Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati? Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.
Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.
Zanima me kako je s to folno kislino ali nekako tako se reče. Vem da to veliko nosečnic jemlje, ker je baje dobro za otroka. Jaz tega pri prvem otroku nisem jemala pa je bilo vse v redu, sedaj pa ne vem. Sem imela pred časom težave in je bila nosečnost neuspešna, sedaj pa naj bi bila spet noseča in me zanima če ta folna.....kaj pomaga v času nosečnosti oziroma pri razvoju otroka.
Ja, pomaga pri razvoju, ampak v prvih treh mesecih, mislim da zaradi hrbteniče al nekej tacga. Sicer jo je fino jesti že pred zanositvijo, drugač pa čimprej, ko izveš, da si noseča in nato do konca tretjega meseca. V lekarni se dobi od Krke TIFOL, imaš pa eno škatlico cca za en mesec. Jaz sem jo začela jemati, ko sem bila v 5t.
Glede na to da naj bi bila 5t noseča, ali je potem smiselno sedaj začeti jemati folno kislino, če je do sedaj nisem še nikoli. Pri prvem otroku je nisem jemala in tudi G mi ni nič rekla za to, pa je bilo vse v redu.
Jaz sem pojedla le par tablet folne kisline..zacela pa takrat ko sem zvedla da sem noseca..nekje v 6.tednu...pa mi je blo po njih se bolj slabo in sem prekinla...baje za nase kraje ni tko nujno...bolj velja za anglijo :)
Po drugi strani pa je tako, da je folna kislina vitamin in koristi v vsakem primeru. V telesu se ne nalaga tako kot kaka druga stvar, ampak ko je je preveč se sama izloči.
Svojo G mal težko vprašam, ker je na dopustu in bo na dopustu do septembra.(takrat naj bi bila noseča že 8t). Ona še sploh ne ve,da sem noseča. Za nosečnost sem zvedela pri drugem G. Ta pa mi ni nič rekel glede folne kisline. Če pa čakam mojo G da pride nazaj bodo pretekli še kar trije tedni. (Bila sem pri dr. Pušenjaku pa mi ni nič rekel glede folne kisline,rekel je samo, da je vse v redu)
Se vaši dojenčki (6–12 mesecev) radi crkljajo? Moj sploh ne posluša, samo odriva me, pleza name, vleče, ... niti nošenje noče, samo gleda stran. To se mi zdi res čudno ... Kakšni so vaši?