|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 9. nebesa - 2 krog
20.10.2006 15:29:39   
Pikapolonica
Še enkrat jaz...

GOYA, sem šla pogledat slikico tvoje ljubice.... PRAVI MALI SRČEK je! Me je pa prav zanimalo, če si bosta najini Lini kaj podobni. Ampak, si čisto nič nista, kaj?

LP, user posted image

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: 9. nebesa - 2 krog
20.10.2006 15:31:27   
GoYa
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR


A dezne prevleke za voz pa nimas, da bi sli vseeno ven?


Mam, sam mi ni užitek po nalivu se sprehajat.

Ja, lepe temne učke user posted image user posted image user posted image

No, bom še sem eno slikco dala. Za večjo sliko, klikni nanjo user posted image
user posted image

user posted image , user posted image  za tvojo Lino. Pa si jo pogruntala user posted image . Je pa tudi mali srček user posted image , skupaj s sestrico.

Jaz sem telovadila bolj lahke vaje že kmalu po porodu. Zdej sem pa lena ratala. Ampak sem itak že na svojih kg, tako da nimam hude motivacije. Če štejem, da sem po cel dan zunaj na sprehodu, je tudi to dobra telovadbauser posted image .

< Sporočilo je popravil GoYa -- 20.10.2006 15:35:10 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: 9. nebesa - 2 krog
20.10.2006 18:02:08   
Anonimen
Kok so vse lustne user posted image  user posted image  Una mi je vsec, Pikapolonica, k sta obe v postlci user posted image

Sam GoYa, na tole tvojo bos mogla fajn pazit user posted image  Pa kok ma dobro jopco .. neki podobnega sem zadnjic v H&Mu vidla.

Joj, jst bi tut mela puncko .. cez najmanj 7 let .. user posted image user posted image user posted image

LP

(odgovor članu GoYa)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: 9. nebesa - 2 krog
21.10.2006 18:04:18   
GoYa
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR


Sam GoYa, na tole tvojo bos mogla fajn pazit user posted image  Pa kok ma dobro jopco .. neki podobnega sem zadnjic v H&Mu vidla.





Mislim, da bo oči z njo po svetu hodil tam do enga 30-ega leta user posted image user posted image user posted image .
Jopica pa je iz H&Ma user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: 9. nebesa - 2 krog
22.10.2006 0:08:50   
Anonimen
Se mi je zdelo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu GoYa)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: 9. nebesa - 2 krog
22.10.2006 7:30:43   
Tinca7
No da se še jaz mal pofočkam. Pikapolonica, kolk sta najini punci že veliki! Šele tako, ko je zraven Lina vidiš, da je Tia že prava babauser posted image . Komi čakam, da bom še sama imela še eno tako malo kepo doma. Sem ravno ta teden iz kleti privlekla vse Larine cotke gor, da sploh vidim, kaj bo za našega korenjaka prov prišlo. Moram rečt, da je sicer kar dost unisex cotk, ampak vseeno me čaka veliko nakupovanjauser posted image . Človek kar pozabi, kako majhna je številka 56.

Lara je drugače kar pridna. Zdej končno razume, da ne more več po men skakat, da je ne morem več nosit,... Že sama reče, da mami ne more nest, ker ma velzga bušijauser posted image . Tudi tale mali paglavec v trebuhu je zadnje čase ZEEEELO aktiven. Res super občutek. Lara je ta vikend na počitnicah pri babici. Baje se ima noro dobr in je samo dvakrat vprašala kje sva z očijem. Jo gremo dons iskat. Dostikrat si zaželim, da bi končno že imela kakšen dan samo zase (z možemuser posted image ), ko pa Lare ni, je tak dolgčas. Prov neki manjka. Zvečer sploh zaspat nisem mogla. Smo ljudje čudniuser posted image .

Punce lepo se imejte!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: 9. nebesa - 2 krog
22.10.2006 15:23:12   
GoYa
He, he, Pikapolonica, šele zdaj sem dobro videla, kako dobro majčko (pajacek, bodi) ima tvoja Lina user posted image .

Jst bi  morala kej takega na voziček obesit, ker ko vidijo moder voziček, vsi mislijo, da je notri fantek user posted image

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: 9. nebesa - 2 krog
24.10.2006 7:42:28   
Tinca7
oh GoYa, jaz mam tut modr voziček. Lara pa je bila notr v roza pajacku, roza kapici, pokrita z roza dekico, v ustih roza dudo, skratka ROZA. Pa me je folk skos spraševal: Kolk je pa star? Za znoretuser posted image ! Sicer se pol kar navadiš, in na koncu se mi sploh ni dal več popravljat.

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: 9. nebesa - 2 krog
24.10.2006 18:07:22   
Anonimen
Tinca, lahko so pa mislili kot dojencek na splosno user posted image

GoYa - tudi to je iz H&Ma user posted image  Imas Before u ask, I'm a boy/girl in se stumfke v kompletu user posted image

LP

(odgovor članu Tinca7)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: 9. nebesa - 2 krog
24.10.2006 18:30:02   
GoYa
Vidim, da poznaš celo H&M baby kolekcijo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: 9. nebesa - 2 krog
24.10.2006 23:46:55   
Anonimen
Skoraj, ja user posted image  Ampak trenutno samo za fantke do 86, ker sva iskala eno darilo pa sem vse stvari precekirala user posted image user posted image user posted image  

Pa potem mam nastudirano fantovsko od 86-122 in za punce od 128-170 user posted image  (no ja, tole zame ne prevec, k nimajo nc pametnega)

LP


(odgovor članu GoYa)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: 9. nebesa - 2 krog
25.10.2006 11:12:04   
asso
Ojla,

naj se vam še jaz po dolgem času na hitro malo javim, dokler ne bo katera od dveh kaj hotela od mene in dokler se mi likalnik ne segreje user posted image user posted image

Ja, med pranjem par strojev na dan, likanjem, kuhanjem, previjanjem, dojenjem... mi ostane prav malo časa za RR. No preberem že še nekaj, ampak pisat mi ne uspe.

No, da malo napišem o nas. 16.10.2006 smo imeli prvo posvetovalnico s Tarin. Zredila se je za 910 g in zrastla za 4 cm. Napram Nastii je to dosti, ker Nastia se je redila cca. 700 g na mesec.
Krči nas še vedno mučijo. En dan več drugi dan manj. Spimo še vedno veliko in na srečo se tudi v vozičku radi vozimo.
Nastia je lepo sprejela, samo carta jo, vendar nam je začela neki srati za spanje.user posted image user posted image  Pred spanjem imamo ponovno kot pred cca. enim letom spet jok. Noče zaspati in imamo 10 minut joka pol pa zaspi. Najraje bi popoldne spala z mano na kavču, zvečer pa ne vem kaj bi rada. No, včeraj je bilo po nekaj dnevih malo boljše. Zaspala je brez joka s samo malo sitnarjenja.

Ribica, ja kar obe imam doma. Kako mi znese? Kaj pa vemuser posted image  nič ne kompliciram in kar gre. Res je, da ko zjutraj Nastio porihtam jo pošljem za ene dve urci v spodnji štuk k noni, da kaj pospravim, zlikam, skuham... in Tarin je pridna in spi tako, da kar lavfa... zaenkrat... moram prav potrkati.

Pikapolonica prav hudo mi je zate, da tvoja Lina ne mara vozička. Naša se zelo rada vozi (za enkrat), sej drugače jo imam non stop v vozičku tudi v hiši za spat.

Bejba, kako je pa kaj z vami in vašo alergijo? Upam, da ste jo odkrili in jo rešli?

Žiža, kako je s teboj in Urbanom? Upam, da si se pomirila, in da si nič več ne očitaš, ker si odreagirala kot bi vsaka od nas.

Tinca7, a imaš že vse pripravljeno ali boš, kot tudi jaz vse zadnji moment zvlekla iz omar?

GoYa vidim, da pa vi zelo uživate. Lepo, da ste vsi v redu, in da vse lavfa kot mora.

Kje pa je kaj Naty-Taja in Lu? Ja, najbrž zasedeni kot jaz z dvema doma in med enim in drugim strojem za prat in likat...

No, sedaj pa po dolgem romanu, vas malo zapuščam, ker se mi je likalnik že pregrel in stroj moram regulirat za prat.

Imejte se prav lepo in uživajte v tem toplem vremenu...

lp asso

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: 9. nebesa - 2 krog
25.10.2006 11:24:14   
asso
Evo, pa še ena slikca najinih dveh "špelc"...

user posted image


A mi lahko kera pove, kako narediš tisti avatar, da skačeta dve slikiciuser posted image

Lp asso




_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: 9. nebesa - 2 krog
25.10.2006 13:42:36   
Pikapolonica
 A mi lahko kera pove, kako narediš tisti avatar, da skačeta dve slikiciuser posted image

Lp asso



[/quote]


ASSO, pojdi na O PORTALU RR, kjer sem jaz postavila ravno to vprašanje. POišči mojo temo z naslovom dvojni avatar, pa boš našla to kar te zanima. No, jaz še nisem imela volje lotiti se te zadeve. Enkrat morda, ko bo čas....

Drugače je pa zdaj stanje z vozičkom precej bolje. Ni več drenja in tudi več časa spi v vozičku. Tako, da sem kar zadovoljna. Večji problem sedaj so noči, ko se mi kar naprej prebuja in ji moram kar naprej peti (ali pa jo dojiti) da je mir. Mam ENYE in njenega CD-ja že vrh glave... Sam kaj, ko pa edino to deluje..... Pa zjutraj, med 6 in 7h jo je strašno težko uspavati nazaj. Ampak mi je do sedaj še vedno uspelo. Sem pač kerlc in korenina! In se ne dam!

Drugače pa vidim (slikice), da ni strahu, da bi kdaj ne bilo svetlo na tem našem svetu... Kako le, ko pa imamo takšne čudovite SONČKE.

Tako, zdaj je pa jok na tapeti. Jo bo treba malo pocartati!

Pa-pa, Pikapolonica user posted image

< Sporočilo je popravil Pikapolonica -- 25.10.2006 13:45:19 >

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: 9. nebesa - 2 krog
26.10.2006 8:49:52   
Lu
Ojla!

Ja,zdaj je res bolj malo časa za RR.

asso in Pikapolonica lahko mi pošljeta 2 slikce pa vama jaz naredim dvojni avatar.user posted image

Drugače je pa pri nas kar natrpan urnik. Sploh ker se mi zdi da se še vedno skoz neki dojiva, pa previjava. Pa cel projekt, če kam želiva it. Ravno včeraj sva šla malo v nabavo v H&M. Sem nabavila dvoje hlače za Majo za zimo in 2 majčki nakar sem ugotovila, šele doma, da imajo iste številke različne velikosti. Tako, da moram nazaj zamenjat eno majčkouser posted image Za malega pa mislim nabavit kombinezonček, samo v H&M nimajo ne vem kakšne izbire. Bom šla še v Zaro pogledat.

Glede sprehodov v vozičku naš zaenkrat kar dobro prenaša edino včeraj je pa tak alarm zagnal, da sem se samo obrnila in šibala proti domu, nakar je po histeričnem joku zaspal.

Zdaj moram pa nehat, ker me kliče.

Se še oglasim.


_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: 9. nebesa - 2 krog
26.10.2006 16:50:02   
Naty*Taja
Zdravo punce!
Ja Asso - tko nekako kot pri vas zgleda tudi pri nas. Imam tudi oba doma in najprej zjutraj porihtam tavečjega, ker tamala ponavadi še spi, potem ga pa pošljem se igrat. Če je pa mama spodaj doma gre pa včasih tudi k njej! Potem pa sebe zrihtam, pa tamalo - ta pa hvalabugu itak skoz sam spi, je in kaka! Ne morem verjet, da je ta otroček tako nezahteven proti prvemu ! user posted image
No kuham samo zase, al pa še tisto ne, ker mali ponavadi je spodaj, ati pa v službi in doma potem noče nič kej jest, tako, da res s tem nimam ne vem kakih del. Je pa druga pesem pranje in likanje - cirka stroj pisanega na dan in dva stroja belega na teden!! Sej oprat in posušit še gre, samo likanje pa ponavadi počaka do vikenda, ko dragi odpelje tavečjega in tamala spi, če.... Pa se sploh več ne sekiram. Sprehodi so pri nas kr nekaj spontanega, ker če preveč kompliciram, se ven odpravljamo kako uro pa pol, potem sta pa že spet lačna, pokakana..... Tak da ko me prime, ju popakam - vsakemu eno jopco, kapo čevlje in hop tamalo v voziček, tavečji pa itak lepo peš zraven hodi, drugače pa vskoči v ono košaro na dnu, se drži za ročaje in gremo! Jaz bom pa kmalu bodybilder!! Če se tamala začne jokat za jest se zapremo na zagrajeno taščino verando in se podojiva, če pa je tamali lačen, greva pa v tastovo klet z jabolki in je mir!!
Zdejle imam malo več časa za pisat, ker je ati zunaj z obema - mene namreč nekaj kuha, imam vročino in vse me boli, tak da  grem zdej hitro malo počivat!!
Upam, da se kmalu kej spet pišemo!!

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: 9. nebesa - 2 krog
27.10.2006 9:37:40   
žiža
živjo punce,
Pa se še jaz malo oglasim. Teli dnevi gredo tako hitro mimo, da komaj dojemam. Pri nas se stanje počasi vrača na satra tira. Edino tale virus nas enega za drugim polaga v posteljo. Začel jeprejšnji teden mož, zdej je tri dni kuhala tamala, danes sem pa še jaz taka kot bi me ponoči eden pretepel pa vročino imam. K sreči se tamali dobr drži in upam da bo šlo mimo njega. Zadnje čase se res čist vsak hudič pri nas oglasi user posted image
Drugače je pa pri nas čist isto kot pri Asso in Naty.
Zjutraj okoli 6ih se zbudi Urban, da se podojiva. POtem glih mal nazaj zaspim pa že tamala pricaplja. POtem pa njo zrihtam inoklo 10ih gremo ponavadi ven. Ob 12ih gre Sara spat jaz pa mal pospravim pa kosilo skuham. Urban je tud en tak priden in potrpežljiv fantek, da se nimam kaj pritoževat. No če mi kaj zagusti al pa de je slabo vreme in posledično Sara sitna kot mali vragec jo pa k sosedi peljem pa se tam zabava.
Je kar pestro, nikoli nam nam ni dolgčas, edino kar bi še rada je da bi Sara zvečer zaspala pred deveto in spala celo noč.user posted image
Danes bom kar mal bolj ležeča. Sara gre k sosedi ob dveh pa itak že oči pride domov.
Lep pozdravček in uživajte v sončku

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: 9. nebesa - 2 krog
28.10.2006 23:12:06   
pinkiponki
Evo še mene....se pa že 100 let nism oglasila. Vidim, da ste vse pridne in da se otročki lepo rihtajo. Tudi pri nas smo se sedaj že navadili na življenje v 4 in je prelepo. Res je, da sem zvečer zmatrana do amena, samo se mi zdi, da bo po prvih treh mesecih stanje glede tega boljše. Taja sedaj ponoči že malo boljše spi, samo zvečer je vedno problem, ker ona bi kar gledala TV pa risala pa se igrala, ura je pa koj 11, včasih pa še več preden ona zaspi...včasih da celo ona mene spat, ker jst ne dočakam, da bi ona zaspala. Jaš je pa pridkan, več ali manj spi, je, joka pa tako, zvečer malo, ampak saj mal pa mora, da bo imel tak glas ko Taja user posted image .
Aja, pa da povem še kako je s Strollijem....pri nas se fuuul obnese, zaenkrat (da ne bom preveč hvalila, potem bo pa konc veselja), Taja se ful rada vozi in prou uživam, kadar gremo sami trije na sprehod. Edini problem pri tem je, da na sprehodu, če je ravno ura okrog spanja, lahko leži samo Jaš, Taja pa sedi na koleščku in ne more spat, hihi.

Lepo se imejte vse skupi in čim več užitkov pri naših zakladkih.

_____________________________

pozdravček od mene

Včasih sonček2*, zdaj pinkiponki
Taja 13.10.2004
Jaš 27.9.2006
Tin 1.6.2009
http://www.moj-album.com/album/6793309/




(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: 9. nebesa - 2 krog
3.11.2006 13:27:33   
Anonimen
Kam ste se vse zgubile? user posted image  No ja, sicer se pa taprava oglasa .. nisem nic pisala ze sto let. Samo kljub temu, da imam pocitnice non-stop nekaj pocnem oz. me veliko ni doma.

Pa se tole mi je ogromno casa vzelo: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1178059 

Ce ima kdo tezavo z izbiro vozickauser posted image
LP, Ribica

(odgovor članu pinkiponki)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: 9. nebesa - 2 krog
4.11.2006 9:12:59   
GoYa
Ja punce, res polzemo navzdol po seznamu tem user posted image .
Saj mi je čisto jasno zakaj. Se je lešpe z našimi štručkami ukvarjat, a ne user posted image .

Pri nas ni nič posebno novega. Temperature so že zelo nizke in s tem tudi naši sprehodi krajši user posted image . No ja, se bomo pa doma več stiskale. Imam občutek, da bo pomlad tiktak tukaj. Avgust pa tudi, ko bo treba v službo user posted image . Joj, o čem že jaz razmišljam. Alo GoYa, spravi te misli na stran.

Moram pohvalit Lino, da mi lepo spi čez noč. Že trkam na les, da se ne bo kaj poslabšalo. Zaspi okoli 20.30, spi do 6h, popapca slasten zajtrk in gre nazaj spat do 9h oz. 10h. Evo, zdaj mi še spi. Jo čakam, da se zbudi, pa jo švignemo v Ljubljano enga dojenčka pogledat. Mogoče bo to celo bodoči zet. Bomo vidli, kaj se bomo zmenli user posted image .

No punce, oglasite se kaj z raporti.

Lep pozdravček!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: 9. nebesa - 2 krog
6.11.2006 9:11:51   
Pikapolonica
Hoj!

Joj, GOYA, me je kar pri srcu stisnilo, ko sem prebrala tisto o vašem spanju čez noč.... Pri nas pa iz dneva v dan isto - zaspi ob 21-21.30, in potem vstajanje in hranjenje okoli 24h, pa spet okoli 3h, pa spet okoli 6h.... Jaz ne vem, al ma vgrajeno uro v sebi al kaj, ker je to že prav smešno. Če bo zaspala ob 21.15, se bo zbudila ob 24.16, če bo zaspala ob 3.25, se bo zbudila ob 6.28... Včasih se res vprašam, al sem jaz komu kaj naredila... Ker tole vstajanje ponoči, te neprespane noči, to ti res lahko le na možgane udari. In potem sem tečna, pa slabe volje in že zvečer nervozna, še preden sploh zaspim. No, edino nekaj me pri vsem tem tolaži. Da je Lina zdrava deklica. Kar pa je v bistvu tako ali tako edino kar je pomembno. In edino to mi pomaga, da na trenutke ne znorim do konca.

Tudi naše spanje v vozičku se je spet poslabšalo. Oz. je pač kakor jo piči. K sreči zdaj vsaj nimamo več problema z uspavanjem, saj ponavadi v dveh minutah že smrči. Kako dolgo pa spi, no to je pa takole.... Predvčerajšnjim sem jo takoj ko je zaspala parkirala pred vhod, na sonček in je brez problema spala 2,5 uri. Včeraj npr., jo je pa moj user posted image  peljal na sprehod in se je zbudila ob tistih svoji famozni 40 minuti. Pri njej očitno nikoli ne veš... Tudi zdajle npr. spi že od 4h zjutraj, pa se iz spalnice še nič ne sliši. Eh, bo že bolje.... Enkrat.... Do njene poroke sigurno... user posted image

Aja, drugače jo pa vozimo v trdi košari, zdaj sem ji že tudi ovčko dala notri, da ji je prijetno mehko in toplo, pa iz ene strani jo pokriva streha od košare, iz druge pa streha od športnega vozička in je tako čisto zavarovana pred mrazom. Večji problem sem jaz, ko ne maram nositi kap, zunaj pa je že zdaj tako mrzlo, da je kar hudo. Kaj šele bo....

Tako, zdaj pa grem. Danes me pridejo obiskat sodelavke in moram še borovničevo pito speči. Pa kuhinjo pospravit. Pa....

Lepo se imejte in oglasite se kaj. Tudi ti BONI*, če nas slučajno kdaj prebiraš..... Lepo bi bilo, če bi spet prišla kaj med nas!

LP, Pikapolonicauser posted image


PS: GOYA,kje si naredila to svojo slikico. Vidim namreč, da če se postaviš z miško nanjo se nariše tista rokica in jo s klikom lahko potem povečaš. Na moji slikici pa tega ni. Sem si jo pa naredila na www.shrani.si


Pa še ena slikica naše Line!

user posted image

OJOJOJOJ, kak je hudo na tem svetu......

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: 9. nebesa - 2 krog
7.11.2006 7:04:20   
Bejba
Po dolgem času pozdravček še od mene. Sem že par dni nazaj napisala cel roman, pa me je vn vrglo in sem bila tako besna, da sem ugasnila računalnik in šla spat user posted image .

V glavnem, mi smo prejšni petek prišli domov iz bolnice. Ugotovili pa niso čisto nič, nobene alergije, nič. Tako da sva sedaj z Nikom spet na navadnem adaptiranem mleku in je ok. Hvala bogu. Saj jaz sem bila 100%, da to ni to, ampak kaj ko so dohtarji najbolj pametni na svetu user posted image .
Sedaj imava tudi že večinoma goste obroke čez dan, pa ponoči tudi več ne jemo - juhuhu user posted image . Spimo pa včasih super, včasih pa malo manj super. Še nisem pogruntala od česa je to odvisno user posted image .

Pa tudi sami že sedimo nekaj časa. Sicer mora biti nekdo zadaj, ker se kar naenkrat nazaj vrže, ampak napredujemo user posted image . Komaj pa čakam, da bomo shodili (se mi zdi še takooooo daleč), ker se mi zdi, da potem bomo pa ven iz ta hudega.

Še vedno imamo problem čez dan zaspat v posteljici. V vozičku ni problema, v eni minuti ga zmanjka, doma pa jok in dretje 100 na uro. Ne vem ali se bo kdaj navadil normalno zaspat. Zvečer namreč ni problema, čez dan pa urnebes.

Vidim, da se tudi druge ubadate s težavicami, ampak to spada zraven. Če ne bi bilo pa preveč lepo, a ne?

Naš ta večji je priden in se mu vsak dan smejimo, saj vsakič pogrunta kaj novega. Res je facko. Pa Nika obožuje. In obratno. Ko ga Nik zagleda, je v trenutku dobre volje in se smeji. Komaj čakam, da se bosta lahko skupaj igrala in bo imela mami malo časa tudi zase (sanja svinja o koruzi user posted image ).

Ker ste že omenjale Boni naj vam povem, da je res nosečka, se počuti v redu, le jutranje slabosti jo malo matrajo. Rok pa ima maja. Ji bom rekla naj se kaj oglasi.

Pikapolonica, Goya in Asso res imate lepe princeske. Bom našima dvema falotoma pokazala slikice, da vidim za katero se bosta ogrela user posted image . Kako pa ste prilimale te slikice sem? Meni ne rata user posted image .

Lu, jaz bi te lepo prosila če bi mi naredila avantar da se dve slikici spreminjata, ker jaz pojma nima kako to gre. Daj mi napiši svoj mail na z.s., pa ti pošljem slikici. Hvala.

Uživajte še naprej s svojimi sončki.

LP; Bejba

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: 9. nebesa - 2 krog
7.11.2006 10:11:38   
GoYa
Pikapolonica in Bejba, da vama na hito opišem, kako prilepim slikco, ker mi Linči dremucka v naročju.
Greš na www.shrani.si, potem najdeš datoteko (sliko pod Prebrskaj), klikneš Dodatne možnosti, pomanjšaš sliko na npr. 500 pikslov, klikneš Pošlji, dobiš kode, kopiraj kodo za forum in potem jo prilepiš v svoje besedilo na RR. Upam, da sem razumljivo napisala.

user posted image  Pikapolonica, tviji Lini je sodeč po sliki res hudo user posted image . Važno da so naši otročički zdravi, kot si napisala.

LP

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: 9. nebesa - 2 krog
7.11.2006 10:17:22   
Pikapolonica
Ampak jaz naredim čisto isto.... Samo moje slikice se ne da s klikom povečati...

No, pa saj to ni tako bistvenega pomena. Bistveno je, da je meni včeraj borovničeva pita super uspela.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Saj bi vam jo ponudila, pa je ni niti drobtinca ostala user posted image !

Pa-pa, user posted image

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: 9. nebesa - 2 krog
7.11.2006 19:22:37   
GoYa
Čudno, user posted image . In ne draži nas z borovničevo pito user posted image . Joj, kako bi mi pasal en košček zdej. Grem pogledat kaj mamo od sladkega v omari user posted image .

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?