|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: DEBATE O VOZIČKIH!
1.9.2012 17:47:36   
Monaco
Pozdravljeni !
Mene pa zanima, če ima kdo kakršnekoli izkušnje s tem PegPerego vozičkom
http://www.pegperego.si/si/on-track-easy-drive-switch-modularni-sistem-g1700.shtml?_=groupped

Hvala.

_____________________________

ko prideš do križišča in ne veš kam it...vse poti so prave, ena je bolj ravna, druga strma, tretja ovinkasta... vednar vsaka je premagljiva

(odgovor članu sončki3)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: DEBATE O VOZIČKIH!
14.9.2012 15:22:49   
macik a
pozdravljene!
zanimame ce ma katera vozicek otroski vozicki.net matti 4v1

ker toliko ze pregledla po forumu niti ne vem vec cisto sm zmedena


hvala

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: DEBATE O VOZIČKIH!
3.11.2012 8:43:11   
ZaKajPaNeBi
Živijo, tudi jaz sem že obrnila forume na vzven na noter, prekuhala, prepekla...ampak še vedno nisem dobila pravega odgovora, ker se ne morem odločiti med Jane slalom pro, med bebe confort high trek in med tfk joggster. Sem aktivna in veliko časa preživim v naravi in bi rada, da je voziček čim bolj primeren tem terenom. Saj načeloma naj ne bi imela s tem skrbi, ker naj bi podedovala Jane...pa kaj, ko se je bratovi ženi iz lepega spet trebušček povečal ;) pa je vse jovo na novo :) OD - DO no itak sva se pa odločila, da bi kupila vse rabljeno....tko, da v novo se sploh ne bova spuščala...

PROSIM POMAGAJTE!!!

(odgovor članu macik a)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: DEBATE O VOZIČKIH!
3.11.2012 10:44:28   
mateyka
sprobaj svakijin voziček, ko si pri njej na obisku (s tamalim not) in boš videla kako ti sede user posted image

(odgovor članu ZaKajPaNeBi)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: DEBATE O VOZIČKIH!
3.11.2012 19:33:11   
cilla

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

sprobaj svakijin voziček, ko si pri njej na obisku (s tamalim not) in boš videla kako ti sede user posted image


Evo. user posted image In ko na cesti zagledaš kako mamico z ostalima dvema vozičkoma iz izbora, jo pač ustavi iz izpitaj. Mene je ena prijazna nosečnica že tudi prosila, če lahko zapelje našega dvojnega kak meter, pa nisem grizla al jo čudno gledala. user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: DEBATE O VOZIČKIH!
14.11.2012 18:32:53   
Gorenka3
Pozdravljene!
Mene pa zanimajo izkušnje z vozički:
- Quinny freestyle 3XL Comfort
- Maxi Cosi Mura 3
- Baby boom 3ycombo
Čeim več pozitivnih in negativnih izkušenj.user posted image

Lp

(odgovor članu cilla)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: DEBATE O VOZIČKIH!
16.2.2013 15:52:33   
nicolette
http://www.bimbo.si/product.php?id_product=1258

midva moba tegale kupla...moj sanjo voziček, poseben za deklice...sem dolgo iskala voziček tudi po tujini ..

(odgovor članu Gorenka3)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: DEBATE O VOZIČKIH!
16.2.2013 15:54:50   
nicolette
http://www.bimbo.si/product.php?id_product=1258 midva boma tegale vzela...moj sanjski voziček ...sem tu po slov trgovinah gledla...beda nič posebnega....

(odgovor članu Gorenka3)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: DEBATE O VOZIČKIH!
9.3.2013 9:21:45   
sončicabalončica
Nicolette, mi imamo voziček firme Cam (Cortina evolution X3) in je super! Sicer ga imam še od prvega otroka (letnik 2009) in ga tudi zdaj uporabljamo pri drugem. Smo zelo zadovoljni. Sploh košara za novorojenčka je pri Cam vozičkih super, ko otrok zaspi, jo snameš in odneseš otroka notri pa spi naprej...če bi se odločala še enkrat, bi sigurno spet takega kupilauser posted image Mislim, da boste tudi vi zadovoljni.
Smo ga pa takrat kupili preko ene italijanske spletne trgovine (se ne spomnim več katereuser posted image ). Pri nas je bil takrat 700 eur, tam pa dobrih 500 eur. Se splača pobrskat.
LP

(odgovor članu nicolette)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: DEBATE O VOZIČKIH!
9.3.2013 9:29:24   
CheryBlossom

IZVIRNO SPOROČILO: Gorenka3

Pozdravljene!
Mene pa zanimajo izkušnje z vozički:
- Quinny freestyle 3XL Comfort
- Maxi Cosi Mura 3
- Baby boom 3ycombo
Čeim več pozitivnih in negativnih izkušenj.user posted image

Lp


Jaaz sem imela Maxi Cosi Mura 3 in sem bila ZELO zadovoljna. Jaz sem vozila bolj po neravnem terenu (gozd in podobno) in se je super obnesel. Problemček je edino, ker ne gre v vsak avto in je malce težji, ampak glede na druge pozitivne stvari, ki jih nudi, je bil meni res odličen voziček.

_____________________________

Velikokrat ponoči budna gledam kako se moj otrok izgubi v mirne sanje, v medli svetlobi življenska energija prečka moje misli, a sploh kdo dvomi kako dobro se počuti moje srce...

(odgovor članu Gorenka3)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: DEBATE O VOZIČKIH!
31.7.2013 23:05:02   
dianaa
jst pa svetujem voziček bebe confort high trek. veliko sem hodila na sprehode z mamicami, ki so imele druge vozičke in se ta res ne more primerjati z drugimi. že samo košara je fenomenalna in ena redkih, ki se jo namesti tudi v avto, kar pride prav predvsem, če je dojenčke dlje časa v avtu in se ni treab vsake pol ure ustavljat... pa sploh ima voziček same pluse. meni ga je kupla mami in sem res raziskala vse malenkosti pri različnih vozičkih in ta zmaga na celi črti...

(odgovor članu CheryBlossom)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: DEBATE O VOZIČKIH!
17.8.2013 16:27:20   
Otroška trg. Teddy
Mogoče je da so tudi na spletu cenejši in prav tako kakovostni, nekateri imajo možnost ogleda in da ga preizkusite kako gre v avto ;)

(odgovor članu Isabelle)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: DEBATE O VOZIČKIH!
19.8.2013 21:36:44   
*Nikica*
Pozdravljene.

Mene pa zanima, če ima katera voziček Bebetto Luka ali je morda kaj slišala o njem. Vem, da znamka ni ne vem kako znana, ampak sem ga šla pogledat in na kratko preizkusit in se mi zdi super. Glede na to, da je cena ugodna in mi izgleda funkcionalen me zanima, če ima katere kakšne izkušnje.

Link:
http://www.mali-vragci.si/otroski-vozicki/bebetto/luca/sistem-3v1

Hvala

(odgovor članu Otroška trg. Teddy)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: DEBATE O VOZIČKIH!
13.11.2013 20:02:54   
kgkz
mi pa smo se odlocl za Origami in sva ga povsod iskala, zdej pa so jih dobil v Celju
http://www.pikolin.si/otroski-vozicki/i_127_4moms-origami
povejte, ce ma katera izkusnje z njim

(odgovor članu *Nikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: DEBATE O VOZIČKIH!
9.1.2014 10:04:22   
jassi 30
Mene pa zanima ali mogoče katera ve,kje bi se dal kupit tak voziček,ki je bil včasih v paketu??Rada bi imela voziček z velikimi kolesi,spet pa nebi dala veliko za njega ker je za tretjega otroka in vem,sa potem ne bom imela več.....

user posted image

(odgovor članu Monaco)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: DEBATE O VOZIČKIH!
16.2.2014 12:38:24   
Bojanca11
Moja sestra je prejšnji mesec kupila tegale lepotca http://www.ducat.si/otroski-vozicek-jaguar-car-x4-set-rdec.html. Pravi, da je zelo zadovoljna res je pa bolj punčkasta barva. Najprej je hotela kupiti rabljenega ampak se je na koncu odločila kar za nakup novega. Res je malo dražje ampak pravi, da bi težko dala dojenčka v tuj voziček. Meni se ne zdi sicer pri tem nič problematičnega, mi smo našega odkupili od prijateljev.

(odgovor članu jassi 30)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: DEBATE O VOZIČKIH!
28.2.2014 20:12:41   
monnch
Živjo. Malo ogledujeva vožičke in me zanima če ima katera izkušnje z vozički znamke Adamex?

(odgovor članu Bojanca11)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: DEBATE O VOZIČKIH!
1.4.2014 10:13:07   
Ann*
Pozdravljeni,
S fantom se odlocava za nakup prvega vozicka, najraje 3v1.

Glede na info, ki sva jih zbrala in teren, kjer se bomo vozili (makadam), nama je pri vozicku pomembno
- velika napihljiva kolesa, lahko tri ali stiri + vzmetenje
- moznost naklona sportnega dela od 0-90stopinj
- dovolj velika strehica pri sportnem delu
- alu ogrodje
- velika nakupovalna kosara
- ....

Ker izkusenj nimava, sva izbrala nekaj modelov, ki so nama bili vsec in jih s pomocjo forumov izlocala...
- jane slalom pro ima premajhno strehico, naklon se ne spusti do nule in ne dvigne do 90
- chicco s3 ima plasticno ogrodje
- lux4kid q7 ali q8, cez tega sem slisala vse prevec vsesplosnih kritik, od okvar, do nekvalitetnega podvozja, koles, blaga...

Ostala sta nama se pegperego gt3 in babyboom mirage reveso...
Ima katera izkusnje s katerim od teh ali pa kaksnega popolnoma drugega, za katerega se ne vem? :)
Hvala :)

(odgovor članu Isabelle)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: DEBATE O VOZIČKIH!
6.5.2014 12:51:57   
Ema_27
Ve mogoče katera za koga, ki proda lepo ohranjen voziček Stokke Xplory v barvi Black melange? :)

_____________________________

“We should all start to live before we get too old. Fear is stupid. So are regrets.”

(odgovor članu Ann*)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: DEBATE O VOZIČKIH!
9.6.2014 9:37:44   
Češnja23
Mi imamo quinny mood, pa nisem bila ravno zadovoljna... Sedež je majhen (ko je otrok večji težko sedi). sprednje kolo ni napumpano, ampak plastično in dela pozimi po snegu in po makadamu težave, košara spodaj je zelooo mala, pa še nič ne dobiš zraven- marelo, torbo ipd smo morali posebej kupit...

--------------
Č
izdelaj si internetno stran na web5.si

(odgovor članu Ema_27)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: DEBATE O VOZIČKIH!
21.3.2016 11:17:12   
Frišna
Zdravo, mene pa zanima kaj menite o vozičkih Hauck in Camarello? Za katerega bi se odločili in kaj so plusi pa minusi, če ima katera tudi izkušnje. prosim za mnenja!:)

(odgovor članu Češnja23)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: DEBATE O VOZIČKIH!
18.5.2016 10:11:19   
Dejana Bukvar
Pozdravljene
Smo pred nakupom vozička in joooooj..cela štala, kako izbrati vredu voziček? meni so vsi lepiuser posted image . nekaj berem komentarje in niti ne vem kje ga naročit? samo še bolj sem zmedena.

(odgovor članu Monaco)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: DEBATE O VOZIČKIH!
18.5.2016 13:52:49   
Brigita Slanič
Mi smo gledali v spletni trgovini Polna kahlica voziček Moon https://polna-kahlica.si/moon-nuova pa imajo v Mb celo trgovino in celo so si čas vzeli in imeli nekaj pojma o vozičkih. Pravzaprav smo šli čez več vozičkov, da smo lahko primerjali. Vredno obiska moram reči, saj imajo čist drugačno izbiro, nam je v oči padla tudi Vista https://polna-kahlica.si/uppababy-vista-2015 oba sta lahka vozička in lepo vodljiva! aja pa na malo se zložita, smo probali ;) Tako, da mi že vemo kje bomo kupili!!!! Priporočam zelo!

(odgovor članu Dejana Bukvar)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: DEBATE O VOZIČKIH!
15.6.2016 14:25:21   
khalees_i
Hej.

Tudi mi2 z mojim user posted image sma se podala v nakupovanje vozička. Hmmm...iz tega bom res doktorirala user posted image Najbolj pomembno nama je, da se na malo zloži (imava mali avto) in da je primerno za makadam. Me pa zanima ali ima katera izkušnje z Jane Formula Koos Micro. Nikjer nisem nič zasledila. V trgovini se mi je zdaj zelo vodljiv, lahek, na malo zložljiv, ampak vseeno bi želela slišati kakšno mnenje.

(odgovor članu Brigita Slanič)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: DEBATE O VOZIČKIH!
11.4.2018 10:15:30   
pikapokica78
Živijo, če še katera išče info o vozičkih...
Mi smo vzeli Bugaboo Buffalo: https://www.hajdi.si/potepanje/otroski-vozicki.html. Je kar drag, ampak je po enem letu še vedno kot nov, čeprav ga res veliko uporabljamo. Kul je tud to, da lahko vse operem v pralnem stroju. Pa velika kolesa so tudi prednost, sploh za kakšen makedam.
Več nasvetov pa lahko najdeš v tem članku: http://www.vroci-nasveti.com/kateri-otroski-vozicki-so-res-prava-izbira/

(odgovor članu khalees_i)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?