|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Za Klarito
12.10.2006 10:12:05   
Klarita
Hvala Taula, lepo si mi tega vlakca poslala. Imam upanje, da pri tebi nekaj bo pa ne vem, če bo ravno user posted image . Mogoče pa se boš ti vpisala med oktobrovke.
Meni se tudi tam doli revolucija dogaja. Prsi me tako bolijo, kot še nikoli, jajčniki pa tako, da komaj sedim. Cel čas se presedam in ne vem kako bi se vsedla, da bi mi odgovarjalo. Groza. Komaj čakam, da mine in gremo v akcijo user posted image .

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Za Klarito
12.10.2006 10:37:36   
Xandra1
Jaz sem bila ta mesec 100%, da nama je z dragijem uspelo. Menstruacija zamuja in nobenih znakov za user posted image Testa nisem delala!
Danes pa so me začele boleti prsa, pritisk v jajčnikih narašča in imam hud filing, da bom dobila po 14 dneh zamude user posted image Kaj vse psiha ne naredi?!? user posted image
Klarita, verjetno tudi jaz ne bom med oktobrovkami user posted image

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Za Klarito
12.10.2006 10:41:36   
Taula
Kaj pa če bi test naredila? Če ti že 14 dni zamuja...

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Xandra1)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Za Klarito
12.10.2006 10:47:32   
Xandra1
Imam doma mini baby check ... pa si kar ne upam user posted image
Tako sem uživala v vsakem dnevu, ko je ni bilo in tudi znakov ne ... da sem enostavno želela uživati v tej sreči. Ker bi bila to moja 3 nosečnost, sem bila prepričana, da čutim in vem, da sem noseča. user posted image
Zdaj pa .... user posted image


p.s.
do tega meseca je bila redno ...

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Za Klarito
12.10.2006 10:56:48   
Taula
Naredi test.....če ti tolk časa zamuja, pa nikoli ti ni prej. To tudi nekaj pomeni.


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Xandra1)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Za Klarito
12.10.2006 10:58:58   
Xandra1
Bom za vikend ... zjutraj, ko bosta tamaladva še spala. Sva z mojim že govorila o tem. Kar odlašam user posted image kot bi se česa bala user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Za Klarito
12.10.2006 11:05:59   
Taula
Sporoči potem drugi teden kaj je bilo. Pa upam na dobro novico.user posted image user posted image



_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Xandra1)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Za Klarito
12.10.2006 11:09:21   
Klarita
Ja te razumem, tudi jaz sem odlašala, kot bi se česa bala. Bojiva se negativnega testa, ampak če je user posted image  prišla ali na vidiku, se nimava česa bat.  Eh, ne vem kaj ti sedaj bluzim. Ti kar naredi test za ziher. Mene še kar mika, da bi ga tudi jaz naredila enkrat med vikendom. Ne vem zakaj, če imam user posted image , ampak nočem verjet, da ni ratalo.

(odgovor članu Xandra1)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Za Klarito
12.10.2006 11:21:25   
Xandra1
Kr neki ane Klarita user posted image
kr bi ... pa kr ne bi ...
vse se je začelo danes ... prsa težka, boleča, občutljiva, napihnjen trebuh, špikanje v jajčnikih ...

..poleg tega pa sem zadnjih nekaj dni pozabljiva, zaspana, crkljala bi se ...

user posted image

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Za Klarito
12.10.2006 12:05:32   
Klarita
To so odlični znaki za user posted image , upam da je to to. Sicer pri meni na žalost ni bilo pa so bili vsi ti znaki prisotni pa še več, ampak tebi vsaj zamuja. Meni je prišla user posted image  še prehitro. Psiha je kot hipnoza, še kumare sem z užitkom jedla... user posted image  ne morem verjet.
Če bi dobila ogromno škatlo teh testov, bi kar vsak dan enga naredila. Še napeto stanje v službi me ne iritira in sem še kar user posted image . Te pa odmisli, če lahko. user posted image

(odgovor članu Xandra1)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Za Klarito
12.10.2006 12:11:23   
Xandra1
Oh Klarita ... tisto o kumarah je bil pravi balzam za dušo user posted image tako sem se naglas zasmejala, da sta me sodelavki (moji cimri v pisarni) pogledali. Sem si na hitro izmislila, da sem en vic dobila po mailu  user posted image

p.s.
danes sem si odpela gornji gumb na kavbojkah user posted image


_____________________________

Ljubezen so zlate stopnice po katerih se srce vzpenja v nebo!

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Za Klarito
12.10.2006 12:43:29   
Taula
Me matrate z tem testom, da bi ga še jaz šla kupiti.user posted image  Imam lekarno nasproti pisarne...preblizu.

Pri meni je zadnjo uro malo večja revolucija spet dol...je tako kot bi mela kamne notri, sluz...in nič drugega. Mam preveč časa v službi.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Xandra1)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Za Klarito
12.10.2006 13:32:19   
Klarita
Ja xandra1, če pa res, navadno se niti ne spomnim na kumare, zadnjič pa sem jih pol kozarca zmazala. Eh brezveze, čudna so pota gospodova in čudno je telo z možgani povrhu, ne? user posted image  Jaz si gumba nisem rabla odpet, so pa hvalabogu kavbojke ful raztegljive in nekaj odvečnimi kg že itak zgledam, kot da bi bila v 5 mesecu (od fanta svakinja je v 5 in sva skoraj enake v obsegu). Glede nato, da še ni user posted image , še lahko malo grem na dieto. user posted image
Taula, če te mika se kar sprehodi tja nasproti pisarne pa je kar je.
Očitno je to taka tema, da je nič ne more prekašat. Nimaš nič preveč časa v službi, ker imam jaz ful gužvo (mogoče ne zgleda, ker čvekam tu gor), pa ravnotako skoz študiram nato kako me vse zbada in joški bolijo in kamni v jajčnikih....

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Za Klarito
12.10.2006 14:02:13   
Taula
Od kg mi pa sploh ne govoriti. Že kakih 10 dni se bašem ko nora....sem totalni čokoholik.user posted image  Sem se včeraj tehtala..se še ne pozna. Ko bi se vsaj poznalo že, bi me malo streznilo.

Test...počakala bom do poned. če ne bo user posted image , vendar se mi zdi da bo kar prišla.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Za Klarito
12.10.2006 14:17:12   
Xandra1
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
jaz sem tud v zadnjem letu pridelala kar 10 kg več ... iz približno 48 kg sem prilezla na 57 kg. Mojemu sem šele zdaj všeč - pravi, da sem elegantno izpopolnjena in da sem bila prej očitna suhica user posted image user posted image user posted image
Tko da zdej upam, da se mi tja do 3 meseca ne bo še nič poznalo user posted image

Mojemu včasih pojamram, da me bo kmalu lažje preskočit kot iti okoli mene user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ljubezen so zlate stopnice po katerih se srce vzpenja v nebo!

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Za Klarito
12.10.2006 14:30:24   
Taula
Mojemu včasih pojamram, da me bo kmalu lažje preskočit kot iti okoli mene


user posted image user posted image user posted image

Jaz sem se odkar sem z user posted image  tudi zredila...pa mu je všeč da je kaj mesa za prijeti. Upam pa da se kot user posted image ne zredim za 25 kg..tolk se je zredila moja kolegica. Je bila kot termit pri hrani.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Xandra1)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Za Klarito
12.10.2006 14:49:02   
Klarita
Ja punce, to je lagodno in umirjeno življenje. Odkar sva midva skupaj sva se oba zredila. Kaj naj, če oba rada jeva, kaj se pa sladkarij tiče, pa sva oba sitna, če jih ni v hladilniku.
Moja oma bi rekla: Kaj se sekiraš za kile glavno, da si zdrava user posted image .

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Za Klarito
12.10.2006 15:33:55   
Nasy
helo punce, pr meni še nič novega..joški me tako bolijo, da je jojuser posted image pa v trebuhu me špika in v križu..test delam v soboto, nč prej..kupila sva ga pa včeraj.
Moj dragi je čist navdušen, pa se pogovarjava, da ne bova govorila, da je ratalo, ker morda ni in bo preveliko razočaranje
me pa jezi tole..naj se user posted image že enkrat ulije, če misli..ne pa da so sam rjavi flekciuser posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Za Klarito
12.10.2006 19:44:55   
Taula
Sej sobota je tik pred vrati, tako da boš kmalu vedela. Imam občutek da ko bom v ponedeljek v službi prižgala računalnik in prišla na ta forum, da bom brala da je kar nekaj novih user posted image , ker vas bo več delalo test čez vikend.
Jaz sem se sedaj odločila da počakam z testom do sredine drugega tedna, če user posted image  vmes še ne bo. Sedaj se pa samo že zamotim in neham razmišlati o tem.
Pri moji sreči bom šla v lekarno po test, ko bom pa šla v kopalnico da ga naredim bo pa user posted image prišla.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Za Klarito
12.10.2006 20:58:44   
Klarita
Mene pa ta user posted image  tako matra, da sem prvič v življenju vzela tableto, za to. Komaj se premikam. Ne vem kaj je to spet. Po navadi nikoli nisem imela krčev, niti me ni kaj dosti bolelo (malo pikalo, samo).  Tokrat pa je res boleče in tekoče. Če se telo pripravlja na user posted image  , potem me lahko še bolj boli, če pa je kaj narope pa upam, da bo kmalu nehalo.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Za Klarito
13.10.2006 9:25:45   
Klarita
Punce, razpadam! user posted image  
No, malo pretiravam, ampak tako močno sem bolna, da ne samo, da imam slapove niagare, ampak tudi kamnolom. Delčki in sluz leti iz mene. Kaj je možno, da bi to bil ss? Malo me panika grabi. Pa tudi če bi to bil ss, je možno pri naslednji O zanositi?
.....če pa nimam kaj druga bolj pomembnega za razmišljat.....ne morem si pomagat...user posted image ........user posted image

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Za Klarito
13.10.2006 9:37:54   
Xandra1
Žal mi je Klarita, da tako trpiš user posted image
Pokliči G in jo povprašaj ... težko ti odgovorim na to vprašanje, čeprav imam tudi sama kdaj pa kdaj takšne menstruacije (na vsake kvatro), da imam občutek kot bi celi kosi leteli iz mene.




_____________________________

Ljubezen so zlate stopnice po katerih se srce vzpenja v nebo!

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Za Klarito
13.10.2006 9:48:02   
Anonimen
Klarita jst sm mela prejšn mesec isto!
Bolel me je k hudič, in kar koščki so bli.

Mi je zdravnica rekla, da možno da je bil zgodnji splav, ki jih je po njenem mnenju 50% vseh nosečnosti sam da tega sploh ne vemo ker pač misliš da dobiš menstro ker je tko zgodej.
Druga možnost pa je da se telo čisti. V glavnem nič nevarnega. Ta user posted image  je pri meni čisto normalna.
Mi je pa rekla če se bo to ponavljal naj pridem na pregled.
Tako da se ne sekirej.

Počakajve da gre ta user posted image  mimo, potem pa v nove boje.
Bove pač  mal več "fitnisirale" user posted image  to pa tud ni slabo neuser posted image

(odgovor članu Xandra1)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Za Klarito
13.10.2006 10:01:23   
Taula
Pomiri se..jaz imam na čase tako menstruacijo kot jo opisuješ...ginekologinja mi je rekla da je to zato ker se telo čisti. Imela sem jo tudi ko sem bila samska in nisem nič user posted image , tako da niti ne bo mogla takrat biti noseča in imeti ss.
Razen če bi brezmadežno spočelauser posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Za Klarito
13.10.2006 10:31:20   
zabica26
tudi midva prvi mesec delava na otročku in morm rečt, da mam skoz en čudn filing...dogajajo se mi stvari, ki se mi prej niso.
Danes je 30. dan od zadnje menstruacije. Naj že delam test?
Torej...po ovulaciji...me je tako bolel trebuh, da sm zaspala v pojstli ker nisem mogla več stat. Prej nikoli nisem imela nobenih bolečin v trebuhu (tuki, ko še nisem jedla KT). Potem en teden mir, pa spet en čuden občutek v trebuhu, ampak bistveno manj kot prvič.
Poleg teda sem veliko več na WC kot prej (to mi je res čudno-najprej sm pomislila na kakšno vnetje...), potem skoz bi lahko jedla...imam občutek, da imam skoz luknjo v trebuhu...pa ni treba, da veliko, sam da  mal grickam...in najbolj čudna zadeva...zdejle se mi kakšen teden grozno spi...skoz sm utrujena. Prou pade mi koncentracija (kot da bi imela nizek pritisk) in mi začne učke skupi vlečt.
Ma ne vem...po moje bom čez vikend še počakala (čeprav ne vem, če bom zdržala) in potem, če ne bo , delala test.

Se pa veselim obojega...če bom bo noro (fant pravi: a ni dobr, takoj dobiš komplet novo garderobo ), če pa ne bo, se pa tolažim, da je prvi mesec po prenehanju jemanja KT in je že bolje tako za telo.

Torej....čakamo

Aja, punce super ste...tko dobre nasvete dajete.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?