|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
27.8.2006 13:52:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Kje je rdeč robček- muska spet dela?
27.8.2006 22:53:44   
Anonimen
Radha, men tale ženska deluje idealna za moškega, beri, da bi naredila karkoli. user posted image  Magari parket polagala, pa še steklo na hrbtu držala, da dec lahko pir odloži! user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Kje je rdeč robček- muska spet dela?
27.8.2006 23:02:12   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Radha

Kva pa ta dela?user posted image A polaga parket na odru?user posted image Baldi,,baldi...nisem si mislila,da takole ženske izkoriščaš,jih vkleneš pa prisiliš v polaganje parketa...user posted image user posted image user posted image user posted image


Kakšna ženska? To sem jaz z lasuljo in preverjam, če so tla res tako spolirana, kot jih želiš imeti. Poliral jih je seveda Baldi-saj veš hobi-profi polirc. Na hrbtu pa imam steklo, v katerega se usmerijo reflektorji. Ko se lomi svetloba na steklu, se takoj vidi, kje so še kakšni fleki oz. ni bilo dovolj strokovno spolirano.

To, da sem brez obleke, je normalno, saj je zaradi reflektorjev tako vroče, da v obleki ne bi zdražala. Sem probala, pa ni šlo.

Roke in noge pa imam pritrjene, da sem stabilna pri svojem delu. Gre pa seveda za visoko zelo dobro kvaliteto usnja, ki ne poškoduje spoliranega odra.

Hothien, le kdaj si me pa ti pri delu fotografiralauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Kje je rdeč robček- muska spet dela?
27.8.2006 23:04:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Hothien, le kdaj si me pa ti pri delu fotografiralauser posted image


Sej te nisem jaz. Jaz ti sam reklamo delam.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Kje je rdeč robček- muska spet dela?
27.8.2006 23:07:43   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: hothien


Sej te nisem jaz. Jaz ti sam reklamo delam.


Hvala za prijaznost. Če bi to prej vedela, bi se vsaj oblekla, da si ljudje ne bi kaj drugega mislili, kot pa sem v resnici delalauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   [Brisano sporočilo]
27.8.2006 23:21:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Kje je rdeč robček- muska spet dela?
27.8.2006 23:25:53   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: BAGI

Kaj pa danes, ko smo bili pri tebi na pizzi????
Si tudi preverjala, če so tla dovolj dobro spolirana???
Pa še isto si bila "oblečena"!!!user posted image

Moj je rekel, da bo od zdaj naprej hodil vsak dan k tebi na malico.user posted image
Čudno, ne?user posted image


user posted image user posted image

Če pa si me v piceriji videla to delati, je pa to čisto druga stvar. Tam pa gledam v tej "monturi", koliko moke je po tleh padlo in šlo v nič, da picopeku to od plače odbijemuser posted image

Da pa bo tvoj vsak dan pri nas na malici, je pa dejstvo-če pa so mu pice tako všečuser posted image  Kaj se te zdaj na mene zgovarja, ta tvojuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   [Brisano sporočilo]
27.8.2006 23:37:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Kje je rdeč robček- muska spet dela?
27.8.2006 23:41:36   
Marogica
Lufta, že lufta. Vendar je "pleh" nekaj drugega, vsaj kar se tehnike poliranja tiče. Tam moraš s hrbtno stranjo polirati, v tem pa jaz nisem tako veščauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   [Brisano sporočilo]
27.8.2006 23:50:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Kje je rdeč robček- muska spet dela?
28.8.2006 11:17:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Tam moraš s hrbtno stranjo polirati, v tem pa jaz nisem tako veščauser posted image


A potem maš noge in roke v luft, da držiš tisto steklo za pir odlagat? user posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   [Brisano sporočilo]
28.8.2006 11:21:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Kje je rdeč robček- muska spet dela?
28.8.2006 22:09:12   
Marogica
BAGI, vešča pa sem, to pa res..user posted image

Hothien, tisto ni steklo za pir odlagat in ne žali mojega profesionalizma. Sem že povedala, da se na steklu svetloba lomi. Pir pride pa po....loščenju... pa čik tudiuser posted image

Radha, iščem, iščem,....pa ni tako enostavno, ker se večina zvezd zanima za WC-je, in je diplomatsko kampiranje je "in". Če pa ti to nočeš, bom že našla varianto.  Daj mi čas..nekje do junija 2007

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   [Brisano sporočilo]
28.8.2006 22:12:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Kje je rdeč robček- muska spet dela?
28.8.2006 22:21:05   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: Radha

No,Marogica...če si pa to ti in tako preverjaš če je na odru vse tako oh in sploh kot mora biti za mojo visokost...potem ti bom pa počasi začela verjeti,da so tvoji nameni resniuser posted image Samo tistega wc-ja še zmeraj ne mislim imeti za "prikolico"user posted image Še precej dela te čaka,samo ta parket je pa kar vtis naredil name...kako se trudiš...ganjena semuser posted image user posted image user posted image



Radha zdej pa že enkrat nehi nakladat in pokaži kaj sploh znaš.......user posted image user posted image user posted image ....ker da ne bomo pol vsi razočarani, ko bo tvoja visokost zaradi neznanja(kam skriti robček) zatajila........user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   [Brisano sporočilo]
28.8.2006 23:02:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?