|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z&T
12.10.2006 14:58:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nivess


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    sem točno vedla, kako deluje tvoj bolni umuser posted image user posted image user posted image user posted image isto ko mojuser posted image user posted image user posted image



Sej drugace.. bi tezko zdrazala tko dolgo na taksni temi.. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Z&T
12.10.2006 14:59:08   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

nogavico dam gor samo pozimi.. da ga ne zebe.. veš tok mase rabi svojo oblekco.. v bistvu je tak volnen štrumpantl


A pa delajo tako majhne nogavice?user posted image


verjetno tut.. osebno moram jit v trgovino za močnejše ženske.. da si ga ne ožulim..

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Z&T
12.10.2006 15:00:30   
Taula
nogavico dam gor samo pozimi.. da ga ne zebe.. veš tok mase rabi svojo oblekco.. v bistvu je tak volnen štrumpantl

A pa delajo tako majhne nogavice?


Ja to bi pa res lahko vedela, ce ma tvoja gorjaca taksno gorjaco. .


Lahko bi vedela ja...ker ima moj lubi tako nogavičko za okrasno kapico...kapica pa ne stoji gor, ker je premajhna.user posted image

Ti pa ga le hitro skrij v to majhno nogavico..da se ne bo prehladil, in ne boš heroj!user posted image



_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Z&T
12.10.2006 15:02:12   
Anonimen
Jaz več ne morem, jaz bom umrla ,mene tak trebuh boli!!!!!!! Sama sebi se zdim butasta, da se smejem v računalnik, to je too much

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Z&T
12.10.2006 15:02:31   
Taula
IZVIRNO SPOROČILO: Taula


pa smo rekl, da bomo nehal halucinirat.. če ob svoji gorjači misliš na svojga lubija.. pol boš jutri ob pogledu na WTC mislila na naju z Tjažijem..



Sej vem da si mi fovš, ker si že izpolnil normo  20 minut za ta mesecuser posted image

Sej bo kmalu november..boš spet heroj!user posted image





danes bo spet 2x 20 padl to je res.. sam še nism heroj.. to je del vsakdana..



Resno me skrbi za tvoje zdravje. Take halucinacije niso več nedolžne....

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Z&T
12.10.2006 15:03:30   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Lahko bi vedela ja...ker ima moj lubi tako nogavičko za okrasno kapico...kapica pa ne stoji gor, ker je premajhna.user posted image



no saj.. če te drugi ne tolažijo.. se pač sama.. imunski sistem ti deluje user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Z&T
12.10.2006 15:04:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Jaz več ne morem, jaz bom umrla ,mene tak trebuh boli!!!!!!! Sama sebi se zdim butasta, da se smejem v računalnik, to je too much


Si vidla nivess. sva ti obljublja nebesa.. in si jih dozivela.. Bos se prisla k nama v sendvic a ne!? user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Z&T
12.10.2006 15:04:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

[

verjetno tut.. osebno moram jit v trgovino za močnejše ženske.. da si ga ne ožulim..




Pa saj sem jaz vdela, da si ti ena izmed nas user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Z&T
12.10.2006 15:04:28   
Anonimen
kva dogaja folk?? sem se zdele glih iz kome zbudila...nc jasn...sploh ne vem, kaj se je dogajal...tko, da no commentuser posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Z&T
12.10.2006 15:05:01   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Jaz več ne morem, jaz bom umrla ,mene tak trebuh boli!!!!!!! Sama sebi se zdim butasta, da se smejem v računalnik, to je too much


to je pa posledica užitka, ki sva ti ga s Tjažijem zadala.. no.. spolzkost se je malo umaknila.. sva te čist zdelala..

smejala se boš pa še neki časa.. tak je efekt 12 simultanih orgazmov..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Z&T
12.10.2006 15:05:03   
Taula
no saj.. če te drugi ne tolažijo.. se pač sama.. imunski sistem ti deluje


Imunski sistem mi deluje odlično..nisem nič bolna kot si ti in haluciniraš.user posted image




_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Z&T
12.10.2006 15:05:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Lahko bi vedela ja...ker ima moj lubi tako nogavičko za okrasno kapico...kapica pa ne stoji gor, ker je premajhna.user posted image



no saj.. če te drugi ne tolažijo.. se pač sama.. imunski sistem ti deluje user posted image



Taula.. si bila cepljena pred kratkim?

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Z&T
12.10.2006 15:06:16   
Taula
to je pa posledica užitka, ki sva ti ga s Tjažijem zadala.. no.. spolzkost se je malo umaknila.. sva te čist zdelala..


Halucinacije, saj pravim!

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Z&T
12.10.2006 15:06:37   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Resno me skrbi za tvoje zdravje. Take halucinacije niso več nedolžne....


nekje sem prebral, da ženske skrbi za svoje dobre ljubimce, ki so jih imele.. če te pa resno skrbi.. sem pa še bolj počaščen.. sam da ne bo Gorjača se prelomila od ljubosumja..

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Z&T
12.10.2006 15:06:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

kva dogaja folk?? sem se zdele glih iz kome zbudila...nc jasn...sploh ne vem, kaj se je dogajal...tko, da no commentuser posted image


Srecka.. bo za nagrado, ker je po pravici povedala.. danes lahko se enkrat v sendvicu.. Pa nivess tudi mogoce, ce ne bo zdaj vsega pokvarla..

Srecka. .dej probi bagusko zbudit.. me ze kar malo skrbi.. je ze vec kot eno uro v komi..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Z&T
12.10.2006 15:06:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy



Bos se prisla k nama v sendvic a ne!? user posted image user posted image



A pol sta vidva tudi zadovoljna? Al sta tak kulturna in se usmilita vsake reviceuser posted image




(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Z&T
12.10.2006 15:07:17   
Taula
Taula.. si bila cepljena pred kratkim?


Sem ja, cepljena proti pohoti, pa ne pomagauser posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Z&T
12.10.2006 15:08:12   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Imunski sistem mi deluje odlično..nisem nič bolna kot si ti in haluciniraš.user posted image



vidim ja user posted image res ti deluje odlično..

jaz sem tudi odlično.. ker gledam klele Nivess ko se opoteka in prihaja k sebi.. prav, da ne bo nikol priznala.. ampak da je blo pa tole neki nepozabnega..

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Z&T
12.10.2006 15:08:47   
Taula
nekje sem prebral, da ženske skrbi za svoje dobre ljubimce, ki so jih imele.. če te pa resno skrbi.. sem pa še bolj počaščen.. sam da ne bo Gorjača se prelomila od ljubosumja..


A si ti prepričan da si prav prebral? Da  sploh znaš brati? Ne vem, ne vem...

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Z&T
12.10.2006 15:10:08   
Anonimen
caki caki...nism nc rekla, da je blo dobr...al pa slabo...nc ne povem...ce recm, da je blo dobr, me bojo babe fentale...v obratnem primeru pa vidva...sm modra,pa rajs molcim user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Z&T
12.10.2006 15:11:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy


Bos se prisla k nama v sendvic a ne!? user posted image user posted image


A pol sta vidva tudi zadovoljna? Al sta tak kulturna in se usmilita vsake reviceuser posted image



Ah kje pa.. poglej cez okno koliksna je vrsta.. in kako klavrno odhajajo..  Samo t'boljse sva pobrala.. Tko.. da to je velika cast, da ste ble izbrane..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Z&T
12.10.2006 15:12:45   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

A pol sta vidva tudi zadovoljna? Al sta tak kulturna in se usmilita vsake reviceuser posted image



sva zadovoljna.. usmiliva se pa samo redkih srečnic, ki so predhodno pažljivo izbrane..

in today lucky winners so ble srečka, baguska in sedaj Nivess.. naj vas opomnim, da prve dve še nista prišle k sebi.. ampak iz njunega videza sodeč še niso doživele takih orgazmov..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Z&T
12.10.2006 15:13:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

caki caki...nism nc rekla, da je blo dobr...al pa slabo...nc ne povem...ce recm, da je blo dobr, me bojo babe fentale...v obratnem primeru pa vidva...sm modra,pa rajs molcim user posted image


Ja.. sej te rezumeva.. najboljs res, da si tih.. da ne bo spet 45 strani samo zaradi tega, ko se bojo babe spravle nate, ker priznas.. kvaliteto.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: Z&T
12.10.2006 15:13:40   
Taula
Ah kje pa.. poglej cez okno koliksna je vrsta.. in kako klavrno odhajajo.. Samo t'boljse sva pobrala.. Tko.. da to je velika cast, da ste ble izbrane..


Odhajajo ja...ker so razočarane nad drobižem ki ga nudita.user posted image
So reve ugotovile da so obljube eno, realnost pa drugo.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Z&T
12.10.2006 15:13:42   
Bubamaraa
Tjazy kamor koli pogledam, povsed punce pišejo, da haluciniraš??!!!  kaj je zdej res???user posted image user posted image user posted image




_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?