|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Potovalni načrt za soboto, 16.09.(Blažek)
14.9.2006 8:47:01   
nanka
Ja ga imam, samo imam super baterijo, ki zdrži celih 7 minut. Kaj pa internet?

Kerensa, bo vsaka posebej poročala, kjer se bova ustavili, pa bodo vsi na tekočem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Potovalni načrt za soboto, 16.09.(Blažek)
14.9.2006 8:47:57   
Anonimen
Vremenska napoved je naslednja:

Obeti
V soboto in nedeljo bo spremenljivo do pretežno oblačno.
Občasno bo deževalo, pojavljale se bodo tudi nevihte.


Kot kaže ne bo prav lepo vreme, kaj hudega pa tudi ne. Za soboto še sporočim, če bom lahko dežurni reporter za RR - najkasneje jutri ob 17h na bazarju. Lahko bi se pa zmenili za dežurstva - da bi si razdelile dan...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Potovalni načrt za soboto, 16.09.(Blažek)
14.9.2006 8:47:58   
Anonimen
Pol pa notebook kr doma pust, če nima kartice za Internet. user posted image  Da nama ne bo še to gužve delal. user posted image

(odgovor članu nanka)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Potovalni načrt za soboto, 16.09.(Blažek)
14.9.2006 8:49:17   
Anonimen
Hja, Žabonka... že itak ne vem, katero ime gre h kateremu nicku, kateri naslov h kateremu imenu in kateri telefon h kateremu nicku... a zdej nej pa še 30 ljudi kličem? user posted image user posted image user posted image

Hecam se, bejba... eno rabm, k ji je dolgčas... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Potovalni načrt za soboto, 16.09.(Blažek)
14.9.2006 8:54:23   
Anonimen
No, ja... dolgčas mi pa res ni...user posted image user posted image user posted image Samo ne vem, ali bom morala ves dan delat in viset za PC in si še dodatno ploščit rit, ali ne. Verjetno bi bilo lažje, če bi si 3 koke razdelile dan in bile s teboj na vezi... Samo predlagam oz. skušam razmišljat. Sem bolj blont danes...user posted image Bom pa 100% vedela jutri.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Potovalni načrt za soboto, 16.09.(Blažek)
14.9.2006 8:55:50   
Snoopika
Ufff... če vama pa tole rata tkole kot je zamišljeno, vaju je pa obvezno treba pelat na kašno pjačko..... srečno pot.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Potovalni načrt za soboto, 16.09.(Blažek)
14.9.2006 8:56:10   
Anonimen
Lepo prosim, babe, ne omenjajte "riti" in "zadnjih plati" in podobnega, ker se potem takoj spomnim na Metin "šupak" in se ne morem nehat režat. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Potovalni načrt za soboto, 16.09.(Blažek)
14.9.2006 9:02:46   
Anonimen
Kerensa - še ena posteljnina je prišla...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Potovalni načrt za soboto, 16.09.(Blažek)
14.9.2006 9:04:15   
Anonimen
Majkumilu... user posted image user posted image user posted image

No, pa sej so štirje... bomo pa vse pojstle preoblekl... user posted image user posted image user posted image

Pa eno mejhno spremembo plana sm dodala tmle pr Celju ob 19:00... še en postank mamo... Kva je pa zdej s tisto Bistrico? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Potovalni načrt za soboto, 16.09.(Blažek)
14.9.2006 9:05:23   
XANA
kERENSA, JAZ BI TE POPRAVILA: PRI JORASOVI KVAZI SOSEDI (NJEGOVE HIŠE NE BOŠ VIDELA NITI OD DALEČ user posted image ) NE BOSTE PREVZELE DENARJA, RAZEN ČE NA HITRCO PRODAM TISTIH NEKAJ VREČK...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Potovalni načrt za soboto, 16.09.(Blažek)
14.9.2006 9:06:35   
Anonimen
Zanalašč bom šla mimo Jorasa!!! user posted image user posted image user posted image

A veš, kakšna fajn reportaža bo to, če me mimgrede še mal zaprejo? user posted image user posted image user posted image

A da sm pobrkljala? Sorry... user posted image

(odgovor članu XANA)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Potovalni načrt za soboto, 16.09.(Blažek)
14.9.2006 9:07:22   
Anonimen
user posted image user posted image Kerensa odvisno kakšne sedeže imata,lahko bo kvadraten...kako že pravi Meta?user posted image user posted image "šupak"...jaoj cel dan v avtu prečesat domovini podolgem in počez....mislim,da naslednji dan ti bo slabo,ko boš samo en avto videla,kaj šele več na kupu v službiuser posted image user posted image boš morala prosti dan vzet,da se spočiješ od pogleda na avte.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Potovalni načrt za soboto, 16.09.(Blažek)
14.9.2006 9:08:14   
XANA
MLADI SLOVENKI NA ZELENI MEJI UJETI S POLNIM AVTOM OTROŠKIH STVARI. KJE SO SKRITI MALI ILEGALCI?
PROSIM, VZAMITA DOKUMENTE S SABO!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Potovalni načrt za soboto, 16.09.(Blažek)
14.9.2006 9:08:38   
Anonimen
Hja, sem pol pa sam še u nedeljo delam, pol sm pa tri dni frej. Ugasnla bom mobitel in računalnik, pa da nobenga ne vidm in ne slišm. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Potovalni načrt za soboto, 16.09.(Blažek)
14.9.2006 9:10:02   
Anonimen
JAVNO PRIZNAVAM, DA IMAM NEVELJAVNO OSEBNO IZKAZNICO!!! user posted image user posted image user posted image

In to zato, ker sem si prejšnji mesec zamenjala stalno bivališče, do zdej pa še nisem zbrala 5 jurjev, da bi si šla drugo nardit. user posted image  

Solit, bojo pa mene zaprl kt ilegalca. Bom končno enkrat vidla, kako je živet na državni račun. user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Kerensa -- 19.9.2006 14:53:04 >

(odgovor članu XANA)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Potovalni načrt za soboto, 16.09.(Blažek)
14.9.2006 9:23:25   
cmokec
Če vama pa ta pot rata v tako malo časa. No, tudi če bosta ponoči zvonili, sta superca. Jaz vaju bom lovila v KR - Mercator, da vama stisnem roko za srečno pot. Če bosta imeli že poln avto, lahko kaj velikega pustita pri meni, da jaz odpeljem 23.-tega.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Potovalni načrt za soboto, 16.09.(Blažek)
14.9.2006 9:26:46   
Anonimen
A se ti ne zdi, da bi bilo bolje, če bi imeli kombi?Že avtosedež in stolček za hranjenje bosta zavzela veliko prostora, da ne pomislim na stajico. Je katera z RR poročena z avtoprevoznikom, ki ima po možnosti  soboto prosto???

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Potovalni načrt za soboto, 16.09.(Blažek)
14.9.2006 9:27:27   
žužu
mene pa blazno zanima, kerensa, kako boš ti v eni uri prišla iz škofje loke do nove gorice???????
po luftu? s katapultom? potovanje duš?

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Potovalni načrt za soboto, 16.09.(Blažek)
14.9.2006 9:28:00   
rija
Kombi je fenomenalna idela.....jaz bi ga lahko posodila, samo je neracionalno se vozit na en konec Slovenije pa ga potem vračatuser posted image  Pa še v soboto je zeseden....

Ajde hitro, ziher ga ima še kdouser posted image  Pa naj prispeva na ta način....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Potovalni načrt za soboto, 16.09.(Blažek)
14.9.2006 9:30:14   
Anonimen
Tiste pojstle me skrbijo. user posted image

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Potovalni načrt za soboto, 16.09.(Blažek)
14.9.2006 9:30:59   
Anonimen
ŽUŽU - po ta stari cesti čez Cerkno. Sm šla prejšnji mesec. Ura in 15 minut easy vožnje. user posted image

(odgovor članu žužu)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Potovalni načrt za soboto, 16.09.(Blažek)
14.9.2006 9:34:52   
žužu
aha, tam bi pa šlo, ja. ampak cesta je pa katastrofalna. da naute šibal po tistih morilskih ovinkih!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Potovalni načrt za soboto, 16.09.(Blažek)
14.9.2006 9:36:08   
Anonimen
Stajico bomo zložil po dnu prtljažnika, sedeži bodo podrti, avto je karavan, avtosedež lahko namontiramo, pa vrečke in škatle čez, stolček za hranjenje se pa tudi razstavi in bomo dilce zadaj za sedeže vrgl.

Pa bo. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Potovalni načrt za soboto, 16.09.(Blažek)
14.9.2006 9:36:37   
KIKI*
HEJ KERENSA,
Jz bi pa prosila za tvojo gsm številko na ZS in se vama v celju pridružim ter oddam še svoje stvari ki jih imam pripravljene-od igrač do oblačil ter nekaj sladkega za otročka. Pa še kolegica mi bo dala paketek za novorojenčka. Ker mam ob večerih največ časa in čist točn ne vem kje so doma.

V primeru da te ne pokličem bom s tamalim v bolnici keruser posted image  božček že od 1 ponoči bruha in sumim zopet na ta user posted image  rota virus ki smo ga že preboleli. groza!!!!!

KERENSA DRGAČ PA SVAKA TI ČAST ZA TAKO POMOČ!!!!
Mislim da Barbara spremlja to super organiziranost in ji vsaj malce odleže ko vidi da so ljudje ka žal namesto nje pomagajo njenim predragimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ničesar nikoli ne naredimo tako dobro, da ne bi mogli naslednji dan storiti še boljše.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Potovalni načrt za soboto, 16.09.(Blažek)
14.9.2006 9:37:03   
Anonimen
Cesto bi res že lohk mal popravl, ja user posted image , ampak je pa zato narava tolk lepša. user posted image  Bom slikala tm un Most na Soči, če se ne bom kr dol vrgla. user posted image user posted image user posted image  Ma tm se bom zihr usedla na rob in enga pržgala. user posted image

(odgovor članu žužu)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?