|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vprašanje
28.8.2006 14:24:14   
babylove
tudi osnovna oprema stane svoje - predvsem, če nimaš nikogar ki bi ti kaj podaril ali posodil in moraš začet z nule. kolko nas je takih, ki smo od a do ž vse morale same nabavit na novo! že bodiji poglej kolko koštajo, pa plenice - kaj pa še previjalna miza!! pa mi ne sedaj nakladat da se da previjat tudi na postelji - jaz z bolečim križem nisem niti pošteno sedet mogla, kaj pa šele previjat na postli!


Sploh nisem opazila, da me je nekdo napadel user posted image .
Menda KIRA?
Veš kaj, tudi jaz sem sama kupila popolnoma vse.
V osnovno opremo štejem voziček, avtosedež, posteljo in previjalno mizo. Za vse to sem plačala manj kot 350€. To se meni ne zdi veliko, pa še celo polovico tega zneska te lahko pride, če vzameš stvari nižjega cenovnega razreda.

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Vprašanje
2.9.2006 8:44:23   
tina104
Jaz mislim, da večji kot je otrok, večji so stroški. Do sedaj (moj malček star 1 leto) sploh nisem imela velikih stroškov. Plenice na mesec max 8.000, za hrano do 6 mesecev nič, sedaj pa tudi ne poje veliko. Kozmetika - samo krema za ritko in kako milo - ok. 2000 na mesec, pa še čistilni robčki ok. 1000 na mesec. Kupujem poceni stvari.
Za oblečt je dobil rabljena oblačila, se mi zdi škoda kupovat neke drage stvari, ker itak je skozi na tleh, na travi, mivki... Kupim samo bodije, ki so od oblačil tako verjetno najcenejši.

Oprema je draga, samo jaz sem spet kupila poceni, npr. voziček in jajčka za 35.000, avtosedež 20.000, posteljica in jogi 25.000, sedež za na kolo 7.000, igrač precej dobi, no včasih mu seveda nekaj moram kupit, potem pa me jezi, kaj sem sploh kupila, če pa so predali v kuhinji dosti bolj zanimiviuser posted image .

Pač marsikje se da prišparat, če ti ne gre za to, da kupiš drage firme, če kaj dobiš ali kaj kupiš rabljeno, vsaj zdaj na začetku.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Vprašanje
2.9.2006 12:55:12   
dory
Jst sem vse za tamalcka kupila sama...za to,da sem pripravila teren in mu nakupila vse kar potrebuje sem dala pol miljoncka...

Nakar se je izkazalo,da je imel tamal strasne razvojne tezave kot nedonosencek...ze samo za adaptirano mleko in plenice me je na zacetku prislo okol 40jurjev...kasneje je imel tezave s hranjenjem sem kupovala razlicne prilagojene zadeve, razlicno prilagojeno hrano in to je naneslo spet dodatne stroske...skratka mene je ze moj tamal prisel v prvem letu zivljenja ogromno....tako financno kot tudi cist me je zmozgal...

Zdej pa od lani je vse prerastel, tako,da sem morala poletno robo...prislo me je nekje 40jurjov...zej sem kupovala zimsko in sem za osnovo dala enako..cakajo me se bunda, zimski cevlji...torej nekje 100tisocakov zmecem na leto za oblacila in obutev....potem je tukaj se prehrana in ostale aktivnosti,ki niso tako poceni...ampak ko sem se odlocala al met otroka al ne, sem se zaklela,da bo imel vse tisto,kar mogoce jaz nisem...in tudi nocem ga prikrajsat za nobeno aktivnost...ce bo zelel na kak tecaj,mu bom to nudila....je pa tako,da se vse skupaj vedno bolj drazi in se zgolj z ljubeznijo ne da nobenga otroka prezivet...da mi bo pa stalno jokal,kaj vse imajo drugi,jaz pa mu nic ne bi mogla nudit in bi mu govorila in tupila o enih nevemkaksnih dobrinah zunaj materialnega sveta mi je malo mimo...in zato mam rajs manj otrok,pa da tistim omogocim neko normano zivljenje...

In samo za primer....tle pri nas so letos povili 6otroka.....starejsi otroci so tako lepo vzgojeni, da dalec naokoli ni tako vzgojenih...pa vendar...saj zivijo, saj imajo dovolj ljubezni in vsega...a starsa jim ne moreta nuditi skoraj nic...kje da bi se stirje spomnili da bi sli na kak tecaj tujega jezika...ne morejo..ze za dva je vcasih problem....starejsi morajo paziti na mlajse in podobno....sej vcasih so stevilne druzine lahko funkcionirale...danes pa je to tezko....ce ne druzga ker nam je veliko na dosegu in boli, ce si kaksne stvari ne moremo privoscit, se bolj pa pomoje, ce ne moremo nudit otroku....pa ne govorim o kaki hudi materialni...

(odgovor članu Darči76)
Neposredna povezava do sporočila: 28
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?