|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: a se vam tut kdaj ne da ...
5.9.2006 10:25:34   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Radha

Sita,saj one spijo pa ne vejo,da se jim to dogaja...user posted image user posted image user posted image user posted image


Ko bi vsaj kdaj mela tok globok spanc, da res nebi vedla...user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   [Brisano sporočilo]
5.9.2006 10:25:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: a se vam tut kdaj ne da ...
5.9.2006 10:27:20   
Sita
IZVIRNO SPOROČILO: Radha

..ko se zbudim,bi pa takoj moral še enkrat...user posted image user posted image user posted image


Ja, sigurno in ljubila bi se vse do konca pelepe noči ...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: a se vam tut kdaj ne da ...
5.9.2006 10:37:33   
Sita
IZVIRNO SPOROČILO: Radha

Samo ženske ej...res je to ,kar vam Sita govori.Ona in mož sta še po toliko letih ful zaljubljena...če jih gledaš skupaj,se kar srček izriše v zraku!user posted image In zato,ker jo poznam,lahko trdim,da ta njen način partnerstva deluje!user posted image


O, Radha, to je res. Samo midva sva povsod tako - zmeraj, ne le v postelji, delava kompromise, ko imava različne želje in potrebe in gledava na to, da je volk sit in koza cela ... in zmeraj, res zmeraj poiščeva rešitev, da nama je obema všeč.
Ko se nobenemu ni ljubilo pomivat posode, sva kar pomivalni stroj kupila ... zakaj bi drug drugega obtoževala in zmerjala, kdo bo delal. Ker imam rada morje, mi je ljubi omogočil, da sem vse počitnice na morju ... kr ima on rad jaranje, lahko jadra včasih z nami, drugič s kolegi ... ma zmeraj se da najti rešitev. Svet je res preprost, samo sebični ne smemo biti. Najhuje je, ker ljudje preveč mislijo samo nase in se ob vsaki malenkosti počutijo oguljufane, celo od svojih najdražjih ... jah, kakšna ljubezen pa je to, če partnrju ne privoščiš najvišjih užitkov in največje sreče? Več daš, več dobiš - drži kot pribito. Manj si pripravljen dati, manj prejmeš, potem se pa sprašuješ, zakaj te nihče ne mara ... Ja, svet je daj-dam.


_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: a se vam tut kdaj ne da ...
5.9.2006 10:41:57   
Sita
Aja, pa še to: MNOGO VEČJA RADOST JE V DAJANJU KOT V PREJEMANJU. Ker takoj ko nekaj daš, isto sekundo vse dobiš nazaj in to še mnogo več kot daš.
Življenje je igra, čista radost, če si sam postaviš takšna pravila igre. Če ne, pa lahko tudi trpiš ... izbira je naša.

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: a se vam tut kdaj ne da ...
5.9.2006 10:42:02   
baguSka
... ma zmeraj se da najti rešitev. Svet je res preprost, samo sebični ne smemo biti. Najhuje je, ker ljudje preveč mislijo samo nase in se ob vsaki malenkosti počutijo oguljufane, celo od svojih najdražjih ... jah, kakšna ljubezen pa je to, če partnrju ne privoščiš najvišjih užitkov in največje sreče? Več daš, več dobiš - drži kot pribito. Manj si pripravljen dati, manj prejmeš, potem se pa sprašuješ, zakaj te nihče ne mara ...


user posted image user posted image user posted image  To si pa res tooook lepo napisala!!!!! Svet je res preprost in tist k rece da je zakompliciran, si ga zakomplicira ciiiist sam in noben drug. Se vedno pa z moje strani drzi, da nebi hotela sexat z njim, brez svoje vednosti.user posted image  Tok sebicna pa sem...user posted image user posted image

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: a se vam tut kdaj ne da ...
5.9.2006 10:43:56   
baguSka
Ja, svet je daj-dam.


Aja in tud tole drzi kot pribito. In ne samo v dobrem, tudi v slabem smislu. Ce od sebe dajes slabo voljo, jezo itd itd. Bos isto tudi prejemal. Ni pa vedno tega ravnovesja in takrat pride do razhajanj.

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: a se vam tut kdaj ne da ...
5.9.2006 10:47:32   
Sita
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Se vedno pa z moje strani drzi, da nebi hotela sexat z njim, brez svoje vednosti.user posted image  Tok sebicna pa sem...user posted image user posted image


To je samo ena od možnih rešitev. Odvisna je od dveh, njune situacije, njunega odnosa nasploh ...
Moj namen ni to propagirat in zagovarjat - je le ena od mnogih drugih rešitev, ki komu ustreza, drugim pa ne ... vsak po svoje. user posted image

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: a se vam tut kdaj ne da ...
5.9.2006 10:56:33   
Anonimen
O.K. Kira moj mož tut slučajno ni butl in prosim da se mal zadržiš s takimi žalitvamiuser posted image ,ne vem kako bi se počutla če bi jest kej takega rekla za tvojega moža al pa ljubimca,ki ga imaš....

Kot drugo pa mi moj mož ni nič "zameril" saj me je kljub vsem zjutraj ko sva se poslovila objel,pobožal in dal lupčka.Samo v očeh in v tonu glasu sem čutila,da je mal užaljen,al prizadet.Ampak itak da bova to še danes popravila,nadoknadila.Se pač zgodi.

Sita to kar opisuješ v bistvu ni nič takega.Moj mož se včasih prej zbudi in potem tut mene tako nežno zbudi ko se stisne k meni me boža in čutim tisto trdo in pokončno.Sem najprej še napol v spanju ampak se zbudim in se nežno ljubiva.Tako zjutraj je res najlepše in najboljše,saj mi polepša dan.

Hvala pa vsem za odgovore in mnenja,zdaj vidim da nisem edina in da je to čisto normalno in verjetno ko bova imela otroke se bo to še pogosteje dogajalo.Se bova že privadila,važno da se razumeva.

Hvala.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: a se vam tut kdaj ne da ...
5.9.2006 11:49:21   
Anonimen
Sem se spomnil en vic... ne vem zakaj.. user posted image

Gre en tip mimo pokopalisca in zagleda en par kako seksata.. in malce opazuje in se pribliza in rece..
"jaz bi tudi malo, ce lahko..."
In drugi tip rece.. "Na tu imas lopato, pa si jo izkoplji"


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: a se vam tut kdaj ne da ...
5.9.2006 11:53:13   
baguSka
Gre en tip mimo pokopalisca in zagleda en par kako seksata.. in malce opazuje in se pribliza in rece..
"jaz bi tudi malo, ce lahko..."
In drugi tip rece.. "Na tu imas lopato, pa si jo izkoplji"



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Tooook se pa nisem nasmejala ze zloooooo doug casa!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   [Brisano sporočilo]
5.9.2006 11:54:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: a se vam tut kdaj ne da ...
5.9.2006 11:55:33   
tanikaa
A je treba brat med vrsticami user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: a se vam tut kdaj ne da ...
5.9.2006 12:03:57   
Anonimen
Radha... Tko.. danes ponoci ko si spala.. sem jaz naredil vse, kar je bilo v tvoji narocilnici.. Zdaj ce si prespala.. to pa ni vec moj problem.. user posted image user posted image
Zvonim.. zvonim.. in zvonim.. pa nic.. pol sem sel pa kar notr.. in...

Ko sem sel domov. sem se pa se pri Baguski oglasil.. pa tudi ni nic registrilala.. Sej zato si se pa cist premocena zbudila... zjutraj..

Drugace pa Sita.. men se zdi, da je v najinem zgodnem druzenju.. z mojo partnerko tudi ona enkrat ze skor zaspala.. se mi zdi, da ji ni blo glih ker sva ravno prisla iz morja.. in pol je tudi mene zlo hitro minilo, ko sem videl, da ne sodeluje prevec..
Ce bi pa danes.. po 10 letih se v spanju spravil na njo.. bi s epa verjetno vse skupaj prelevilo v sado-mazo igrice.. Bi me verjetno z valerjem zacela loviti po spalnici.. user posted image user posted image

IN ja.. tudi nama obema se kdja zgodi, da nama ni.. in to ni noben problem.. reces pac.. "ajd spel se user posted image user posted image .. in je reseno.. user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: a se vam tut kdaj ne da ...
5.9.2006 12:07:14   
KIRA
nisem rekla da je, anonimna. rekla sem da je če tega ne razume.  a sem trufila v terno ali kaj zdaj tako skačeš. to sploh ni blo mišljeno kot žaljivka!!! user posted image user posted image

ti že veš če je ali če ni. pa če ti ni zameru, zakaj pa pol pišeš, da ima surlo??? sama seb govoriš kontra. user posted image user posted image user posted image user posted image enkrat ti je zameru, drugič pa spet ne.

a ja, pa ker že mojga moža in ljubčka zraven mešaš (čeprav ne vem zakaj, ker s tabo nimata nič): men še nikol noben ni zameru, če sem rekla NE. tud dolgega nosa še noben ni imel. pa ga niti ne bo. če jest rečem NE, pol vela ne.
LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: a se vam tut kdaj ne da ...
5.9.2006 12:08:11   
baguSka
Ko sem sel domov. sem se pa se pri Baguski oglasil.. pa tudi ni nic registrilala.. Sej zato si se pa cist premocena zbudila... zjutraj..


Ahm....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   [Brisano sporočilo]
5.9.2006 12:08:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   [Brisano sporočilo]
5.9.2006 12:13:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: a se vam tut kdaj ne da ...
5.9.2006 12:14:21   
Anonimen
Ja ja.. moz mi je prisel vrata odpret.. in je reku.. "Hvala bogu.. da je vsaj en prisel.. koncno.. jaz je ne morem vec folgat.. tej zenski, se je cist strgalo.. in pol sem jaz to zrihtal in me je poklical moz zjutraj, da si cist blazeno spala do jutra.. in zjutri mu nisi nic tezila.. user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: a se vam tut kdaj ne da ...
5.9.2006 12:16:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Radha

Zakaj ga pa imaš,če mu sem pa tja rečeš ne?user posted image user posted image


Tega ti ne mores razumet.. a ne? Ja zakaj pa si ti izpolnila narocilnico in hotla pol men rect naj se spelem?? user posted image  To ti je isto...
Sej pol ko si ga zacutla.. si bla cist tih.. ocarana.. blazena... user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: a se vam tut kdaj ne da ...
5.9.2006 12:18:18   
smrka
Jest bi vsak dan, moj je pa take narave, da mu se ne da .. HRRRRRRRRRR

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: a se vam tut kdaj ne da ...
5.9.2006 12:18:51   
KIRA
hehe, radha. user posted image user posted image user posted image user posted image kaj imaš ti raje:

kar vsak dan ob vsaki uri lahko dobiš?

ali pa tisto, kar dobiš samo ob posebnih priložnostih. kot nagrado recimo.

kaj boš bolj cenila??? vsaka stvar ima svoj čar. poleg tega pa dedci na ženske ki takoj in vedno "dajo" nimajo takega rešpekta, kot pred takimi, ki jih je mal teže za dobit.. user posted image user posted image user posted image user posted image

LP

< Sporočilo je popravil KIRA -- 5.9.2006 12:24:02 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   [Brisano sporočilo]
5.9.2006 12:20:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: a se vam tut kdaj ne da ...
5.9.2006 12:22:38   
KIRA
tvoj mož je tako nasilen??? ali pa samo do tjazija

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   [Brisano sporočilo]
5.9.2006 12:23:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?