|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  467 468 [469] 470 471   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2007
20.7.2007 11:33:14   
Anonimen
Hojla punce...

Joj, Madejka o tem kako je porod potekal, ne bi.. Ne bi te rada prestrašila, ti pa lahko rečem, da boljše da čakaš tak dolgo kot bo mali hotel, ker umetni popadki so najhujši, za umret.. Meni so mehur predrli, potem sem še umetne popadke dobivala.. Skratka, se je dalo preživet, konc koncev je Patrick le tukaj in samo to je pomembno user posted image

Drugače je pa naš mali ponoči zelo priden, podnevi pa taka tečka.. Skoz bi samo jedel, mu moje mleko ni dovolj, ga še ni dosti, pa ga hranim tudi z dodatkom, da se naje.. Najboj čakam na tisti dan, da bomo lahko šli ven.. To bo še noro, fotografiranja toliko, da joj user posted image user posted image

Res punce, super občutek je, ko imate otročka že ob sebi... user posted image user posted image

No, se še javim kaj..

By by user posted image

(odgovor članu GabiW)
  Neposredna povezava do sporočila: 11701
   RE: Julijke 2007
20.7.2007 11:34:03   
Freycha
novopečene "julijske" mamice user posted image user posted image user posted image
 
datum poroda; nick; ime user posted image  ;višina; teža; PDP

13.5.07 Afnica; Lana in Lan ;36,5cm 1140g;41cm 1750g; 12.7.07
5.6.07 Baja*; Rene; 48cm 2780 g; 10.7.07
7.6.07 Siskamiska; David in Domen; 40cm 1660g in 45cm 2105g; 25.7.07
17.6.07 Anja O.; Pia in Gašper; 47cm 2870g in 50 2950g; 8.7.07
26.6.07 Suza; Janja; 55cm, 5250g; 9.7.07
27.6.07 Jelenche; Filip; 53cm 3750g; 8.7.07
28.6.07 Majrim; Neža; 50cm 3325g; 5.7.07
28.6.07 polona25; Luka; 51cm 3360g; 3.7.07
28.6.07 Yvona; Leon; 53cm 3850g; 5.7.07
28.6.07 tajag; Enej; 6.7.07
30.6.07 zvesta; Izak; 47cm 2690g; 15.7.07
2. 7.07 Tejči77; Larisa; 51cm 3700g; 10.7.07
2. 7.07  Freycha; Dita; 48cm 3640g; 12.7.07
3. 7.07 Kety; Filip; 52cm 3300g; 13.7.07
3. 7.07 Kristina_1; Tara; 51cm 3510g; 8.7.07
4. 7.07 Tani33; Julija; 51cm 3800g; 4.7.07
4. 7.07 anja7; Tilen; 54cm 4050g 3.7.07
6. 7.07 Kety99; Pija; 50cm 2910g; 17.7.07
8. 7.07 *maja; Mija; 50cm 3480g; 9.7.07
9. 7.07 Simi27; Svit; 49cm 2690g; 20.7.07
9. 7.07 Teya; Tilen; 55cm 3950g; 1.7.07
11. 7.07 Bonni; Tomas; 52cm 3100g; 31.7.07
12. 7.07 corfu; Manca; 52cm 3040g; 12.7.07
12. 7.07 bačko; Žana; 54cm 4610g; 15.7.07
12. 7.07 HEJA; Neja; 50cm 3500g; 17.7.07
14. 7.07 Rožica82; Lana; 50cm 3370g; 19.7.07
14. 7.07 rumba; Julija; 50cm 3280g; 27.7.07
15. 7.07 KsenjaK; Kiara; 48cm 2640g; 19.7.07
15. 7.07 Kapica; Dino; 50cm 3120g; 25.7.07
16. 7.07 Gorazdova; Patrick; 51cm 3400g; 7.7.07
16. 7.07 Ronči; Klara; ??cm 3290g; 28.7.07
17. 7.07 Ulla80; Ula; 48cm 2970g; 12.7.07
18. 7.07 Tašonka; Jure; 56cm 4550g; 7.7.07
 
 
HITRA STATISTIKA:      

18 user posted image     in     18 user posted image               

29 otrok se je rodilo pred pdp      
5 otrok se je rodilo po pdp  
2 otroka sta se rodila na pdp
 
Julijkam se pa mudi, kaj? user posted image user posted image

 

Najbolj ploden dan je bil 28.6.07.   Julijke?user posted image
 
Julijke še nestrpno čakajoče:user posted image               


02. noka81; user posted image
04. pikica123
07. Giras
07. Jasnicaa ; Celje
07. Lali82 ;user posted image ; user posted image ; Ljubljana
10. Petraa; user posted image  user posted image
11. lexl; user posted image  user posted image ;user posted image ; Ljubljana; Jure
13. mary82
16. Teika
17. arijana; user posted image  user posted image ; user posted image
19. Bety
21. pupi; Maribor; user posted image   Naja
22. pikam; user posted image ;user posted image ; Ljubljana
23. Ezica; user posted image ; Kranj ; Rok
24. GabiW
24. zarja123

24. madejka; Maribor;user posted image ; user posted image
24. poldy; user posted image ; Urša
25. pupa*
25. Nisaa; Jesenice user posted image  user posted image ; user posted image
25. yudit; user posted image ;user posted image ; Lea
26. Mari71; user posted image  user posted image ; user posted image
26. Ajvy; user posted image ; Ljubljana
27. miša99; user posted image user posted image  ; Ljubljana; user posted image Elenora, Nora; user posted image Dorian, Ian
27. malamisha; (PDP 1.8.);user posted image user posted image  Ljubljana
27. tigi212
27. Ribi06; Ljubljana; user posted image user posted image
28. Kniči; user posted image ; Celje; Matej ali Polona
28. jerneja; user posted image user posted image ; Slovenj Gradec
30. ikonca; user posted image  ; Kranj; Hana ali Žak
31. Pinkyca 

   
      imamo še 31
 user posted image ,     od tega 6 user posted image  in 5 user posted image
 Fantki so bolj počasni očitno!user posted image

(odgovor članu GabiW)
Neposredna povezava do sporočila: 11702
   RE: Julijke 2007
20.7.2007 11:38:33   
madejka
GabiW  tud moj mali je se precej zivahen. Vceraj je bil prvi dan, ko ni norel zraven TVja zveceruser posted image Dans mam tud sele 2 giba, ampak to seveda se nic ne pomeni, ker dopodlne tak ponavadi spi.

Hihi tale tip na swingu je pa res facauser posted image Mogoce se je s kom stavil, da bos sla plesat, pa mu ni blo vsec, da nisi hotlauser posted image Jaz tud ne bi sla zdaj densat kje okol... ze tak sem prevec na nogah. Danes zacnem s psom letat okoli sem se odlocilauser posted image Mogoce bo pa kaj... user posted image

Ja na rok itak mors it v P al ne? Pri nas je obvezno. Potem te pa tak narocijo za vsak dan al pa drugi dan, da prihajas na CTG. No, vsaj tak mi je kolegica rekla, jaz se ne vem iz lastnih izkusenj. Lahko katera od mamic pove... Ce pa mas medenicno vstavo te bojo pa tak verjetno na kak poseg narocili.

Rumba je pa 14.7. rodila Julijo. Ampak mislim, da se se ni nic javila, ali pac?user posted image

Ah meni ni nic dolgcas. Sva se z dragim lotila barvanja vseh vrat in podbojev, pa WC je ze tud gotov, se kopalnica caka. Ja zaposlit se je treba, drugac samo studiras na to, kak bi ze blo fajn, da bi rodila pa kak nam je vroce pa hudouser posted image Vem, ker sem pred kakim tednom jas mela tako krizo. Imam pa tud ze vse pripravljeno in zlikano. Ena posteljninca se priroma jutri domov, druga pa je. Hm... Gabi beri kaj, recimo Dojenje in materinstvo iz srca. user posted image Jaz se morm po njo v knjiznico pred rokom. Ce ne, bom takrat letala po njo, ko boma sla v Puser posted image






_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu GabiW)
Neposredna povezava do sporočila: 11703
   RE: Julijke 2007
20.7.2007 11:43:26   
madejka
Gorazdova ah, sej smo slisale tud zgodbo od zveste. Tiste, ki so prestrasene, so tak ze, tiste, ki pa se nismo, pa verjetno se malo bomouser posted image

SUPER da spite ponoci!user posted image user posted image user posted image Mleko bo pa se tudi priteklo, ce bos vstrajala. Vprasaj Freycho!

In verjamem, da je fajn obcutek, ko mas malega pri sebi. Ti ze res fejst zavidam! Ceprav se ne morem pritozevat nad koncem nosecnosti, ker se cist fajn pocutim in mi razen sape nic ne faliuser posted image

Daj javi se se kaj! Pa lepo cartanje!user posted image



_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 11704
   RE: Julijke 2007
20.7.2007 12:33:54   
GabiW
IZVIRNO SPOROČILO: madejka
Gabi beri kaj, recimo Dojenje in materinstvo iz srca. user posted image Jaz se morm po njo v knjiznico pred rokom. Ce ne, bom takrat letala po njo, ko boma sla v Puser posted image


Sem jo že enkrat prebrala, zdajo jo berem že drugič in že mal treniram bradavice. Mi ne štrlijo preveč, pa se bojim da pol tudi ne bojo in da user posted image  ne bo mogel zagrabit in bom rabila nastavke.


(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 11705
   RE: Julijke 2007
20.7.2007 12:39:10   
madejka
Kak pa treniras bradavice? Meni ze od tretjega meseca curi ven, tak da jih kaj dosti ne matramuser posted image

_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu GabiW)
Neposredna povezava do sporočila: 11706
   RE: Julijke 2007
20.7.2007 13:16:02   
GabiW
Hja, men nič ne curi, pa tud štrlijo ne tako kot bi morale. V knjigi je prikazano kako jih pripravimo, da se izbočijo. Če te zanima, ti lahko napišem. Predvidevam, da če ti vn teče, da pol tud bradavice niso problem.

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 11707
   RE: Julijke 2007
20.7.2007 13:25:17   
ajtak
Da se malo vstulim in cestitam Tasonki...

Draga vse cestitke za tvojega korenjaka. Ta bo gotovo metroseksualec ali kaj podobnega, ko je ze na svojo zabavo prisel modno pozno user posted image .

Skratka bodite zdravi in naj vaju vrocina ne ubija prevec!!!

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu GabiW)
Neposredna povezava do sporočila: 11708
   RE: Julijke 2007
20.7.2007 13:27:57   
madejka
Gabi kaj pa vem, ce mi dovolj strlijouser posted image Ja daj mi prosim napisi! Meni je zdravnica priporocala masazo bradavic z brisaco v zadnjem mesecu, pa ne morm vsak vecer tega delat, ker me zacnejo prav grdo bolet. To bo se veselje z dojenjemuser posted image

_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu GabiW)
Neposredna povezava do sporočila: 11709
   RE: Julijke 2007
20.7.2007 13:44:27   
ikonca
Gorazdova čestitke! Res je samo to važno da imaš na koncu otročka ob sebi...

GabiW zakaj ne smemo pobegnit v P ko pa si vse tako želimo! Jaz bi kar takoj pobegnila z mojim vred v P, sam kaj ko je otroček še tako živahen in tudi sama pri sebi slutim da bo čez rok? user posted image  Potem bi se trije cartali! user posted image

Glede bradavic! Jaz si jih vsakič po tuširanju namažem z Aventovo kremo Soothing Nipple Cream. Koža po njej postane zdrava, elastična in lajša bolečine med dojenjem, zato jo je priporočljivo nanašat že prej in s tem pripraviti bradavice na dojenje. Uporablja se jo lahko tudi med dojenjem, saj celi bradavice če so razbolele in razpokane in otroku ne škodi če jo z dojenjem kaj poje!

Moje počutje je tudi še kar dobro. Mene je začela matrati zgaga. Nisem si mogla predstavljat da to tako peče in boli!

Jaz

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 11710
   RE: Julijke 2007
20.7.2007 13:49:15   
ikonca
GabiW jaz sem začela pospravljat in na kup dajat stare revije. Naročena sem na Liso in zdaj jih listam če sem kaj pametnega izpustila, da ven strgam in vmes še kakšno križanko rešim. Ni mi prav nič dolgčas in še ura hitreje teče.

A veste da po porodu ni priporočljivo da mamica bere, gleda TV ali skoz visi na netu. Menda zaradi oči, zakaj točno pa ne vem. Mislim da to velja samo za prvi in drugi mesec! user posted image

(odgovor članu ikonca)
Neposredna povezava do sporočila: 11711
   RE: Julijke 2007
20.7.2007 13:50:30   
madejka
Ikonca a to je pol podobno kot Multimum?Jaz mam tisto pripravljeno za potem, ce bo kriza.
Glede zgage mam pa jaz tezave ze kaka 2 meseca in brez Rupuruta ne bi zdrazala. Najhuje je zvecer le se vlezem.

Gabi bi pa rada da bi vse vsaj do njenega odhoda v P nosileuser posted image


_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu ikonca)
Neposredna povezava do sporočila: 11712
   RE: Julijke 2007
20.7.2007 13:52:03   
madejka
Hihi to glede oci: mislim, da ni priporocljivo zarad tega, ker mas spokane oci od poroda... Drugace pa ne vem zakaj bi bil problem. So babe pisale, da so si v P nesle knjige o dojenckih, tak da branja jim ze niso prepovedaliuser posted image

_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 11713
   RE: Julijke 2007
20.7.2007 14:13:52   
ikonca
Ja podobno kot Multimum, isto je to lanolin. jaz sem iskala Multimum v lekarni in ga niso imeli. Potem sem to kremo najdla v Baby Centru in me je s svojimi navodlili bolj prepričala, da je prava kot ono drugo. To lahko uporabljaš še za razpokane ustnice, suho in razpokano kožo ali izpuščaje na ritki.

Glede oči je meni tudi smešno sam je nekaj na tem. Ker že vska nosečnica v nosečnosti ful slabše vidi ali imaš ali nimaš zdrav vid in tudi okolistični pregledi so pol leta po porodu brezpredmetni, ker ne pokažejo jasne ali realne slike izvida.

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 11714
   RE: Julijke 2007
20.7.2007 14:47:55   
GabiW
IZVIRNO SPOROČILO: madejka

Gabi kaj pa vem, ce mi dovolj strlijouser posted image Ja daj mi prosim napisi! Meni je zdravnica priporocala masazo bradavic z brisaco v zadnjem mesecu, pa ne morm vsak vecer tega delat, ker me zacnejo prav grdo bolet. To bo se veselje z dojenjemuser posted image


Iz knjige Dojenje in materinstvo iz srca: ... mamice, ki imajo udrte in sploščene bradavice, bodo na začetku težje dojile. Zato je že v nosečnosti pametno preveriti bradavice s preprositm preskusom. Položite palec na vrhnji in kazalec na spodnji del bradavičnega kolobarja 2-3 cm od bradavice in prsta nežno stisnite. Bradavica mora ostati pokončna ali postati celo bolj izbočena. Če se namesto tega splošči ali celo obrne navznoter, boste potrebovali malce več truda in priprav, vendar boste še vedno lahko uspešno dojili.
Udrte bradavice se najlažlje popravijo že med nosečnostjo in takoj po porodu z nošenjem posebnih plastičnih "bradavičnih školjk". Spodnji del školjke pritiska na bradavični kolobar, kar povzroči, da bradavica pokuka skozi odprtino. Zgornji del pa ščiti bradavico pred tkanino in skozi luknjice dovaja zrak. Školjke se nosijo v nosečnosti nekaj ur na dan ali pa med dvema obrokoma, če že dojite.
bradavice se udrejo, ker jih z notranjostjo prsi vežejo drobne tkivne vezi. S posebno Hoffmanovo vajo lahko te premočne vezi oslabimo, da bodo dovolile bradavici izstopiti in jo bo tako dojenček lažje zagrabil. palca položite na nasprotne strani ob korenu, kjer se bradavica dotika bradavičnega kolobarja. Palca trdno pritisnite ob kolobar in obenem potegnite vsakega na svojo stran. Palca prestavite v nov položaj in ponovite, vse dokler ne obkrožite celega kolobarja. To vajo napravite nekjakrat na dan.
Ko bo bradavica že bolj pokončna, si lahko pomagate tudi s tako imenovanim bradavičnim svaljkanjem. S palcem in kazalcem primemo bradavico ob korenu. Stisnite prsta in nežno povlecite bradavico ven ter jo obenem obračajte navzgor in navzdol.
Če ste se te "napake v dizajnu" zavedli šele po porodu, se boste morali bolj potruditi s pristavljanjem....

V knjigi so zraven še slikice. Če ti opis ni ok, potem si jo le sposodi, če imaš možnost.

Jaz pa sem nekje prebrala, da ni potrebno frotirat bradavic. Ampak Madejka, če ti je to priporočila tvoja zdravnica, potem pa le daj.

Prav nasmejala sem se ko ste omenile zgago. Mene peče že od vsega začetka. Moj najboljši prijatelj sta Donat in Rupurut. Včasih še to ne pomaga. Peče me po prav vsaki hrani in pijači. Če sem zdržala 9 mesecev, bom pa še teh par dni.user posted image user posted image user posted image

Ja tudi jaz sem slišala (od starejših gospa), da ni priporočjlivo brati po porodu, gledati TV, biti za računalnikom, prati las,... vsaj 6 tednov. Hmmmm, a je to teoretično sploh mogoče?!

Punce pa ne se hecat, da boste res kam pobegnile noooo. a veste kako je našim user posted image  luštno v trebuhu. Pustimo jih notri do roka. Da ne bi slučajno katera tekala po stopnicah, delala generalno čiščenje stanovanja al pa seksala sam zato da bi sprožila porod. To je zdaj nam ki smo ostale tu prepovedano!user posted image

Dost je blo, so mi kar prsti otekli, tolk sem napisala!

p.s. včeri zvečer sem mela tako otečene roke da nisem mogla več narediti pesti. A ma še katera večje težave z zatekanjem?

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 11715
   RE: Julijke 2007
20.7.2007 15:06:21   
madejka
Ikonca  jaz sem Multimum od prijateljice dobila za darilouser posted image Skupaj s vsemi osnovnimi zadevcami (vlozki, zlozenci itd). Ce bo pa zmanjkalo pa se bom pozanimala za tole tvojo.

GabiW hvala ti za prepis! Si jo bom res probala se sama sposodit. Mam pa po tem testu kar vredi bradavice za dojit. Da bo le mleka zadosti!user posted image
E revica, ko te ze skoz matra zgaga!
Mene ze od takrat, ko me je zgaga zacela, tud grlo boli. Pa sploh ne bi vedela, da je to povezano, ce ne bi imel moj ati ene tri mesece nazaj rano na poziralniku zarad zgageuser posted image
Eh, nas mali se tak ne bo dal prepodit, mu je zgleda res prevec lepo notri. Se manj vroce kot zunaj verjetnouser posted image
Da si ne bi prala glave 6 tednov? Pa gledla TVja in racunalnikauser posted image user posted image user posted image user posted image Ni sans! Sicer pa tak ze mam tako dioptrijo, da je 2+ gor al doluser posted image
Ja zatekam pa jas tud. Ampak bolj v noge. Roke se niso taki problem. Sem pa do nedavnega to uspesno resevala s sadnimi dnevi, ampak se mi zdaj tik pred zajci ne da vec...user posted image






_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu GabiW)
Neposredna povezava do sporočila: 11716
   RE: Julijke 2007
20.7.2007 15:25:47   
GabiW
Madejka, a prav sadni sadni dan?! To men nebi ratalo. Jaz sem po sadnji še bolj lačna!
Zdele sva z mojim mela bolj zelenjavno kosilo 3 dni in ti povem da sem si prav zaželela zrezkov danes, pa salama mi tako paše. Ne se zgražat, ampak jaz obožujem Poli. Njami! user posted image

Ne vem če je katera že slišala (od babic, pra babic), ampak v starih časih so porodnice dejansko v temi ležale 6 tednov. Izključno zaradi tega, da si telo opomore od težkega poroda, ker so potem šle takoj delat. Zato pa se to še dan danes vleče, da se ne sme brat, pisat, gledat TVja,... Zdaj koliko je resnice na tem, ne vem, sigurno pa je priporočljivo da porodnica počiva po porodu vsaj 14 dni, če ne več.

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 11717
   RE: Julijke 2007
20.7.2007 16:28:18   
Ajvy
zdravo punce, pa nam je le uspelo se javit in vas obvestit, namreč telefonska od Freyche je ostala doma, moj je pa tudi ni našel user posted image
Včeraj smo uspešno prišli domu, zdaj se učimo postajati družina, veliko počivam, ker sem u iber utrujena...

Čestitke vsem novopečenim mamicam in njihovim user posted image !!!! 

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu GabiW)
Neposredna povezava do sporočila: 11718
   RE: Julijke 2007
20.7.2007 16:59:08   
Freycha
Joj Ajvy, za ušesa te bom user posted image

pa hitro malo povej kaj imaš, koliko težko, veliko dete itd......

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 11719
   RE: Julijke 2007
20.7.2007 17:13:26   
ikonca
GabiW se pa strinjam s tabo  ... kako je našim user posted image  luštno v trebuhu. Pustimo jih notri do roka...
Kako smo trepetale prvo tromesečje, da so ostali na svojem mestu, drugo tromesečje da so se razvili in zadnje tromesečje da niso nedonošenčki. Zdaj ko pa že vse pestvajo in smo site vsega bi jih pa kar ven zvele. Imaš prav, saj jaz bom z užitkom čakala in se še zadnje dni razvajala. ŠE rade se boste spominjale teh naših trebuščkov. user posted image
Nikoli nisem bila samovšečna, zdaj se pa prav z veseljem in ponosom pogledam v največje ogledalo ali v steklo kakšne izložbe.

Jaz zatekam v noge. Na trenutke mi zatečejo tudi prsti na rokah, vendar ni tako hudo! zatekanje je tudi rezultat te vročine, zato pa veliko pijem in se hladim z lubenico, kar vidno pomaga sam lulat je treba skoz hodit!

Madejka nisem vedela da je boleče grlo povezano z zgago. Mene grlo boli kot da bi bil pokazatelj za angino ali kaj podobnega. Komaj požrem slino, potem pa to kar naenkrat izgine. To se mi pojavi v avtu če vame piha klima, v stanovanju če je prepih ali v spanju če spim z odprtimi usti. A je to to??

Ajvy čestitam!!user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image
In kaj imamo? Ti se le odpočij, glavno da je z vsemi OK!

Mislim da je Multimam čist ista reč kot ta "krema" od Aventa. Na videz in odtip je pravzaprav kot vazelin in se tudi isto maže. Je pa dražja od Multimama, okrog 12 EUR. Če oboje nuca je oboje OK!

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 11720
   RE: Julijke 2007
20.7.2007 17:40:38   
madejka
Ajvy ja res se lepo spocij. Imamo ravno to debato, da je treba 6 tednov po porodu v temi počivatuser posted image

Ikonca jaz sem se sicer ze prej rada pogledala, ampak zdaj se pa s ponosom gledam v vsak spegluser posted image Danes me je dragi se malo poslikal, ampak se mi nekak ne da komplicirat in manjsat slik, da bi jih dala sem gor. Bom dala v album, ko neham strihat vrata user posted image
Ja tud jas mam podobne simptome. Kaj pa vem, ce je vse od zgage. Nekaj gotovo. Nekaj pa tudi vem, da sem se nahladila - isto me prime v klimi al pa na prepihu. Imamo pa zgleda kar fajn imunski sistem, da nas kaj bolj ne prime. Jaz sem vedno imela kake tezave, sploh pomladi, zdaj med nosecnostjo pa se enkrat nisem bila bolna... user posted image








_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu ikonca)
Neposredna povezava do sporočila: 11721
   RE: Julijke 2007
20.7.2007 17:57:41   
Anonimen
Ajvi, čestitam za bebico! Nam pa le sporoči kaj imaš in kakšno je. user posted image

(odgovor članu madejka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11722
   RE: Julijke 2007
20.7.2007 18:17:04   
ikonca
Madejka itak smo zdrave kot ribe! Sem pa tja kakšen problemček ampak bo! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11723
   RE: Julijke 2007
20.7.2007 20:21:05   
baja*
Ajvy še tu čestitke!!! user posted image user posted image
 
Ikonca pa še kako lepo se je spominjati bušija.user posted image  Jaz se sploh nisem imela časa "posloviti" od njega, ker je šlo vse tak na hitro. Komaj čakam drugo rundo...user posted image

Glede branja po porodu: jaz nisem prej vedela, da po porodu nekaj časa naj ne bi brala. Ker sem Reneja dobila šele 5. dan, sem si tisti čas krajšala z branjem. Spomnim se, da sem kar precej težko brala, oči so me ful bolele in pekle in včasih sem se mogla prav matrat, da sem kaj prebrala. To je po mojem posledica po eni strani utrujenosti po drugi pa tudi sile, ki jo utrpijo oči med porodom. Meni so npr, tudi fejst popokale kapilare na obrazu, vratu in ramenih, ker sem narobe pritiskala - v obraz namesto navzdol. Tak da punce, pritiskajte kot da kakate pa bo!user posted image    

Vsem še čakajočim julijkam želim čim lažji in hiter porod! user posted image user posted image user posted image

Lepo se imejte!

(odgovor članu ikonca)
Neposredna povezava do sporočila: 11724
   RE: Julijke 2007
21.7.2007 7:53:05   
madejka
Dobro jutro babike! Kako ste spale?
Jaz sem s samo 2 izhodi na wc lepo prespala noc. Zgleda se prevec dobro, ker sem bila ob sedmih zbujena ko zajecuser posted image In danes bo en super dan!user posted image Najprej bom naredila zajtrk, zbudila dragega, potem bova do konca prestrihala vrata in pol greva z bratom in familijo na "diplomsko" kosilouser posted image Mnjam... lignje si bom privoscila!user posted image
Nas otrok se noce ven... zgleda bo na rok cakal ali pa se bo celo uresnicilo, kar v tickerju piseuser posted image

Baja hvala za lepe zelje... bomo probale uresnicituser posted image Glede busija pa imam jaz ze zdaj "busitozje" ko si mislim, da ga ne bo vec. Sem si res vsec z njim in s tole nosecnisko postavcouser posted image Razen v trebuh se nisem nic kaj zredila. Malo vec celulita imam samo. user posted image

Ikonca ko sem brala kak so bile nekatere boge celo nosecnost, sem res lahko hvalezna, ker vecjih tezav ni bilo.user posted image Prave ribice smo jauser posted image

Ajvy slikce hocemo!user posted image


_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 11725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  467 468 [469] 470 471   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  467 468 [469] 470 471   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Čudni prvi znaki nosečnosti
Včasih prvi znaki nosečnosti niso prav nič romantični oziroma so lahko prav "čudni" in naporni. Kakšni, preverite v čl...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Radi ustvarjate ankete?
nada56

'

da, tako veliko izvem, kar me zanima (24%)

da, me zabava (29%)

nepotrebno (47%)


Število vseh glasov: 55

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!