|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: za NMJ,tatam in emamir
3.11.2006 19:38:01   
tatam
Jaz sem zadnjič nesla potrdilo o PDPju na socialno,pa so mi dali vse papirje,ki jih je treba izpolnit.Vrnit jih pa moram nekje po 30.novembru,največ 60 dni pred PDPjem.Tak da grem v akcijo konec meseca!
Je pa tega dosti več kot je blo pred leti...10× najmanj moraš pisat EMŠO,naslov ipd...Sem bla kar jezna,ko sem gledala te papirje!Zakomplicirajo kolko se le da!
Glede napetega trebuha pa mislim,da mam vse možnosti,da do januarja počim,glede na to kakšna sem že zdaj!Mi je pa G rekla,da pričakuje,da bosta kar velika,ker sta bla oba prejšnja ob rojstvu tudi zelo velika in težka!Bomo videli kaj bo!

(odgovor članu NMJ)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: za NMJ,tatam in emamir
5.11.2006 12:15:30   
bianka
zdravo punce

sporočam vam da sem ravnokar prišla iz porodnišnice.Namreč danes zjutraj sem imela čisto mokre hlačke.Dr me je pregledal in naredil test,če gre slučajno za plodovnico.Hvalabogu je bil test negativen.Posneli so mi še CTG.Ležala pa sem v porodni sobi-sem lahko še malo obujala spomine na porod pred 4.leti.
Tatam a nisi tudi ti enkrat šla v porodnišnico zaradi"mokrih hlačk"kaj so ti rekli?Meni je rekel da je verjetno sluz,če sem kaj takega delala,če imam še spolne odnose in da mi jih zaenkrat odsvetuje.Pa rekel je da je MV dolg in zaprt(rekel je da je videl)nisem vedela da se to vidi!
babica pa mi je rekla naj probam zdržat vsaj še 5t,takrat bom pa že 35t.

No tako se je danes prinas začel dan.

Lp,pa javite se kaj

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: za NMJ,tatam in emamir
5.11.2006 16:11:07   
tatam
Jaz sem bla v bolnici zaradi "mokrih hlač" pred cca.mescem dni.Tudi meni so naredili amnicheck-negativen,pa UZ so mi delali,tam se baje tudi vidi če odteka plodovnica-je je manj oz.če bi blo kaj druga narobe!
Vzeli so mi tudi kri in bris vagine-vse je blo v mejah normale,tak da niso vedli kaj je blo pravzaprav!
Imam pa zadnje čase še kar močne izcedke...Al mi uhaja urin al kaj je nimam pojma!Se pa oba normalno premikata in brcata,tak da se ne sekiram...Če bi bla plodovnica bi blo izcedka precej več!
Tudi meni so rekli,da naj zdržim tam do silvestrovega,da bo cca.35 tednov..Upajmo,da se bosta user posted image  user posted image  strinjala!
Kdaj maš že ti rok-Bianka???

(odgovor članu bianka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: za NMJ,tatam in emamir
7.11.2006 19:50:37   
bianka
Oj tatam ,sem pa hitra kar se odgovora tiče a ne?jaz mam PDP 16.1.Drugače pa že od petka likam in perem,pa likam in spet perem...
A si že kaj kozmetike nabavila za user posted image user posted image ,jaz še nič.malo berem pri decemberčicah kaj nabavljajo tako da kar malo plonkam od njih.Drugače sem prebrala da je naša Ema spet v bolnici-držimo pesti zanjo.
V čet. imam UZ pa se potem javim kako bo.

NMJ a si že dala morfologijo skoz?

Punce javite se še kaj.
Nočko


(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: za NMJ,tatam in emamir
8.11.2006 9:41:50   
tatam
Hojla!
Ja Bianka zgleda,da obe plonkava pri decemberkah!Tudi jaz sem si včeraj nekaj napisala glede kozmetike,nabavljali bomo pa verjetno drugi teden.
Cotike in pleničke mam pa jaz že oprane,zlikane in zložene v previjalni!Po tistem,ko sem bla v bolnici sem si takoj vse uredila...Saj nikol ne veš kaj pride vmes!Kaj pa če bi mogla not ostat..??Saj vem,da je malo hitro za vse skup,ampak nisem vraževerna,tak da...
Pa tudi zadnje čase se bolj bogo počutim in ne bi bila sposobna zdaj vsega rihtat!Podnevi me ful gor-pod levi ziz tiši,tak da ne morem dolgo sedet ali stat,me začne prav pečt in obupno bolet...Ponoči ,ko ležim,pa me ful sramna kost boli,da se komaj obrnem v postli.
Kak pa se Bianka ti počutiš??

Ja,za Emo sem tudi jaz prebrala,da je spet v bolnici!Upam,da ji uspe vsaj tam do 35.tedna zdržat!Držimo pesti zanjo!!!!

Jaz mam pa naslednji pregled in UZ v ponedeljek,ko bo točno 29.tednov!Verjetno mi bo še kri kontrolirala,saj že cca.2 mesca Retafer jem-sem mela hemoglobina le 89!Komaj čakam,da ju spet vidim!
Bianka kolko je star tvoj prvi otrok?In kako se pripravlja na prihod novih članov? Mojidva se zelo veselita in že nestrpno čakata...Zadnjič smo ugibali na kateri datum bosta rojena ...

Lepe pozdrave!

(odgovor članu bianka)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: za NMJ,tatam in emamir
8.11.2006 11:28:53   
bianka
zdravo

Moj prvi otrok bo star 4.leta.Rojen 25.12.,tako da se zna zgodit da bomo imeli 3 decemberčke.
Ja moje počutje je pa kakor kdaj.Tudi mene v popoldanskem času tako tišči gor,da sploh nemorem sedet.Drugače sta pa mala dva najbolj živahna ponoči ko bi jaz spala.Pa prav nič zato tako vsaj vem da sta živa.A tebi kaj merijo razdaljo S/F?

Drugače sem pa danes tudi odnesla papirje za porodniško,pa za otroški dodatek za tavelkega,pa še vlogo za znižano plačilo vrtca.tako da je to rešeno.
Zdajle pa grem zlikat še zadnje cotke in to bo to.razen tisto kar bomo še dokupili,to pa tudi ne bo tako veliko.Mislim pa tudi jaz naslednji teden v nabavo.

Lp

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: za NMJ,tatam in emamir
8.11.2006 12:40:31   
emaa
Evo mene doma. Ker se odprla nisem, blagi popadki pa so prisotni (lažni, ker niso na enakomeren interval), lahko na porod počakam doma. Bo pa carski. Zdaj pa sam še počakat, da se začne dogajat.

(odgovor članu bianka)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: za NMJ,tatam in emamir
8.11.2006 13:10:14   
tatam
Emamair dobrodošla nazaj!A ko se začneš odpirat bo kar CR?! No upam,da še malo zdržiš v enem kosu!!!
Mene je kar strah CR,čeprav sem se  zadnjič ravno tolažla,da če sem prenesla in preživela prvi porod,bom tudi CR.Meni so se po prvem ful vneli šivi,tak da tri mesce sploh sedet nisem mogla...


(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: za NMJ,tatam in emamir
10.11.2006 18:02:04   
Erdbeere
Emamair, sem prebrala, da si bila v porodnišnici. Želim ti, da čimlažje dočakaš na svoja fanta in da boste vsi lepo srečni doma. Pazi nase in na svoja fanta.

pa srečno

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: za NMJ,tatam in emamir
13.11.2006 8:35:26   
NMJ
Ojla,
se na hitro javljam. Prejšni teden smo dali skozi morfologijo.To je bila za naju najbolj težak teden, kajti g. je ugotovila da spodnja dvojčica A zaostaja v rasti, vendar sorazmerno. Morfološko pa sta obe bp. Takoj me je poslala v porodnišnico, kjer sta mi morfologijo naredila še dr.šajina in primarij Cerar, ki pa sta enako ugotovila. Predlagali so mi AC, ki sem jo tudi šla delat. In na srečo, sta tudi kromosomsko obe ok (vsaj glede teh hujših trisomij).

Ja nosim pa po srčkom dve user posted image  user posted image . Sedaj samo upam , da bo spodnja, ki leži vzdolžno in glavično dobiva dovolj hrane, da do morca zraste in pridobi na teži. Čeprav sama mislim, kar ni izključeno, da je za 7 -14 dni mlajša od zgornje B (ta pa leži prečno). Obe pa sta prav živahni in tudi čez dan precej dejavni user posted image .

Sedaj pa ležim počivat, ker se moram po AC paziti in nič delati.

Ema, tebi želim da še malo zdržiš, če pa ne bo šlo,pa srečno.

lp

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: za NMJ,tatam in emamir
13.11.2006 9:14:01   
emaa
No pa si spoznala dr. Šajino, prav fajn zdravnico, ona me vodi v APN, v petek se ponovno vidiva, če ne bo potrebno prej rodit (dvomim, jaz bom kar december čakala). Moja dva na srečo dokaj sorazmerno rasteta, edini problem je maternični vrat (sedaj pa res nič več) in medenična vstava. Upam, da tvoja punca dovolj zraste.

(odgovor članu NMJ)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: za NMJ,tatam in emamir
13.11.2006 18:15:46   
tatam
Jaz pa sem danes mela kontrolo!Vse o.k.Oba lepo sorazmerno rasteta,s tem da je B sedaj prehitel A in je trenutno večji in težji!A bi naj imel 1350g,B pa 1500g.Baje kar lepa teža za 29.teden!
Je pa hvalabogu A z glavico navzdol in pripravljen na izhod.Upam,da tak ostane do začetka "akcije"!Tadrugi pa se je obrnil in mi sedaj z glavico pritiska direkt pod levi ziz,zato pa me tam kar pošteno boli!!!
Danes mi je rekla tudi,da naj tam do miklavža zdržim,pol pa že lahko gremo...
Ema,ti si pa kar daleč prilezla s tvojim počivanjem!Čestitam!Upam,da te ne bom nazadnje še prehitela!

Kak pa kaj Bianka?Vsem en lep pozdrav!
Aja,NMJ tebi pa čestitam za dve pupiki!

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: za NMJ,tatam in emamir
13.11.2006 21:00:07   
emaa
Mata pa res lepo težo, moja dva sta imela pri 31 6/7 1360 in 1420 tako, da si lahko ful zadovoljna, je pa res da naj bi bila že cel čas lahkokategornika.

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: za NMJ,tatam in emamir
20.11.2006 10:58:41   
tatam
Kam ste se vse izgubile???
Najbolj me seveda zanima kako je z Emo?Še v enem kosu? Hodiš že na CTG-je? In kak se počutiš drugače?Kak je blo potem s tistimi popadki??
Kako pa ste ostale?
Jaz sem že kake dva tedna ful utrujena,pa nič mi ne paše,ne ležat,še manj stat ali sedet...Komaj že čakam,da mine še dober mesec,saj močno upam,da bom rodila še letos!!!

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: za NMJ,tatam in emamir
20.11.2006 13:13:06   
emaa
Živjo, še sem v enem kosu, CTG-je imam pa že od 26 tedna dalje. Pred vsakim pregledom pa sigurno. Imam zmeraj kak popadek-krl, ampak, ker niso rendi se še ni začelo. DRugaeč pa imam jutri UZ, da vidimo kako sta zrasla (še vedno sta prelahka, upam, da je zdaj kaj bolje) in da se zmenimo za datum carskega reza. Me je kar malo strah, če dobim več datumov vzamem prvega, že tako bom dovolj živčna.
Sem pa bila prejšnji teden an obisk pri kolegici, ki je rodila dvojčka v sredo bo 14 dni, rok je imela pa 15 dni pred mano. Sta taka cortka, ampak kako sta majhna.

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: za NMJ,tatam in emamir
25.11.2006 17:54:23   
Jesica
Živjo punce!

Mi smo 18t. Moja G. mi je dala napotnico in sedaj me je prevzel Cerar za čas do poroda. UZ mi dela na 14 dni. Rekel je, da ne ve ali sta eno/dvo jajčna. Najprej je Pušenjak postavil diagnozo monohoriata in monoamniata. Če sta monoamniata sta 100% enojajčna. Sedaj, ko je pa Cerar videl pregrado in sta biamniata pa ni nujno da sta enojajčna. Tud dvojajčni imajo lahko skupno posteljico. Meni je res vseeno, sam da bo vse ok. Sam enkrat je tko, drugič drgač. Najprej me pošljejo že skor na splav...no ja, pa ne bom več o tem. Verjamem, da je Pušenjak stručko za dvojčke, sam lahko bi mi pa sam predlagal, da naj me še en drug pogleda, ne pa da reče, da je tok rizična nosečnost, da je bolje, da jo prekinem. Ampak to je samo moje mnenje. Kakorkoli se mi bo izteklo, vem, da sem se prav odločila.

Tako, da sem po začetni paniki sedaj čist pomirjena in pozitivna in sem se odločila da bo vse ok. PDP je šele 10.5.  Cerar je rekel, da bo srečen, če pridem do 28t. Valjda želim dalj. Spola še ne vidi.

NMJ: v katerem tednu so ugotovili zastoj rasti pri tvojem enem dvojčku?  Mene je najbolj strah tega, saj imata skupno posteljico. Pa še ena malenkost pri meni: Do 11t so me gledali 4 različni dohtarji, pa samo Cerar je videl pregrado. Tako, da se lahko tud on moti. Samo, zdaj je kar je. Jaz mu zaupam, valjda ne bi kar nekaj govoril, če ne bi videl. Pa sedaj itak furam dalje in sta oba enako velika po njegovih meritvah. Do sedaj.

Bianka,Tatam, Ema, Dodi, vse ostale, ki ste tu gori: Kdaj iti v materinsko (saj lahko kar dost prej rodim)? Kdaj se začeti pripravljati z opremo, oblekicami. Praktični nasveti pridejo zelo prav, sploh zame, ker je to prva nosečnost in sem čist zelena (razen kar preberem in slišim). Nočem pa še prekmalu, saj veste, da ni pol kaj narobe in se slučajno ne konča nosečnost z dobrim izidom. Ampak na to sploh ne bomo mislile:-)

(odgovor članu NMJ)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: za NMJ,tatam in emamir
26.11.2006 11:24:54   
dodi
Pozdravljena Jesica,
tudi jaz hodim v Lj. k pri. Cerarju.Naša dva sta dvojajčna,imata vsak svojo posteljico in vsak svojo vrečo.Moja G me je poslala k njemu zato,ker je to moja že četrta nosečnost z dvojčki.Dvakrat sem normalno donosila do konca in rodila obakrat po dve deklici,dvojajčni,tretjič sta imela menda povezavo in je en "pojedel "drugega,drugi se je normalno rodil in je z njim vse vredu,sedaj pa sem noseča 15 tednov in upam,da bo vse vredu.K pri.Cerarju bom hodila na tri tedne,drugače pa normalno k moji G. V Lj. bom zopet 6.12,kaj pa ti?
Upam da bomo  vse donosile do konca in rodile po dva zdrava sončka.
Lepo nedeljo želim,dodi

(odgovor članu Jesica)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: za NMJ,tatam in emamir
26.11.2006 17:46:52   
Jesica
Dodi živjo!
Ti pa res imaš izkušnje s dvojčki. Četrta nosečnost! In to z dvojčki. Brez zamere, če vprašam, a so to spontane zanositve? Mene je namreč še vsak G., ki me je gledal to vprašal. Mene je Cerar najbolj na TTTS opozoril. Če imata skupno posteljico in posledično skupne žilne povezave lahko pride do tega sindroma kradeža. Upam pač na najboljše. Imaš srečo, da sta še celo vsak v svoji nosečniški vreči. Ampak nobena previdnost ni odveč.
Se pa lahko vidiva 6.12.. Jaz imam tudi takrat UZ pri Cerarju.

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: za NMJ,tatam in emamir
26.11.2006 18:09:56   
dodi
Ojla,da to so čisto naravne nosečnosti.To je moja sedma nosečnost in prvi trije so enojčki,nato dvakrat dvojčici,nato ta ki je ostal od dvojčkov in sedaj zopet dvojčki.Kdaj imaš uro,jaz imam ob 10:15?
lepo se imejte in uživajte,dodi

(odgovor članu Jesica)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: za NMJ,tatam in emamir
26.11.2006 21:11:46   
NMJ
Pozdravljena Jesica in seveda vse ostale,
Pri meni so ugotovili, da je spodnja dvojčica A manjša in lažja v 22t, na morfologiji. Prvi testi so pokazali, da ne gre za kromosomsko napako, vendar pa še čakam izvide AC. Sem pa tudi jaz sedaj pri primariju Cerarju in takoj, ko dobim izvid se moram naročiti na UZ. Komaj čakam, da izvem kaj se dogaja z najinima pikicama, predvsem z dvojčico A kako napreduje. Jaz sem prepričana, da je vse ok. Me pa je včeraj kar malo panika zagrabla, ker nisem nobene kaj dosti čutila. Ampak danes je že bolje. Očitno se je povečala maternica in sta si izborili več prostora. Pa čutim, da sta se malo prestavili, dvignili sta se višje. Kar je najbrž normalno ?

Ali je morda katera oz. nosi nosečniški pas. Jaz bom jutri poklica v porodniošnico fizioterapevto in se naročila. Baje ti pogledajo kako se ti raztezajo kosti, glede na težo trebuga in ti oni tam pokažejo kako pravilno nositi ta pas. Potrebuješ pa napotnico od svoje g. Mene namreč precej boli sramna kost in popoldan ter zvečer komaj še kaj hodim.

lp


(odgovor članu Jesica)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: za NMJ,tatam in emamir
27.11.2006 8:56:12   
NMJ
Sporočam vam ,da sem pravkar dobila tale sms ,ob 19.39 se nama je rodil DAVID težek 1965 g in 46 cm velik ,in ob 19.40 2100g težek in 47 cm  velik LUKA.
SREČNA STARŠA EMA IN KLEMEN

P.S. Ta post je objavila ANDREJA 75 


Tole sem prekopirala od decemberčic. Ema je rodila !!!!!
 
Ema najlepše čestitke tebi in očiju za vajina dva sončka DAVIDA in LUKO.

lp




(odgovor članu NMJ)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: za NMJ,tatam in emamir
29.11.2006 10:29:07   
tatam
Jaz pa sem danes imela kontrolo,pa spet ni blo moje G,ampak jo je nadomeščal en zdravnik,ki mi ni ravno pri user posted image .
Najprej so mi namerili visok pritisk 150/90,voda ni v redu-prisotni levkociti. Ko pa je videl še moje krofe-noge in roke me je hotel kar v bolnico poslat.A sva se na koncu zmenla,da počakam en teden..Dal mi je Canesten,nakar moral še enkrat dat vodo.UZ ni delal,le pogledal je kako ležita.
Sramna kost pa tudi mene ful boli in sem mu to omenla,pa za pas sem vprašala,a mi sploh ni odgovoril(včasih je prav brezobrazen).En čas me je bolj bolela,ko sem ležala,sedaj pa me boli tudi pri sedenju in hoji in to zeeelooo boli!!!
V glavnem čez teden dni mam kontrolo in takrat upam,da bodo novice lepše!

(odgovor članu NMJ)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: za NMJ,tatam in emamir
29.11.2006 10:48:01   
Jesica
pa kam to hodiš na preglede? jaz se res včas sprašujem, a so tile zdravniki  res taki obrtniki? kateri teden si sedaj? jaz ti želim, da bo boljše, verjetno si moraš pozdravit glivice. jaz teh težav (še) nimam, vidim, pa da kar jih kar dosti omenja težavo s sramno kostjo.
pri meni je trebuh še majhen, 18 t.
pa javi, kako bo naslednji pregled.

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: za NMJ,tatam in emamir
30.11.2006 9:02:56   
NMJ
Ojla,
se strinjam s tabo Jesica. Povsod berem, kako naj bi nosečnice z dvojčki bolj pogosto spremljali in pregledovali. Pa v praksi ali vsaj pri meni ni tako user posted image . Sama sem ravno danes 25 t noseča in od zadnjega pregleda bo spet minilo en mesec. Potem pa je kaj narobe pa en dr. prelaga krivdo na drugega. Še dobro da sem se že pred časom naročila na 3D UZ - samoplačniško, da bom v ponedeljek končno videla kako najini pikici user posted image user posted image napredujeta user posted image .

Tatam, sem pa tudi jaz začela že zatekati v noge in roke. čeprav je to bolj otečeno čez noč, čez dan pa je nekoliko bolje.

lepo se imejte in še kaj pišite.

(odgovor članu Jesica)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: za NMJ,tatam in emamir
30.11.2006 17:10:36   
Strawberrie Cherrie
Ojla punce...glede na to, da ste si z emomair dosti blizu in ste skupaj veliko prečvekale in premlele, vam kopiram del sporočila, ki ga je danes Tintara napisala med decembrčicami

Koliko vam je znano za dogajanje okoli Eme oz njenega Luka, mi tudi ni jasno. Tudi ona je imela CR in sicer v nedeljo, ker ji je odtekla voda. Luka je zaradi zacetnih tezav z dihanjem odsel na intenzivno, a se ze vrnil naslednjega dne mislim. Videla sem oba in sta prav luskana- zmagovalca med vsemi malimi dojencki, ki so bili tam. Prav res, med velikimi dojencki je seveda zmagovalka nasa.
Nato je Luka cel dan bruhal in so ga zopet odpeljali. Tokrat kar v KC, kjer je vceraj prestal operacijo. Imel je zavozlano crevo in so mu ga morali precejsen del odrezat. Sedaj upajo, da bo preostali del crecesa ozivel in bo normlano opravljal svojo funkcijo naprej. Ema je res ZELO, ZELO POGUMNA PUNCA. Ko mi je povedala, sem se takoj ko je zaprla vrata sesedla, kaj prezivlja ona, ni mogoce misliti. Zato lepo, lepo prosim, drzite pesti za Luko! Jih rabi, od vseh vas in se od koga zraven. Jutri Luko caka se ena operacija in jutri zvedo kako bo z njim. Ema in Klemen, v mislih sem stalno z vama. Drzim pesti in punce, drzite jih tudi vi.


Punce, držite pesti za Luko in Emo...jaz sem bila cela solzna in upam, da bodo čimprej vsi doma srečni in predvsem ZDRAVI

(odgovor članu NMJ)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?