|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
25.9.2006 16:35:20   
natalia
zdravo,

mi smo danes spali še kar. zvečer sem ji dala kvas in upala na najboljše - potem pa se je zbudila 6x (v primerjavi z prej relativno malo) in sem bila malo razočarana, da pa vse ni v kvasu, in kaj kasneje ugotovim ? da je prikukal ven četrti zobek in to je bil razlog zbujanja ponoči, tk da mi gremo s kvasom naprej!!!

kako pa kaj ostale kvasovke? se ne morte naspat al kaj?user posted image

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu barakuda)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
29.9.2006 12:06:23   
Darči76
Meni ta kvas še vedno ne da mira - smo probali in resnično deluje!!!!

Me pa skrbi naslednje:
- kaj če se otrok oz. organizem navadi na kvas in potem se nbe bo naučil sam spat brez kvasa tudi kasneje???
- in kako sploh deluje kvas, da omogoča miren spanec? Do kake rekacije pride? Se pravi ZAKAJ? In
- pa je možno, da bodo kasneje kaki stranski učinki tega kvasovanja?

Če se je katera kaj pozanimala, naj mi prosim javi. Jaz sem iskala, pa brez uspeha.

Hvala, pa miren spanec naprej! user posted image

_____________________________

Don't be afraid that your life will end,
be afraid that it will never begin.

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
29.9.2006 12:40:09   
Anonimen
Bistvo kvasa je v tem, da ima veliko vitamina kompleksa B. Vemo pa (jaz sem vprašala tudi pediatrinjo), da vitamin B vpliva dobro na živčni sistem.
Mi to z našim Borom prakticiramo že eno leto in nima nobenih stranskih učinkov, ni odvisen , itd., itd.
To je tako kot s čajčki. Zdaj ga kakšen teden nismo dali in spi normalno. Isto vmes - ko smo videli da mu ni potreben, ga nismo dali.
Vprašaj kakšnega zdravnika in ti bo rekel , da ga jej tudi ti , saj je zelo zdrav.!
Manj kompliciraš, bolje je.

(odgovor članu Darči76)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
12.10.2006 9:33:15   
Miss Piggy
Kako kaj kvasovke? Ali še prakticirate to metodo in ali je uspešna. Naš skoraj 7 mesečni user posted image  po virozi ne spi več. Non stop se zbuja in želi spati na rokah. Razmišljam da bi poskusila metodo s kvasom.

Hvala!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
12.10.2006 10:14:53   
Izabela_
Naš mali ne spi dobro, tudi kvas žal ni pomagal, ampak mu ga vseeno še vedno dajeva vsak večer, mogoče bo pa 1x prijel. user posted image

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
12.10.2006 10:20:09   
rija
Jaz sem glihkar kupila kvas in danes začnemo terapijo s kvasom. Upam, da bo pomagalo.

(odgovor članu Izabela_)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
12.10.2006 11:09:21   
Nixxon
Nisem bral cele teme: kaj pa kaki stranski učinki, npr. da bi imel slabe zobe potem ipd.? So se pokazale kakšne slabe strani ali ne? Na daljši rok.

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
12.10.2006 20:14:40   
Anonimen
Ja, pri nas kvas tudi deluje - razen zdej ko smo imeli prehlad + zobke, je bilo precej hudo ponoči.

(odgovor članu Nixxon)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
12.10.2006 20:49:19   
Katrin
Saj ne morem verjeti user posted image  

Pravite, da to res deluje? Tudi mene bi zanimale posledice, če obstajajo. Sem pa radovedna in bom verjetno poskusila to metodo user posted image

Lp, katrin

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 109
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?