvoja partnerka, ki uradno otroku ne bo nic. za priglasitev otroka v Slo je glavno, da si ti drzavljanka Slovenije in po tebi ima potem otrok drzavljanstvo.



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ileana)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Umetna oploditev in Postojna
7.8.2008 17:07:32   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: palčica2

ODGOVOR TUDI TEBI ŠPELA100

Jaz zase vem da sem dovolj stara da še tebi nekaj dodam.
Najprej da se razumeva ti ničesar ne očitam ali te pluvam ali oporekam tvojemu mnenju ampak ti želim čimprejuser posted image user posted image  pa vendar zakaj se to vprašanje ne bi smelo pojaviti tukajuser posted image Tema je pač veza z zanositvijo prevladajo pa pač težave in ne vidim nobenega razloga da se razburjaš.Verjemi mi da je poleg te osebe še mnogo žensk oz parov ki mislijo na te zadeve in in imajo take želje.Pa kaj pol če??!!To so pač njihove tihe želje ki jih imamo vsi ljudje na svetu le da jih nekateri povejo na glas drugi pa ne.Res je da si vsi želimo najprej zdravega otročka šele nato se nam želja obrne tudi proti spolu in tisti ki trdi da to ni res laže.Četudi pa se želja spola ne izpolni pa verjemi da vsak par ki si je tega otroka želel ob prvem joku,prvih pogledih,prvih dotikih tako nebogljenega in od tebe odvisnega bitja pozabi da je spol tisto kar je želel da bi imel.user posted image user posted image


Pa lep pozdravček in brez zamere


No tu pa tudi jaz ne bom več tiho.user posted image user posted image user posted image

Palčica lepo si napisala tisti prvi del, tu ko pa si napisala to kar si napisala o temi in zakaj pa da oni ne bi mogli biti na tej temi ...
tema NI - veza z zanositvijo ...
je zelo točno opredeljena :
Nahajate se: Forum >> [Zanositev] >>Težave z zanositvijo >> Umetna oploditev in Postojna

Jaz imam kar nekaj znank in frendic ki so šle skozi te postopke, pa sem takrat mislila, eh saj ne more bit tako grozno, pač dobijo tiste hormone, pa mal so čudne takrat in tista punkcija al kaj je že in pol zanosijo al pa ne . Zdajle bi se kar užgala dvakrat po buči, zaradi glupega razmišljanja... še dobro da glih nimam exspresnega jezika, pa ne dreknem vseh svojih misli na plano, ker danes vem iz LASTNIH IZKUŠENJ kako zelo bi jih prizadela s tem.  Tu so res težave z zanositvijo in ne težave s spolom ... tista pa ki "zanosi samo da gre on mimo zbrez gat" ne bo nikoli mogla razumet kako je tistim, ki gredo skozi 6 postopkov, kolikokrat vse v tebi umre ko ni uspeha ... pa saj je v končni fazi res brezveze razlagat, res niste vi krivi ki ne veste za te naše težave in kot vi nam po vsem kar napišete vedno zaželite tisti dve črtici, se vam zahvaljujemo, če in ko se bodo pojavile, se bodo zato, ker me še vedno upamo in se borimo in ne damo, ker nekako držimo skupaj in bomo vedno odreagirale takole kot se je odreagiralo na to vprašanje ... ja, ker če bi zavarovalnica krila stroške umetne oploditve ženski, ki lahko zanosi in ima otroke, zato, da bo v družino privekala še deklica ali kar si pač želijo, po drugi strani pa tisti ženski, ki ne more zanosit pripadajo po zavarovalnici le štirje(po novem 6) postopki ... draga moja, vse tiste ki smo na tem, se borimo za vsak postopek ...

In ta tvoj zadnji stavek (
Četudi pa se želja spola ne izpolni pa verjemi da vsak par ki si je tega otroka želel ob prvem joku,prvih pogledih,prvih dotikih tako nebogljenega in od tebe odvisnega bitja pozabi da je spol tisto kar je želel da bi imel(Verjetno ti tako pozitivno razmišljaš za svojo družinico, tisti pa, ki bi šli v to za kar sprašujejo pa ne)), bi rekla da ne drži, če si pa že pred zanositvijo želiš genetsko precejenega otročka, ki naj bo punčka ... to meni zveni: naj bo punčka la pa nič, torej tvoja trditev ne drži !

avtorici Playi pa le tole: ja smo ugriznile v tole tvoje vprašanje in če bo tebi, ali pa kateremu od tvojih znancev kdaj postalo pomembno vse kar ta forum obravnava ( upam in želim, da to ne bo nikdar potrebno)takrat boš mogoče razumela zakaj tak odziv, se pa lahko pojaviš med nas, pa ti bomo z veseljem pomagale z informacijami in izkušnjami, ki nam jih daje boj za novo lučko in nove učke, ki bi skupaj z nami zrle v ta lep delček sveta v katerem nam je dano živet med soljudmi, ki jih sprejemamo kakršni že so in jim skušamo pomagat po najboljših močeh.

SREČNO OBEMA !!!!



_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu palčica2)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Umetna oploditev in Postojna
10.8.2008 12:28:23   
aqua77
Grethy,

se popolnoma strinjam s tem, kar si napisala in se podpišem pod to...user posted image


Take teme ne spadajo sem... je pa žalostno, da ljudje v današnjih časih sploh razmišljajo v tej smeri.... user posted image user posted image user posted image  


"najboljš, da to punčko še rodi nadomestna mama, če že vse lahko zbirajo, da si ne bo ženska postave uničla....."..................user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Umetna oploditev in Postojna
10.8.2008 19:02:00   
Serendipity
Grethy user posted image  PODPIS

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Umetna oploditev in Postojna
10.8.2008 19:30:11   
~Biba~
Grethyuser posted image user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Umetna oploditev in Postojna
10.8.2008 21:23:27   
gloria
No tu pa tudi jaz ne bom več tiho.

Palčica lepo si napisala tisti prvi del, tu ko pa si napisala to kar si napisala o temi in zakaj pa da oni ne bi mogli biti na tej temi ...
tema NI - veza z zanositvijo ...
je zelo točno opredeljena :
Nahajate se: Forum >> [Zanositev] >>Težave z zanositvijo >> Umetna oploditev in Postojna

Jaz imam kar nekaj znank in frendic ki so šle skozi te postopke, pa sem takrat mislila, eh saj ne more bit tako grozno, pač dobijo tiste hormone, pa mal so čudne takrat in tista punkcija al kaj je že in pol zanosijo al pa ne . Zdajle bi se kar užgala dvakrat po buči, zaradi glupega razmišljanja... še dobro da glih nimam exspresnega jezika, pa ne dreknem vseh svojih misli na plano, ker danes vem iz LASTNIH IZKUŠENJ kako zelo bi jih prizadela s tem. Tu so res težave z zanositvijo in ne težave s spolom ... tista pa ki "zanosi samo da gre on mimo zbrez gat" ne bo nikoli mogla razumet kako je tistim, ki gredo skozi 6 postopkov, kolikokrat vse v tebi umre ko ni uspeha ... pa saj je v končni fazi res brezveze razlagat, res niste vi krivi ki ne veste za te naše težave in kot vi nam po vsem kar napišete vedno zaželite tisti dve črtici, se vam zahvaljujemo, če in ko se bodo pojavile, se bodo zato, ker me še vedno upamo in se borimo in ne damo, ker nekako držimo skupaj in bomo vedno odreagirale takole kot se je odreagiralo na to vprašanje ... ja, ker če bi zavarovalnica krila stroške umetne oploditve ženski, ki lahko zanosi in ima otroke, zato, da bo v družino privekala še deklica ali kar si pač želijo, po drugi strani pa tisti ženski, ki ne more zanosit pripadajo po zavarovalnici le štirje(po novem 6) postopki ... draga moja, vse tiste ki smo na tem, se borimo za vsak postopek ...

In ta tvoj zadnji stavek (Četudi pa se želja spola ne izpolni pa verjemi da vsak par ki si je tega otroka želel ob prvem joku,prvih pogledih,prvih dotikih tako nebogljenega in od tebe odvisnega bitja pozabi da je spol tisto kar je želel da bi imel(Verjetno ti tako pozitivno razmišljaš za svojo družinico, tisti pa, ki bi šli v to za kar sprašujejo pa ne)), bi rekla da ne drži, če si pa že pred zanositvijo želiš genetsko precejenega otročka, ki naj bo punčka ... to meni zveni: naj bo punčka la pa nič, torej tvoja trditev ne drži !

avtorici Playi pa le tole: ja smo ugriznile v tole tvoje vprašanje in če bo tebi, ali pa kateremu od tvojih znancev kdaj postalo pomembno vse kar ta forum obravnava ( upam in želim, da to ne bo nikdar potrebno)takrat boš mogoče razumela zakaj tak odziv, se pa lahko pojaviš med nas, pa ti bomo z veseljem pomagale z informacijami in izkušnjami, ki nam jih daje boj za novo lučko in nove učke, ki bi skupaj z nami zrle v ta lep delček sveta v katerem nam je dano živet med soljudmi, ki jih sprejemamo kakršni že so in jim skušamo pomagat po najboljših močeh.

SREČNO OBEMA !!!!


...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?