|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 14:04:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Jutra
Za kosilo se malicala kar na klopci v parku, pa pride do mene šlogarica. Le, kje me je našlauser posted image


Teh skoraj brezobih ženščin je stara Ljubljana poleti polna. Vsakomu povejo isto - tisti, ki nasede, plača. Enkrat je šlogarca, drugič jo vidiš kako pred KC ali Porodnišnico fehtat denar - odvisno od tega koliko tisti dan "zasluži" s šloganjem. Skratka - Nateg d.o.o.


(odgovor članu Jutra)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 14:06:08   
Anonimen
Nateg d.o.o.
ne bi rekla.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 14:23:12   
mika
jaz sem podedovala eno sposobnost, ki jo vztrajno zatiram. ne znam šlogat, ne izvajam nobene magije, s tem nočem imet veze. no pa me kar loviuser posted image . v nekem trenurku me preplavi pozitiven ali negativen občutek in vidim slike. če se tisti trenutek ne zberem in naredim ognjeni krog okrog tiste osebe se zgodi.
včasih vidim na splošno in se spomnim vseh ljudi, ki jih želim zaščitit.

samo en primer:
ko smo se peljali iz maturantskega izleta sem vidla grozno nesrečo. vse ki so mi blizu sem dala v ognjen krog, nisem se pa spomnila na očetovega strica. ko sem prišla domov, me je poklicala, sestrična, da je stric imel grozno nesrečo.

vam povem, da me je tega nenormalno strah. ne upam izkat nobene literature, ker nočem da bi me to potegnilo noter. sicer me je že, sem se pa za nekaj časa znebila. sedaj poskušam obrnit v pozitivno smer, koliko mi moja logika dopušča.
dr. turk, h kateremu sem hodila na akupunkturo mi je rekel, da imam izrazito tretje oko in, da si o tem naj preberem na internetu. to na bi pomenilo jasnovidnost. mater, jaz nočem tega.

podedovala sem po teti.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 14:26:23   
tanikaa
Jaz se te bojim.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 14:57:13   
mika
user posted image user posted image user posted image tanikaa

brez skrbi, jaz nič ne čaramuser posted image . samo poskušam s pozitivnimi mislimi vplivat na negativna videnja.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 15:06:02   
baguSka
Mene je tud strah takih ljudi.... user posted image

Poznam eno tako, ki ima tok mocno energijo, da full vpliva na ljudi okol sebe....

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 15:10:21   
Anonimen
Jaz tudi raje nebi o tem, ker imam izrazito možno intuicjo in lahko veliko stvari predvidim vnaprej, vendar le za osebe ki so meni srčno zelo blizu. Tako naprimer vem kdo bo v naši družini naslednji umrl in še vedno se je to uresničilo. O teh stvareh včasih lahko spregovirim s svojo mamo ali babico, ker se pri nas to prenaša po ženski strani, venda ta "blagoslov" ne doleti vsako. Moji sestri se npr. ne sanja. Lahko tudi zaznam duhove v hišah, predvsem v starejših stavbah, kjer je že kdaj kdo umrl. V novogradnjah teh skorajda ni. Starši so kupili hišo staro 300 let, jo komplet renovirali, vendar je v tej hiši še vedno ujet duh pokojne lastnice, ki je bila nasilno ubita in njene 14 letne hčerke, ki je zaradi bolezni umrla tako mlada. Če se nekako s tem ne sprijazniš se ti lahko še zmeša, ker se zna pojavljati kjerkoli, največkrat je ponoči sedela v moji sobi na kavču. Groza.
Drugače tudi vem da se bo naprimer mojemu možu na cesti nekaj zgodilo in ga takoj pokličem, ga opozorim naj tisti dan zelo zelo pazi in še vsakokrat je bilo nekaj takega, da če nebi bil previden bi se zgodilo najslabše. Npr takšne stvari, da si je od prijatelja hotel sposodil težek motor (za kar jaz niti vedela nisem) in če ga nebi opozorila da se bo danes njemu nekaj slabega zgodilo bi se res šel peljat. Stežka si je le premislil, isti dan pa se je ta kolega smrtno ponesrečil, ker mu je pri hitrosti čez 200 km/h razneslo gumo. Groza.

Drugače pa je pred leti hodila v našo hišo k moji tašči ena ženska, ki se je ukvarjala z črno magijo in vedno tašči trdila da ji bo pomagala. jaz sem v tej ženski videla samo zlo, taščo nekajkrat na to opozorila, pa me ni poslušala. Pa se jo je po nekaj letih le znebila, ko sem jaz enkrat med prenovo stanovanja pod toplim podom, za kuhinjskimi elementi...našla razne listke z izreki, ki nam niso prinašali prav nič dobrega. Seveda s pisavo te ženske. Ah, kake kolobocije so šele sledile da smo se tega oblaka rašli iz hiše....

Uh, pa koliko je še tega......Samo poskušam o temu čim manj razmišljat, to jemljem kot del sebe in z vsem tem nikoli ne obremenjujem ljudi okoli sebe.

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 15:10:36   
mika
Poznam eno tako, ki ima tok mocno energijo, da full vpliva na ljudi okol sebe....


tak občutek imam jaz zase, ampak vedno na vsakega vplivam pozitivno. moja teta(od katere sem podedovala) pa je zelo negativna

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 15:20:37   
mika
srček, tud jaz sem pred 5imi leti videla ponoči, žensko v belo oblečenoi, sedeti na robu moje postelje. zbudila me je. najprej sem mislila, da je moja sestra in sem rekla naj pride spat. sestra je dugače spala z mano in ko sem pogledala na njeno mesto, je spala. potem sem pogledala tja, kjer je sedela ženska, je nibilo več.

to je bilo v hiši mojih staršev, ki sta jo sam zgradila, tako da ne vem od kje tisti duh.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 15:28:54   
Anonimen
joooj, zdej me je pa pošteno strah...brrrrrr...

jst sicer verjamem v vse to, samo nimam pa neke blazno razvite intuicije...ene 2x pa se mi je zgodilo, da sem prej sanjala določene stvari, ki so se potem tudi uresničile...(enkrat npr. za car crash...do katerega pa, hvala bogu, zaradi sanj, ni prišlo)...




< Sporočilo je popravil sreckanosecka -- 13.7.2007 15:29:00 >

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 15:30:21   
Jutra
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Mene je tud strah takih ljudi.... user posted image

Poznam eno tako, ki ima tok mocno energijo, da full vpliva na ljudi okol sebe....


BaguSka, kako ta oseba vpliva na druge?

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 15:32:43   
Anonimen
Mika, duhove imamo tudi sami in le ti nam povsod sledijo. To so dobri duhovi, ki nas varujejo, nekateri smo dovzetni in jih vidimo, nekateri pa nas imajo za nore. Jaz imam svojo "punčko" ki me povsod spremlja, včasih celo sedi v avtu na zadnjem sedežu, včasih celo zleze v mene kadar me je zelo strah. Pojavlja se zelo redko, verjetno takrat kadar jo rabim in me mora varovat. Drugače pa včasi stoji v kotu spalnice.
Predvidevam, da se te ženske v belem nisi niti malo vstrašila in si se obrnila na drugo stran in zaspala?

Sedaj pa raje neham, da si ne bo še kdo mislil da se mi je totalka zmešalo in se me bodo začeli izogibatuser posted image .

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 15:35:00   
Jutra
Ali lahko kdo NEVEDE slabo vpliva s črno magijo - da se tega ne zaveda?
Poznam osebo, ki ima zelo negativno mnenje o vsem mogočem, vedno rada vidi najslabšo varianto, je ozkogleda v svojem razmišljanju, je močen karakter in ima velik vpliv na okolico. Ampak to ni nima nič veze s črno magijo ali se motim?

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 15:36:28   
Jutra
srček in mika, dajta še kaj napisati. Meni je to ful zanimivouser posted image

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 15:42:13   
baguSka
Jah. Full ima mocen vpliv na ljudi. Kot da bi jim nekako vsiljevala svojo voljo in si jih 'prilagodi' oz. podredi... Ne znam ti u bistvu sploh opisat tega stanja oz obnasanja. Je zenska z izrazito mocno energijo, katero se celo jaz 'navadna smrtnica' obcutim ze na dalec. Jaz sem se celo distancirala od nje ze pred casom, vendar ce sem cisto iskrena, imam filing, da je ves cas v meni. In mi ni jasno zakaj... Ves cas imam tak obcutek, da lahko upravlja z ljudmi na daljavo.

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 15:42:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

joooj, zdej me je pa pošteno strah...brrrrrr...

jst sicer verjamem v vse to, samo nimam pa neke blazno razvite intuicije...ene 2x pa se mi je zgodilo, da sem prej sanjala določene stvari, ki so se potem tudi uresničile...(enkrat npr. za car crash...do katerega pa, hvala bogu, zaradi sanj, ni prišlo)...



nc te bit strah.. ker ce ne dovolis.. tem silam.. pol ne morjo delovat..

A sanje so se ti uresnicle??  No pol so ble opozorilne.. da mal pazi.. mogoce..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 15:42:45   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Jutra

srček in mika, dajta še kaj napisati. Meni je to ful zanimivouser posted image


mene je pa zmeri bl strah.... user posted image

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 15:44:51   
baguSka
Ali lahko kdo NEVEDE slabo vpliva s črno magijo - da se tega ne zaveda?


Pomoje crne magije ne mores glih pocet nevede... Ker crno magijo moras pocet. Lahko pa vplivas na okolico nevede. Ker imas tok mocno karizmo, voljo in energijo in s tem lahko zlo mocno vplivas na okolico. To pa lahko pocnes nevede...

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 15:47:19   
baguSka
nc te bit strah.. ker ce ne dovolis.. tem silam.. pol ne morjo delovat..


ja to je pa res... manj mislis na to, boljse je... bolj mislis, bolj te je lahko strah... no, vsaj pri meni to zelo drzi... ampak vcasih se zgodi kaj takega, al pa preberes kaj takega, al pa slisis kaj takega in potem avtomaticno zacnes razmisljat o tem...

vcasih je pac tezko kar odklopit misli... ne?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 15:48:08   
Anonimen
Nekaj je zagotovo... nate deluje samo ce te je tega strah.. ce te je strah, da ti bo kdo skodoval.. drgace NE! ker ne more prebit tvoje aure.. ce te ni strah!

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 15:48:52   
Anonimen
srček, še jst bi te nekaj vprašala...moj otroček  (21mes.) ima že kar nekaj časa 2 "namišljena" prijateljčka (se še celo imena jima je nadel...Dagi in Tadouser posted image )...samo vedno bolj se mi dozdeva, da nista samo namišljena...eden je kao punčka, drugi fantek...enkrat sedita na okenski polici, drugič na postelji...včasih me kar srh spreletava zaradi tega...

in kako se je tole sploh začelo...mojemu možu se je sanjalo, da se je, medtem, ko je vozil avto, nenadoma sredi ceste pojavil duhec neke punčke...ker se je to zgodilo tako hitro, še zavirati ni mogel in je zapeljal skozenj...in le-ta je nato vstopil v njegovo telo...in v tistem trenutku se je zbudil v kriku...ves prestrašen...

nato pa vidi sinčka, ki s prstom kaže na neko točko v spalnici (kjer seveda ni bilo ničesar) in govori:"Tado, Tado..."...pa ga mož seveda vpraša, kdo je Tado...on pa odvrne: "Punčka!"...mi najbrž ni potrebno govort, kakšna je bila njegova reakcija...

a meniš, da je možno, da zares vidi "duhce"?!...kakor mi je znano so otročki še posebno dojemljivi za te stvari...

< Sporočilo je popravil sreckanosecka -- 13.7.2007 15:50:31 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 15:51:37   
baguSka
Oooojjjoooooojjjjjjjj..... user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 15:52:44   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Nekaj je zagotovo... nate deluje samo ce te je tega strah.. ce te je strah, da ti bo kdo skodoval.. drgace NE! ker ne more prebit tvoje aure.. ce te ni strah!


U bistvu me spreletava srh, ko zacnem brat take zgodbice... ki u bistvu sploh niso zgodbice... ampak dogodivscine in pripetljaji, ki naj bi se res dogajali.... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 15:52:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Oooojjjoooooojjjjjjjj..... user posted image user posted image user posted image user posted image


jaa, totalno skeri...rajš ne razmišljam preveč o tem

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 15:55:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Oooojjjoooooojjjjjjjj..... user posted image user posted image user posted image user posted image


jaa, totalno skeri...rajš ne razmišljam preveč o tem


Zakaj je to skeri?

Sej duhovi itak da so.. in najveckrat bolj v pomoc.. kot kar kol druzga.. tko da tega se ni treba glih bat.. Nc hudga nam nocjo.. vsaj jst ko verjamem..

Ja pa zlo zanimiva tvoja zgodba.. ja

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?