|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 10 11 [12]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Naše Barbare ni več - prvi dvom
10.9.2006 17:50:16   
Anonimen
Mala maja - namesto za poštnino boš raje za kofe pristavila, pa bomo prišli še mimo Komende. Saj moramo tako ali tako na Gorenjsko. user posted image

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: Naše Barbare ni več - prvi dvom
10.9.2006 22:00:03   
Barbs
Še dobro, da sem šele  zdaj prišla do neta - če ne bi imela pokvarjen vikenduser posted image user posted image  Človek ne more verjet!!!user posted image

Jaz vsakemu povem, naj sam nakaže, sam pošlje in še noben ni rekel, da bi bilo kaj narobe - z Motosveta so fantje celo že sami dostavljali na naslov in bili tam....!!!!!

Ah nič.... brezveze... grdo je to.user posted image user posted image

Ampak, ne se dat; vemo za kaj gre in zato gremo dalje...

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: Naše Barbare ni več - prvi dvom
10.9.2006 22:05:14   
cmokec
Če daješ s srcem in iz srca, ni nobenega dvoma. Če daješ, ker dajejo drugi, potem je pa hudo.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   Naše Barbare ni več - zdaj pa zares
11.9.2006 6:21:27   
Anonimen
Tega nisem objavila zato, da se sedaj skregamo, po komerkoli pljuvamo ali kaj podobnega. Objavila sem iz enega samega razloga, katerega sem tudi napisala - ker nisem vedela, kaj naj dotični osebi odgovorim. In pa zato, da boste vse, ki v akciji sodelujete, vedele, da obstaja dvom. In da se bo vedelo, kaj vse se da s podatki, ki vam jih posredujem, početi. In v upanju, da ne bi še kateri kaj podobnega padlo na pamet. Tista, ki dvomi, naj preveri pri nas. Ne na tak način. Ali pa naj sploh ne pomaga, v kolikor to smatra kakor enega od mnogih nategov.

Skratka - danes se grem zakopat med množico e-mailov in ZS-jev in bom sestavila seznam vsega ponujenega. Kar ste družinici že poslali sami, je izven moje pristojnosti. Ne vem, kaj so dobili in česa ne. Pregledala bom tiste, pri katerih naj bi se v soboto ustavili. Predvidoma najkasneje jutri bom seznam poslala še Teji N, da ga skombinira s svojim, nakar mi bo ona poslala podatke tistih, ki so se za osebni prevzem javili njej. Tudi ostale, ki ste sprožile akcijo na drugih forumih in portalih, naprošam, da se mi danes ali jutri javite, v kolikor imate kakršenkoli podatek, pomemben za v soboto. Istočasno pa vas tudi prosim, da mi na ZS ali e-mail sporočite (tisto, kar vam je znano), koliko denarja je bilo poslanega in katere stvari so bile dostavljene. To velja predvsem za Bambino in Moto svet. Ne potrebujem imen in naslovov, samo zneske in stvari. Da bomo lahko objavili, koliko se je zbralo.

V četrtek in v petek lahko vse, kar imate za družinico, oddate tudi na otroškem bazarju. V soboto žal ne več, ker v soboto zjutraj že štartamo. Sejem je odprt do 19.ure zvečer, jaz pa se bom tam ustavila v četrtek in v petek ob 17-ih (takrat imam še prevoz). Stvari bom odpeljala k sebi, v soboto zjutraj pa jih naložila v Nankin avto in - "gasa".... user posted image  
Predvsem za gotovino pa - če želite, lahko na stojnici pustimo nekakšen obrazec, kjer boste (lahko tudi anonimno) samo vpisala znesek, ki bo v kuverti, in se zraven (lahko nečitljivo user posted image ) podpisale. Da se bo vedelo, koliko se nese družinici in da kakšna kuverta "by the way" ne mrkne. Saj veste... user posted image

Kar pa se tiče fotografij - imeli smo navado, da smo naredili fotoreportažo, ja. Ampak bistvo je bil vedno otrok. Ker sem se odločila, da je prioriteta na Dobrodelnosti pomoč otrokom (v prvi vrsti). Tako, da jaz osebno ne vidim nobene potrebe po tem, da javno na RR objavljamo fotografijo od očka. Ja, posneli jo bomo, ampak za našo evidenco. Kolikor se le da, bi namreč rada, da se izognemo možnosti, da bi za komerkoli kazali s prstom. Ta teden se bom poskusila dogovoriti z očkom, da se bi dobila pri Blažku v Ljubljani. In bi ga prosila za vsaj eno Blažkovo fotografijo za na RR. Kar se pa ostalih fotografij tiče, bi se pa osredotočila na otroke in na podarjene stvari. Očkov obraz se mi zdi nepomemben v tej akciji. Glede tega so vsa vaša mnenja dobrodošla - kar tukaj, lepo prosim, nič na privat.

Če vas pa še karkoli zanima oz. če imate še kakršenkoli predolg, ga pa "izkašljajte" user posted image  do srede, drugače vam ne morem več garantirati, da ga bomo lahko upoštevali. Verjemite - če bi vi vse tole organizirali, bi videli, da potrebujete dan ali dva "lufta". user posted image

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: Naše Barbare ni več - zdaj pa zares
11.9.2006 11:26:05   
cmokec
Še enkrat bi spomnila, da tudi jaz lahko kaj peljem 23.9 v CE družinici. Zaenkrat se ni še nobena javila, pa me kar skrbi, da bom odpeljala samo svojo robo in oblačila od sosede. Dajmo Gorenjke.

Kar se pa fotografij tiče - jaz očka zastopim in se strinjam z njim, da se slike ne objavijo. Namen ni okoli kazati nesrečnega udovca, ampak mu pomagati. Če bi bil to moj primer, se nebi želela slikati. Očka s tem ne izkazuje nič slabega, le svoje žalosti nebi razstavljal, in prav je tako. Tudi nas on ni prosil za pomoč, same želimo pomagati. Zato je logično, da nič nočemo v zameno. Stisk roke in nasmeh na obrazu je dovolj. Jaz nisem za slikanje.



_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: Naše Barbare ni več - zdaj pa zares
12.9.2006 10:20:06   
Barbs
Tudi jaz sem odločno proti fotografiranju.

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: Naše Barbare ni več - zdaj pa zares
12.9.2006 10:22:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Barbs

Tudi jaz sem odločno proti fotografiranju.


se strinjam,...uf ta ideja sploh ni dobra user posted image  user posted image

(odgovor članu Barbs)
  Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: Naše Barbare ni več - zdaj pa zares
12.9.2006 10:30:49   
Anonimen
KERENSA!!!!!
 
http://med.over.net/phorum/read.php?f=55&i=44052&t=44049

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: Naše Barbare ni več - prvi dvom
12.9.2006 11:41:35   
speedy
Prosim za naslov in TRR družinice.
Najlepša hvala

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: Naše Barbare ni več.
12.9.2006 12:09:32   
simka
usoda te dužine me je pretresla... ni besed s katerimi bi opisala moje občutke.....

lepo prosim za naslov in trr

simona

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: Naše Barbare ni več.
12.9.2006 15:21:07   
tanja981
šele danes sem prebrala........ nimam besed...

pohvale vsem rr-jevkam ki pridno zbirate.

tudi jaz prosim za trr in naslov

_____________________________

pa ga imamo, našega knedlčka.... Vid je prijokcal 28.07.
drugi knedlček se nam bo pridružil 27.09.!!!!

http://tanja-ribica.moj-album.com/

(odgovor članu simka)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: Naše Barbare ni več.
12.9.2006 20:33:06   
rija
Teja ali Kerensa: Neno, mamico našega Marcelčka zanima, ali boste tudi proti NM kaj hodile.

Pripravila bi nekaj micenih stvari od Marcela, ker je tudi Blaž nedonošen in mu bo v začetku verjetno itak vse preveliko. Za Marcela pa so nabavljali tudi nekaj št. 50.....zdaj pa mu je hvalabogu vse premajhno user posted image user posted image

(odgovor članu tanja981)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: Naše Barbare ni več.
12.9.2006 20:53:00   
lutka
Ojoj, pa kaj ne bo že enkrat konec hudega .......

So nam včeraj priklopili internet, ker smo se preselili, pa bi tudi jaz prosila za naslov in trr.

Ali še rabijo čeveljčke in oblačila ?

lp



_____________________________

Kdor hoče najde pot. Kdor noče najde izgovor

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: Naše Barbare ni več.
12.9.2006 21:37:51   
Teja N
speedy, simka,  tanja981, lutka - poslala sem vam podatke.
 
Kerensa se mi od včeraj ni javila, upam, da je vse v redu.user posted image
 


_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: Naše Barbare ni več.
13.9.2006 5:33:27   
Anonimen
Rija... sporoči, da pridemo.

In nekdo naj mi sporoči, kam. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: Naše Barbare ni več.
13.9.2006 18:44:24   
cat
Hudo mi jeuser posted image ko berem, kaj se je zgodilo ubogi družini in bi tudi jaz prosila za naslov oz. št. TRR, če jo imaš Kerensa.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: Naše Barbare ni več.
13.9.2006 20:05:26   
Teja N
Poslala sem ti podatke, cat.
Hvala.

_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

(odgovor članu cat)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: Naše Barbare ni več.
16.9.2006 8:10:00   
Teja N
Glede nato, da sva s Kerenso mislili, da že imamo previjalno, pa je vseeno nimamo, sedaj prosim, če se javi kak dobra duša, ki bi jo podarila.
 
Torej, rabimo PREVIJALNO MIZO!
 
Blažek bo doma enkrat začetek novembra, tako, da je še nekaj časa. Se pa je spet malo poredil in tehta 1500 g. Priden fantek!
 
Lp,
Teja

_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: Naše Barbare ni več.
16.9.2006 8:21:32   
anuska_a
A se danes mimo Gorenjske sploh gre? Nisem nobenega zs ali maila dobila od kerense..???user posted image

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: Naše Barbare ni več.
16.9.2006 9:22:17   
Teja N
Izgubljena previjalna spet najdena!user posted image
 
Ja, naj bi se šlo čez gorenjsko, kolikor jaz vem...

_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

(odgovor članu anuska_a)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: Naše Barbare ni več.
16.9.2006 9:52:30   
Teja N
anuska-a, pri tebi bodo čez kako uro!user posted image

_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: Naše Barbare ni več.
16.9.2006 12:25:28   
anuska_a
Hvala...vse "uštimano"...

lp!

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: Naše Barbare ni več.
16.9.2006 19:40:43   
puncica
Ojla tudi jaz bi imela naslov in TRR, ker se mi zdi da poznam družino-babico, no moja teta jo in so bili tudi na pogrebu, samo nisem čist prepričana, vem da mi je takrat mami razlagala da je ena mamica umrla, ki je bila stara tolk ko jaz in da je ati zdaj ostal sam s tremi otroci, pa da je rak ful hitro napredoval in so jo hoteli zdravit ko bi rodila.

Ja pa moje sožalje družinici user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu anuska_a)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: Naše Barbare ni več.
16.9.2006 21:10:36   
Teja N
puncica, sem ti poslala.

_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: Naše Barbare ni več.
3.1.2007 18:56:36   
ZalaTM
Prosim za naslov in TRR družinice.
M,T in mali Gašper.

_____________________________

12.7.2006 - se je rodil najin sonček Gašper, 24.10.2008 pa je k nam prišla še princeska Nika

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 10 11 [12]
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 10 11 [12]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?