|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
8.9.2006 12:48:26   
Anonimen
maza punkcije so katerkoli dan..jst sem jo imela v nedeljo
in vedno so zjutraj...
Kar se pa Reša tiče, ga moraš jemat z rezervo, je pač takšen...direkten, ne olepšuje in iskren in stručko da mu ni para in to je vse kar šteje.
Je že bolje da je takšen, kot pa da bi bil prijazen in bi obljubljal nekaj kar ni res.
Evo, spijemo kavao na tvoj računuser posted image ...čeprov jst je ne bom..jst pijem turško tko, da bo katera druga prevzela odgovornostuser posted image

(odgovor članu Ayolinca)
  Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
8.9.2006 12:54:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Maza77

Punce, a vas lahko nekaj vprašam? A ve niste v službi?user posted image user posted image  Mislim, ker vam uspe ažurno odgovarjat!!!! Hecam se. Sama delam povečini za računalnikom, ampak vam ne sledim niti približno!!!user posted image user posted image user posted image   



Sem ves čas za rač. tko da imam RR skoz na dosegu rokeuser posted image
to je že rahla odvisnostuser posted image

(odgovor članu Ayolinca)
  Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
8.9.2006 12:58:24   
Anonimen
No se bom pa jaz pomatrala s tisto penouser posted image , ki jo maza tako obožujeuser posted image . Punkcije so ob 8, do 9 ma pa še transferje za spedenat, polpa spet šiba v Lj.

Jaz se to vsak dan sprašujem, kako poopsie v službi dela in še RR pedena. Jaz sem doma, dolgčas pasem, no RR mi vzame velik delauser posted image user posted image .

Spet sklerozauser posted image , prej sem prebrala, da je ena napisala, da so sse nekje razpisali o Reškotu in uspešnosti. Ne spomnim se katera in če sem dala odgovor. pa vseen podablauser posted image , ne me kregat. No v glavnem, zadnjič mije Reš reku, da smo Slovenci po uspešnosti na drugem mestu v evropi, na prvem so islandci. Ni izpostavu kter center je najboljši, ampak je najbrž mislu vse skupaj. Če vam pa tle ne uspe, pol vam bo drugje še manjuser posted image . Ups, to pa ni dobr zame, a ne?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
8.9.2006 13:11:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MIŠEK1

Jaz se to vsak dan sprašujem, kako poopsie v službi dela in še RR pedena. Jaz sem doma, dolgčas pasem, no RR mi vzame velik delauser posted image user posted image .

kar se mora ni težkouser posted image ...
Spet sklerozauser posted image , prej sem prebrala, da je ena napisala, da so sse nekje razpisali o Reškotu in uspešnosti. Ne spomnim se katera in če sem dala odgovor. pa vseen podablauser posted image , ne me kregat.
that would be meuser posted image
No v glavnem, zadnjič mije Reš reku, da smo Slovenci po uspešnosti na drugem mestu v evropi, na prvem so islandci. Ni izpostavu kter center je najboljši, ampak je najbrž mislu vse skupaj.


Kokrkol, prvi , drugi-to je res super statistika...Samo nekako mi ne gre v račun zakaj nas je še vedno tako malo, če smo tako uspešniuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
8.9.2006 13:26:21   
Anonimen
user posted image user posted image ker naša država da premalo denarjauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
8.9.2006 13:29:59   
Anonimen
ušivci smrdljivi...več postopkov bi moglo biti zastonj in BREZ čakalnih vrst...mafijauser posted image ...matr bi jih vse namlatlauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
8.9.2006 13:49:31   
Anonimen
poopsie oni (politiki) že vejo, kam pa misliš, da bi nas vse stlačili, če smo tako mala država, poleg tega pa rade volje še odstopimo kak košček zemlje hrvatom. Da bomo meli ja malo zemljice, ap malo slovenčkov

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
8.9.2006 13:59:05   
Anonimen
ma ja...ma dejmo Slovenijo razdelit na koščke pa jo potalat, madžarom, italjanom, hrvatom pa avstrijcem pa je problem rešen..itak smo taki pajapatki, da lohk vsi po nas hodjo, eh...to je že druga tema, sem kr zašlauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
8.9.2006 17:46:20   
Liya
Pozdravljeneuser posted image

Kako ste punce drage...
Jaz bi pa kar vas vprašala če mogoče katera ve kje se pri nas dobijo tablete agnucaston?user posted image
Jih je mogoče že katera jemala?
Hvala vam za odg.

in lep dan še naprej

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
8.9.2006 19:07:15   
Anonimen
Te tablete se dobijo samo v avstriji. Jaz sem jih dobila v borovljah v lekarni. Jedla sem 2 škatli in moram reč, da mi je v drugem ciklu izginu rjavi izcedek. Potem mi jih je zmanjkalo. 

(odgovor članu Liya)
  Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
8.9.2006 21:30:30   
kapica
Da se vam pred dopustom se enkrat oglasim.
Misek in Poopsie, najepsa hvala za tako lepe zelje za dopustek, upam da bo tako kot ste napisale. A se vama lahko pridruzim v vajinem klubu, vidve najbolj med sabo cvekatauser posted image . Sem tudi blond user posted image . Misek me veseli da so tvoji krvni izvidi v redu in da vsaj ves kaj je vzrok tvojim slabim jajckom. Cestitke , to je ze napredek user posted image .Pa glede tiste teme o tem kako je slov. na drugem mestu v teh postopkih, tudi za mene slabo kaze, a? Bova midve delale statistiko po svetu user posted image .
Sasa, tako dalec se ti zdi podtopek, pa bo oktober takoj tukaj. Potem bova pa skupaj trepetale in stiskale pestke. Hura za naju user posted image .
TEIRA tebi pa posebne iskrene cestitke da si nosecka in trikrat hura za tvoj plusek user posted image user posted image user posted image . Uzivaj v vsakem dnevu posebej. Vidis da je uspelo, to pomeni za tiste, ki nam noce in noce ratat, da pluski sploh se obstajajo.

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
11.9.2006 7:19:24   
Liya
O a je še katera punca tle,a ste že vse zbrisale na dopust?user posted image Dajte mal povedat, kako se kaj imate?
A je še katera srečka-nosečka?user posted image
TEIRA:Daj nam mal povej no kako se kaj imaš?

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
11.9.2006 7:38:20   
Saša27
Kapica, tudi jaz se zelo veselim oktobrauser posted image , do tedaj pa uživaj na dopustu.

Estera76, sicer nisem še srečka nosečka, pa se vseeno javljam na raport. Spet en vikend za nami in spet delovni teden, joj kako bi spet pasal en dopust, letošnji mi je minil 1,2,3.

(odgovor članu Liya)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
11.9.2006 7:48:30   
Anonimen
Evo me na raportu. Jawohl mama esterauser posted image . Zdaj je teira prevzela ta pravo maminouser posted image službo, pa se je že estera javla, da bo naša mamauser posted image user posted image . Naj sporičim user posted image , moj račualnik danes gre v škatlo mal spat user posted image , da si spočije od vsega hudega na RR user posted image . Upam, da mi bo možek dal svoj službeni laptop, da bom še mal pokukala kaj na RR in vas tu pa tam kaj okaralauser posted image , al pa zatežilauser posted image . Je pravkar moj user posted image probal prečitat kaj vam pišem, pa je takoj odnehal in me vprašal če se mi tle v šifrah pogovarjamouser posted image , nič mu ni bilo jasnuser posted image .user posted image user posted image user posted image user posted image

Včeri sva cel dan in še pozno v večer pospravljala in zlagla v škatleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , pol pa me je še čakalo spanje na napihljivi blaziniuser posted image user posted image user posted image . Danes sem kot povožena kura user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Saša27)
  Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
11.9.2006 8:14:46   
Ayolinca
Jutro, punce!!!

Kako ste kaj? Sem enkrat med vikendom mal poškilila tule gor, pa ni bilo nobene. Kam ste pa pobegnile?

O, Mišek, ni ga čez domačo posteljo, kaj??!! user posted image  A se prvič tako ¨na veliko¨pakiraš? Poznam ta občutek, sicer se nisem selila v drugo deželo, ampak iz enega stanovanja v drugo. Groza, tiste škatle, pa vreče, pa sem pa tam. Pa saj bo, potem boš pa uživala!!! user posted image

Dajte mi še nekaj povedat glede teh inj. A vas je kaj ta zadnja bolela? user posted image Mene je sploh po oni inj. v petek, katero sta mi dala moj in Reško. Po ostalih pa me mal peče ali pa srbi. A je to ok?
Pa ko dobi enkrat ena stran, drugič druga, a je mora biti to v enem krogu, ne vem 5 cm premera, al kako? Aja, pa še to. Mi imamo težave, da se nam naredi v šprici zračni mehurček. Vam je kaj poznato? Moj se muči, da ga spravi ven, prvič pa ni do konca vsega izbrizgal - čisto malo je ostalo.

Mogoče sem to mal čudno vprašala, pa opisala, upam pa, da ste me razumele.user posted image Komaj čakam četrtek, da vidim, kako se vse razvija. Danes pa me je začelo spodaj kar fajn špikat!!!user posted image user posted image user posted image
Do kdaj se pa uporablja Suprefact? Malo se bojim, da mi ga bo zmanjkalo!user posted image

Drugače pa, lep začetek delovnega tedna, ki naj hitro mine!!!user posted image user posted image

M.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
11.9.2006 8:41:59   
Anonimen
Maza, jaz sem si dajala šprice čim bolj skupi, razen, eč me je tam bolelo, ekr si tuudi nisem upala šaritipo celi riti. Sam me je pa reš večkrat piču in je bilo med njimi več ko 5 cm premera. V glavnem v mišico mora it. V riti ap težko zgrešiš mišico. Poleg tega so tudi tako tanke igle, da ni šans, da bi v žilo zadel. Zato se pomoje ne rabiš sekirati. Pred te dragi piči, mora inekcijo obrnt z iglo navzgor in ta zračni mehurček ven spravt, vse dokler ena kapljica iz igle ne priteče. Če tio naredita, potem ne bi smelo bit zraćnega mehurčka. Ne vem pa če sem prav razumela vprašanej, ker mije mal čudn, da tega ni G pokazal. Ko si pa enkrat z iglo v riti, pa se ti od nikjer ne more naredit mehurček.

Peče takrat, eč ti prehitro stisne tekočino, to mora res zelo, zelo počasi spuščat. Reško to naredi s svetlobno hitrostjo, vidva doma pa lepo počasi spuščajta, milimeter po milimeter.

Midva z dragim se drgač vsaki 2 leti seliva v drugo stanovanje, zato nama je to že domače, letos se celo nisva uspela skregat user posted image . je pa to čist drugačno pakiranje, vse lepo zloženo, ornk povito vse, natančno zapisno oz popisano, stehtano, vrednost zapisati, ah joj, grozza v glavnem.
Suprefact s euporablja do stop inekcije ali do punkcije, več ne vem, ampak ti bo povedal G. Špika pa te zato dol, ker se delajo folikli in ratsejo, ap se mal gužvajo v tistem jajčniku. Je čist normalno špikanje, tako vsaj veš, ad se neki dogaja dol.

(odgovor članu Ayolinca)
  Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
11.9.2006 8:56:15   
Ayolinca
Mišek, hvala za odgovore. user posted image
Hmm, saj se on ¨igra¨ s tisto šprico, pa ¨trka¨ po njej, pa potiska proti vrhu, sam mu jaz zraven vpijem, da ne sme nič ven steči, ker potem sama ne bom dobila pravo mero.user posted image  Mu bom povedala, da se ne bo revež toliko matral. Mehurček pa nastane pri mešanju zdravil, ne kasneje.
Reško ni veliko pokazal, ker se je mudilo in niti sproti nisva dojemala. Sem mislila, da si bomo vzeli čas in da bom najprej on pičil, potem pa še moj ... pa saj to smo že obdelali!!!user posted image

A si ti imela zdravila v hladilniku?

Potem sta pa vidva ¨mini nomada¨!!!user posted image  Samo, da uživaš ob tem, da ti ni odveč. Jaz sem dejala, da se selim še samo v hišo in nikamor drugam več. Bomo videli, kot pravijo ¨zarečenega kruha se največ naješ¨!!!

M.




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
11.9.2006 9:39:24   
Anonimen
Jutrouser posted image user posted image

V četrtek grem po svoje eskimčke...Danes sem že tretjič klicala Reškota in končno mi je uspel povedat, da imam 3user posted image .
Govoril mi je o klomifenu ampak sva ugotovila, da,ke že prepozno  da bi ga jemala...zato bo ta mesec čisto spontano.

Po resnici povedano, zdej jemljem vse skupaj z rezervo..se ne upam preveč veselit, pričakovat....Kar bo pač bo!

Kako ste pa ve?MIŠEK si še prisebna od vsega pakiranja?user posted image

(odgovor članu Ayolinca)
  Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
11.9.2006 9:59:30   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image jeeej poopsieuser posted image user posted image , superuser posted image user posted image , ap ne se bat, pravjo, da je včasih še bolj brez klomifena. Ker nekaterim ženskam klomifen stanjša sluznico in se zato težje vgnezdi (to sem se zadnjič naučila od Pušenjaka user posted image user posted image ). Ti samo čim bolj sproščeno v spontanca, ima da se primeuser posted image user posted image user posted image user posted image . Če ne, pa bi itak bila hudičeva deca, k te že zdaj ne ubogajao in nočejo bit pri hiši user posted image user posted image . Mal hecauser posted image user posted image user posted image .

Maza, ti pa svojega kar pusti, da zrak ven spumpa, tud če kaka kapljica ven špricne, boljš to, kot pa da te pol peče in boli. Saj to je itak čist mičkena kapljica. Sam vseen naj pazi, da mu ne bo ušlouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
11.9.2006 10:17:42   
Anonimen
MIŠEKuser posted image ...se ti moram kr nasmejat...si te kr predstavljam...jeeej, kako vriskašuser posted image ...tebe bom pa res pogrešala, ko grešuser posted image . A boš v Dubaju imela dostop do RR-je, mislim, če boš imela rač, da se boš kaj javila???
Moraš se, kako pa naj jst preživim tukajle brez tebeuser posted image ...brez svoje igubljene dvojčiceuser posted image ...

Maza, ti me pa spominjaš name..jst sem MŠEK-ouser posted image  spraševala svega in svaštauser posted image ...MIŠEK ti vse strokovno razloži...


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
11.9.2006 10:32:51   
Liya
Mišek,mišek ja zdaj pa mi ga že ti res mal biksaš!!!!user posted image
A da bi jaz prevzela vlogo mame,ne ne jok brate odpade.user posted image
Kar misli si,to funkcijo pa kar lepo tebi predajma,tko da vešuser posted image
Ja mal sem vas mogla zbudit da vidim če je kaj novega,pa vidim da nič.

POOPSIE.zate pa držim pesti,da se že enkrat hitro ugnezdijo.
A oni sploh vejo kolk je tam notri lušno??user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
11.9.2006 10:39:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Estera76


POOPSIE.zate pa držim pesti,da se že enkrat hitro ugnezdijo.
A oni sploh vejo kolk je tam notri lušno??user posted image



user posted image , moji so pravi nagajivčki..jst ne vem no...kako res ne morejo dojet kako jim bo lepo na toplem..sej zdej bodo vidl vraga, ker jih ne bom spustila ven..
drugače pa hvala, zlata siuser posted image

(odgovor članu Liya)
  Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
11.9.2006 10:43:00   
Niovi
Čau punce user posted image
Preživela  punkcijo user posted image user posted image user posted image  ...ni tolk grozno...sem preživela. Med obiskom Gardalanda in punkcijo, bi se pa definitivno odločila za prvega. Torej pridelala sem 13 jajčkov. Sem bila pridna user posted image
V sredo, grem iskat svoje user posted image user posted image

user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
11.9.2006 10:43:41   
Liya
Verjem da bojo pogruntal kako jim paše tam notri potem pa nadaljnih 9 mesecev ne bojo hoteli iti vem.En velika pestka zate!!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
11.9.2006 10:45:26   
Liya
Niovi čestitke za lep pridelek in veselo v sredo ponjeuser posted image

(odgovor članu Liya)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Test nosečnosti: je res 100-odstotno zanes...
Zanesljivost testa nosečnosti je med 96 in 97 odstotki, vendar pozor: samo če ga uporabimo pravilno, opozarjajo ginekolo...
Moški odrastejo šele pri 43 letih
Kot so ugotovili raziskovalci, lahko pričakujete, da bo vaš moški zares odrasel šele v srednjih letih. Moški namreč odra...




oblačila
Lelly28 RR

kje največkrat kupujete oblačila za otroke?

v fizičnih trgovinah (64%)

v spletnih trgovinah (9%)

kupim/dobim rabljeno (27%)

delano po naročilu/šivam sama (0%)


Število vseh glasov: 11

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!