|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   peg perego GT3 ali Quinny speedi
19.9.2006 10:29:54   
tikka
Odločam se med vozičkoma Peg Perego GT3 http://www.soncek.si/shop/page/group/grp/1483/GT3_MODULAR_SYSTEM/-/ in Quinnijem Speedi v kombinaciji s košaro Dreami.

Prebrala sem že vse teme o Quinnijih, nikjer pa ne zasledim nobenih komentarjev o vozičku GT3. Ker je to moj prvi nakup vozička in ker bi ga rada uporabljala tudi za naslednjega otroka (če mi bo danouser posted image ) bi se rada odločila za kvaliteten voziček, ki bo vzdržljiv in funkcionalen. Odločila sem se za trikolesnik in zaenkrat kolebam med tema dvema. Če pa imate še kakšne predloge za trikolesnike in izkušnje z njimi, se pa priporočam.

Hvala za pomoč user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: peg perego GT3 ali Quinny speedi
19.9.2006 10:40:23   
Mina1
Jaz ti bom povedala, da ne morem prehvaliti Speedya, tricikla, ga imamo že od leta 2002 doma, sedaj se vozi ta drugi piškotek v njem, smo ga imeli tudi v kombinaciji z Dreami košaro, potem z Cabrio lupinico in sedaj samostojno v športnem delu.

Imam pa ta prvi model, tisti, ki se sprednje kolo še ni vrtelo.

Če bi ponovno izbirala, bi izbrala tega.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu tikka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: peg perego GT3 ali Quinny speedi
19.9.2006 10:41:16   
Mina1
Še to: predvsem vzdržljiv, funkcionalen, za na teren oz. za non stop sprehodne po še tako hudem terenu. 

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: peg perego GT3 ali Quinny speedi
19.9.2006 11:10:44   
GATA
IZVIRNO SPOROČILO: tikka

nikjer pa ne zasledim nobenih komentarjev o vozičku GT3.


Kot info mogoče zato, ker ni dolgo kar so prišli na naše tržišče...user posted image  

(odgovor članu tikka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: peg perego GT3 ali Quinny speedi
19.9.2006 11:18:00   
škratek
Mi imamo Chicco trio S3. Tudi izredno dober trikolesnik...

(odgovor članu tikka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: peg perego GT3 ali Quinny speedi
19.9.2006 13:10:45   
Jacqueline
Pozdravljena Tikka!!!

V albumu sem zasledila, da imata manetka in vampirka PP GT 3-ja!!! Če bi sedaj kupuvala voziček, bi se verjetno tudi odločala med tema dvema in Chicco-vim S3.

http://www.chicco.si/index_slo.htm

Najdeš ga na + 5 mesecev, doma in na sprehodu, pa pol je zadnji in si lahko pogledaš celoten modularni sistem!!!

Lp,
Jackie

(odgovor članu škratek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: peg perego GT3 ali Quinny speedi
19.9.2006 13:35:09   
Jacqueline
Tukaj je zelo lep prikaz Chicco S3-ja!!!

http://trios3.chicco.com/

Lp,
Jackie

(odgovor članu Jacqueline)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: peg perego GT3 ali Quinny speedi
19.9.2006 14:56:27   
tikka
http://www.soncek.si/shop/page/group/grp/1483/GT3_MODULAR_SYSTEM/-/


Jacqueline, hvala za tale link za chiccota. Na sliki mi deluje zelo uredu, všeč mi je  tudi barva, zdaj ga moram edino še v živo videti. Kje v Ljubljani ali okolici (sicer sem iz Kranja) je največja izbira vozičkov, oz. kje se da videti največ variant in modelov trikolesnikov? Sicer sva obredla že nekaj centrov, ampak to še preden sva se resno poglobila in sva ocenjevala bolj na videz. Sedaj, ko imam izbrane modele bi pa rada šla ponovno v akcijo po malo več informacij. Torej katero trgovino priporočate? A v Baby centru imajo vse naštete znamke oz. modele? Vem da imajo Quinnija in mislim da sem videla tudi GT3, za Chiccota pa nisem sigurna. Kaj pa Pikapolonica? Vem da držijo vozičke Jane, ampak sem se premislila zaradi tiste lupinice oz. avtosedeža, ki je bila ocenjena na testu.

Res hvala za pomoč. Jaz sem v popolavi vseh mogočih vozičkov in opreme-sploh ker je to prvič, ko se ukvarjam s tem kar precej zmedena user posted image  v trgovini pa itak vsak hvali svojo robo...

(odgovor članu Jacqueline)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: peg perego GT3 ali Quinny speedi
19.9.2006 15:08:40   
Jacqueline
Chicco ima dve trgovini v Lj, in sicer:

CHICCO WOLFOVA
Wolfova 10
1000 LJUBLJANA
TEL. 01 24 14 740

CHICCO BTC
Šmartinska 152, hala A-klet
1000 LJUBLJANA
TEL. 01 54 72 780

V BTC-ju pa najdeš vse te trgovine z otroško opremo:

http://www.btc-city.com/trgovina/eshop/vsezaotroka/otroska_oprema

Lp,
Jackie

(odgovor članu tikka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: peg perego GT3 ali Quinny speedi
19.9.2006 15:17:58   
tikka
O, krasno!! Hvala user posted image

(odgovor članu Jacqueline)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: peg perego GT3 ali Quinny speedi
19.9.2006 16:41:39   
crci06
Jaz bi šla (in sem tudi šla , 2x) v trgovino Pikapolonica, in obakrat sta si prodajalki vzeli full časa in mi res vse razkazali.
Gledala sem pa Jane in Quinny, kupila Quinny Freestyle 3XL.
Dobro izbiranje ti želim!

(odgovor članu tikka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: peg perego GT3 ali Quinny speedi
22.9.2006 13:56:27   
Jacqueline
tikka kako napreduje izbira vozička?

Lp,
Jackie

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: peg perego GT3 ali Quinny speedi
24.3.2007 11:52:13   
TheAngel
tikka kaj si kupila?
Sedaj sem še jaz na tej točki in brskam stare poste pa me zanima kako si se odločila?
Mene pri Speediju moti ker nima sedež tiste ograjice. Saj vem da se otrok pripne samo ...

HVALA

_____________________________

Kako lepo je biti v troje...

(odgovor članu Jacqueline)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: peg perego GT3 ali Quinny speedi
24.3.2007 14:08:38   
Anonimen
Veliko izbiro vozov ima tudi Rutar, pa mislim, da imajo tudi Chiccote oz. sem skoraj sigurna, da so tam. Pa Quinnyje pa TFK .. Ce kateri pride prav.

LP

(odgovor članu TheAngel)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: peg perego GT3 ali Quinny speedi
24.3.2007 23:08:30   
pravljica
jaz verjamem, da so vsi ti vozički super, če ne za "to" pa za "ono" (prednje varovalo ti predlagam, če bo kaj pomagalo pri izbiri) user posted image  
predlagam, da izbereš tistega, ki ti je vizualno najbolj všeč in ne boš zgrešila user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: peg perego GT3 ali Quinny speedi
25.3.2007 13:24:40   
Anonimen
Ko sem prvič v roke dobila GT3 v trgovini, me noben drug voziček ni niti več zanimal. Totalno navdušenje- to je to.
Potem sem še moža zvlekla v trgovino, tudi njemu je bil že na daleč najbolj všeč, samo da je on navijal bolj za plavega, jaz pa za rdečega.
Pa je plavi zmagal, ker kaže da pričakujemo user posted image .
Potem sem samo še bratu sporočila za katerega sem se odločila (on bo kupil prvo prevozno sredstvo).
Tako, da niti ne gledamo več, pa sem šele v 16 .tednuuser posted image .

Je pa malo info, ker so novi na tržišču.

(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: peg perego GT3 ali Quinny speedi
25.3.2007 16:22:51   
Nikki24
Tudi midva sva se navdušila nad peg perego GT3. Samo v barvi še nisva usklajena. Moj hoče imet modrega, jaz pa bi raje zelenega. Pričakujeva pa user posted image  (verjetno, še ni 100%, ker sem šele v 18. tednu).

Sva šla pa vseeno še ostale vozičke mal pogledat, pa me noben ni tako navdušil. Še najbližje je bil Traxxov trikolesnik.

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: peg perego GT3 ali Quinny speedi
25.3.2007 17:31:46   
Anonimen
Midva sva se tudi na prvi pogled zaljubila v PP GT3. Edino barve nama letošnje niso ble všeč, pol pa je na srečo prišlo ven še nekaj lanskih barv in takoj sva ga vzela - rdeče siv. Je pa voziček res full dober. Nisem pa ga še probala z user posted image , ker ta pride šele junija, tako da takrat povem kaj več user posted image user posted image

(odgovor članu Nikki24)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: peg perego GT3 ali Quinny speedi
25.3.2007 18:54:39   
mama06
Zdravo,

mene pa zanima, kdaj ste začeli iskati in kupovati vozičke. Koliko pred rokom poroda?

Tudi midva sva nekako najbolj navdušena nad Peg Peregom, samo bi raje imela štirikolesnika. Ali ga mogoče katera ima in kako je zadovoljna? Kar se pa tiče letošnjih barv, pa so res dali slabo izbiro!


LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: peg perego GT3 ali Quinny speedi
26.3.2007 11:04:15   
Anonimen


Mama06  midva sva ga kupila zato ker je bil v akciji pa še barva nama je bla všeč. Kupila pa sva ga ko sem bla v 26.tednu, zdaj grem proti 31. tednu (groza,a že??????user posted image ). Če ga takrat ne bi vidla v tisti akciji ga najbrž še ne bi imela, ker te letošnje barve so nama res grde in bi bla odločitev najbrž težka.
Jaz bi na tvojem mestu spremljala ponudbo in če naletiš na res kakšno akcijo ga kar kupi, ne pa tam pred 15. tednom, ker to se mi zdi pa prehitro. Če se boš odločila za PP malo spremlajaj ponudbo na spletnih straneh mami.si in soncek.si. Tu imajo večkrat akcije. V otroških trgovinah so ponavadi veliko dražji.
Pa fajn izbiro ti želim

(odgovor članu mama06)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: peg perego GT3 ali Quinny speedi
26.3.2007 19:56:27   
Strawberrie Cherrie
Men PPji niso všeč.

Mi imamo Quinny 3xl freestyle -> ga ne menjam, je lahko vodljiv, fiksiraš lahko sprednjo kolo, spet za kakšne fine sprehode po parku in vijugah ga odfiksiraš, je stabilen, varen...ni sicer med lažjimi, ampak je toliko ostalih prednosti, da ne menjam sploh user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: peg perego GT3 ali Quinny speedi
29.3.2007 14:36:29   
3T
Jaz pa lahko komentiram uporabo GT3-ja iz lastnih izkušenj in ga ne morem prehvaliti, naša 4-mesečnica se v njem počuti kot kraljica, saj je v primerjavi s konkurenco veliko bolj prostoren in povrhu vsega mnogo bolj kompakten. Midva sva ga kupovala lani, ko še ( hvalabogu ) ni bilo teh novih barv, izbrala sva barvo Toffe, poleg sva vzela tudi lupinico SIP, ki pa jo moram prav tako pohvaliti, nama je vsestransko uporabna. Ima tudi full veliko košaro  user posted image  Peg Perego

Res pa je, da je voziček precej težak in da zložen ni prav majhen, nama to ni predstavljalo težav, saj imava velik avto ter živimo v hiši, če pa bi morala voziček vsakodnevno prenašati po stopnicah, si ga najbrž nebi mogla kupiti.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: peg perego GT3 ali Quinny speedi
29.3.2007 17:15:16   
Anonimen
Se podpišem pod 3T. Dodala bi le to, da kljub temu, da je voziček kar velik in težek ga spraviš tudi v majhen avto. Jaz imam npr. corso in gre prav lepo noter (sicer sem mogla pogruntak pravo pozo).

London_paris tu bi le dodala, da ima tudi GT3 vrtljivo sprednje kolo, ki pa se tudi fiksira.

(odgovor članu 3T)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: peg perego GT3 ali Quinny speedi
30.3.2007 9:58:53   
mama06
Nogica hvala za info. Res se mi zdi, da je pred 15T malo prehitro, vendar kot si sama dejala, je treba malo spremljat ponudbe po netu. In če bi hotela ali ne, sva naletela na ZELO ugodno ponudbo na ebay-u in sicer točno to, kar sem si želela - štirikolesnika PP AT-4, lanski model in v črno - bež kombinaciji. Za nakup naju je prepričala cena, saj pri nas pride v BC 456 EUR, midva sva ga pa kupila za 250 EUR( da ne bo pomote, je čisto nov, ne rabljen, z garancijo,..). Mogoče je res prehitro, vendar glede na to, da sem že drugi mesec na bolniški in še vsaj en mesec bom, si lahko predstavljaš, kakšna je plača in da tako ugodnega nakupa nisva hotela izpustiti. Prostora imava v hiši dovolj, da bo lahko počakal na user posted image  user posted image .

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: peg perego GT3 ali Quinny speedi
30.3.2007 11:02:52   
Shorty_
jz imam PP AT-4 z gibljivimi kolesi v svetlo modri barvi (lanski model) ne zamenjam ga za nič na svetu. Rodila sem decembra in nisem potrebovala košare zahvaljujoč letošnji zimi in se imela samo zimsko vrečouser posted image user posted image user posted image
res je voziček 1A

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?