|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: brez hlačk
13.9.2006 9:23:22   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Romana25

Tanikaa a ti si tud računovodkinja??????user posted image user posted image user posted image



IIIIIIIIIIIIIII, ti tudi ???? Super. In Tjazy naju bo nekaj ustrahoval z zakoni user posted image . A ti lahko zdaj direkt postavim eno vprašanje? Glih zdaj sem govorila z direktorjem in me je vprašal kako naj rešimo naslednjo situacijo. Od fizične osebe bi si sposodili njegov stroj (bager). Kako naj uredim plačilo, da bo vse ok?



_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: brez hlačk
13.9.2006 9:30:10   
tanikaa
Hudiči so ti na davčni user posted image  Sem zdaj klicala svetovalno službo in jih vprašala kako naj ravnam v tem primeru. Pa veš kaj so mi odgovoriliuser posted image  Da oni tega NE VEJO.user posted image user posted image  In zdaj moram poklicati po 13 uri, da bodo poiskali kako in kaj. Za popiz*****

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: brez hlačk
13.9.2006 9:40:15   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Romana25

Tanikaa a ti si tud računovodkinja??????user posted image user posted image user posted image



IIIIIIIIIIIIIII, ti tudi ???? Super. In Tjazy naju bo nekaj ustrahoval z zakoni user posted image . A ti lahko zdaj direkt postavim eno vprašanje? Glih zdaj sem govorila z direktorjem in me je vprašal kako naj rešimo naslednjo situacijo. Od fizične osebe bi si sposodili njegov stroj (bager). Kako naj uredim plačilo, da bo vse ok?


ja fizična oseba bo morala prijavit vaše plačilo in drugo leto navest v dohodnini.....vi ste pa itak plačali....pa brez davka.....user posted image


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: brez hlačk
13.9.2006 10:01:29   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Romana25

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Romana25

Tanikaa a ti si tud računovodkinja??????user posted image user posted image user posted image



IIIIIIIIIIIIIII, ti tudi ???? Super. In Tjazy naju bo nekaj ustrahoval z zakoni user posted image . A ti lahko zdaj direkt postavim eno vprašanje? Glih zdaj sem govorila z direktorjem in me je vprašal kako naj rešimo naslednjo situacijo. Od fizične osebe bi si sposodili njegov stroj (bager). Kako naj uredim plačilo, da bo vse ok?


ja fizična oseba bo morala prijavit vaše plačilo in drugo leto navest v dohodnini.....vi ste pa itak plačali....pa brez davka.....user posted image




Pa misliš da nam ni potrebno odvesti tistega 25% davka na posebne prejemke? Po moje brez tega ne gre. Ja, to da pa na koncu leta pošljem na durs in pa njemu ta prihodek za prijavit, to mi je jasno. Samo ti prispevki in davek me zanimata? Sicer pa bom itak klicala pa mi bodo mogoče celo vedeli povedat.

In zdaj smo že s hlačk prišli na durs user posted image  Nekateri pa res znamo zasrati vsako temo. Nas bodo skenslali z rr.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   [Brisano sporočilo]
13.9.2006 10:06:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: brez hlačk
13.9.2006 10:06:46   
Bubamaraa
Saj davek od prihodka bo plačala fizična oseba, ki je plačilo prejela...... Saj fizična oseba izstavi račun, vi plačate in prejemnik pol ureja na davčni drugo leto, ko oddaja dohodnino....user posted image ....ker v tem primeru je fizična oseba.......ni ddv zavezanec.....pišuka zdej sm pa čist zmešana.....user posted image

pišuka sam nas bodo res skensali iz rr-ja .... al bova pa dobile nov podforum "Davčno svetovanje"user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: brez hlačk
13.9.2006 10:12:13   
Bubamaraa
Drgač pa mislim, da bi mogle odpreti novo temo, ki bi se glasila na naš harem....Sam ime je treba najti..,......

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: brez hlačk
13.9.2006 11:56:48   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Romana25

Saj davek od prihodka bo plačala fizična oseba, ki je plačilo prejela...... Saj fizična oseba izstavi račun, vi plačate in prejemnik pol ureja na davčni drugo leto, ko oddaja dohodnino....user posted image ....ker v tem primeru je fizična oseba.......ni ddv zavezanec.....pišuka zdej sm pa čist zmešana.....user posted image

pišuka sam nas bodo res skensali iz rr-ja .... al bova pa dobile nov podforum "Davčno svetovanje"user posted image user posted image user posted image




Se mi zdi da se ti je res vse skup sesulo user posted image  Jaz gledam na to izplačilo isto kot pri izplačilih za sejnine, pa ko že pri plači odtegneš dohodnino. Nekaj pa ja treba dati državi v naprej. Saj veš da se ku*** plačuje v naprej. Nima veze. Bomo že zvedeli. Ja, glede davčnega svetovanja pa se da zmenit. Pozanimaj se pa na delo. user posted image


_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: brez hlačk
13.9.2006 12:05:10   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Radha

Ma a bi nehale o računovodskih zadevah?Čeprav sem za to talent,pa mi vseeno ni glih za v haremuser posted image Kva sta blonduser posted image
Tanikaa kaj imaš to za en podpis?user posted image Dešifriraj prosimuser posted image




Ok, nič več računovodstvauser posted image  Ti si pa glih talent, ja samo ne za računovodstvouser posted image In še enkrat ja, obe sve blond.
Dešifriraj pa kar sama ta moj podpis, če si tak talent za številke user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: brez hlačk
13.9.2006 12:05:14   
Bubamaraa
 Ja sesulo se mi je čist priznam.......Ker najbolj grozen izpit lansko leto so bili DAVKI......grozno......



sedaj pa pustmo davke pri miru, edino kar se harema tiče pride še v poštev.......user posted image user posted image user posted image



Kaj je kej z Tjazy-tom?????? Neki se mula al kaj????user posted image


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: brez hlačk
13.9.2006 12:06:49   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Romana25




Kaj je kej z Tjazy-tom?????? Neki se mula al kaj????user posted image




Ne, po moje študira Kamasutro. Samo kaj mu bo to, da bo obvladal vse položaje, če pa ne bo zdržal do konca user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: brez hlačk
13.9.2006 12:09:16   
Bubamaraa
Al je pa podvomu v svojo vzdržljivost, pa rep med noge pa gremo!!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: brez hlačk
13.9.2006 12:11:40   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Romana25

Al je pa podvomu v svojo vzdržljivost, pa rep med noge pa gremo!!!!!!user posted image user posted image user posted image



Ne podvomu, spoznal je, spoznal. Do zdaj je pač haluciniral. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: brez hlačk
13.9.2006 12:13:16   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Romana25

Al je pa podvomu v svojo vzdržljivost, pa rep med noge pa gremo!!!!!!user posted image user posted image user posted image



Ne podvomu, spoznal je, spoznal. Do zdaj je pač haluciniral. user posted image


user posted image user posted image user posted image





_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: brez hlačk
13.9.2006 12:52:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa
quote]IZVIRNO SPOROČILO:
[



Ne podvomu, spoznal je, spoznal. Do zdaj je pač haluciniral. user posted image




A ne, ne Tjazy pa res ne verjame v halucinacije. Mislim pa, da mu ta harem ni več interesanten in ni dovolj mamljiv za njegauser posted image


To je vse Romana kriva, ker mu ni znala povedat svojega najljubšega položaja.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: brez hlačk
13.9.2006 13:17:05   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

[

To je vse Romana kriva, ker mu ni znala povedat svojega najljubšega položaja.user posted image user posted image user posted image



Pojdi na temo Mireno in boš videla moj odgovor......user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   [Brisano sporočilo]
13.9.2006 13:21:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: brez hlačk
13.9.2006 13:22:19   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: Radha

Tanikaa ,vem kaj pomeni...tvoja kilaža ziher...sem dešifriralauser posted image



bravo.....100x hura za Radhouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: brez hlačk
13.9.2006 13:30:52   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Radha

Tanikaa ,vem kaj pomeni...tvoja kilaža ziher...sem dešifriralauser posted image




Vidiš, da sploh ni bilo težko. user posted image  Bravo, pametna punca. user posted image  Jutri sčekiraj novo kilažo. Samo bojim se, da ne bo glih fajn ven zgledalo. Sem tak sladko papcala tatarsko omako na špagetih da je joj user posted image .

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: brez hlačk
13.9.2006 13:37:23   
Sita
Tanikaa, pol pa sploh nisi pretežka! Koliko si visoka?

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: brez hlačk
13.9.2006 13:40:24   
tanikaa
177 cm. Saj drugače res nisem debela. Ampak kaj morem, če pa gre vsak gram v mojo ta zadnjo in potem se še gor na boke nalima, tak da zgledam ko bumbar s to ritjo. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   [Brisano sporočilo]
13.9.2006 13:40:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Sita)
  Neposredna povezava do sporočila: 197
   [Brisano sporočilo]
13.9.2006 13:41:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: brez hlačk
13.9.2006 13:51:09   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Radha




A ti ni Rosada lepo povedala,da špeh mora biti?user posted image




Ja, seveda mora bit, samo NE NA MOJI RITI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: brez hlačk
13.9.2006 14:05:40   
Sita
Uh, jaz tako suha nikoli ne bom - jaz sem mala.
Mogoče je pa tvojemu ljubemu všeč, da imaš takšno rit in potem ne bo več zadovoljen. moški imajo radi bolj okrogle ritke ... in prsi.
Meni se je samo zaradi teh 8 kg zmanjšala košarica - sem morala včeraj nov modrc kupit. Prej sem imela C, zdaj imam pa B.
Pa mi je moj Firasto dovolil, da povsod shujšam, le v prsi ne. No, samo pravi, da je še kaj prijet, da lahko še shujšam - samo pravi, da samo še 10 kg in ne več. Moj cilj pa je 13 kg ali 15 kg - sicer je pa vseeno. Se ne sekiram, če ne dosežem cilja. Pomembna je aktivnost - ta naredi tudi lepo rit - mišično in čvrsto. Torej mislim, da se ne rabiš odrekat nobeni hrani, telovadba pa lahko koristi. Ne zaradi kurjenja kalorij, čeprav tudi do tega pride, ampak predvsem zato, da dobimo lepe oblike.

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?