|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
[Anketa]

Katera mlečna formula?


Alete
  0% (1)
Aptamil
  36% (170)
Beba
  7% (34)
Hipp
  9% (42)
Humana
  1% (5)
Nestle
  1% (5)
Novalac
  38% (176)
Milumil
  5% (25)
Pikomil
  0% (2)


Skupaj glasov: 460


(Zadnji oddan glas : 9.4.2013 22:33:02)
(Glasovanje traja do: -- )
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Katera mlečna formula?
19.3.2012 22:56:39   
Mimona29
Holle je najboljse po mojem mnenju ... najbolj naravno

(odgovor članu kealy)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Katera mlečna formula?
2.4.2013 22:14:23   
Jabonute
Mene pa zanima če nihče ni in ne uporablja mleka Holle in Sunval,oba se dobi v Baby centru????
Jaz sem pri svojem prvem otroku dodajala Novalac in mi je naredil več škode kot koristi,pa vidim da se ga full uporablja?? user posted image
V drugo sem se posvetovala in posegla po mleku Holle ki je demeter in bila full zadovoljna,saj smo imeli lepokožo,dobivali na teži in imeli super prebavo,kasneje tudi lepo preklopili na navadno kravje mleko iz trgovine. Tpkrat sem noseča tretjič pa malo gledam kateri mlečni dodatki so tokrat "najboljši" pa sem presenečena. Se pravi je Holle mleko še vedno neznanka user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Katera mlečna formula?
3.4.2013 10:39:34   
Doll
Noben dodatek ni naraven :)
jabonute no pa prosim,če ste dali mleko na analizo potem pa kar javno dajte za vse ostale

(odgovor članu Jabonute)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Katera mlečna formula?
4.4.2013 21:19:31   
Flavia_
Dragi starši, hvala, ker z nami delile svoje izkušnje. Za pojasnila in odgovore na vaše težave, ki jih omenjate, smo se obrnili neposredno na proizvajalca nadomestnih mlek Novalac, ki nam je poslal naslednji odgovor:

"Pri Novalacu skrbno izbiramo sestavine za adaptirana mleka. Vsak izdelek mora prestati več kot 700 strogih kontrol, preden pride na police lekarn, zato nas je začudilo, da ste dobili slabe rezultate, ko ste mleko dali na analizo. Ker nam ni vseeno, kakšno mleko pijejo naši najmlajši, bi vas prosili za rezultate omenjene analize, da bomo lahko ustrezno ukrepali. Vsem staršem smo v primeru vprašanj ali težav, povezanih s prehrano dojenčkov, vedno na voljo za pogovor ali nasvet prek spletne pošte info@novalac.net, kjer bomo odgovorili na vsa vaša vprašanja."
Ne oklevajte in jim pišite! Prav je, da tudi oni izvedo, s kakšnimi težavami se soočate pri uporabi mlek. Le tako bodo lahko še bolj pozorni na kakovost svojih izdelkov.
Tudi mi bomo veseli, če boste na našem forumu delili konkretne analize, ki ste jih pridobili, saj boste tako vsem uporabnikom pomagali pri odločitvi, kaj je za njihovega malčka najbojše.

Uredništvo Ringaraja.net

_____________________________

Be the change you want to see in the World ...

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Prihod iz porodnišnice: z obiski raje poča...
Ko se rodi nov član družine je povsem razumljivo, da se ga vsi bližnji veselijo in ga/jo želijo čim prej videti. Hitenje...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?