|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: izgubila sinka
18.9.2006 9:20:17   
nuala
Moje sožalje.

Verjetno nihče, ki ni sam izgubil otročka, ne more vedeti, kako ti je sedaj pri srcu. Težko je najti besedo tolažbe za mamico, ki je izgubila boj. Če si verna, poiskusi najti v veri smisel izgube. Mislim, da ti bodo lahko najbolj pomagali tisti, ki so ti blizu; partner, starši, kakšna dobra prijateljica.

Osebno menim, da se vsaka stvar zgodi z razlogom ( ki ga včasih v prvih trenutkih težko ali sploh ne razumemo ), da nas lepi trenutki bogatijo, težki pa plemenitijo in naredijo močnejše.

Z rojstvom sina si dobila čudovito darilo in postala si njegova mamica. Vidva sta bila skupaj in sodita skupaj. Dala si mu življenje in se za njegovo življenje borila.
Nič in nihče ti ne more vzeti tega. Tudi smrt ne. Čutil je, da si njegova, da ga ljubiš in da se zanj boriš imn to je največ, kar mama lahko stori za svojega otroka.

Verjemi, tudi tebe nekje čaka sreča.


(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: izgubila sinka
18.9.2006 9:34:51   
Bubamaraa
Moje sožalje........user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: izgubila sinka
18.9.2006 9:44:47   
jagoda
Moje sožalje. Mislim, da ni na tem svetu nič hujšega kot to, da ti umre otrok. Naj te ne bo sram poiskati strokovne pomoči. Mogoče ti bo vsaj malo lažje preboleti...

(odgovor članu andica)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: izgubila sinka
18.9.2006 9:48:20   
GATA
Moje iskreno sožalje user posted image user posted image user posted image .
Niti misliti si ne morem kako to boli, že ob branju so mi stopile solze v oči in cmok v grlu. Pomagati ti ne znam, lahko ti pa dam user posted image  in zaželim, da boš kljub boleči izgubi našla srečo in veselje. Tvoj user posted image  bo vedno s teboj na prav posebnem mestu v tvojem srčku in verjamem, da to čuti in ve.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: izgubila sinka
18.9.2006 9:49:59   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image moje sožalje

(odgovor članu GATA)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: izgubila sinka
18.9.2006 9:55:04   
Anonimen
Iskreno sožalje. user posted image

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: izgubila sinka
18.9.2006 10:06:26   
NiLe
Iskreno sožalje, Andica. Najdi oporo pri svojih najbližjih in pa seveda na forumu, če ti bo lažje.
Pošiljam ti user posted image  in vedi, da je tvoj sinko ena zvezdica več na nebu, ki se bo vsak večer prižgala.



_____________________________

Spi, dete, spi!
Biba je zaspala, buba je zaspala, baja, ki nagaja, v sanjah s tabo raja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: izgubila sinka
18.9.2006 10:16:42   
*alja*
Moje sožalje!

Hudo je ko izgubiš nekoga ki ti je blizu, še huje pa je ko izgubiš svojega otroka! Vem da nobena beseda ne izbriše tvoje žalosti, vendar bo čas prinesel, ko se boš sprijaznila z izgubo, pozabila pa ne boš!
Ta user posted image  te bo spremljal celo življenje in ti dal moč da se boriš naprej!



_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu NiLe)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: izgubila sinka
18.9.2006 10:18:59   
bskrle
Draga mamica!
iskreno sožalje.
Pogovarjaj se s sinkom, ki je med zvezdicami.

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: izgubila sinka
18.9.2006 10:20:27   
Maxica
Moje iskreno sožalje!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: izgubila sinka
18.9.2006 10:43:45   
Anonimen
Najprej iskreno sožalje user posted image  user posted image ,...vem, da prestajaš grozne trenutke,...

IZVIRNO SPOROČILO: andica
Pozdravljeni,
Strah me je, ker ne vem kaj se sedaj z njim dogaja. Vsi mi pravijo, da je angelček, in da mu je zelo lepo. Ampak kako naj to vem? Da bi ga lahko vsaj za minuto videla in se v to prepričala, verjetno bi bila takrat mirnejša.


Popolnoma poznam ta občutek,...to čutim jaz še zdaj po 2 mesecih in pol in bom še najverjetneje kar nekaj časa,...nekaj mesecev, let,... user posted image  user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: andica
Z njim sem bila srečna.  Zame je bil najlepše bitje na celem svetu.


To trdim tudi jaz user posted image  user posted image  user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: andica
Kričim po pomoči, saj nisem prepričana, da bom sama to zmogla.


Draga andica zmogla boš,...tvoj angelček kot ti prvijo ali tvoj sinek, kakorkoli želiš ti bo dal to moč, da boš šla dalje,...tvoj user posted image  bo nekoč dobil bratca ali sestrico in bratec ali sestrica bo lahko zelo ponosen/-a na svojega user posted image .

Zgoraj sem pa govorila o svojem dragem, ki sem ga izgubila letos user posted image  user posted image ,...samo v primerjavo, da se boš zavedela, da v taki situaciji čisto normalno razmišljaš.
On bo zate vedno najbolj drago bitje ki si ga spoznala, in nikoli ti ne bo žal, da se je rodil, da si bila ob njem, da si mu bila in si mu še zmeraj mamica, kjerkoli že je,...vedno bo v tvojem srčku,...verjemi! Zato moraš vztrajati - Zanj!

Bojo dnevi, kot je npr. današnji, ves siv in turoben in te bo pahnilo v razmišljanja ampak naj bojo to lepi spomini,...na žalost bolijo, ja bolijo, ker bi si jih želela znova in znova in znova spet okusiti pa ne gre user posted image  user posted image ,... Ampak vedi, naredila si vse kar si lahko, naj ti bo to v tolažbo!


En velik user posted image  in user posted image  zate.

(odgovor članu andica)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: izgubila sinka
18.9.2006 11:31:20   
TONČI.
user posted image user posted image user posted image user posted image  Iskeno sožalje.

(odgovor članu andica)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: izgubila sinka
18.9.2006 12:33:24   
laurago
user posted image ISKRENO SOŽALJEuser posted image   naj tvojega sinkauser posted image  čuvajo.

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: izgubila sinka
18.9.2006 12:36:26   
Ninica
iskreno sožaljeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: izgubila sinka
18.9.2006 12:50:29   
JA_n_JA
Moje sožalje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ninica)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: izgubila sinka
18.9.2006 14:38:06   
soncek&luna
moje sozalje user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu JA_n_JA)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: izgubila sinka
18.9.2006 20:50:24   
Anonimen
Sožalje andica user posted image user posted image user posted image

Bodi močna. Me bomo s teboj. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu soncek&luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: izgubila sinka
18.9.2006 21:37:02   
AKŠ
moje sožalje  user posted image user posted image user posted image user posted image

verjamem da ti je hudo....ampak saj bo bolje...piši nam,me ti bomoz veseljemprisluhnile in ti stale ob strani....

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: izgubila sinka
18.9.2006 22:41:53   
mojamura
user posted image user posted image moje iskreno sožalje....vedno ko slišim takšne reči me stisne pri srcu

želim ti le da bi s časom lažje nosila to bolečino

tvoj sinek bo pa z neba vedno gledal nate user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu andica)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   [Brisano sporočilo]
18.9.2006 22:52:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: izgubila sinka
19.9.2006 9:05:29   
smrka
Sozalje user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: izgubila sinka
19.9.2006 9:18:25   
tinaaja
Andica... Moje sozalje..
Moja mami je izgubila 2 user posted image , pri 25 letih se je sprehajala po pokopaliscu, kjer sta bila njena angela. Ena je umrla pri 8 letih, druga po 3 dneh.
Ona zmeraj pravi, da je vera dar, ker potem ves in zaupas, da je tvojemu pokojnemu sincku sedaj lepo in da se igra z drugimi anglecki. In da se bosta nekega dne spet videla in objela. Pocakal te bo, da bos prisla za njim, ampak pred tabo je se veliko drugih nalog, dogodkov, srece, veselja in zalosti.
Vzami si cas za zalovanje, poisci pomoc, ce jo potrebujes in predvsem se ne zapiraj vase. Edino cas in pogovor lahko prineseta tisto blazeno olajsanje in oblazita zalost.
Preberi kaksno knjigo, morda Prazna zibka, strto srce..
Drzi se,  user posted image

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: izgubila sinka
19.9.2006 9:21:57   
pina-1
sozalje user posted image user posted image user posted image user posted image

Težko je karkoli reči. Vzami si čas za žalovanje, za solze..NE drži bolečine v sebi.... Boš videla da ti bo tvoj sinek prižgal lučko na koncu črnega tunela.... NE obupaj.

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: izgubila sinka
19.9.2006 9:42:38   
tulip
Ni pravega časa.
Ni napačnega časa.
Je samo naš čas.....

Draga mamica, nihče, ki ni izgubil otroka, ne more vedet, kakšna bolečina je to... življenje ni nastavljeno tako, da pokopljemo lastne otroke, oni so naša bodočnost, oni so ljubezen...
Pa vendar se zgodi. In takrat verjamem da se ti svet podre. Ni je tolažbe, ki bi omilila izgubo, ni je stvari, ki bi pregnala žalostne misli....
Edino čas to zmore.
Zato žaluj, zaupaj drugim svojo žalost, ne tišči bolečine v sebi, ker je prehuda, zlomila bi te. Tega pa tvoj angelček ne bi nikoli hotel.
Veš, vsak otrok je darilo user posted image  in hvaležni moramo biti, da nam je sploh bilo dano izkusiti to srečo.
Verjamem, da bo v tvoje življenje spet posijalo sonce, ne danes, ne jutri, ampak zagotovo bo!
Tvoj sonček user posted image bo pa pazil nate!

Moje  sožalje in bodi močna, drži se!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu andica)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: izgubila sinka
19.9.2006 13:36:46   
KBM
Moje sožaljeuser posted image user posted image user posted image

Nimam beseduser posted image user posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu andica)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?