|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
5.9.2006 12:10:12   
Anonimen
Pika jaz sem imela Diphereline, pa razen tega da mi je user posted image zamujala 5 dni, nisem imela nobenih drugih stranskih učinkov.

Estera za O je Klomifen, drgač pa G zadnje čase predpisujejo še Aglurab. Ta je edini, ki ga poznam na a. Sam ta nima tolk veze na samo O. Ta bolj posredno in skupaj z K, vpliva na večjo plodnost. Pa ne pri vseh. Jaz sem zvisela pri nejmu, je pa res, ad sem ga premal časa jemala.

Upam, da sem vama kaj po pomagala


(odgovor članu Liya)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
5.9.2006 12:19:21   
pika79
Mišek1 hvala za odgovor, zdej vsaj vem zakaj jo tudi jaz čakam,...user posted image
ali se mogoče spomniš kolikšen procent verjetnosti je pri ICSI, jaz imam v spominu 20% čeprav sem ravno zdaj malo brskala po zgodovini RR in sem malo bolj optimistična, mogoče nama bo pa le uspelo v prvo,..
pa pa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
5.9.2006 12:38:26   
Anonimen
Tam  Tebi pa nekje 15-20%, pri moji starosti (27) je Reš reku, da 20-25%. Sam jaz sem že 3x zvisela. Zdaj bom šla 4 in to najbrž v tujini. Samo zardi selitve, ne zaradi neuspeha.  Ti pa res želim, da bo šlo v prvo user posted image user posted image .

(odgovor članu pika79)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
5.9.2006 12:39:46   
Anonimen
Ne vem kaj je unemu prvemu Tebi v prvem stavku. Zgleda, ad se ej uštulil mal not, čeprav ni njegovo mesto tam. Beri brez unga tebiuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
5.9.2006 12:43:03   
Anonimen
mišek a si ga kej cuknila?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
5.9.2006 12:54:53   
Anonimen
Že dolgo ne, od takrat ko vse ga skupi user posted image user posted image user posted image . Zdaj pa ni bilo potrebe, je pršla kar sama. Bi mi pa pasalo mal, pa še agluraba in ostalega sranja več ne jem, tako da bi lahkuser posted image . Vidim, da si že mal boljše voljeuser posted image . Mal me mede, sem bila dans dolgo tešče, brez kave, brez hrane in mi je mal cuker padu, pol so pa taki rezultati user posted image . Pa še psihično se pripravljam na Reša, da mi ne bo spet vse besede požrl user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
5.9.2006 13:06:54   
Saša27
user posted image Zdravo punce, kot zgleda, bom jaz verjetni bolj oktoberska kot septemberska, pa vseeno se vam že zdaj pridružujem.
Mišek, ti si res ena caricauser posted image , te berem že ves čas, pa čeprav imaš sama smolouser posted image , ti ne manjka spodbudnih besed za vse ostale. Kdaj nas pa zapuščaš (beri seliš)? Srčno upam in ti želim, da bi tvoj naslednji postopek uspel in da boš tudi ti kmalu user posted image .


Neki mi še povejte punce, a je vsaka punkcija enaka (bolečine)user posted image , a se kaj razlikuje? A je tudi odvisno, kateri doktor ti jo dela?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
5.9.2006 13:09:26   
Anonimen
jst sem si rekla, da ga bom šla mau zažurat...moram se sprostit in malo pozabit na razočaranje, grem tud k frizerju, v glavnem bom dala nekaj nase, ker sem kar malo pozabila sama na sebe, akr je tud logično...zdej se grem pa mau razvajat in potem bom pripravljena na septembrski bojuser posted image ..
tud jst ga nisem pila od takrat..sicer ne maram alkohola ampak si bova pa s srčkom privoščila kakšen kozarček rdečega in potem ven plesat..plesala nisem že sto let in komaj čakamuser posted image .

Kdaj pa greš Reškotu? No, prosim,daj za vse nas ga izprašaj do potankosti, da boš lahko potem poročalauser posted image ..reši nasuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
5.9.2006 13:13:00   
Anonimen
Saša, welcomeuser posted image user posted image
Boleče  punkcije so  pomoje odvisne od bolečinskega praga, ki ga ima vsaka posameznica in verjetno tudi od gin., ki jo opravlja. Dosti punc pravi, da ni nič groznega, mene pa ne npr. ful bolelo. Ampak se preživi...ko zdjle gledam za nazaj je zobobol precej hujši.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
5.9.2006 13:23:00   
Saša27
Poopsie, hvala za odgovor.
Kar se tiče praga polečine, jaz imam precej nizkega (vsaj mislim tako), pa se mi je zdela punkcije kar boleča v primerjavi z zobobolom. Vse še gre, sam te punkcije pa me je res strahuser posted image . Res pa se mi je zdela G takrat nekam čudna, neprijazna, vse je nardila tak na hitro, brez obrazložitve, na koncu, ko pa je končala, mi pa je razložila kaj je počela, mislim, da bi morala to pred postopkom, a ne? Ko pa sem imela transfer, je bila pa druga, katera se mi je zdela ful prijazna in mi je sproti vse razložila.
Edina škoda, da v LJ nimajo možnosti anestezije kot v MB.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
5.9.2006 13:30:05   
Anonimen
Jst imam dr. Reša in in med punkcijo je bil takooo prijazen in prijeten, da ne moreš verjetuser posted image ...ful me je bolelo ampak mi je pomagalo, da je bil tako prijeten..ves čas mi je govoril kako sem pridna in kako sem pogumna, res...In ves čas med postopkom nama je razlagal kako in kaj...vse sva spremljala tudi na ekranuuser posted image .
Saša ne boj se..vse bomo preživele samo, da enkrat ugledamouser posted image /user posted image .

(odgovor članu Saša27)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
5.9.2006 13:38:56   
Saša27
Saj imaš prav, ko pomlislim, kaj je lahko rezultat vsega tegauser posted image , bi lahko to počela vsak dan, samo, da bi bil rezultat.
Se mi zdi super, ker je lahko pri Rešu na punkciji tudi partner zraven, v LJ pa še v čakalnici ne smejo biti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
5.9.2006 14:00:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Saša27
Se mi zdi super, ker je lahko pri Rešu na punkciji tudi partner zraven, v LJ pa še v čakalnici ne smejo biti.

a res??user posted image ...gorza, si sploh ne predstavljam kakao je če greš čez to sam...meni je ful pomagalo, da je bil zraven mene in me božal in bodriluser posted image ...so pa res smotani na GK...kaj jim pa je? A ne vedo kako dobro to vpliva na žensko, da je partner zraven nje..mislim, totalna neumnost!

(odgovor članu Saša27)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
5.9.2006 14:09:35   
Saša27
IZVIRNO SPOROČILO: poopsie



a res??user posted image ...gorza, si sploh ne predstavljam kakao je če greš čez to sam...meni je ful pomagalo, da je bil zraven mene in me božal in bodriluser posted image ...so pa res smotani na GK...kaj jim pa je? A ne vedo kako dobro to vpliva na žensko, da je partner zraven nje..mislim, totalna neumnost!

user posted image
Se popolnoma strinjam, ko bom šla naslednjič na punkcijo, bom zahtevala, da bo moj z mano, da me bo mal user posted image pa mislim, da bo njega prej skup vrglo, ker je bolj nežna dušica, user posted image , mal heca mora biti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
5.9.2006 14:51:55   
Anonimen
tako se govoriuser posted image ! Sej moj je tud bolj take sorte ampak se je super izkazal že z špikami, ki jih ne prebavlja ampak za najine pikice se je pa potrudil in mi dajal špike kot kakšen profi in tudi na punkciji je bil največji srčekuser posted image user posted image ...čeprov sem ga videla, da mu je že slabo od vsegauser posted image

(odgovor članu Saša27)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
5.9.2006 15:04:08   
Anonimen
joj, pupe ste naškarbale velik, še prebrat mi ne uspe vsega. Evo mene od Reša. Dans je imel dober dan, vsaj pri nama. Smo se ful zaklepetali in mi je spet všeč ratu. Mi je kar mal žal, da ne bom več pri njemu. Pa naj še samo kdo reču, da gleda smao na denar. Pri meni tega ni nikoli pokazal, ravno obratno. Zame je še zmeri car, kljub 3 neusepšnim postopkom. Sem pač mal ven iz povprečja, ampk pomaga kokr se da, tega v LJ G nisem doživela. J e reku, anj greva kar v Dubaj in tam probava, ker so sigurno tam zelo dobri, eč ne celo boljši strokovnjaki. Če se bo pa par kart ponovila ista zgodba, ap naj razmišljav o donorstvu, vendar v SLO ne bova dobila, ker imam jajčeca. Hudičiuser posted image slovenski, imam zanič jajčeca, ampak donorstva ne bom dobila. Je predlagal Prago, kjer je baje odstotek ful večji. Tam baje imajo ženske, ki darujejo plačano, zato jih je več, poleg tega, ap imajo zelo strogo selekcijo in jajčece, ki ga dobiš, je tako dobro, ad se bo ziher prijelo. Si lahk predstavljate, da je to pršlo iz Reškotovih ust. Tako optimističnega pa še nikoli.

Dost o meni, zdaj sem tak naspidirana, da bi samo govorila.

Saša, kar se tiče punkcije, ni nujno, da je odvisno od praga bolečine. Jaz zelo dobro prenašam bolečino, pa je punkcija bila grozna, še huj ko pri poopsie. 2 x sem skup padla, na tretjem postopku, ap sem se mal psihično pripravla in me ni tako zelo bolelo. Pa tudi druge pravijo, da jih včasih boli, včasih pa nič ne čutijo.

Grem skuhat kosilo, pa, pa, pupe



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
5.9.2006 15:12:18   
Anonimen
Aja še to je reku, da zame uni IVM postopek ne pride v pošetv, ker če je že v osnovi zanič jajčece, potem tudi v laboratoriju ne bo nič iz njega. Vsaj neki, da vem. Poleg tega je reku, da morava obvezno prit do njega in mu sporočit kaj sva opravila v Dubaju, če en bo nič, bo pa še naprej on urgiral in probal kaj skup spacat


Zdaj ap moram it, se mi meso smodiuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
5.9.2006 15:12:39   
Anonimen
MIšek bravo zate in za Reškota, da je bil dobro razpoloženuser posted image user posted image , pa da se je pogovarjal je sploh super on rad kar na hitro zaključiuser posted image . Zna presenečat tale Reškouser posted image . Zame je tud strokovnjakuser posted image  Aja pa to, da ti je tko optimistično povedal o donarstvu v Pragi je pa sloh super.
Sem vesela zate, da te čakajo same lepe stvari. Upam, da ti v Dubaju uspe in da se vrneš nazaj okrogla k žogicauser posted image .

Samo mi pa ni jasno zakaj pri nas ne bosta dobila jajčec?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
5.9.2006 15:18:16   
Anonimen
Ker ga baje dobijo samo une, ki sploh nimajo nobenga jajčeca, jaz pa proizvajam user posted image nezrela, ampak kakršna koli so, jih imam. Pri nas je malo donork, premalo, in še čakalne vrste grozno dolge.

Poosie ti si pa privošči dans in jutri vse mogoče. Paše, boš videla, sam mogoče se boš vseen čez par dni počutila mal prazno, bo pa tudi ta praznina izginila. Verjemi. poglej mene user posted image . Mes pa mi je vseen uspelo zažgatuser posted image , ap še moj mi teži, kje je to kosilo, k je lačen, jaz pa na tem RR klepetamuser posted image . Je pršu končno dam in me že komandira user posted image . Ja, doma je in se lahk spet mal stiskam, po 2 mesecih sušeuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
5.9.2006 15:29:30   
Anonimen
user posted image user posted image , hvala bogu, da se je tovja suša nehala...zdej pa vse nadoknadit..stiskat, masirat, lubčkat, hopsatuser posted image ..vse, vse!!Zdej se ne odlimaj od njega...In naj te takoj neha komandirat ..povej mu, da je RR tvoja nova ljubica, ker njega tako dolgo ni bilouser posted image ...sam si je kriv bi pa prej prišeluser posted image ...

No, sej se hecam...Verjamem, da bo praznina še prisotna upam, pa da čim manj, ker me preveč boli, da bi lahko takole zdržala še nekaj časa. Amapk jst sem borec in vem, da bo tudi zame enkrat posijal sonček tako kot tudi zate, za Karmen, za Sisy, za Kapico in za vse ostaleuser posted image . Nihče mi ne more vzeti upanjauser posted image .
Zdej pa le skuhaj in uživajta!!




(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
5.9.2006 15:39:00   
Anonimen
Kosilo je pojeuser posted image deno, moj je odšibal na pijačo, jaz pa spet sama. Ja tak je naš delavnik, nobenga preveč  stiskanja in hopa cupa user posted image , je treba vse frende obiskat, se z vsemi zapit user posted image - to je pač moška politika. Mene je spedenal user posted image ko je pršu domov, , na vrsto pa spet pridem v Dubaju, ko ne bo frendov. In pol s tabo tle filam strani na RR user posted image .
Sam da si že mal boljš volje user posted image user posted image

Od teire, pa še zmeri nič glasu. Pred dnevi je neki pisla o nekih čudnih zadevah, upam, sam da ni kaj hujšga. Go, teira, go, go, držimo pesti, da boš vsaj ti user posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
5.9.2006 15:53:13   
Anonimen
ja, jst jo tudi pogrešam?Čudno, da se nič ne javiuser posted image Upam, da je z njo vse v redu in da bo vsaj ona sporočila dobro novičkouser posted image user posted image  pa naj se čimprej oglasi, ker me razganja od radovednosti in tako zelo ji želim, da bi ji uspelouser posted image .

Pejta čimprej v Dubaj, da ga boš imela zaseuser posted image !

Jst imam še zmeraj te neumne epizode z menstro...kr nekej, po moje so me hormoni čist zmešal vse skupajuser posted image ...bo že bolje!

A veš, da sem prov vesela, da je čakanje mimo..tudi, če je slabo samo, da je konec te gonije, ki se je vlekla cel mesec...Raje vem, da ne bo nič kot, da bi mogla še čakat, res...Me j ečisto izmučilo vse skupaj...
Morm se it zdej mal polepšat...sm  taka k kakšna smrt...bleda, narastek na glavi bi se vidu tud iz satelitauser posted image , shirana...kr nekejuser posted image , se bo treba v roke vzet, da obm spet sexi in sijočauser posted image .

Upam, da pred selitivijo tegneš priti na kakšno kavico tako kot smo se menile, kaj praviš?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
5.9.2006 15:58:49   
Anonimen
Basolutno, kava user posted image vela. user posted image

Zdaj ko si se opisovala, sem mislila, da sebe čitam oz. gledam v ogledalouser posted image user posted image . Mogoče se bove pa kje pri frizerju videleuser posted image user posted image , če nama ni uspelo na UZ in punkcijiuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
5.9.2006 16:07:09   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image -kva si dobr napisala...basolutno veljauser posted image ...zdej si začela pa o basah sanjat, k je tvoj nazaj...user posted image

pismo res no, vsepovsod sva se zgrešili...frizer nama po moje tud ni usojen tko, da jst čakam na kavicouser posted image .
Ja, frizerju pa def. morm it, si sploh ne upam stopit taka pred tebeuser posted image ...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
5.9.2006 16:10:28   
Anonimen
sam pazi, ad se en boš k drugi mizi vsedla, k se bova pol še na kavi zgrešle user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?