|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
11.9.2006 10:36:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: brez hlačk
11.9.2006 10:36:50   
Bubamaraa
Jaz se saj s športom ukvarjam.......Ne pa ti ki si zadela od džonta.....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: brez hlačk
11.9.2006 10:37:58   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Radha

Romana na smučanju...brrrr....user posted image

user posted image




Romana ti pa res pretiravaš user posted image  Saj ne da nebi imela kaj pokazati, ampak vseeno, no

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: brez hlačk
11.9.2006 10:38:41   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Romana25

Jaz se saj s športom ukvarjam.......Ne pa ti ki si zadela od džonta.....user posted image user posted image user posted image




Saj se ti vidi. Zdaj vsaj vem, zakaj imaš tako sanjsko postavouser posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   [Brisano sporočilo]
11.9.2006 10:42:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   [Brisano sporočilo]
11.9.2006 10:43:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: brez hlačk
11.9.2006 10:49:31   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: Radha

Romana zdaj...nekaj let po smučanju....

user posted image



to pa nisem jaz.................nimaš dokazov.......................user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: brez hlačk
11.9.2006 10:50:48   
tanikaa
Ejhata, pa jaz sploh nimam hišnega ljubljenčka. Radha spet si vse pomešala. user posted image To slikco si naredila prejšnji mesec v swinger klubu, ko si se spravljala na tega ubožčka, pa se revež od silnega strahu čitsto vso dlako s sebe spustu. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: brez hlačk
11.9.2006 10:51:46   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Ejhata, pa jaz sploh nimam hišnega ljubljenčka. Radha spet si vse pomešala. user posted image To slikco si naredila prejšnji mesec v swinger klubu, ko si se spravljala na tega ubožčka, pa se revež od silnega strahu čitsto vso dlako s sebe spustu. user posted image


a to je bil zadnjič tisti škandal, ko se je tako o njem govorilo.............user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: brez hlačk
11.9.2006 10:51:54   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Romana25

IZVIRNO SPOROČILO: Radha

Romana zdaj...nekaj let po smučanju....

user posted image



to pa nisem jaz.................nimaš dokazov.......................user posted image user posted image user posted image




Ja pa res nisi ti. Ti imaš čist mozoljasto rit, tu pa ni niti enega mozolja user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: brez hlačk
11.9.2006 10:53:32   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Romana25

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Ejhata, pa jaz sploh nimam hišnega ljubljenčka. Radha spet si vse pomešala. user posted image To slikco si naredila prejšnji mesec v swinger klubu, ko si se spravljala na tega ubožčka, pa se revež od silnega strahu čitsto vso dlako s sebe spustu. user posted image


a to je bil zadnjič tisti škandal, ko se je tako o njem govorilo.............user posted image user posted image user posted image




Ja, pa komaj smo nekak razložili članom za varstvo živali, da ni bilo namerno in da damo revežu pomirjevalo pa bo hitro na vse pozabil. To da pa nima dlake pa mu je itak prav prišlo, ker ga je bilo nonstop vroče. do zime pa bo itak zrasla druga. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   [Brisano sporočilo]
11.9.2006 10:53:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: brez hlačk
11.9.2006 10:57:02   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Radha


Kar se tiče hišnega ljubljenčka,Tanikaa,pa res ne vem ,zakaj se ga sramuješ in ga že leta skrivaš v kletiuser posted image Ful grdo od tebe,res....user posted image



Radha, Radha. Tebo bo pa res potrebno vse snemat. Ko ga malo spiješ pa vidiš enega mal večjega kur*** se ti čist potegne. Jaz v bajti sploh nimam kleti. user posted image Zato ti še enkrat pravim, da je to bilo v swingerju. In tam je bila tudi Romana...zato mi ni jasno, kam so potem izginili vsi tisti mozolji z njene riti v tako kratkem času in kako je lahko dobila toliko celulita v tako kratkem času.user posted image  Edino če je meni ukradla mojega user posted image  Samo nič ni za opazit, še itak ga imam na tone user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: brez hlačk
11.9.2006 10:57:36   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Romana25

IZVIRNO SPOROČILO: Radha

Romana zdaj...nekaj let po smučanju....

user posted image



to pa nisem jaz.................nimaš dokazov.......................user posted image user posted image user posted image




Ja pa res nisi ti. Ti imaš čist mozoljasto rit, tu pa ni niti enega mozolja user posted image


nesramnica, sem misla, da boš vsaj mal z mano držala...........user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: brez hlačk
11.9.2006 10:58:38   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Romana25




nesramnica, sem misla, da boš vsaj mal z mano držala...........user posted image user posted image user posted image





Pa saj sem na tvoji strani. Saj sem lepo napisala, DA TO NISI TI!!!!

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   [Brisano sporočilo]
11.9.2006 10:59:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: brez hlačk
11.9.2006 11:02:04   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Romana25




nesramnica, sem misla, da boš vsaj mal z mano držala...........user posted image user posted image user posted image





Pa saj sem na tvoji strani. Saj sem lepo napisala, DA TO NISI TI!!!!


ja sam kje si pa mozolje najdla...........si pomotoma natipkala???????user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: brez hlačk
11.9.2006 11:03:04   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: Radha

Kako trapasta pripovedka,ki sta si jo izmislile vidve z Romano.Jaz ne swingam...tako,da me ziher ni bilo zraven.
Kar se tiče mozoljev,se jih pa pač ne vidi...ima gor gate kakor vidišuser posted image
Tebi ne verjamem,da imaš celulit...to pa res ne...to se tebi samo zdi,ker še nisi prišla k sebi od Romaninih vetrovuser posted image


ti pa pjet že enkrat k psihiatru, ker zdej ga pa res že rabiš.................user posted image user posted image user posted image user posted image Ker mislim, da boš kar hitro šla na zaprt oddelk..........user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: brez hlačk
11.9.2006 11:03:32   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Radha

Kako trapasta pripovedka,ki sta si jo izmislile vidve z Romano.Jaz ne swingam...tako,da me ziher ni bilo zraven.
Kar se tiče mozoljev,se jih pa pač ne vidi...ima gor gate kakor vidišuser posted image
Tebi ne verjamem,da imaš celulit...to pa res ne...to se tebi samo zdi,ker še nisi prišla k sebi od Romaninih vetrovuser posted image






Da ti ne swingaš
user posted image . Neja ga serji no. Še malo boš zanikala, pa bom dala kar gor na rr posnetke.  Da pa se ne bi videli Romanini mozolji na riti? Verjemi, tako velikih in vnetih pa še nisem videla. Ni jih gat, ki bi jih prekrili.  In da jaz nimam celulita? Ne serji še enkrat. To mi je že nekaj le najzvestejši prijatelj. Noče in noče me zapustiti. Če bi se ga znebila, bi se mi obseg mojih bedric zmanjšal vsaj za 7 do 8 cm.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: brez hlačk
11.9.2006 11:06:45   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Romana25


ja sam kje si pa mozolje najdla...........si pomotoma natipkala???????user posted image user posted image user posted image




No Romana, saj resnico pa ja lahko napišem. Pa kaj je to takega če imaš en biljon mozoljčkovuser posted image  Ko si boš začela lepo tazadnjo birisat in umivat bo boljš verjemi.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   [Brisano sporočilo]
11.9.2006 11:08:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: brez hlačk
11.9.2006 11:09:21   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Romana25


ja sam kje si pa mozolje najdla...........si pomotoma natipkala???????user posted image user posted image user posted image




No Romana, saj resnico pa ja lahko napišem. Pa kaj je to takega če imaš en biljon mozoljčkovuser posted image  Ko si boš začela lepo tazadnjo birisat in umivat bo boljš verjemi.


ti kr izzivaj..............saj boš prišla na krofe..........user posted image



_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: brez hlačk
11.9.2006 11:15:49   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Radha

Ker nisem bila na swinganju,tudi ne morem vedeti,kakšne mazolje ima Romanauser posted image Možno..ti si si jo bolj ogledala...user posted image
Kje bi pa ti lahko imela celulti,reva shirana?user posted image
user posted image




Raje imam še enkrat toliko celulita, kot ga imam zdaj, kot pa da bi bila taka. Joj, kako jaz ljubim moje kilogramčke. Tega tam zgoraj pa res ne morem razumet. Kako ta punca sploh še lahko hodiuser posted image  In katero budalo jo sploh hoče za manekenkouser posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: brez hlačk
11.9.2006 11:17:11   
tanikaa
Romana, pa saj te ne izzivamuser posted image  Na krofe pa ne bom prišla, sem na dijeti...že spetuser posted image  Na kavico pa pridem, ni problema. Do takrat pa se boš že znebila velike večine mozoljev pa bo. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   [Brisano sporočilo]
11.9.2006 11:17:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?