|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ustavilo se mi je srce...
21.10.2006 17:10:57   
dory
Groza tudi meni je zastalo srce,ko si mi pravila...boscek mali ..

In tudi mami,saj si komajda upam predstavljat,kaj to pomeni...in dobro,da se je izteklo kot se je in bravo za tazanouser posted image ,ki je  spretno spedenala zadevo...

In ti mami se nic ne obremenjuj...pomoje smo mame bolj al manj vse iste..tudi mene bi prej kap preden bi uspela odreagirat...zato pa imamo okrog sebe ljudi,ki nam pomagajo...

se slisimo:)

cmoka urbanu in objemcek zate mami...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ustavilo se mi je srce...
21.10.2006 17:35:18   
Anonimen
Ojoj, to pa mora res biti nekaj najboljk groznega. Nič si ne očitaj, pač v takih trenutkih ravnamo instinktivno, nekateri tako, nekateri drugače. Ne moreš nič pomagat. Upam, da bo vse v redu s fantkom. Uf, boga, res sučustvujem s teboj. Upam,d a si se že vsaj malo pomirila.

(odgovor članu žiža)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ustavilo se mi je srce...
21.10.2006 17:59:28   
GoYa
Ojoj, res grozna izkušnja. Ampak, tako kot so ti že vse pred mano napisale, ti bom tudi jaz, da si resnično nimaš kaj očitati in misliti, da si slaba mama. Jaz si mislim, da bi v taki situaciji tudi zmrznila.
Se pa moji pupiki tudi velikokrat med dojenjem zaleti in me je kr groza.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ustavilo se mi je srce...
21.10.2006 18:29:08   
srki
Ojoj, si predstavljam, kako te je bilo strah, saj me kar mrazi....user posted image

Ampak važno, da ni nič hudega in da je vse OK z njim. Ti verjamem, da ne boš še nekaj časa mirno spala.

Želim, da se vam ne bi nikoli več kaj takega pripetilo.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ustavilo se mi je srce...
21.10.2006 18:42:16   
najina pikica*
grozna zgodba,kr kocine so mi šle pokonci ko sem jo brala...user posted image
žiža ne očitaj si.....važno je,da je z sončkom vse uredu...user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ustavilo se mi je srce...
21.10.2006 19:14:40   
TARA in MAJ
to pa je panika vrjamem sicer pa le da je sedaj vse vredu

_____________________________

MED MAJHNIMI IN VELIKIMI


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ustavilo se mi je srce...
21.10.2006 19:43:51   
Rahelca
Žiža, samo da sta sedaj vredu. kar srh me je spreletel. In solze so mi stopile v oči. Predstavljam si tvojo grozo. Mislim nate.
Nikoli ne bomo vedeli vnaprej, kako bomo odreagirali.

(odgovor članu TARA in MAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ustavilo se mi je srce...
21.10.2006 21:25:54   
mončka
žiža
te kar dobro razumem  kaj si doživljala ampak samo da se je vse  dobro končalouser posted image in menim da si res nimaš kaj očitat ker takih situacij res človek ne   mora predvidevat niti ne  mora nihče vedet kako bi  ali naj reagira v  tisti sili ker enostavno ne veš kaj bi naredil.

Sama sem doživela nekaj podobnega ko je bila  moja pupika stara  dva meseca in se je na prehodu za pešce v voziček v katerem je ležala zaletel avto...... vinjen voznik................  udarec je bil tako silovit  da je voziček (z menoj  ki sem ga držala in ga na srečo nisem izpustila iz rok) obrnilo za  360 stopinj.
Padla je v komo a nasrečo se je v bolnici  zbudila in ni imela razen nekaj modric nič poškodb.Sama pa razen tega da  vozička nisem izpustila  nisem naredila nič ker sem   tudi jaz otrpnila  in v rešilcu  me je zgrabila prav panika
Tudi jaz sem si potem očitala  vse mogoče in potrebovala kar nekaj časa da sem prišla k sebi ampak  to so  dogodki ki jih ne moreš predvidet.
Še danes me oblijejo solze ko se spomnim na vse to pa čeprav je od tega že 5 mesecev ,, ko zaspi jo grem nešteto krat gledat če diha , ji merim pulz .... to je pač strah  ki pa  žal nikoli ne  izgine.

Žiža saj vem sem že pošteno zabluzla  ampak  bodi pogumna  in si ne oćitaj


< Sporočilo je popravil mončka -- 21.10.2006 21:28:59 >


_____________________________

Samo ljubezen lahko združi starše in otroke tako, da jih izpolni in jih naredi popolne

(odgovor članu Rahelca)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ustavilo se mi je srce...
21.10.2006 21:38:01   
Anonimen
o žiža vem kako se počutiš. meni se je to zgodilo pri obeh. prvič pri tavelki ko je mela kake 4 mese sami njej se je tako nakam zaguzila sluz ko je bla prehlajna. pri tamli pa ne vem več kaj že ampak vem da mi je vakič ratal vroče k pr norcih, zmeri sem bla čist sama doma, k sreč sem bla tolk prisebna da sem ju obrnila na glavo kaj sem delala pol pa ne vem vem da sem tavelko držala na glavo jo tresla in tulila jokej jokej jokeeeeejjjjj jokala sem ko dež zravn pa tresla sem se tut. gruntala ob enem kako priti do pomoči v glavnm sem se že vidla nek na psihiatriji po pogrebu. še zdele jokam k se spomnem. k sreč se je dobr iztekl in je bruhnla vn mlek s sluzjo zmešan. hvala bogu ! sem bla pa res še neki časa v šoku še futrat je nism upala. ampak k sreč pol ta šok mine

tko da drž se mal se še zjoki pa bo :)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ustavilo se mi je srce...
21.10.2006 22:15:09   
eya
Uboge Žiža in vse ostale punce (in seveda vaši user posted image ), ki ste bile že v njeni situaciji...mene je bilo kar groza tele vaše odgovore brat...

Jaz tudi ne vem, kaj bi sama naredila...Važno pa, da se je vsem vse dobor izteklo...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: ustavilo se mi je srce...
21.10.2006 22:30:37   
Jančika_
O grozljivka... En user posted image za vse vas.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ustavilo se mi je srce...
21.10.2006 22:32:50   
liju
Kar groza me je! Nam se je tudi zgodilo nekaj podobnega, ko je bil star 3 tedne. Bila je že velika lakota in sem mu dala flaško, ker mi ni odgovarjal položaj, sem mu vzela flaško iz ust, da se prestavima in nadaljujema hranjenje. V tej njegovi lakoti, je začel spet kričat in ko je zajel sapo med jokom, je imel še v ustih mleko in potegnil v sebe tako da se mu je zataknilo in ni mogel prit do sape. Bilo je res grozno. Usta je imel čisto odprta in postajal je vedno bolj moder, jaz nisem vedla, kaj naj naredim. Od straha sem začela samo kričat in mu tiščat prst v usta. Pol pa sem ga dala na bok in je komaj revež prišel k sebi. Od takrat dalje imam full strah pred njegovim jokom, če se le da preprečim jok. Sedaj pa ko je že toliko večji, pa imamo problem, če je že full zaspan in če joka, včasih kar pozabi vdihnit, kot da ne more kontrolirat vdihov. Bili smo tudi na posvetu pri pediatrinji, ko se nam je to prvič zgodilo in je rekla, da ga niti slučajno ne samega puščat če joka, ker zgleda da ima tako oslabljen ta refleks.

Upam, da nisem zatežila z mojo iskušnjo!
Upam, pa da bojo vsi vaši izvidi ok!
lp

_____________________________

No in jih imamo. Dva sončka mislim. hehe

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: ustavilo se mi je srce...
21.10.2006 22:35:54   
HuAnita
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
O, bog!!! Hvala mu, da je Urban ok!!!

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: ustavilo se mi je srce...
23.10.2006 9:27:30   
žiža
Hvala punce za vse te tolažilne in vspodbudne besede. POčasi prihajam na utečene tire, samo strah me je pa ful. Vsakič, ko se mu zaleti mi samo vroče rata.Da ne govorim, kaj vse se mi je že v teh dneh sanjalo...
Upam, da čimprej dobim izvide, da se bom pomirila.
Hvala vam še enkart, je boljši občutek, ko veš da nisi sam v takih situacijah.user posted image user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: ustavilo se mi je srce...
23.10.2006 9:36:37   
arielca
Zdajle sem prebrala, kaj se je zgodilo in sem čisto šokirana user posted image . Samo da se je vse dobro izteklo!!!! Verjamem in vem, da je mali cukrček zdrav! Velik user posted image  za vse vas in poljubček za Urbana.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 40
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?