|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  464 465 [466] 467 468   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2007
17.7.2007 7:14:49   
Anonimen
Ronči, čestitke za pupo!

(odgovor članu madejka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11626
   RE: Julijke 2007
17.7.2007 7:20:15   
pupi
Morgen!
Evo moje zadnje javljanje pred odhodom v P! Spala sem začuda kar v redu, sem našo pupiko sanjala in se mi zdi, da je to blo prvič v celi moji user posted image !! Kaj bi to naj pomenlouser posted image  Nič fajn bodite in naj vam vsem, ki ste še ostale porod v ostane najlepšem spominu, upam da bom jaz tudi kaj lepega iz mojega potegnila user posted image !!

ČAOOOOOOO

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11627
   RE: Julijke 2007
17.7.2007 9:33:05   
madejka
Dobro jutro babike, ki se vstrajate!user posted image

Pupi bomo drzali pesti za tebe, da se ti vse dobro iztece!user posted image Vasa pupika bo pa itak lepauser posted image Kaj ves, mogoce pa se le vidiva v Puser posted image

Tasonka, te kar razumem to z malim stanovanjem. Midva sva bila prej v garsonjeri, zdaj sva v dvosobnem in vec kot dva tu ze ne bova imela. Vecja stanovanja so pa taaaaak dragauser posted image Samo kaj ces... poglej Romeuser posted image


_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu pupi)
Neposredna povezava do sporočila: 11628
   RE: Julijke 2007
17.7.2007 10:13:03   
HEJA
Ojla!
Najprej iskrene čestitke vsem, ki ste že postale mamice. Veliko zdravja in drobnih radosti !!!
Tudi jaz sem 12. rodila najlepšo in najbolj pridno dojenčico Nejo.
Zdaj sva že doma in se privajava druga na drugo.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 11629
   RE: Julijke 2007
17.7.2007 10:43:26   
madejka
HEJA cestitke za Nejouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu HEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 11630
   RE: Julijke 2007
17.7.2007 10:47:58   
ikonca
Pozdravček, 

Pupi želim da kar najbolje opraviš in itak da bo dekletce najlepše.
Glede sanj, saj sem napisala ... lahko noč in kakšne lepe sanje z dojenčkom!
user posted image user posted image user posted image user posted image

Tašonka čist razumem to z denarjem in stanovanjem.
Država je pri teh stvareh res bedna, posebej pri cenah stanovanj. Midva sva se odločila za otroka, ko sva že opravila nakup stanovanja in ko imava oba stalne službe. Res imava tudi kredit za stanovanje ampak kar gre. Če pri tem sem ful vesela, da sem vso opremo za dojenčka dolbila od sestre in sem morala res kupit minimalno.

Prej sva zapravljala za zabave, zdaj za dojenčka. Naj bo denarja malo ali veliko, ljubezni, zdravja in sreče si ne moreš kupiti. Tako da jaz sem srečna, konec meseca bom pa še bolj. user posted image user posted image user posted image user posted image


Bodite na hladnem, ker bo peklensko vroče!

(odgovor članu HEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 11631
   RE: Julijke 2007
17.7.2007 10:50:28   
madejka
Ikonca res je, da so otroci julijk relativno zdravi! user posted image Pa ko nekateri porodi niso bili niti tako lahkiuser posted image No upajmo, da bo z nami glih tak!user posted image

Kak si? Ti je kaj vroce? A mislis, da nas tak pobira tud zaradi vrocine?

Pri nas je pa ravno bila patronazna sestra, da je odprla kartoteko. Full prijazna je, ampak baje samo nadomesca tisto mojouser posted image Me prav zanima, kaksna bo moja!


_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 11632
   RE: Julijke 2007
17.7.2007 10:55:37   
madejka
Hja midva nisva tako previdna pri teh denarnih  in podobnih stvareh. Sma akar take male kamikazeuser posted image Porocila sva se ko sem jaz se bila studentka in on brez sluzbe. Kupila sva garsonjero in se pri tem zapufala na vseh moznih krajihuser posted image Potem je dragi dobil fajn sluzbo, da sva vsaj to odplacevala... evo pa sva se odlocila, da bi imela otroka. In ker je kar v prvo ratal, je bilo spet treba razmisljat o vecjem stanovanju. Zdaj sva v dvosobnem po hudih mukah, ki pa sploh ni najino, ampak od tete od dragega. Je pa dolgo bilo prazno in ga imava v uporabo toliko, da si ne najdeva kaj svojega (pac v doglednem casu kakega leta). user posted image Kamikaze ti pravim!user posted image

_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 11633
   RE: Julijke 2007
17.7.2007 11:10:12   
cmokec
Ja, Ikonca. Najlažje in najlepše je bit dobra sestra, če imaš dobro sestro. user posted image  V cuncah bo pa tako MOJ user posted image  nečak ali MOJA user posted image  nečakinja. Komaj čakam. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 11634
   RE: Julijke 2007
17.7.2007 12:03:46   
ikonca
Oj madejka. Step by step pa bo! Zmeraj se najde rešitev. Si pa le poročena, imaš fajn moža in ljubko hčerkico, pa še dojenčka v trebuščku.

Meni vroče? Imava srečo, da je najino stanovanje hladno in kdaj pa kdaj tudi malo odpreva kakšen oken, da malo segrejeva. Saj veš drugače pa Coca Cola in led!user posted image
Mene sicer nekaj boli tam spodaj - se že pripravlja telo na porod! user posted image user posted image user posted image  
Da nebi narobe razumela, niso še popadki! user posted image

Se pa tudi jaz sprašujem kakšna patronažna bo prišla???user posted image


Cmokec user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
res je najlažje in najlepše je bit dobra sestra, zelo sem pa vesela da bo imel moj otroček tako coolsko teto. Tudi jaz že komaj čakam! user posted image

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 11635
   RE: Julijke 2007
17.7.2007 12:05:13   
ikonca
Cmokec lepo da je tako lepo sporočilo (Objave: 4600) bila prav meni namenjena!user posted image

(odgovor članu ikonca)
Neposredna povezava do sporočila: 11636
   RE: Julijke 2007
17.7.2007 12:09:02   
baja*
cmokec kak si lepo napisalauser posted image

Heja čestitke za Nejo! user posted image user posted image user posted image

No, ko ste se že glih pogovarjale o odhodih ven z našimi user posted image . Mi smo se odpravli na pizzo, ko je Rene dopolnil dobre 3 tedne. Sedeli smo na vrtu, mali je lepo ajal v vozičku in je bil skoz mir. Sam zaj pa je že ratal bolj živahen in se zna fajn razkurituser posted image , tak da bomo še raje malo počakali in pizzo naročali na domuser posted image .

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 11637
   RE: Julijke 2007
17.7.2007 12:21:20   
GabiW
Živjo še tistim parim, ki še nismo v P,

kako ste kaj danes? Jaz sem mal sitna. Predvsem zaradi tega, ker me vsak k ima 5 minut časa vpraša, če sem že rodila. user posted image

Sem prav začela ignorirat taka vprašanja, sploh ne odgovarjam. A je kaj narobe, če bom donosila otroka? A mora bit res pred rokom? Če bom jaz zdržala, potem bodo tudi vsi ostali, nestrpneži.user posted image user posted image

Punce, a patronažna je prišla k vam, še preden ste rodile?!

Ja nič no, grem še mal likat.

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 11638
   RE: Julijke 2007
17.7.2007 12:42:41   
madejka
Ikonca si malo zamesala... Tasonka ma hcerkico... midva sva se brezuser posted image Vse drugo pa drzi!user posted image

Cmokec predvidevam, da sta z ikonco sestriceuser posted image

Baja ja sej res, vas Rene je pa ze skor mesec pa pol star!user posted image Kaka julijka frajerska si ti!user posted image

Gabi peekola sej pa te mama na isti dan rok, kak te te ze zdaj sprasujejo?!user posted image
Patronazna je bila dans pri meni ja. Tolko da me registrirauser posted image Enih par napotkov mi je se dala, kot npr. da ko so popadki redni na 10 min naj kar grem v P. Da je boljse da me 3x domov posljejo, kot pa da je 1x kaj narobeuser posted image Pa povedala je, kak bo prihajala potem pa tako. Taka res fajn je!user posted image

Drugac sem pa dans fajn volje. Sem ze kar nekaj naredila doma. Dragi je sel zdaj se v nabavo, da bomo tud mi barvali malo po stanovanjuuser posted image Zadnja zehta je oprana, se obesim jo, potem pa konc do poroda, edino ce bom dosti preko nosila, pa bo treba se vmes kaki stroj oprat. Pa 33 stopinj je zunaj... mi imamo pa 25 v stanovanju!user posted image Ni mi hudega!user posted image

Kaj so kake novice od Ajvy??? Ze 2 dni se ni nic javila, rodila pa tud se ne?!user posted image


_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu ikonca)
Neposredna povezava do sporočila: 11639
   RE: Julijke 2007
17.7.2007 13:01:39   
ikonca
Madejka sorry za pomoto, Tašonko sem mislila ja. To je pa to ker čvekam s tolikim na enkrat. user posted image

Ja cmokec je moja sestra. Res je zlata vredna punca pa mal je važna ker bo še ta mesec teta. user posted image user posted image user posted image  Res mi je fajn, da je taka kakršna je. Ful mi pomaga!!!

GabiW tudi k meni ni prišla patronažna. Tisti karton menda dobim v porodsnišnici ob odgodu domov in ga moram dostaviti v zdravstveni dom moje občine. Tako me registrirajo in že naslednji dan, če to seveda ni vikend, me obišče patronažna!

Tudi meni grejo na živce kakšna glupa vprašanja. user posted image
Ja kaj si pa ti delala? A še kar si noseča? A še nisi rodila?
No nevem če mi je treba odgovarjat! Saj imam odgovor na sebi!

Je pa zanimivo, da kogar koli kličem,vsak misli da kličem zaradi poroda in da že cartam. Tako da teh 14 dni ne mislim nikamor več klicat. O mojem dnevu bo pa že Cmokec sporočil!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 11640
   RE: Julijke 2007
17.7.2007 13:03:04   
ikonca
Baja* tudi naročanje na dom je luksuz. Ni treba nikamor jiti in takoj se lahko od sitosti zlekneš na kavč! user posted image user posted image

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 11641
   RE: Julijke 2007
17.7.2007 13:08:53   
Anonimen
Helou. Tamala spi, jaz pa na internetu visim in se hladim z ledom in coca colo.user posted image

Pupi, držim pesti, da bo šlo jutri vse bp!!!user posted image

HEJA, čestitke za Nejo!user posted image user posted image user posted image

Ikonca
, če bi midva čakala na redne službe, potem kdo ve, čez koliko let bi šele imela otroke. V firmi, v kateri delava, namreč zelo neradi zaposlujejo. Moraš odpret s.p. in podpisat pogodbo o sodelovanju. No, saj načeloma imava kolikor toliko zagotovljeni delovni mesti, se ni za bat, samo mene situacija baše, če je treba na bolniško ali pa takole na porodniško, ker od države dobiš samo drobtinice, pa pri bolniški si mesec in po na svojih stroških, preden kaj dobiš, tako da jaz že vsa ta leta kar bolana hodim v službo, če sem bolana.
A vidve s cmokec sta pa sestri. Nisem vedela. Lepo.user posted image

GabiW, mene tudi počasi že začenjajo nervirat s temi vprašanji. Sicer sem že čez rok, ampak mi gre pa na jetra, ko mi skoz težijo, zakaj nič ne javim, kaj se dogaja, a smo že rodil ali še ne, in to v takem užaljenem tonu, kot da sem jim kaj dolžna. Ja pismu, itak bom vsem razposlala sms, ko bom rodila, dokler ga pa ne dobijo, pa pač še nisem rodila, a ne?

Madejka, vi mate pa fajn patronažne.user posted image Pri nas pridejo šele, ko rodiš.

(odgovor članu madejka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11642
   RE: Julijke 2007
17.7.2007 13:13:16   
Anonimen
Joj, pa še to s to gnjavažo, če sem že rodila. Najbolj mi gre pa na jetra vprašanje, če jaz ziher vem, kdaj sem imela zadnjo M.user posted image To me jih je tud že ene par vprašal. Me ma, da bi rekla, da v bistvu ne, če mi lahk oni povejo, da bo za ziher. Mojega pa gnjavijo, če je prepričan, kdaj ga je not vtaknil.user posted image user posted image user posted image To je pa že na meji primitivizma.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11643
   RE: Julijke 2007
17.7.2007 13:21:28   
madejka
Ojoj Tasonka te so pa ze res hude! Mislim, kaj jih sploh briga!
Tudi mene ze gnjavijo ce kam klicem. Pa je prvo vprasanje: A si ze rodila?user posted image Pa se kar nekak potrpezljivo odgovarjam da ne in da bojo ze zvedli, ker bom tak kaj poslalauser posted image Za zdaj se morm bit malo bolj flegma, ker ce bom tolko cez rok nosila kot ti, se mi bo tak vtrgalo zarad teh vprasanj user posted image

Glede sluzbe pa je tak, da bi tud pri nama kar se trajalo, ce bo cakala na kaksno za nedolocen cas. Mojemu tud podaljsujejo za leto dni samo skoz. Jaz pa sem tud delala na treh razlicnih koncih, ker neke redne sluzbe s svojo izobrazbo tak nisem nasla. user posted image

Ikonca ni problema... jaz tud najprej vse tickerje pogledam, pa malo za nazaj preberem, da vem katera ma ze kajuser posted image




_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11644
   RE: Julijke 2007
17.7.2007 15:10:18   
valči
Zdravo julijke!

Upam,da ne boste hude,ker se štulim k vam,samo vas tako rada berem,ker ste srečnice že na koncu,veliko vas že cartauser posted image ,jaz pa podoživljam vse to in čakam na oktober.
Iskrene čestitke vsem srečnim mamicam,ja res je najvažnejše,da so bebice zdrave,ostalo se poštima,kile,šivi boleče prsi,to tako hitro pozabiš.

Ena je govorila o kilah po porodu.Jaz sem se prvič zredila za 10,po porodu zgubila 7.Drugič pa pridobila 22 kil,zgubila pa samo 6.Pa še zatekala sem.Tako da so kile relativne,lažje pa jih definitivno zgubiš,če dojiš in še imaš doma kakega otroka,ki te rabi.

Tašonka mislim nate vsak dan,odklopi vprašanja radovednežev in naužij se zadnjega dne z edinko.Boš videla,kako bo minilo in kako bo hecno,ko ne bo več brcal v trebuščkuuser posted image
Te lahko vprašam,zakaj nisi šla v Brežice rodit.Sem upala,da bo ena izkušnja več,če boš tam rodila,ker moža je strah,da bi si jaz vzela Epiduralno?
No kakorkoli,držim pesti zate,verjetno bož že cartala jutri v takem času.
Vsem lep pozdrav,upam,da niste hude,ker sem tuuser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 11645
   RE: Julijke 2007
17.7.2007 16:10:43   
ikonca
Valči user posted image user posted image user posted image
Ti se kar malo prištuli, nikoli nas ni preveč za kakšen klepet! user posted image

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 11646
   RE: Julijke 2007
17.7.2007 17:14:25   
Anonimen
Hej valči.user posted image Sem te večkrat videla, da nas bereš in sem čakala, kdaj boš vprašala, zakaj ne grem rodit v Brežice.user posted image Se mi je zdelo, da te bo zanimalo.user posted image No, glavni razlog je, da se Špela dol ne počuti dovolj dobro, da bi bila tam toliko časa, pa še zelo neprirejeno otrokom je v tisti hiši in na parceli pri tašči (ne štekam zakaj, glede na to, da imata že dva vnuka in še kup drugih otrok non stop na obisku), skratka, bo že vse ostalo dovolj velika sprememba zanjo in sva se odločila, da ostane doma in jaz rodim tu. Drugi razlog je pa ta, da v bistvu zdaj na koncu res ne rabim še taščinega najedanja do nezavesti, kar sem skusila že prvič, če bi šla pa dol rodit, bi bilo pa pametno it malo prej dol, ne šele s popadki. In glej me, kolikor sem čez, se mi glih utrga jo toliko časa poslušat.user posted image
Za epiduralno v Brežicah pa sem glih dva dni nazaj se mi zdi eni odgovorila na forumu Porod, si lahko prebereš. Ne rabi bit tebe ali moža nič strah.user posted image Jaz imam super izkušnjo in te anesteziologinje res ne morem prehvalit, ker je prečudovita! No, če boš pač nanjo naletela, pa tudi tisti anesteziolog, pri katerem sem bila na posvetu, je čisto fajn deloval, prijazno in pomirjujoče.user posted image Če te pa karkoli še zanima, pa kar vprašaj.

Zdaj pa peljemo naša dva user posted image user posted image k frizerju na striženje in kopanje. Se javim še zvečer na kratko, da se poslovim za par dni.user posted image

(odgovor članu ikonca)
  Neposredna povezava do sporočila: 11647
   RE: Julijke 2007
17.7.2007 17:47:07   
Freycha
Bi bilo že čudno, če kak dan ne bi bilo novice o novi mamici, ne? No, tokrat mi je sms poslala Ulla80, ki pravi, da nima Mance, ima pa Ulo, 48cm in 2970g. Je bilo kar kruto, pa hvala bogu dokaj hitro konc!
 
user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11648
   RE: Julijke 2007
17.7.2007 17:47:11   
poldy
No mene so tud poslali domov, ker se še vedno nič ne dogaja. Sicer se malo že odpiram, ampak bolj počasi. Z malo je vse v redu, tako da sem zadovoljna. Zgleda, da bom med zadnjimiuser posted image .
Tudi mene vsak vpraša, ki me sreča a še nisem rodila, pa kdaj sploh mam rok, pa da mam pol pa še cajtuser posted image . Ja pa če ma še kakšno minuto pa moram poslušat probleme od njihovih porodov...., pa da še vsaka je rodila pa bom jaz tudiuser posted image user posted image user posted image user posted image , pa da naj me ne bo strahuser posted image user posted image . Saj me ni dokler jih ne začnem poslušat!!! Sem rajš kar doma, pa hvala bogu, da nimam veliko obiskov. Sem vsakemu povedala, ki je rekel, da se bo oglasil, da nisem veliko doma. Pa če mi ne paše se niti ne oglasim na telefon, ker zdaj se mi pa res ne da več koga pedenat.

Kako je s pupi?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11649
   RE: Julijke 2007
17.7.2007 17:51:31   
Freycha
novopečene "julijske" mamice user posted image user posted image user posted image
 
datum poroda; nick; ime user posted image  ;višina; teža; PDP

13.5.07 Afnica; Lana in Lan ;36,5cm 1140g;41cm 1750g; 12.7.07
5.6.07 Baja*; Rene; 48cm 2780 g; 10.7.07
7.6.07 Siskamiska; David in Domen; 40cm 1660g in 45cm 2105g; 25.7.07
17.6.07 Anja O.; Pia in Gašper; 47cm 2870g in 50 2950g; 8.7.07
26.6.07 Suza; Janja; 55cm, 5250g; 9.7.07
27.6.07 Jelenche; Filip; 53cm 3750g; 8.7.07
28.6.07 Majrim; Neža; 50cm 3325g; 5.7.07
28.6.07 polona25; Luka; 51cm 3360g; 3.7.07
28.6.07 Yvona; Leon; 53cm 3850g; 5.7.07
28.6.07 tajag; Enej; 6.7.07
30.6.07 zvesta; Izak; 47cm 2690g; 15.7.07
2. 7.07 Tejči77; Larisa; 51cm 3700g; 10.7.07
2. 7.07  Freycha; Dita; 48cm 3640g; 12.7.07
3. 7.07 Kety; Filip; 52cm 3300g; 13.7.07
3. 7.07 Kristina_1; Tara; 51cm 3510g; 8.7.07
4. 7.07 Tani33; Julija; 51cm 3800g; 4.7.07
4. 7.07 anja7; Tilen; 54cm 4050g 3.7.07
6. 7.07 Kety99; Pija; 50cm 2910g; 17.7.07
8. 7.07 *maja; Mija; 50cm 3480g; 9.7.07
9. 7.07 Simi27; Svit; 49cm 2690g; 20.7.07
11. 7.07 Bonni; Tomas; 52cm 3100g; 31.7.07
12. 7.07 corfu; Manca; 52cm 3049g; 12.7.07
12. 7.07 bačko; Žana; 54cm 4610g; 15.7.07
14. 7.07 Rožica82; Lana; 50cm 3370g; 19.7.07
14. 7.07 rumba; Julija; 50cm 3280g; 27.7.07
15. 7.07 KsenjaK; Kiara; 48cm 2640g; 19.7.07
15. 7.07 Kapica; Dino; 50cm 3120g; 25.7.07
16. 7.07 Ronči; Klara; ??cm 3290g; 28.7.07
17. 7.07 Ulla80; Ula; 48cm 2970g; 12.7.07
 
 
HITRA STATISTIKA:      

17 user posted image     in     15 user posted image               

28 otrok se je rodilo pred pdp   
2 otroka sta se rodila po pdp  
2 otroka sta se rodila na pdp
 
Julijkam se pa mudi, kaj? user posted image user posted image

 

Najbolj ploden dan je bil 28.6.07.   Julijke?user posted image
 
Julijke še nestrpno čakajoče:user posted image              


01. Teya; user posted image user posted image ; user posted image  
02. noka81; user posted image
04. pikica123
07. Giras
07. Jasnicaa ; Celje
07. Tašonka ; user posted image user posted image ; user posted image ; LJ; Jure
07. Lali82 ;user posted image ; user posted image ; Ljubljana
07. Gorazdova; user posted image ; user posted image ; MB; Patrick 
10. Petraa; user posted image  user posted image
11. lexl; user posted image  user posted image ;user posted image ; Ljubljana; Jure
13. mary82
16. Teika
17. Heya ; Brežice
17. arijana; user posted image  user posted image ; user posted image
19. Bety
21. pupi; Maribor; user posted image   Naja
22. pikam; user posted image ;user posted image ; Ljubljana
23. Ezica; user posted image ; Kranj ; Rok
24. GabiW
24. zarja123

24. madejka; Maribor;user posted image ; user posted image
24. poldy; user posted image ; Urša
25. pupa*
25. Nisaa; Jesenice user posted image  user posted image ; user posted image
25. yudit; user posted image ;user posted image ; Lea
26. Mari71; user posted image  user posted image ; user posted image
26. Ajvy; user posted image ; Ljubljana
27. miša99; user posted image user posted image  ; Ljubljana; user posted image Elenora, Nora; user posted image Dorian, Ian
27. malamisha; (PDP 1.8.);user posted image user posted image  Ljubljana
27. tigi212
27. Ribi06; Ljubljana; user posted image user posted image
28. Kniči; user posted image ; Celje; Matej ali Polona
28. jerneja; user posted image user posted image ; Slovenj Gradec
30. ikonca; user posted image  ; Kranj; Hana ali Žak
31. Pinkyca 

   
      imamo še 35
 user posted image ,     od tega 9 user posted image  in 5 user posted image
 Fantki so bolj počasni očitno!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  464 465 [466] 467 468   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  464 465 [466] 467 468   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?