|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prenova kopalnice
7.11.2006 8:34:31   
dvojčicat
Lep pozdrav vsem skupaj!

Imam eno idejo glede opreme kopalnice in upam da se vam ne bo zdela preveč nora. Imimo namreč zelo majhno kopalnico in do zdaj sem vedno mislila, da sploh ni variante spraviti notri kotno banjo, ki mi je že od nekdaj zelo všeč. Edini način da se to izvede je, da bi mogel pralni stroj ven. A ker to ni možno (zaradi vode in odtoka) mi je šinilo v glavo, da imajo nekateri en stroj na drugemu oz. sušilec na pralcu. No, mi nimamo sušilca in ga ne mislimo imet, ampak iz tega izhaja moja ideja in sicer da bi pralni stroj dvignila pod strop in tako pridobila prostor za npr. wc školko. Namesto spodnjega stroja bi bilo potrebno dati nekakšen nosilec, ki nevem točno kako naj bi zgledal. Upam da sem dovolj jasno napisala kaj imam v glavi. Moj dragi se mi ob tej ideji samo smeji in me ne jemlje resno. Zato se obračam na vas in sicer me zanima če ima katera na ta način rešen problem s prostorom, oz. če vam ideja ni tuja in ča kdo ve kako bi bilo to izvedljivo...

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prenova kopalnice
7.11.2006 8:37:45   
CUKRČEK
Zanimiva ideja.....samo pazit boste mogli, da ne boste prehitro z WC-ja vstali, da ne bo TUP z glavo v strojuser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu dvojčicat)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prenova kopalnice
7.11.2006 8:41:19   
Anonimen
Mi smo mel tud podoben primer sam mislim da tvoja rešitev ni glih izvedljivauser posted image . Ne vem no. Pralni stroj je ful težek! Sušilec je 10x lažji zato je tudi lahko na stroju. Midlim da tud obratno neb šlo sušilc gor pa strojuser posted image
Bi mogli bit pa ful močni ti nosilci! Pa še stroj se zna premikat včasih pri centrifugi tko da....
Ne vem no men se to ne zdi glih varno.

Mi smo to rešil čist simpl so nam vodo in odtok napeljal na hodnik. Napelje čez steno pač je mal razbijanja, sam če kopalnico prenavljate mate itak vse razbito.
Je pa res da jst mam ful placa na hodniku in smo pralni in sušilni pač dali v "nišo" ki smo jo nardil s knaufa čez pa žaluzije in noben ne ve kaj je zadajuser posted image .
Moraš pa met plac za to itak.

(odgovor članu dvojčicat)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prenova kopalnice
7.11.2006 8:52:53   
Anja25
Ne to pa res ni pametna ideja. Kako pa ti misliš prašek in mehčalec dajat v pralni stroj, če bo pod stropom, no pa konec koncev tudi perilo? A boš zmeraj na stol al pa lojtro stopila? Pa tudi res je, da pralni stroj kdaj pa kdaj tudi "shodi", sploh, če pereš napr. posteljnino.
Ne, ne men se ta ideja res ne zdi v redu. Boljša je tista, da daš stroj na hodnik, seveda če imaš prostor.

Moje mnenje in LP

(odgovor članu dvojčicat)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prenova kopalnice
7.11.2006 9:00:21   
Anonimen
dvojčicat: teoretično je to izvedljivo v praksi pa ni tako preprosto.  Prvo je pralni stroj težak že sam po sebi - če dodaš še perilo in 13 litrov vode, to pomeni še cca 19 kg več. Upoštevati moraš vibracije stroja, ki jih oddaja med pranjem in centrifugiranje. Če bi hotela realizirati tvojo izdejo bi morala narediti zelo močno ogrodje in (se ne spoznam na vijake) in z zelo močnimi vijaki prebiti (verjetno) skozi celo debelino stene. In glede na težo stroja in vibracije bi vam stena v pol leta razpokala (če ne celo podrla - se ne spoznam na statiko pa vendar se mi zdi to čist možno). Torej bi bilo fino, če bi bila stena betonska. Kar pa verjetno ni.
Druga stvar je v tem, da mora biti odtok za pralni stroj na točno določeni višini in če bi dvignila pralni stroj, bi bil odtok preznizko. Torej bi morala spet vse pretolči in delati odtoke.
Tretjič: Če upoštevaš, da je standardna višina do stropa 220 cm, pralni stroj pa jih ima (standarsno) okoli 85, to znese 135 cm. Kako boste sploh šli na wc školjko? Po kolenih user posted image
Četrtič: Kako bi pa potem dajala v stroj?user posted image po lojtri?user posted image

Oprosti, ampak meni se zdi tvoja ideja težko izvedljiva. 



Kaj pa če bi rajši zrušili kako steno (tukaj moraš paziti, da ni nosilnih sten!) in dozidali novo? Imate mogoče to možnost? Bo cenejše in bolj zanesljivo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prenova kopalnice
7.11.2006 9:01:48   
Klarita
To ni ravno dobra ideja in po mojem je tudi težko izvedljiva, čeprav imam jaz tudi včasih take nore ideje. Kaj pa če daš stroj v kuhinji, veliko ljudi ima stroj v kuhinji, če je seveda zelo velika.

(odgovor članu Anja25)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prenova kopalnice
7.11.2006 9:09:46   
Katrin
user posted image  za idejo!

Je izvedljiva. Pred leti sem v reviji Moj dom videla na tak način urejeno kopalnico. Morate pa biti pazljivi in natančni pri izvedbi. "Nosilci" za pralni stroj in podlaga morata biti zidani, da bo vse skupaj dovolj močno.

Srečno. user posted image

PS: Če se bosta odločila za to, pa prosim slikico user posted image

Lp, katrin

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prenova kopalnice
7.11.2006 11:33:47   
GATA
Izvedljivo je, koliko pa je to uporabno pa je drugo vprašanje. Meni osebno je to ja nora ideja user posted image .
Prvo kar me zanima kako boš prala? Bi rabila lestev, vsaj da boš prašek dala notri. Za višino da se vsedeš oz. sediš na WC-ju - ok, kaj pa moški, ko stoji? Bi imel zelo bližnje srečanje s pralnim strojem user posted image .

Kakšne mere kopalnice pa sploh imaš?

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prenova kopalnice
7.11.2006 11:40:04   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: GATA

Za višino da se vsedeš oz. sediš na WC-ju - ok, kaj pa moški, ko stoji? Bi imel zelo bližnje srečanje s pralnim strojem user posted image .



mogoče ima hudo obdarjenega moža in bo lahko kar na vratih stal in scaluser posted image user posted image

brez zamere avtorici temeuser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu GATA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prenova kopalnice
2.6.2017 12:32:08   
mpritr1
Vsekakor bodo prišle prav tudi ideje za prenovo kopalnice (se mi zdi dobro izhodišče): http://omisli.si/nasvet-strokovnjaka/keramicar/ideje-za-kopalnice-eleganca-drznost/

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: prenova kopalnice
12.3.2020 16:11:03   
mpritr1
V vsakem primeru vam svetujem prenovo kopalnice na ključ, cene so 500-1500 € / m2 glede na tole https://omisli.si/nasvet-strokovnjaka/prenova-kopalnice/prenova-kopalnice-cena-ideje-mojstri-koliko-stane-obnova-kopalnice-na-kljuc/

(odgovor članu dvojčicat)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?