|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Peg Perego
8.2.2010 20:49:00   
rogljicek
Mi smo meli GT3, pa nisem bila zadovoljna. Ves cas smo meli probleme s prednjim kolesom. 1x smo ga menjali, potem proti koncu uporabe (8 mesecev) je pa kolo zacelo vlect po svoje in odklenjenega sploh nismo mogli vec uporabljat. Poleg tega je tako ogromen, da ga res ni fino z avtom prevezat. Smo si potem eno marelo nabavli in smo neznansko zadovoljni. Se zdej, pri 3 letih jo kdaj uporabimo.

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Peg Perego
8.2.2010 21:16:37   
DanijelaNeli
JA,verjamem,da ima vsak voziček pluse in minuse.
Zna se zgodit,da so ene napake kakor serijske napake.
Veliko uporabnic Gt3-ja glih kolesa hvalijo. Nevem,nevem...

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Peg Perego
30.3.2010 12:22:54   
ninicananica
IZVIRNO SPOROČILO: rogljicek

Mi smo meli GT3, pa nisem bila zadovoljna. Ves cas smo meli probleme s prednjim kolesom. 1x smo ga menjali, potem proti koncu uporabe (8 mesecev) je pa kolo zacelo vlect po svoje in odklenjenega sploh nismo mogli vec uporabljat. Poleg tega je tako ogromen, da ga res ni fino z avtom prevezat. Smo si potem eno marelo nabavli in smo neznansko zadovoljni. Se zdej, pri 3 letih jo kdaj uporabimo.


Jaz sem že kar precej časa nazaj nekje zasledila, da so tisti čisto prvi GT3 imeli serijsko napako na prednjih kolesih, ki so jo potem odpravili. Drugače smo pa tudi mi imeli voziček od Peg Perega in smo bili res zadovoljni user posted image . Če bomo še kdaj kupovali, se bomo spet odločili za to znamkouser posted image .

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Peg Perego
30.3.2010 19:47:23   
DanijelaNeli
user posted image Upam,da pade kmalu kakšna akcija teh GT3-jev.

(odgovor članu ninicananica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Peg Perego
7.4.2010 20:29:45   
scarlett_
živjo punce! :)
mene pa zanima, če ma kera voziček Uno od PP .. jst sm se zagledala najprej vanga od vseh vozekou, ampak me skrbijo una srednja kolesa spredi (ko je otroček obrnen v smeri vožnje), ker mam res slab teren tukej okol za vozit .. hvala! :)
lp

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Peg Perego
8.4.2010 11:51:23   
ninicananica
Na uvoznikovi spletni strani piše, da je voziček primeren za različne terene. Glede na to, da so kolesa enojna, mislim, da ne bi smela imeti težav. Drugače pa roč enostavno obrneš okrog in greš naprej z večjimi kolesi.

(odgovor članu scarlett_)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Peg Perego
26.10.2010 15:50:24   
Frucika
Pozdravljene!

Imam eno vprašanje :) Kaj mogoče katera ve, če je lahko lupinica druge znamke kot pa peg perego, da bi pasala v voziček?? Ker sem namreč vožiček dobila (peg perego centro), pa rabim lupinico še...zdaj pa nevem, če more bit ravno od pp..

lp, user posted image

(odgovor članu ninicananica)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Peg Perego
26.10.2010 18:47:02   
zaljubljena23
Na Pegove vozičke gre samo njihova lupinica...Edino Skate ima že nastavke za Maxi Cosijeve (ampak moraš paziti, da gre za modele od 2010 naprej, torej lanski in letošnji)

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu Frucika)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Peg Perego
28.10.2010 15:22:46   
Frucika
aha na njega ja...samo mislim tak, da dam v košaro in ne da menjam...v košaro bi dala jas, pa mislim da bi pasalo..menim da je voziček 2007 letnik, ker zdaj tega modela ni več...

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Peg Perego
28.10.2010 16:22:26   
zaljubljena23
Torej, če prav razumem, ti bi v košaro (tole trdo za novorojenčka) položila lupinico? Hmmm, ne vem kakšne so mere košare in lupinice, če bi šlo ena v drugo...Ampak ni mi pa jasno zakaj bi tako naredila? Jaz sem še vedno mnenja, da je lupinica namenjena samo za prevoz v avtomobilu in nič drugega...

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu Frucika)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Peg Perego
28.10.2010 18:31:58   
Frucika
hm ja košarica ni trda, newem kak naj razložim...lupinico bi mela v delu kjer otrok ko zraste normalno sedi oz. leži pa ne najdem izraza =)

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Peg Perego
28.10.2010 19:43:27   
zaljubljena23
Aha, kapiram zdaj...Kar v športni del bi jo položila, sem že videla ja...Hmm, mislim da boš morala kar poizkusiti...greš z vozičkom v trgovino pa preveriš

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu Frucika)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Peg Perego
21.12.2010 19:54:28   
Frucika
aha ja v športni del ja!! hvala za odgovor bom poskusila :)

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Peg Perego
22.5.2011 11:28:04   
Coopka
Pozdravljene

Mene pa zanima obračanje; je lahko športni del obrnjen proti meni in stran od mene?
Kako je pa s košaro? - ta verjetno je obrnjena proti mamici ane? user posted image

Hvala in lp, C


(odgovor članu Frucika)
Neposredna povezava do sporočila: 39
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?