|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: "Bombing the baby"
27.9.2006 12:51:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

no vidš.. stran s pipsem prosim


Pacek si pa se vedno.user posted image user posted image  A ne sreckanosecka??user posted image


tocno tko; čeprav se mi zdi, da se neki izboljšujeuser posted image


evo.. sem šel še enkrat v kopalnico zdele.. se čist umit.. anede da grem na bolš???




glej ga glej, še mal pa boš postal najčistejši pripadnik moškega spola user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: "Bombing the baby"
27.9.2006 12:53:09   
Zahi
baguSka še živa?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: "Bombing the baby"
27.9.2006 12:53:40   
Zahi
mam še dooolgoo pot da te dosežem.. veš kje je 100x?!??!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: "Bombing the baby"
27.9.2006 12:57:55   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

...zato si vedno, k se rokujem s kkšnim hudim tipom, roke poližem


kako pa pol ves cigav je otrok?? user posted image


ja sej to je problem, k nevemuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image  Komu je pa podoben?? Mogoce bos tko ugotovila... Al pa s kom si se najveckrat rokovala???user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: "Bombing the baby"
27.9.2006 13:03:04   
Anonimen
ja nč, bom še mal premislna, kateri so najbolj verjetni kandidati...pol pa vsakmu bebi palčko v usta in forenzikom dat, pa nej oni ugotavljajo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: "Bombing the baby"
27.9.2006 13:04:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

mam še dooolgoo pot da te dosežem.. veš kje je 100x?!??!


mah kje, sej jst si jih sam ene 30x

še mal, pa me boš ujeluser posted image

poleg tega pa ti sploh ne moreš tekmovat v ženski kategoriji...loh si pa najsnažnejši moškiuser posted image

< Sporočilo je popravil sreckanosecka -- 27.9.2006 13:09:23 >

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: "Bombing the baby"
27.9.2006 13:09:40   
Zahi
Vote for Zahi.. Vote for Zahi!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: "Bombing the baby"
27.9.2006 13:10:47   
Anonimen
evo, mojga že mašuser posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: "Bombing the baby"
27.9.2006 13:12:20   
Zahi
ja jaaa.. prejle sm pa v parku bejžu pred eno k me je podila s pipsem v roki..

kr zgovarji se zdej!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: "Bombing the baby"
27.9.2006 13:15:52   
Anonimen
aja joj sori, nisem vedla da si ti...drugič si pa tak mejhn bannerček s svojim imenom na čelo prpopi...pol pa ne bo več težavuser posted image  oblubm

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: "Bombing the baby"
27.9.2006 13:16:11   
Anonimen
Hothien, kaj pa potem narediš, ko si zuanj in imaš že umazane roke, če te recimo nos ali uhelj srbi? To me pa res zanima. Aja, pa tukaj se ni govorilo o bolnih in astmatičnih otrocvih, ampak o zdravih, kar seveda želim, da bo tudi tvoja bebica.

In Barkfak ali kaj je že je tako dobro napisal, da bolje ne bi mogel. Bravo.

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: "Bombing the baby"
27.9.2006 13:21:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Hothien, kaj pa potem narediš, ko si zuanj in imaš že umazane roke, če te recimo nos ali uhelj srbi? To me pa res zanima. Aja, pa tukaj se ni govorilo o bolnih in astmatičnih otrocvih, ampak o zdravih, kar seveda želim, da bo tudi tvoja bebica.


Mah jaz sem se bolj na tiste poste skoncentrirala, ki pišejo o tetah, ki otrokom dude iz ust jemljeo, pa jih lupčkajo.
Je pa razlika, če se po ustih ali ustnicah prijemam pa roke v usta tlačim, kot je rekla Baguska, al pa nos obrišem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: "Bombing the baby"
27.9.2006 13:23:11   
baguSka
Je pa razlika, če se po ustih ali ustnicah prijemam pa roke v usta tlačim, kot je rekla Baguska, al pa nos obrišem.


Aa. Ne ne. Ti si napisala da NE dajes rok k obrazu in da se ne slatas.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: "Bombing the baby"
27.9.2006 13:23:45   
Anonimen
Mah jaz sem se bolj na tiste poste skoncentrirala, ki pišejo o tetah, ki otrokom dude iz ust jemljeo, pa jih lupčkajo.


Aha, no, takih jaz v malčkovem življenju (štiri leta) še nisem srečala. Res ne vem, kje jih pobirate user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: "Bombing the baby"
27.9.2006 13:24:37   
Anonimen
Aja, še najbolj mi je pa všeč varianta, kot je zdele en dan na drugi podobni temi Jana73 napisala, da če bo kdo njeno user posted image  prijel, bo potem ona njega na isti način prijela. Torej če jo bo kdo uščipnil na lička, bo potem ona njega, pa da vidi reakcijo! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Gre za to, da ima vsak človek svoj osebni prostor in če drugi vstopajo vanj, se takoj počutiš nelagodno. Si predstavljaš, da ti popoln tujec pride 10-20 cm pred nos, ko se pogovarja s tabo? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: "Bombing the baby"
27.9.2006 13:26:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Je pa razlika, če se po ustih ali ustnicah prijemam pa roke v usta tlačim, kot je rekla Baguska, al pa nos obrišem.


Aa. Ne ne. Ti si napisala da NE dajes rok k obrazu in da se ne slatas.user posted image


A da sem? No, misla sem pa tko! Matr maš cajt! Bejž raje kuhat al pa kej no! user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: "Bombing the baby"
27.9.2006 13:27:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Aha, no, takih jaz v malčkovem življenju (štiri leta) še nisem srečala. Res ne vem, kje jih pobirate user posted image


Ja ne vem, tud jaz upam, da jih ne bom srečevala. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: "Bombing the baby"
27.9.2006 13:28:22   
Magi*
oh, WTF? naj bi bla slika. sej je vseenuser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: "Bombing the baby"
27.9.2006 13:29:03   
baguSka
Bejž raje kuhat al pa kej no!


Eeej. Jst ne kuham. Mam deca za to.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: "Bombing the baby"
27.9.2006 13:30:13   
Anonimen
no, meni je še vedno čudno, kje jih tolk srečate, da se vtikajo v vaše otroke


ja, mene tudi, itak user posted image  Pa da ima ravno vsak čas, da se obrega ob vaše sončke, pa to je res neverjetno user posted image  In to popolni neznanci. Ni se mi še zgodilo, da bi gledala v vozičke, tudi od daleč ne, če ljudi ne poznam, hecno, ali pa sem hecna jaz, bogpomagaj user posted image  Pa tud v štacunah se mi še najmanj da ukvarjat s tujimi otroki, ko imam pa svojega zadost user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: "Bombing the baby"
27.9.2006 13:31:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Bejž raje kuhat al pa kej no!


Eeej. Jst ne kuham. Mam deca za to.user posted image user posted image user posted image


Pol ga pa men posod, k se men ne da.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: "Bombing the baby"
27.9.2006 13:32:24   
baguSka
Hijenca ga bom vprasala. Ce ne drucga, ga bom prosila, da mau vec skuha, da bo se zate dost. Kok si pa lacna??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: "Bombing the baby"
27.9.2006 13:32:33   
Anonimen
točno tko hothien...

sej moj post (čist taprvi) ni bil namenjen toliko bacilom kot poseganju v človekov osebni prostor...sem tole kar dosti dolgo tolerirala...celo leto...ampak včeraj mi je prekipel...sploh pa k ga je ena po alkotu smrdeča ženska po obrazu božala...jao jao

ampak res, ne zajebavam se, na mojga tamaučka se kr lepjo - kr se vsakmu mimoidočemu do ušes zareži, pa ženskam mižika z učki...pravi zapeljivec...joj boga jst...k bom mogla z valarjem (evo spet valaruser posted image ) k bo mal zrastu pred bajto stat...hehehehe  al pa še boljša varjanta...mu bom rajš špohtl kupilauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: "Bombing the baby"
27.9.2006 13:34:05   
baguSka
Mau vec pipsa nabav pa je problem resen!!user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: "Bombing the baby"
27.9.2006 13:34:07   
mojamura
baguSka ....hehehe....svaka ti čast, dobro si ga strenirala


saj mojega jaz tudi pridno treniram...hihihiuser posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?