|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ko nista oba za..
10.10.2006 11:49:15   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Jaz mu oralca vedno lahko naredim, tudi če sem utujena, ker če ne revež ne more spati in se premetava po postelji in posledično še jaz ne morem spati. Pa še razdražljiv bi bil cel drugi dan. In vsi vemo kdo prenaša to tečnobo potem.user posted image


kaj pa če si zmatrana?

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ko nista oba za..
10.10.2006 11:52:45   
Taula
Tudi če sem blazno utujena in imam odprte oči z zobotrebci.user posted image  Ker če je tako blazno pohoten itak oralec ne bo trajal. Je pa res da uporabim vse finte da ga skurim čim bolj, čim prej. Pač malo goljufam takrat.user posted image

Bolje to kot pa spanje z trdim.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ko nista oba za..
10.10.2006 11:56:40   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Bolje to kot pa spanje z trdim.


zanimiva teorija user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ko nista oba za..
10.10.2006 11:58:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Moj si ga v takem primeru, na hitro zmeče na meni gor.


hahaha.. sam firbec.. kako pa to zgleda?



ja to bi bilo pa tudi meni zanimivo prebrat.. No opisi ti to nama z Zahijem.. user posted image user posted image


V bistvu to ni za vsakega. Naprimer mojega fuuuul rajca,ko sem zmantrana, al pa mi ni. Tak da pravi, da bi me najraje posilil.user posted image Pravi pa tudi, da je boljše dober drk, ko slabi ****user posted image user posted image user posted image
Tak da jaz ležim v postelji vsa zmantrana, on pa se vsede na mene in mi odkrije prsa, gleda v moje očke in že 1,2,3, špricenziuser posted image

Raumeta zdaj? Da pa ne začnem o tem kak se me loti med spanjemuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ko nista oba za..
10.10.2006 12:02:29   
Taula
bistvu to ni za vsakega. Naprimer mojega fuuuul rajca,ko sem zmantrana, al pa mi ni. Tak da pravi, da bi me najraje posilil. Pravi pa tudi, da je boljše dober drk, ko slabi ****
Tak da jaz ležim v postelji vsa zmantrana, on pa se vsede na mene in mi odkrije prsa, gleda v moje očke in že 1,2,3, špricenzi

Meni je pa to zanimivo. Je treba probati. Hvala za idejo user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ko nista oba za..
10.10.2006 12:05:21   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

V bistvu to ni za vsakega. Naprimer mojega fuuuul rajca,ko sem zmantrana, al pa mi ni. Tak da pravi, da bi me najraje posilil.user posted image Pravi pa tudi, da je boljše dober drk, ko slabi ****user posted image user posted image user posted image
Tak da jaz ležim v postelji vsa zmantrana, on pa se vsede na mene in mi odkrije prsa, gleda v moje očke in že 1,2,3, špricenziuser posted image

Raumeta zdaj? Da pa ne začnem o tem kak se me loti med spanjemuser posted image



matr.. ceu norc user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ko nista oba za..
10.10.2006 12:07:07   
Anonimen
baguska, sploh ne vem, v cem vidi tvoj problem...ce ti kdaj ne sede, ti pac ne sede...tok uvideven bi pa ze lahko bil...sploh pa, ce se ti vidi, da si na smrt utrujena...pa naslednji dan to nadoknadis...v takih izrednih primerih si pa loh tud sam pomaga, a ni tko user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ko nista oba za..
10.10.2006 12:09:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Bolje to kot pa spanje z trdim.


S trdim... ne pa z trdim.. drugac.. user posted image

Ampak sej ce je trd.. in vidis da partnerju ni.. itak kmalu pade... ce tako zelis.. oziroma ce si zamislis kaj drugega.. in to vse lahko prisparas za naslednjic..

Recimo pocakas da zaspi.. in se je lotis v spanju.. user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ko nista oba za..
10.10.2006 12:09:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula



Meni je pa to zanimivo. Je treba probati. Hvala za idejo user posted image


Meni je to  tudi zanimivo, ni mi jasno kak lahko človeku pride tak hitro, če te gleda v faco? Mogoče pa misli na katero drugo?user posted image

Je pa reko, če pa maš taka sexy usta in nesramen pogled pa še všeč mi je, ko se tak upirašuser posted image . Jaz pa njemu-pa kaj te s tabo je? Tolko cajta me že zijašuser posted image user posted image user posted image Upiram pa se ja (KAO user posted image user posted image user posted image ) user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ko nista oba za..
10.10.2006 12:17:40   
baguSka
in vidis da partnerju ni.. itak kmalu pade... ce tako zelis.. oziroma ce si zamislis kaj drugega..


Ju wiš!?user posted image  Pa kaj še! Ne vem sicer o čem potem premišljuje, ampak pade definitvno ne.. Mu moram zacet govort kaksno 'grdo' zgodbico, pa mu bo potem hitr dol padu.. Recimo o njegovi mamici??user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ko nista oba za..
10.10.2006 12:23:22   
Anonimen
Baje imas sebe pod kontrolo (si sam sebi gospodar) takrat, ko gledas golo zensko pred seboj.. in pocne razne neumnosti, ki so zlo rajzig.. ampak v tebi se ne spremeni nic.. nic ne zraste, nic vecjega pritiska.. nic.. ce ti ne zelis tako..
Sicer absolutno si tega ne morem ta trenutek predstavljat.. ampak mogoce ima to kaksno prednost..

tko da to mu predlagi.. Rec.. "Lej.. trdega imas zato, ker si se otrocji.. moras se imeti pod kontrolo.. in TI biti godpodar svojega tica.. kar pomeni, da se ti ne sme dvigent, ce ti ne zelis tko.. "

Mogoce se bo pol s tem ukvarjal.. in lahko mirno spis.. user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ko nista oba za..
10.10.2006 12:30:26   
baguSka
tko da to mu predlagi.. Rec.. "Lej.. trdega imas zato, ker si se otrocji.. moras se imeti pod kontrolo.. in TI biti godpodar svojega tica.. kar pomeni, da se ti ne sme dvigent, ce ti ne zelis tko.. "

Mogoce se bo pol s tem ukvarjal.. in lahko mirno spis..


ok user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ko nista oba za..
10.10.2006 12:34:00   
srki
Ja, po pravici povedano, imam včasih zaradi tega kar slabo vest, čeprav se ne drži mulasto. Ko pride do takšne situacije, mu pač povem, da mi ni do tega in zakaj mi ni do tega in razume. Saj tudi njemu ni kdaj to tega, meni pa je, to se da čisto lepo razumet, če pač hočeš, če pa ne.....

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ko nista oba za..
10.10.2006 12:37:16   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

men se zaenkrat to se ni zgodil, ker si me skoz nenormalno zeli..


A je kaj čudnega, če si ga pa tol dolgo pustila čakatuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ko nista oba za..
10.10.2006 12:40:37   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: srki

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

men se zaenkrat to se ni zgodil, ker si me skoz nenormalno zeli..


A je kaj čudnega, če si ga pa tol dolgo pustila čakatuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image  Ja douga je bla.. ampak se je splacal.user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ko nista oba za..
10.10.2006 12:40:56   
tanikaa
Meni nekaj ni jasno. Tiste ki ste napisale, da lahko zmatrane naredite oralca. Ok, razumem da se pač potrudite in to opravite. Ampak ne razumem pa tega, kako lahko pri tem ostanete spolno hladneuser posted image  Jaz pač tega enostavno ne morem. Mislim, da bi se potem začela jaz muliti user posted image  če ne bi dobila tisto kar rabim. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ko nista oba za..
10.10.2006 12:44:00   
srki
Ja, to se pa tud jaz sprašujem, Tanikaa. Mene bi to, ko bi mu delala oralca, začelo vzburjat, ko bi videla, kako on uživa, pa bi še jaz začela uživatuser posted image , pa bi bila na koncu še bolj pohotna kot onuser posted image .


(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ko nista oba za..
10.10.2006 12:46:49   
baguSka
Sej glih zato sem napisala se ta drug post!!!! Ko ne mores niti tega!!!user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Ko nista oba za..
10.10.2006 12:47:41   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Ja, to se pa tud jaz sprašujem, Tanikaa. Mene bi to, ko bi mu delala oralca, začelo vzburjat, ko bi videla, kako on uživa, pa bi še jaz začela uživatuser posted image , pa bi bila na koncu še bolj pohotna kot onuser posted image .





Evo, vsaj enauser posted image   Meni nikakor ne gre v glavo, kak lahko punca zraven moškega, ki si ga sam ostane hladna in se ji pokrov ne dvigne user posted image  Pa da bi mi ga dal v usta in bi bilo to vse user posted image  Halouser posted image  Leti skozi zaprto okno direkt na cesto. user posted image  Jaz pa v sexshop. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Ko nista oba za..
10.10.2006 12:50:50   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Sej glih zato sem napisala se ta drug post!!!! Ko ne mores niti tega!!!user posted image



Ja saj sem te razumela. Jaz ko ne morem, pač ne morem. Naprimer včeraj. Sem že ob 20.00 spala kot mrtva. Me je prej polna luna matrala pa nekaj noči pač nisem mogla spati. Še zmešalo se mi bo zaradi tega. Potem pa hodim okrog kot zombi. user posted image  

Ja potem mu pa lepo rečem, da danes pa niti mrtva ne bom mogla. Pa lubi počaka do naslednjega dne. In še rad čaka, ker ve, da bo še bolj hudo, kot pa če bi dobil takoj ko je prvič hotel. Veš, čakanje naredi svoje. In kak je potem divje naslednji dan, si lahko samo predstavljaš. Ponavadi ga potem še nagradim z dodatnimi uslugami in verjemi...zelo rad čaka. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Ko nista oba za..
10.10.2006 13:02:02   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

In kak je potem divje naslednji dan, si lahko samo predstavljaš. Ponavadi ga potem še nagradim z dodatnimi uslugami in verjemi...zelo rad čaka. user posted image


user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Ko nista oba za..
10.10.2006 13:03:09   
srki
Baguska, saj sem te tudi jaz razumela, sem v bistvu na tole odgovirla eni drugi punci, saj ne vem, katera je že to napisala. Pa če ona tako dela, ni panike, ampak če meni ni, mi ni in pika. Pa ga ne bom tudi oralno zadovoljila.

Tanikaa, jaz tudi zadnje časa tako slabo spim, pa še malega nekaj meče ponoči, ne vem ali je luna al kaj, tok da že od sobote zvečer komaj še držim oči odprte, kaj šele, da bi na sex mislilauser posted image . Moj je pa v isti situaciji, tako da je že od petka sušauser posted image . Se bo treba danes pred večerom ornk zbrihtatuser posted image , drugače bom imela SNBuser posted image , se mi zdi, da je to ena napisala v eni drugi debati (sindrom nepofuser posted image  babeuser posted image (upam da sem si tole prav zapomnila in napisala).

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Ko nista oba za..
10.10.2006 13:06:50   
tanikaa
Srki, mene absolutno meče luna user posted image  Vedno ob polni luni ene tri, štiri noči ne spim. In to zadnje štiri mesece. Spat grem ponavadi okrog 11-ih, pa se zbudim okrog 1-ih. Potem pa strašim po hiši do 4-ih. Za popiz****. Ob 5.30 pa moram vstat. In potem igram zombija user posted image .

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Ko nista oba za..
10.10.2006 13:14:13   
smrka
Kaj sploh mora clovek delat cez dan da je lahko NA SMRT UTRUJEN??? Zakaj nebi spolnosti jemala kot sprostitev in uzitek... Nevem, jest ce sem se tako utrujena in pospana, sem vesela ce je partner ves ogret in za stvar!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Ko nista oba za..
10.10.2006 13:14:57   
baguSka
Tanikaa, jaz tudi zadnje časa tako slabo spim


Evo to je tud moj problem... Zadnje case mi toooooooooooooooooooooooooooooooook manjka spanca... Bi si vzela kr en tedn skupi pomoje in jih prespala, da vsaj mau k seb pridm. In pol je se tko, da ko bi ze lahko zaspala me moj vedno priprav do tega da postanem cist pohotna, vceri pa nism zmogla vec... Jst res ne vem od kje njemu tok energije user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Katero ime vam je bolj všeč?
mzala



Evelyn (17%)

Isabelle (28%)

Lia (55%)


Število vseh glasov: 121

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!