|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Medijska zvezda na poroki?
24.8.2006 14:32:49   
Anonimen
A ima katera kaj izkušenj s tem? Da ti na poroki špila nekdo, ki je full poznan? Kje se da pogruntat, kakšne so cene in kdaj ima ta oseba sploh cajt?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Medijska zvezda na poroki?
24.8.2006 14:56:19   
*metuljčica*
Enostavno prebrskaš njihove spletne strani in potem pokličeš njih direktno ali pa njihovega managerja, saj tako smo pri nas delali za kakšne zabave (velike) za celo vas. Ponavadi smo prišli v stik kar z managerjem in on je povedal ali imajo takrat fraj in kakšna je cena, potem pa se moraš samo odločiti ali najeti ali pa ne.

Če pa se možiš, pa iskrene čestitke.
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Medijska zvezda na poroki?
24.8.2006 15:10:13   
viv_
Midva sva imela Yuhubando, lahk ti dam njihov GSM. Super so bili, naredili žur da se reče. Pri kolegici so pa špilali Mambo Kingsi, tut fajn, sem celo en komad zapela z njimi user posted image

(odgovor članu *metuljčica*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Medijska zvezda na poroki?
24.8.2006 15:13:50   
tinaaja
yuhubanda 450.000sit... hehe mene je minilo..
imela sva ansambel Luna, super, cena 700€. 4 tipcki,igrajo vse tko da je bila zurka za mlade in stare.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Medijska zvezda na poroki?
24.8.2006 15:52:08   
Anonimen
Oliver Dragojevič kasira 14.000 Evrov na nastop - če si take vrste "zvezde" mislila. Pokličeš pa menedžerja in se zmeniš user posted image

(odgovor članu tinaaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
24.8.2006 16:00:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Medijska zvezda na poroki?
24.8.2006 16:33:40   
Marogica
Naši prijatelji so imeli Duo Platin. Meni sta se zdela fantastična, čeprav njune glasbe ne poslušam. Vendar pa imata za poroke tudi tuj repertoar, ki je fenomenalen. V glavnem se je našla glasba za različne okuse.  Sta pa stala lani ca 250.000.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Medijska zvezda na poroki?
24.8.2006 20:30:21   
Anonimen
Od moje prijateljice znanki je na poroko kot presenečenje prišla odpet nekaj komadov Helena Blagne. Baje je bilo nepozabno, da je bil žur za dol past in, da je Helena kot slovenska diva zelo preprosta. Koliko so plačali ne vem, menda pa ne malo. Kako pa so do nje prišli pa tudi nisem vprašala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Medijska zvezda na poroki?
24.8.2006 21:47:03   
Naja31
Pri moji frednici je igral Victory, 2 leti nazaj, mislim da je blo 500.000.
Meni osebno stran vržen denar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Medijska zvezda na poroki?
24.8.2006 22:58:43   
Anonimen
Ja, anonimna... Kristus, no... a se hecaš? Dragojević pa 14.000 eurov? user posted image user posted image user posted image  Pa ne me je*at, no... Saj je dober, nič ne rečem, ampak zlat pa zagotovo ni. user posted image
Pa hvala za to informacijo, ja... zdaj me je resno začelo skrbeti... "zvezda" je moški in nekje "njegovega ranga", ja... Fak... Slabo se mi piše... user posted image

Če se bom za zihr možila, vam bom že povedala. Ampak sem se zaklela, da s brez tega pevca ne možim, pa če je ne vem kaj... glede na cene bom očitno še nekaj časa neporočena... user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil puncica -- 16.10.2006 10:34:51 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Medijska zvezda na poroki?
24.8.2006 22:59:26   
noe
O, o kakšnih cifrih govorite, naš Šibanc pa je stal 150000,pa je tud blo super

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Medijska zvezda na poroki?
24.8.2006 23:04:01   
Anonimen
hehe ma ka če ti nek fensi pevc. midva sva mela en duo Bajde way. ful sta dobr igrala, računala sta pa 50 jujov 3 leta nazaj

(odgovor članu noe)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Medijska zvezda na poroki?
24.8.2006 23:05:31   
Anonimen
nama pa so igrali MALIBU-jevci.Kao za poročno darilo ,ker smo prijatelji.Bili so fenomenalni.Zabava do 9 zjutraj.Priporočam

(odgovor članu noe)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Medijska zvezda na poroki?
25.8.2006 11:18:40   
Anonimen
ti povem, da se da dobit kakšen nepoznan trio ali duo za nizko ceno, žur pa se naredi tak da je joj.....

(tudi sama sem nekaj časa pela na porokah,pa je bil žur do jutranjih ur- računal smo pa 40.000 in bili trije)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Medijska zvezda na poroki?
25.8.2006 11:23:14   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

yuhubanda 450.000sit... hehe mene je minilo..


3 leta nazaj so računal 300.000. 

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Medijska zvezda na poroki?
25.8.2006 16:09:42   
Anonimen
Hvala za vse ideje in zneske, ampak jaz hočem enga točno določenga... ki je, kakor vidim, očitno v Dragojevićevem rangu, česar pa si ne morem privoščiti... nisem si mislila, da je tako drago... jebenti, no, za tistih par ur...

Hm... kaj pa če se poroka skombinira s kakšno medijsko promocijo za tega "fensija"? A mislite, da bi bilo kaj cenejš? user posted image  Sam že zmeri - bl kt računam, bl vidm, da bi moj tast na kredit samo "fensija" plačeval tri leta. Kje je še ostalo. user posted image

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
25.8.2006 16:18:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Medijska zvezda na poroki?
25.8.2006 16:30:46   
Anonimen
V bistvu je, ja. Poznan hrvaški pevec. user posted image

Ej, kva nej nardim, Radha? Jst mam tale poročni načrt že čist lepo sestavljen u betici, ampak če ta fensi manjka, se podere cel načrt. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
25.8.2006 16:54:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Medijska zvezda na poroki?
27.8.2006 17:44:59   
Lenka_
Recimo Gibonni te stane 6-7ooo € s celotno ekipo vred za en večer, iz zanesljivih virov vem.

_____________________________

http://a-lenka.moj-album.com
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Medijska zvezda na poroki?
27.8.2006 18:11:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa
Tega "fensija" morm najdt mal bl na hitr...


Če si s temle fensijem mislila Stavrosa, se ga da večkrat srečat na avionu za Zagreb. Če te zanima tarifa, ga bomo vprašal, samo datum javi user posted image .

Proviziji se tokrat izjemoma odpovem user posted image .
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Medijska zvezda na poroki?
28.8.2006 0:32:58   
Anonimen
Naj vam bo... Jasmin Stavros me zanima. Tako, da - Mič - ti kar vprašaj. Pa popolnoma resno mislim. Thompson je pa zlata rezerva, ja. In v Ljubljani ne bi prišel v poštev, temveč samo na Plitvicah, za tamkajšnjo družbo. V Ljubljani bi lahko še kdo začel streljat. Tudi to resno mislim.

O provizijah se bomo pa kasneje pogovarjali. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Medijska zvezda na poroki?
28.8.2006 18:41:05   
Anonimen
Še datum prosim user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Medijska zvezda na poroki?
29.8.2006 6:05:28   
Anonimen
Ga še ni. user posted image

Zaenkrat bo dovolj, če izvem samo ceno. Ta podatek je odločilen. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Medijska zvezda na poroki?
30.8.2006 11:56:45   
Anonimen
Moja seka se je poročila ta vikend in ji je v cerkvi pel Peter Januš, bilo je božansko.Če  se bom kdaj sma poročila bom izbrala njega, ker je bilo res krasno.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?