|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Čatež, hotel Toplice ?
16.10.2008 21:21:47   
DeVilla
Mi tudi premišljujemo o jesenskih počitnicah, ker pač nismo imeli poletnih.. user posted image   Radi bi šli v kakšne toplice na štajerski konec, imamo pa dve bejbi 2 in 4 leta.  Trenutno mi je najbolj všeč ponudba Vile terme Zreče..

Ima katera izkušenj v jesenskih toplicah?

Hvala!

DeVilla user posted image

_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu Babsi)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Čatež, hotel Toplice ?
13.1.2009 9:27:35   
Anonimen
Mene pa zanima, kako je z bazeni za otrocke v termah Olimje? Imajo kaksen tobogan? kaj p[odobnega kot v Catezu?


(odgovor članu DeVilla)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Čatež, hotel Toplice ?
13.1.2009 9:39:31   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: PikaPola34

Mene pa zanima, kako je z bazeni za otrocke v termah Olimje? Imajo kaksen tobogan? kaj p[odobnega kot v Catezu?




Žal je bazen v Olimju po mojem mnenju čist neprimeren za otroke, notranji bazen mislim. Ni nobenega tobogana, en res majhen bazenček za tamale, en velik bazen ki je povezan z zunajim in to je to. Nobenih toboganov, nobene animacije, skratka nikakvo. Pa tudi prostor kot tak je majhen in posledično velika gužva, pa zelo temen, tako da mene tam ne vidijo več. Čatež je čist druga pesem, men je super.
Cenovno pa mislim da je Čatež bolj ugoden, vsaj poleti je bil ko smo mi bili v Sotelii bi nas v Čatežu prišlo ceneje, pa še velik boljš je.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Čatež, hotel Toplice ?
13.1.2009 21:26:51   
tajčika
Priporočam Tuhelj....user posted image na hrvaški strani... (olimje - tuhelj 30km). Smo bili že trikrat.

V Olimje pa me dobijo samo poleti, pa še to v Aqualuno. Bazen v hotelskem kompleksu je po mojih pojmih bolj za penzioniste...user posted image

lp,

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Čatež, hotel Toplice ?
21.1.2009 9:03:42   
Bela
pr nas bomo doma...preveč drugih stroškov nepričakovanih...žaluser posted image

_____________________________

** Življenje je prekratko, da bi bilo malenkostno **

(odgovor članu Babsi)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Čatež, hotel Toplice ?
22.2.2009 20:15:47   
triša
Terme Olimje hotel Sotelija zakon.
Terme Tuhelj katastrofa, sobe sicer o.k. hrana pa porazna.

(odgovor članu Bela)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Čatež, hotel Toplice ?
1.3.2009 16:46:37   
ksenci
mi pa že od nekdaj hodimo v Zreče in nam je tam zelo všečuser posted image

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Čatež, hotel Toplice ?
1.3.2009 16:50:43   
rija
dajte nekaj povedat?

mene je danes sezulo, ko mi prijateljica omeni cifro, ki jo bo plačala za 2 noči čatežkih toplic....377 eur, dva odrasla in 4 letnica user posted image user posted image user posted image

saj ji verjamem....načeloma....user posted image  ampak a me ni malo nate****user posted image user posted image user posted image user posted image  ker to je ena blazna cena za dve nočitvi...pa kao mala zastonj....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ksenci)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Čatež, hotel Toplice ?
2.3.2009 22:25:24   
Spiria
To pride na osebo 188 €... ne vem, se mi zdi, da so cene za vikend paket po osebi nekje tu okrog... za 2x polepnzion v hotelu najbrž?

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Čatež, hotel Toplice ?
3.3.2009 9:03:22   
Andre
Oj, mi smo plačali za 2 odrasla + 3 otroci (4,11,15) v času šolskih počitnic 340 EUR za 5 dni user posted image (4x polpenzion) v hotelu Jeruzalem v Ljutomeru, kopat smo se hodili pa v Banovce in Moravske toplice.

(odgovor članu Spiria)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Čatež, hotel Toplice ?
21.7.2009 9:47:53   
ursula83
Tudi mi se bomo letos spravili na krajše počitnice v toplice...Prebrala sem kakšne so vaše izkušnje in se načeloma že odločila, vendar nikjer ni nihče omenil kje je glede animacij za otroke najbolj pestro. Mi lahko pomagate pri odločitvi. Torej zanima me, ali imajo kje poskrbljeno, da se otroci lahko zabavajovsaj eno uro na dan, ali imajo kake enimatorje in igralne kotičke? Starost otrok je 4 leta.

(odgovor članu Andre)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Čatež, hotel Toplice ?
21.7.2009 22:36:02   
staši
 Tudi jaz prebiram in letos smo bili v terme Banovci ,ČUDOVITO ti rečem ....
Animacije za otroke 10000% user posted image res poštimano v nulo ,vsak dan imajo zbor ob 10- ih zjutraj in se zbere veliko otrok ,eno jutro sem jih preštela 23 .
Potem gredo eno uro in pol kam ,ne vem imajo vsak dan nov program ,pa potem se zberejo ob 16-ih pa jih spet eno uro in pol ni ,tako da imata z možem blažen mir in si lahko privoščita kolesarjenje ,masaže ,welnes ,savne ,,,in zvečer imajo spet kake igre takrat pa vklučijo če želiš tudi starše in je full dobro ,smeha ,....dobre volje ...user posted image
ob 21-ih če želijo otroci imajo gusarski kino ...
Aja glavno pa ti nisem napisala ...v glavnem vzameš paket Banovski gusarji (mi smo bili sedem dni od nedelje do nedelje )in plačata samo dva odrasla dva otroka do dvanajst let sta zastonj in cena je 704 eu za sedem dni ....otroci dobijo ko imajo gusarski krst majico in rutko in to vsakič ko se dobijo oblečejo in potem odnesejo domov ...
V glavnem najlepši dopust do sedaj in veliko novih prijateljev ...
Da ti pa ne preveč nakladam si lahko pogledaš njihovo spletno stran  www.terme -banovci .si
imaš pa tudi gusarski telefon in se lahko več pozanimaš 02 51 31 400
Upam da sem ti vsaj malo pomagala pri odločitvi ,pa javi kej kaj ste se odločili LP 

Pa še to otroci so bili stari ..najmaljši je imel tri leta ta je bil njihova maskota ,najstarejši pa 13 tako da ni panike ,animatorji pa so tako fanj da se otroci kar lepijo na njih pa vsak dobi svoje gusarsko ime ,šef animatorjev pa gusar Edi prava faca ...pa če se odločite pa mu povejte da ga pozdravljajo primorci ,prleki in korošci ekipa ki je kuhala bograč ...


< Sporočilo je popravil staši -- 21.7.2009 22:45:51 >

(odgovor članu ursula83)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Čatež, hotel Toplice ?
21.7.2009 23:41:07   
rija
Banovci itak rulajo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu staši)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Čatež, hotel Toplice ?
22.7.2009 20:06:08   
ursula83
Zelo sem se razveselila tako izčrpnega poročila in takoj sem šla raziskovat glede Banovcev. Sicer kaj veliko slikc objekta in bazenov še nisem videla, me sodeče po opisu zelo privlači vikend paket preživeti tam.
Najlepše se zahvaljujem za tako pozitivno mnenje!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Čatež, hotel Toplice ?
10.8.2009 23:33:28   
manyka
ojla,

danes smo se vrnili iz Term Olimia. Čista petica. Vse od osebja, sobe - hotel Sotelija, hrana, ponudba, čistoča. Odločili smo se da v kratke ponovino podaljšan vikend. Tamauček je bi. zelo nesrečen ker mo morali domov. Iskreno priporočam !!!!


Lp Manyka

(odgovor članu ursula83)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Čatež, hotel Toplice ?
12.8.2009 9:42:31   
skorpika
mi smo tudi bili prejšnji teden tam...tudi ocena čist petka...edini minus so stopnice, ki jih je pa kar precej!
kopali smo se v orhideliji, ki je pa tut mega...mi se bomo še vrnili!

(odgovor članu manyka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Čatež, hotel Toplice ?
14.8.2009 18:54:47   
bamby
Mi smo bili v Moravskih Toplicah izredno zadovoljni. Najeli smo privat brunarico, kopali pa smo se v Termah 3000.

(odgovor članu skorpika)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Čatež, hotel Toplice ?
21.8.2009 14:45:06   
Blink1
Mi smo bili večkrat v Čatežu.... čudovitouser posted image

letos pa prvič v Moravskih, Hotel termal... zelo zadovoljniuser posted image


_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Čatež, hotel Toplice ?
16.9.2009 16:21:13   
nbiba
Ojla,

a je bila katera v zadnjem času v terme Ptuj, ali pa v hotelu Primus? Mnenje dobrodošlo.

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Čatež, hotel Toplice ?
22.9.2009 19:38:13   
Spiria
Ja, bila lani pred novim letom. Hotel je super, pa savne v kleti, niti malo mi pa ni bilo všeč v Termah Ptuj čez cesto; prav zanemarjeno je bilo, pa nasploh mi ni všeč način, da ne moreš po kakem hodniku do bazenov. Ima pa hotel Primus tudi svoj bazenček,  ki je sicer manjši, vendra ni bilo gužve.

(odgovor članu nbiba)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Toplice sedaj-kam?
25.9.2009 12:31:33   
ka tja

IZVIRNO SPOROČILO: karamela

Mi smo bili lani decembra v Pomurju Hotel Vivat z 5 letnikom in 6 mesečnim dojenčkom. Bili smo več kot zadovoljni. Sobe čiste, prostorne, osebje prijazno, za otroke animacije, hrana izvrstna, ni bilo preveč ljudi.., bazeni urejeni, voda topla.



Se podpišem pod Vivat in izvrstno hrano. Še nisem tako dobro jedla. Ne spomnim se pa ali imajo tudi otroški bazen. Spomnim se samo hotelske igralnice.

Ravno nasprotno velja za Laško. Tako zanič hrane (v hotelu s 4 zvezdicami) pa še ne. Pri jedi je napisano, da je jagnjetina - stegna, v resnici pa so nakuhali rebra. Pri zajtrku samo posebna in pariška.
Imajo lepo igralnico za otroke, v bazenu tudi posebni otroški bazen in (suhi) igralni kotiček z animatorjem. V jedilnici imajo otroški kotiček, tako da lahko malo bolj v miru poješ.

ka tja


(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Toplice sedaj-kam?
13.10.2009 11:01:04   
Palčica*
Punce zdravo,

Najprej izkušnje:Bili smo v termah Olimje v mesecu novembru-bilo je fantastično. Bili smo sicer  v vasi Lipa,apartma res ni bil ne vem kaj, tko da sem bila na zaćetku kar mal žalostna,ampak na koncu smo se imeli fantastično. Ogromno za vidt v okolici,priporočam  hrano na Jelenovem grebenu,pa konec koncev tudi restavracija v vasi Lipa je bila super. Tko da...Olimje so kar v redu.

Zdaj pa...mi letos kolebamo med termami Banovci,Lendava in terme 3000.Ja,sem prebrala vse kar ste napisale in hvala Vam za to. Me pa zanima kje od zgoraj naštetih je največ prostora za rekreacijo-poleg vodnih užitkov,savn,fitnessa (tek,kolesarjenje), animacij za otroke ,ter katere terme imajo zanimivo okolico-mogoče so kakšne posebnosti,ki ste jih odkrili sami,pa jih na spletnih straneh term ni.
Aha še to. Nameravamo iti v drugi polovici novembra.
Hvala Vam. 

Vsem, ki se odpravljate kam pa želim,da se imate nepozabno.

lp,

Kaja

_____________________________

Moja največja sreča,moje sonce,moje življenje - moj Aljaž 30.5.2007

(odgovor članu ka tja)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Toplice sedaj-kam?
13.10.2009 11:22:02   
staši
Banovci imajo dobre animacije posebno med počitnicami .
Jeseni imajo čarovnice ,pozimi detektiv franček ,spomladi so vitezi ,poleti
pa gusarji .

(odgovor članu Palčica*)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Toplice sedaj-kam?
1.11.2009 14:21:24   
Spiria
No, midva sva tik pred rezervacijo božičnega termina v Olimiu, hotel Sotelia  in že komaj čakavaaaa user posted image ; samo še nekaj dni moram počakat, da se v službi izkristalizirajo nekatere zadeve...

(odgovor članu staši)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Toplice sedaj-kam?
1.11.2009 20:23:40   
bamby
Mi smo se ravno včeraj vrnili iz jesenskih počitnic, ki smo jih preživeli v termah Zreče. Moram rečt, da smo bili pozitivno presenečeni nad nastanitvijo in sploh z animacijo za otroke. Nameščeni smo bili v vilah Zreče. Apartmaji lepo urejeni, prostorni, čisti in nudijo vso udobje za bivanje (pečico, pomivalni stroj, mali zamrzovalnik, kabelska TV....), razen klime za poletje, za katero se sprašujem, če je sploh potrebna. Sobarice menjujejo brisače, pobirajo smeti... dnevno, če je to potrebno. Vsak dan nas je na mizi čakalo vabilo ( za vsakega otroka posebej z bonbončkom) za otroke, s katerim so jih popoldne vabili na razne delavnice.
Kar se bazena tiče je res malo manjši rekreacijski bazen, dva wirpoola, bazen z masažo in bazenček za otroke (to je v pokritem objektu), zunaj je pa še velik zimsko-letni bazen, ki se ga ta čas lahko tudi uporablja. Ko pa je poletna kopalna sezona je pa zunaj vsega dovolj.
Je pa tudi dosti igral zunaj, pa krasen je sprehod okrog jezera, kjer so tudi race in gosi (zelo velika atrakcija za majhne otroke), pa muzejski vlak je na voljo, pa še se bi kaj našlo. Tudi Rogla je blizu... skratka mi smo uživali in se bomo ob priliki še vrnili.

(odgovor članu Spiria)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Z avtodomom po Sardiniji
photo
Piombino je pristanišče na zahodni obali naših gurmanskih sosedov. Na s soncem obsijanem parkirišču smo nestrpno pričako...
Ideje za igre v gozdu
Otrok lahko v gozdu teče, skače, preskakuje, pleza, čofota, se igra z blatom in peskom, se drsa in sanka, raziskuje in o...




Nakupovanje
Ela123

Ali radi nakupujete?

Da (73%)

Ne (27%)


Število vseh glasov: 290

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!