|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  59 60 [61] 62 63   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
25.10.2006 13:30:38   
kapica
Teri, oprosti, na tebe sem pa pozabila user posted image . Vidim da se tudi ni dan zacel kakor bi se moral. Upam da ti gre ze boljse, da so solzice obrisane in si spet nasmejana, sploh pa sedaj ko prides iz malice user posted image .
A da imate taksno dobro izkusnjo z bioenergetikom? No fajn ,je dobro slisat malo druge zgodbe, da se potolazis in vidis da nekaj res je na temu.
Tako da Poopsie kr pogumno, mogoce pa me pridemo za tabo user posted image , ce bos kaj pozitivnega porocala.

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 1501
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
25.10.2006 13:33:48   
kapica
Niovi super, ce le lahko odmislis vso stvar, kr naprej. Bo teh 14 dni se hitreje minilo. Jaz se naprej stiskam pestke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Ampak glej da ne bos v sluzbi prevec delala in se pustila zivcirati user posted image .

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 1502
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
25.10.2006 13:40:28   
teri
Kapica..prav tako kot si rekla.Zdaj ko sem prišla z malce mi je boljše.Sem šla malo na zrak,pa na žalost na eno grdo navado (cigaret).Sem bla tako pridna 4 m ki nisem kadila,ko sem blauser posted image in sem rekla po ss da ne bom več.In evotiga,pred 2t sem spet začela.Ne tolko kot prej,samo vseeno!Smotana razvada!!!!Upam da 30.dobiš dobre novice!

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 1503
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
25.10.2006 13:44:54   
Anonimen
se je pa kapica danes razpisalauser posted image user posted image . res te je lepo slišat. glede naših obiskov. Enih s eveselim, npr teh, ki zdaj pridejo, enih pa ne, mislim da so naslednji. Sploh nočem razmišljat kako bom takrat trpela, z mojim se bova do amena skregala, ker so to neki njegovi prjatli. Najhuje je ko vsi mislijo, da sem pridejo na zastonj počitnice, da jim kuhaš, jih pedenaš, voziš naokrog, da si mož vzame dopust, halooooooooouser posted image , bo ves dopust pokuru, da bo frende okoli vozakaluser posted image , ap ves zalušek zapravu, saj tle ni vse zastonj in poceni. Ne rečem familijo, te z veseljem boš vozil okrog in res komi čakam, da jih vidim, ker si tudi navezan na njih bolj, sam zdaj so še vsi prjatli, ko prej sploh niso bili, to mi pa gre na Kuser posted image user posted image .  no pa sem se razkurila in ve uboge morate spet to poslušat. user posted image . Ko že itak imamo vse polno drugih bolj pomembnih problemov. 

(odgovor članu kapica)
  Neposredna povezava do sporočila: 1504
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
25.10.2006 13:49:32   
kapica
Misek, kako to poznam. ampak je malo drugace pri nama. Tukaj misli moj dragi da ce imava obisk da imava vse uh in ah, vse povsod jih pelje in sam drage stvari (hrano) nakupuje. saj meni tudi pase da vidijo da nama dobro gre. Vcasih se mi pa zdi da se pretirava, sploh ko pridejo njegovi starsi. Oh, ampak takrat poskusam vedno biti na sihtu, ces morem delat, da nisem 24 ur z njimi. Kaj ces, imava pa drugace skoz mir, tako da...

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1505
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
25.10.2006 13:55:32   
teri
Mišek..kako te razumem,čeprav mi nismo na drugem koncu sveta mamo podoben problem.Moj je drugače iz Ce in sploh poleti se najde dosti prijatlov,ki bi prišli k nam domov-na morje.Za nekatere sem 1.čula-tako so dobri prijatli.Pol seveda je treba nardit selekcijo,da ne pridejo vsi-tudi zaradi stanovanja,ki ni majhno,ma tudi ne spet tako veliko.Tej prijatli prespijo pri nas,seveda je treba tudi kaj jest-nikoli ne prinesejo nič s sabo,al pa da bi naju povabli kam na kosilo.Ne je treba kuhat,it v trgovino,jih vozit naokoli,...Prideš domov bi rad mel mir in je polna hiša ljudi.Pol ko pa grejo moraš 1t pospravljat,pa vse rjuhe oprat,...Meni gre tudi to na živce.In se z mojim tudi zaradi tega pričkava,ker meni to gre na živce,da pridejo k nam in ne prispevajo nič.Predno pridejo jih vprašamo do kdaj bojo pri nas,pa ti rečejo npr.1t,pol pa kr meni nič tebi nič podaljšajo svoj dopust.OHHHHuser posted image Kako me to razkuri!Letos smo meli enga kolega,ki ne samo da je živel 1t in pol na naše stroške,še denar smo mu mogli posodit,ker on je prišu k nam z 15000sit v žepu.Si morete mislit.Mojega sem tako nazjala,ki mu je šol posojat.Ne maram tega.Ok tistim,ki veš da ti bojo vrnili,ma ne neki lenobi leni!!In valda je mogu moj ga prejšni teden klicat in ga prosit da kdaj mu bo vrnil denar.
Sem se kar razpisala ma mene ta tema razkuri.Pa da ne bo pomote,ko pride njegova familja me ne moti,ker so res ok.Pa tudi,če večino stvari midva kupiva,ker oni majo denarno stisko.

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 1506
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
25.10.2006 14:00:31   
kapica
Ja punce, vsaj vidimo da nismo edine z enakim problemom. Ze to je olajsanje, da nismo me cudne user posted image . A lahko to kako resimo?
Teri ti se mogoce zlazes da je stanovanje zasedeno, da je trenutno nekdo noter in ne morejo prit. Mogoce pomaga.
Midve misek pa pobegneva ko pridejo taksni obiski user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu teri)
Neposredna povezava do sporočila: 1507
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
25.10.2006 14:04:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kapica

Misek, kako to poznam. ampak je malo drugace pri nama. Tukaj misli moj dragi da ce imava obisk da imava vse uh in ah, vse povsod jih pelje in sam drage stvari (hrano) nakupuje. saj meni tudi pase da vidijo da nama dobro gre. Vcasih se mi pa zdi da se pretirava, sploh ko pridejo njegovi starsi. Oh, ampak takrat poskusam vedno biti na sihtu, ces morem delat, da nisem 24 ur z njimi. Kaj ces, imava pa drugace skoz mir, tako da...


ja kapica kam se pa naj jaz skrijem, v mišjo luknjouser posted image

(odgovor članu kapica)
  Neposredna povezava do sporočila: 1508
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
25.10.2006 14:05:21   
teri
Kapica...midva živiva v podnajemu.Zraven so lastniki in že na začetku ko smo se vselili so nam rekli da ne smemo met obiskov po22 uri in ljudi ki bi spali pri nas non stop.Tako,da nama je to super pasalo,ker vsi ki pridejo k nam na obisk vejo da po 22h morajo stran.Lahko se sliši malo nesramno ma nama to pride prav,ker če ne se ne moreš rešit obiskov.Tako da to je super.Ene parkrat pa kar se tiče prespanja,sva rekla da sva vprašala pa da nam lastniki ne dovolijo,da bi prespali pri nas.Tako ni bil nihče užaljen!user posted image

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 1509
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
25.10.2006 14:10:48   
Anonimen
joj teri grozno, grozno, še huj, ko pri nas. ampak lepo, da mata vsaj tak lep izgovor. jaz pa že 2 meseca gruntam kak izgovor naj uporabim. 

(odgovor članu teri)
  Neposredna povezava do sporočila: 1510
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
25.10.2006 14:38:23   
Anonimen
fora je v tem, ko so domači oz familija tisti, ki zmeri kaj prinesejo, hočejo plačat, te častit itd, itd. Ko sem bila  še v slo, sem šla s kolegico na zadnjo kavico in kot se spodobi, sem hotela jaz plačat, pa mi reče: ne bom jaz, da bom lahk  pršla k tebi za en teden v dubaj in mi boš pol ti plačevala. user posted image . s tem, da mi je takrat res prvič plačala kavo, prej pa sem tisočkrat zmeri jaz. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1511
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
25.10.2006 14:46:01   
Anonimen
punčke moje, hvala za podporouser posted image user posted image user posted image
kapica ti si  men en tak velik sončekuser posted image user posted image user posted image !!
MIŠEK, ti pa tudi, da s ne boš počutila odrinjenouser posted image ..sej veš, da si moja cartikauser posted image user posted image
teri ti si tudi fajn puncauser posted image user posted image
sem si zrihtala dopoust tko, da grem domov v Celje za ta dva dni in se  se že zmenika, da se dobim z vsemi starimi prijateljicamiuser posted image user posted image user posted image ...in že komaj čakam.

Bioenergetiku grem, kaj čem..ful je zaseden in komaj sem si izborila ta datum tko da grem...kaj čem, upam da bo ok, me je malo strah ampak moram poiskusiti.

Zdej me ne bo do ponedeljka tko, da se imejte čim bolj lepo, bodite pridne pa spomnite se kaj nameuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1512
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
25.10.2006 14:52:35   
teri
Poopsie lepo se mej v Ce.Midva greva tudi v Ce k njegovim staršem.Verjetno že v ned za cel teden bomo vidli,če si bo moj uspel zrihtat v pon dopust.Kaj veš mogoče se pa srečamo kje v Ce-pa ne bomo niti vedla druga za drugo kdo smouser posted image !
Sej tusi njegovi bi kaj prinesli,samo majo res hude finančne težave.Vsak mesec jim moj pomaga,da lahko pridejo čez mesec skoziuser posted image .Ni jim lahko.
Ah ta tvoja kolegica,sigurno ni edina,ki ti je tako rekla.Ko si bo zmislila prit,pa reči da imaš že koga drugega al pa da gresta na dopust.Kaj te briga,včasih v življenju je potrebno bit tudi malo egoist.Taki pridejo super skozi life!

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 1513
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
25.10.2006 14:53:46   
Anonimen
poopsie lep podljšan vikend, uživaj in se veselo naklepetaj in nakofetkaj s realnimi prijateljicami, pol ko prideš nazaj pa te tu čakajo še naprej virtualne prijateljiceuser posted image user posted image .

papauser posted image
aja pa poročaj pol kako bo pri user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1514
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
25.10.2006 15:09:39   
teri
Mišek..kje dobiš te dobre slikce?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1515
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
25.10.2006 18:22:14   
siskamiska
Čao punce,

no drugi Uz je za mano in sem pridelala 7 jajc. Bravo jst, sem fajn kura a ne?user posted image user posted image
V najlepših godnih letih. Lahko bi sama sebe poimenovala kura nesnicauser posted image .
A je to uredu pridelek?
Zdaj vsaj vem zakaj me tako boli.

Lp vsemuser posted image

(odgovor članu teri)
Neposredna povezava do sporočila: 1516
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
25.10.2006 18:38:13   
Anonimen
bravo kura nesnicauser posted image user posted image . čestitke za pridelekuser posted image user posted image . Najbrž so to folikli, ker se ne morejo videt jajčeca, ti jih bojo šele na punkciji prešteli kolk jajčec je not. Bolečine so lahko zaradi takega števila, vendar ne premočne. Ker vseeno ni tako veliko število, za kake zelo močne bolečine. Pa ne bit žalostna, to je odlično število. Poleg tega, se dogaja, da se folikli skrivajo eden za drugim in jih na uz ne vidiš vseh. šele na punkciji vidiš kol foliklov je. Pa če se skrivajo eden za drugim je tudi fajn, ker ti poči prvi folikel in ti še zraven unga za njim. če so pa en zraven drugega, potem pa mora vsakega posebej pikat. Tako, ad imaš kar lepe spodbudne noviceuser posted image user posted image . ja pa ne pozabimo, da ti bo še sigurno kak zrasel, mogoče ne bo dovolj velik, ampak kak jajček pa se bo lahk našu vseen not.user posted image

kdaj maš pol punkcijo

(odgovor članu siskamiska)
  Neposredna povezava do sporočila: 1517
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
25.10.2006 19:24:53   
kapica
user posted image  mi nic ni jasno. sem v sluzbi napisala se en post, pa ga sploh ni tu zraven. Mogoce sem prehitro izklopla, ker se je mudilo, pa kaj naj, ce niamm casa za internet na sihtu user posted image .
Poopsie, fajn kofetkanje ti zelim, upam da bos uzivala 100 na uro, poleg tega ti bo cas se hitreje minil. In upam da si danes kaj fajnega zvedela pri bioenergetiku.
Siskamiska, 7 je veliko in zelo dobro stevilo. Jaz sem jih imela osem, tako da si lahko fajn ponosna, si uspesno pridelala. drzim pesti se naprej za punkcijo, da bo cimmanj boleca user posted image .

Misek a mislis da je ona tvoja kolegica to resno mislila, al je bila bolj sala? Upam da je bila sala, drugace ne vem ce je ravno taka kolegica, no. Kaj pa vem, saj prav v takih trenutkih se pokazejo prijatelji in tisti kao prijatli. Tako da res tako naredi ko bo hotela prit si zmislis da imas ze nekaj splanirano, pa odlasajin odlasaj v nedogled. Kam se lahko drugace skrijes ko je obisk tam, ne vem, tako da bo najboljse da obisk posljes po trgovinah oz. mestu, jim poves kako se pride tja in nazaj z vlakom in busom, ti imas pa fraj dan user posted image . Pa vem da ne gre tako enostavno, vidim da imam pri tem res sreco, da me sluzba resuje, no vsaj nekaj user posted image .

pozdravcek

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1518
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
25.10.2006 22:18:20   
siskamiska
Mišek, ja sm se narobe izrazila,se opravičujem, 7 foliklov sem pridelala. Kdaj bom imela punkcijo še ne vem, v petek imam spet UZ. 
6 foliklov je velikih 15 eden je pa 10. Če vam to kaj velik pove, meni bolj malo.
Jaz upam da ne bo dalj trajal kot do nedelje. Imam počasi že dovolj injekcij. Narkomanska je težka, kdo bi si misliluser posted image .

Lahko nočko punce in se jutri spet tipkamo.

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 1519
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
26.10.2006 5:42:27   
Anonimen
Siskamiska to je super, da jih je tako veliko velikih. Več jih je velikih, več možnosti imaš da so not res lepa lepa jajčeca. Nekje 19-20 mm morajo bit veliki, da ti da stop inekcijo. Mislim da bo res tam nekje konec špikanja. Pol pa kar pogumno na punkcijouser posted image

Kapica, una moja kolegica je kar resno mislila, ker mi je še nekajkrat to ponovila in jo kar dobro poznam. samo poglej, da sem v 2 letih poznanstva mogla stalno jaz plačevat, ona je samo zdaj enkrat. Zato sem ji rekla kolegica in ne prijateljica. Mam zelo ozek krog prjatlov, ampak ti so ta pravi, pa čeprav jih je samo tolk kot prstov na eni roki. user posted image

teri:       http://www.hiti.dk/animationer%20index.htm


< Sporočilo je popravil MIŠEK13 -- 26.10.2006 5:48:15 >

(odgovor članu siskamiska)
  Neposredna povezava do sporočila: 1520
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
26.10.2006 8:44:48   
siskamiska
Dobro jutro.................

kje ste soborke?

Danes je moj prvi dan off, se pravi da nisem v službi. Imam že toliko planov da bo prej konec dneveuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1521
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
26.10.2006 13:15:00   
teri
Vidim da danes ta forum čisto sameva.Kje ste vse klepetuljeuser posted image

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 1522
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
26.10.2006 15:27:27   
kapica
Teri, res sameva ja, ce je pa zunaj takooo lepo vreme
Jaz sem danes sicer doma, ampak je zunaj tak lep soncek, da je skoda biti doma za racunalnikom. Prej sem sla eno rundo s kolesom malo cez polja in v gozd in sem uzivala v jeseni. Tako cudovite barve so zunaj, toplo je, tako da je res popolna jesenska idila.

Siskamiska pri meni je enako. takoj ko sem doma in imam fraj, je dan ze tako zaplaniran da mine ko sus. A si ze v bolniski ali si kr tako doma? Pocasi se punkcija bliza a ne? tvoji folikli so ze fajn veliki, se par dni pa bo dovolj. Potem pa se malo in imas bebice pri sebi user posted image .

Misek ja saj sem si mislila da je zato kolegica in ne prijateljica. Pri meni je enako, prijateljev ravno toliko za prstov ene roke, pa se to ne. Saj je boljse tako,a ne?

Poopsie upam da uzivas v kofetkanju in da ti ni prehudo.

Pozdravcek

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu teri)
Neposredna povezava do sporočila: 1523
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
26.10.2006 15:56:39   
siskamiska
Kapica ne vem ali sem že na bolniški ali imam dopust. Nisem namreč bila še pri svojem zdravniku, tako da ne vem.
Doma sem pa zato, ker enostavno nisem več za v službo. Bolečine so prisotne čez cel dan in težko sedim 8 ur. Zato sem se odločila, da bom ostala doma. Upam še da dobim bolniško.

Komu moram jaz rečt na GK v Lj da mi da neko obvestilo zdravniku? Ali zdravniku ki me ima UZ?

Kolikor si jaz predstavljam naj bi bili moji folikelčki dovolj veliki najkasnejev nedeljo , tako da upam da bom drug teden že teoretično in praktično srečkauser posted image .

Res je danes čudovit dan, tako da ga izkoristite da en čudovit sprehod z user posted image . Jaz ga bom!!

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 1524
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
27.10.2006 10:14:11   
kapica
Dobro jutro pupe!

Siskamiska, jaz dobim bolniski list vedno od G ki me ima na ivf centru. Tako da ga dobis verjetno od tistega ki ti dela ultrazvoke. A da te tako boli? Upam da si bila pri G in povedala, da mogoce ni kaj narobe. Se zal premalo spoznam na to da bi ti kaj svetovala. Jaz nisem imela taksnih bolecin, sem normalno hodla v sluzbo do punkcije.

Danes pa nic vec soncka zunaj, tako da mi tudi ni zal da morem v sluzbo popoldan. Sem pa nekako cela polomljena od kolesa vceraj, sem pretiravala.

Koncno je petek user posted image user posted image user posted image , meni sicer nic ne pomaga, ker delam za vikend, ampak se veselim za vas ki ste doma. Tako da uzivajte, upam da bo vreme primerno!


_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 1525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  59 60 [61] 62 63   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  59 60 [61] 62 63   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?