|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 14:59:33   
tanikaa
Ok, zmenjeno Romana. Zdaj se pa moram spravit dol z RR, ker smrkavec teži. Bi rad igrico igraluser posted image . Se pišemo..ne vem kdaj, ampak se. Seveda, če preživim Kerenso user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 15:06:13   
Bubamaraa
Ti jo kr s svojo rit napadi.......user posted image user posted image user posted image user posted image ...bitka dobljena......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 15:07:42   
NiLe
Punce super ste ... seveda s Kerenso in Nanko na čelu. user posted image user posted image user posted image
Spremljam akcijo, tudi sama sem šla včeraj na bazar prav z namenom, da oddam paketek in
občutek je krasen, ko veš, da si naredil nekaj dobrega.

Kljub dežju in virozi, ki je napadla mojo user posted image je danes en lep dan ... Zakaj?
Zato, ker nas je ogromno prispevalo k temu, da nudimo pomoč družini, ki to potrebuje.
Pa naj se kdorkoli usaja, da temu ni tako ...
Sama bom danes šla spat z mislijo na tri male otroke, katerim smo polepšali njihov vsakdan.  Saj malo user posted image user posted image




_____________________________

Spi, dete, spi!
Biba je zaspala, buba je zaspala, baja, ki nagaja, v sanjah s tabo raja.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 15:23:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Romana25

Ti jo kr s svojo rit napadi.......user posted image user posted image user posted image user posted image ...bitka dobljena......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Jaz sem Kerensito že včeraj ornk 2X okol kepe, tako da sem jo že natrenirala za današnji dan. Predvsem za Kirouser posted image  

Srečno pot še naprej popotnici-dobrotniciuser posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 15:25:47   
Anonimen
Punci bosta čez kakšno uro pri meni. Sam trenutno ne vesta, kje stauser posted image user posted image user posted image

Grem kuhat, da ne bosta od lakote umrli.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 15:33:32   
mojcaziga
Naj ena sporoči ko bosta na poti proti MB. Ker smo povabljeni na RD in bom od tam štartala proti Marogici - če se bosta sploh tam oglasili?????????

Kolk ma pa Kerensa gsm?

Sicer ma pa mojo številko, da ju ne bom motila med vožnjo.


Lp, MOjca

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 15:36:07   
tamala83
res, svaka čast vam vsem.

Jaz imam kar slabo vest, ker nisem mogla nič prispevat. Oblekce za Balžka ne, ker imam punčko, večjih oblekic pa nimam. Druge stavri (stolček, avtosedež,...) še vse rabim, pa ste ji tak podarili.
Najbolj pa me jezi to, da sem v mali stiski, ker sem brez službe in konec z porodniško, da ne morem dati demnarja.

Sem pa res spremljala akcijo, in v mislih bila z njimi, in se o tem tudi pogovarjala z mojim, prijatelicami,... To tudi neklaj šteje, ne?

Nič, punce pazita na cesti.

Kerensa, upam, da ti je med vožnjo uspelo malo zaspat, da se neboš res ki zrušla in na koncu v službi zaspala



_____________________________

31.08.2005 je iz neba padla zvezdica nama v naročje

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 15:37:01   
KIRA
IZVIRNO SPOROČILO: raho

Punci bosta čez kakšno uro pri meni. Sam trenutno ne vesta, kje stauser posted image user posted image user posted image

Grem kuhat, da ne bosta od lakote umrli.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


heheheh. sam vampov ne. ker jih je kerensa nek i šimfala.

jančika, najbrž bo. je ne upam vprašat, da ne bo pol slikce hotla v okvirju met...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 15:39:51   
jagoda
Evo, pred 15 minutami sem jima še sama oddala paketek, zdaj šibata proti MB...

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 15:51:42   
urbancek
Zakaj se jima ena ali dve z avtom ne pridružita, da boste lahko vse peljali na cilj? Malo v razmislek. Saj ni potrebno, da punci vse sami podelata. Že v začetku bi bilo mogoče bolje, da bi iz vsakega konca štartala ena Rr-ovka z avtom in bi se potem nekje skupaj dogovorile in skupaj oddale. Sicer pa je po bitki lahko biti general.

Še naprej srečno potujta

Lp

(odgovor članu jagoda)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 15:55:20   
Anonimen
Kira, bograč je, niso vampi.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu urbancek)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 15:56:04   
mojcaziga
Urbanček, zato pa sprašujem kdaj prideta v Mb, da jima lahko pripeljem paket tja, ker bi morali še mene iskati????????????????????

Upam, da bo Marogica kej sporočila, ko bosta pri njej.

Lp, MOjca

(odgovor članu urbancek)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 15:59:23   
mojcaziga
IN ŠE TO???????????????????

A ste na paker slučajno pisale kaj je noter? Ker jaz nisem, zdej pa sem razmišljala, da bi mogoče zaradi lažjega sortiranja bilo boljše user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Lp, Mojca

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 16:12:30   
Anonimen
Ideja je super mojcaziga. Sicer pa: Punci sta ven iz Ptuja in letita proti Lendavi!

(odgovor članu mojcaziga)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 16:19:46   
Erdbeere
Naj mi sporoči nekdo, kdaj imata namen priti proti Celju nazaj, ker jaz sem trenutno na bazarju

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 16:28:05   
koala
Evo novi sporočili iz poti:
Kmalu bova v Lendavi. Po celi državi pada dež. Upam, da na Hotizi ne bo policajev hehehe.
In nekaj minut kasneje:
V Gorišnici po sredi ceste hodijo goske. Skoraj sva jih zgazili.

Erdbeere, sem jima poslala sms z tvojo prošnjo mislim, da se ti bosta oglasili.


_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 16:57:56   
koala
Zdaj sem se pa nasmejalauser posted image user posted image
Kerensa še v prostem času nima miru pred taxsiji, v Razkrižju ju zasleduje edenuser posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 17:04:43   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Da ja ne bo pozabila na službo!

(odgovor članu koala)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 17:10:24   
liju
Drage babike!
Full mi je žal, da sem prepozno oz. komaj danes odprla to stran in da nisem vedela za to akcijo! user posted image user posted image
Sem pa vesela, za vse vas, ki ste vedele za to in da ste pomagale!
Kaj ima mogoče katera št. TRR od te družine?
lp

_____________________________

No in jih imamo. Dva sončka mislim. hehe

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 17:19:41   
KIRA
raho, a k tebi sta že pricotali??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 17:31:10   
mojcaziga
Očitno jima ne gre po planu, ki sta si ga zastavili. Če pa je tako vreme user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ker po planu bi že morali biti v Mb na pici pri Marogici.
Da ne bosta potem nazaj preveč hiteli, ker se bo Kerensi mudilo v službo user posted image user posted image user posted image user posted image

Lp, Mojca

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 17:49:23   
Anonimen
Kerensa in nanka zapustili Lendavo.  Siti in napiti. Sta na poti v Moravek Toplice k Riji in nato hajdi v MS k Kiri. Avto je totalno poln. (Mesta je še za dve škatli).

Po Murski Soboti gresta V Radgono in nato V Maribor k Marogici. Sam potem bosta že šleper potrebovali.user posted image

(odgovor članu mojcaziga)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 17:50:55   
koala
Če pozna katera Tejo N in ima njen GSM, a ji lahko prosim sporoči,da jo Kerensa nujno potrebuje in da naj pokliče Kerenso?
Bi ji poslala ZS, pa je odsotna.

Hvala.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 18:01:51   
Jančika_
Jaz bi z veseljem priskočila na pomoč z avtom, a sem sama z 2-mesečnikom, ki gre čez slabo uro spat, tako da...user posted image . Upam, da jima bo uspelo vse sfurat.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 18:02:06   
copka
ko toliko ljudi stopi skupaj, da bi pomagali ljudem v stiski, se mi v oceh nabirajo solze ganjenosti.

user posted image V slogi je moc! user posted image Bravo punce!!!user posted image

ko bom lahko, bom tudi jaz sodelovala!!

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?