|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Traxx jaguar - nova kolekcija
22.11.2006 15:20:56   
soncece24
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

Men pa ni jasno, zakaj so na kikiweltu tolk bolj poceni, kot pa v Slouser posted image Tale razlika je res OPAZNA...


Vse internetne trgovine so cenejše - ne rabijo tolko zaposlenih, ne plačujejo dragih najemnin. Kikiwelt pa po mojem dobi še popust za količino, ker majo verjetno dober promet in zato tudi dobre cene. Saj pri nas je soncek.si tudi cenejši kot trgovine. Iz istih razlogov.


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Traxx jaguar - nova kolekcija
1.12.2006 12:09:43   
Pink2
Pozdravljene traxxove navdušenke user posted image ,

tudi jaz se navdušujem nad Traxxovim Jaguarjem 3 in mi je seveda vzbudilo zanimanje nakupovanje vozička preko tujih spletnih trgovin, saj so cene res občutno nižje. Seveda sem šla takoj v akcijo in imam eno vprašanje. Obiskala sem kikiwelt-ovo stran, kjer je na razpolago samo voziček v rjavi barvi, ali to pomeni, da ostalih barv ni na zalogi, ali mogoče jaz ne znam izbrati barve, ker nisem nikjer videla možnosti o izbiri barve?

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Traxx jaguar - nova kolekcija
1.12.2006 15:28:39   
frufru
To pomeni, da imajo samo še to barvo v skladišču, ker so ostale že prodali, v novi kolekciji pa ga več nimajo, ker ga ne delajo več. Lahko pa vprašaš direkt na traxxovi spletni strani, če ga še imajo ali pa poizkusiš na ebayu ali kakšnih oglasih kot je bolha, ipd

(odgovor članu Pink2)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Traxx jaguar - nova kolekcija
1.12.2006 15:57:02   
Strawberrie Cherrie

IZVIRNO SPOROČILO: soncece24

IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

Men pa ni jasno, zakaj so na kikiweltu tolk bolj poceni, kot pa v Slouser posted image Tale razlika je res OPAZNA...


Vse internetne trgovine so cenejše - ne rabijo tolko zaposlenih, ne plačujejo dragih najemnin. Kikiwelt pa po mojem dobi še popust za količino, ker majo verjetno dober promet in zato tudi dobre cene. Saj pri nas je soncek.si tudi cenejši kot trgovine. Iz istih razlogov.


Soncece24: ampak pri soncek.si se razumem, ker je razlika okoli 5 do 10tisoč sit, tukajle pa je razlike 20tisoč sit???

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Traxx jaguar - nova kolekcija
1.12.2006 19:31:11   
frufru
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

Men pa ni jasno, zakaj so na kikiweltu tolk bolj poceni, kot pa v Slouser posted image Tale razlika je res OPAZNA...

Vse internetne trgovine so cenejše - ne rabijo tolko zaposlenih, ne plačujejo dragih najemnin. Kikiwelt pa po mojem dobi še popust za količino, ker majo verjetno dober promet in zato tudi dobre cene. Saj pri nas je soncek.si tudi cenejši kot trgovine. Iz istih razlogov.

Soncece24: ampak pri soncek.si se razumem, ker je razlika okoli 5 do 10tisoč sit, tukajle pa je razlike 20tisoč sit???



Kolikor je meni znano v tujini nimajo oziroma je davek na otroške stvari bistveno manjši. Pri nas je tud na otroške stvari davek 20%user posted image  se mi zdi, v tujini je pa okoli 8 ali celo subvencionirano.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Traxx jaguar - nova kolekcija
1.12.2006 19:33:16   
Strawberrie Cherrie
Uf, tole je pa ful pohvalno - user posted image user posted image za vse države v tujini, ki so dejansko veliko bolj napredne kot pa v Sloveniji, kjer je zgleda 'imeti otroka' luksuz in ne nekaj naravnega...

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Traxx jaguar - nova kolekcija
2.12.2006 8:19:41   
tinaaja
Pink2, ce zelis jaguraja, pojdi zeli hitro v Ariela in se tam pozanimaj. Mislim, da na spletu ne bo vec kaj dosti za najt.. malo poglej na google.com, ebay,.. pol pa sibaj v ariela, ce se odlocis zanj.
Razlika v ceni - 80000vozicek v arielu, lime na kikiweltu (moja cena) 219€... brez komentarja user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Traxx jaguar - nova kolekcija
2.12.2006 13:13:13   
ancka1
Samo opazka. Nočem preusmeriti debate, ampak moram napisat...
To o nižjih davkih, subvencijah ipd. so možne motivacije za zvišanje rodnosti!!! Pri nas pa...no coment o radikalnih "idejah". user posted image

Nas bo pa večina "shopingirala" na kikiwelt-u.

LP, punce!


_____________________________

29.4.2007 nas je razveselil najlepši deček.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Traxx jaguar - nova kolekcija
2.12.2006 13:58:08   
Strawberrie Cherrie
Ancka, saj o tem sem govorila malo prej; sem happy, da še kdo tako misliuser posted image

(odgovor članu ancka1)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Traxx jaguar - nova kolekcija
2.12.2006 15:21:51   
frufru
Čist tako iz firbca me zanima, koliko nas je za user posted image  nabavilo jaguarja 3 in 4. Se mi dozdeva, da nas je zelo veliko vsem slavospevom quinnyju in boogabooju navkljub.
Jaz vem za te:
Aja1 jaguar3 lime
Nogavica jaguar3 lime
seenamojca jaguar lime
Tinaaja jaguar
frufru jaguar3 lime

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Traxx jaguar - nova kolekcija
2.12.2006 19:46:24   
tinaaja
Jaz sem tud J3lime user posted image
Tko zanimivo mi je bilo, da so 3 prodajalke, ko sem se zanimala za Traxxa, Bugabooja in se enga rekle o Quinnijih identicno: da imajo ful reklamacij in problemov z njimi. Pa so tud redki vozicki, kjer je skoz neka akcija za kaksen model user posted image  Drugace pa se dobro, da imamo moznost take izbire, nase mame so imele ravno enega na izbiro, ce niso sle v trst user posted image user posted image
Bugaboo je men sicer fantasticen, ampak mala sprednja kolesa in fiksen naklon sportenga dela sedeza (da o razliki v ceni raje ne bi) so bila prevelik minus zame.. Je pa lahek, pa super za asfalt, barve so noreee..
Ampak je J3Lime zmagal user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Traxx jaguar - nova kolekcija
3.12.2006 12:18:12   
Kaštrun
Ojla,

mene pa zanima, če res ne bo več Traxxa Jaguarja 3 v prodaji? A zdej je samo še to na trgu kar pač je in če ga dobiš imaš veliko srečo???
Midva sva se zdaj tako navdušila nad tem vozičkom, zdaj pa tole... user posted image  
Sva gledala kikiwelt in ebay pa je samo še rjavo-rdeči.

LP, N

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Traxx jaguar - nova kolekcija
3.12.2006 12:49:45   
tinaaja
Tako je Nina.

(odgovor članu Kaštrun)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Traxx jaguar - nova kolekcija
3.12.2006 13:48:25   
frufru
Nina, pri kikiweltu majo še jaguar4 v lime barvi če te zanima za 209€, drugače pa probaj še pri Arielu, samo dvomi, da ga kje še majo. Edino J4, ki je pa bistveno dražji. Drgač se mi pa zdi, da je od icoo podoben.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Traxx jaguar - nova kolekcija
4.12.2006 12:33:32   
tinaaja
Nase novo prevozno sredtvo Jaguar 3 je nasel svoj dom  user posted image user posted image user posted image  
Bodoca lastnica se se uri na toplem, kako polagat ovinke in hkrati uspeno mizikat deckotom na semaforju user posted image  
Podpis: vazna mami user posted image

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Traxx jaguar - nova kolekcija
10.12.2006 21:37:44   
triša
Jaz imam jaguar 4,pa me zanima a ostaja kaj za dež, mislim tisto prozorno pregrinjalo za na voziček?

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Traxx jaguar - nova kolekcija
10.12.2006 23:03:07   
frufru
Triša, obstaja, jaz sem ga videla v Arielu, drugače gre pa tudi pregrinjalo od Haucka gor.

< Sporočilo je popravil frufru -- 10.12.2006 23:07:14 >

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Traxx jaguar - nova kolekcija
10.1.2007 22:10:34   
Jelenche
hej punce,

dejte mi nekaj povedati prosim

mogoče katera ve, če je res, da bo baje tudi jaguar 3 marca izšel?
Je eni kolegici rekla prodajalka pod emporiumom da bodo marca imeli novo kolekcijo, celo katalog ji je pokazala, ki ji ga baje ne bi smela,.. pa mi ni jasno zdaj a bo al ne bo? Vem da je nova kolekcija, na uradni strani nikjer ni joggerjev oz. jaguarja,... pa ne vem naj počakam do marca, ali naj kar tega jaguarja kupim

matr,.. pa tok mi je všeč ta jaguar user posted image
če katera karkoli ve, bi bila zelo vesela če me razsvetli malo user posted image
LP

_____________________________

Morja ne moreš prečkati, če le zreš v vodo

R. Tagore

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Traxx jaguar - nova kolekcija
11.1.2007 7:25:36   
tinaaja
KUPIIIII zdaj user posted image
Ziher ne bo vec Jaguarjev po tem, ko bodo odprodali zalogo. Traxx in Icoo imata popolnoma novi kolekciji - meni so edino barve bolje, vse ostalo pa user posted image
Tko da ce zelis jaguarja, moras cim prej v nabavo. user posted image user posted image user posted image

Un katalog je men kazala ze 2 meseca nazaj v arielu, pa itak je vse objavljeno na spletu.
Dober nakup ti zelim!

(odgovor članu Jelenche)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Traxx jaguar - nova kolekcija
11.1.2007 14:13:20   
Anonimen
Ojla, midva sva tudi nabavila Jaguarja 3 v rjavi barvi - mi je bil izmed obstoječih najmanj všeč, no zdej mi je pa najbolj. Če bi mi ponudili druge barve, ga nebi zamenjala. user posted image

No, naročila sva ga preko Kikiwelta in baje dobila zadnjega, zdej koliko je to res... user posted image

Ampak sma pa bila brez lupinice, ker jih niso več imeli v rjavo rdeči kombinaviji, ampak samo rdeče - rjava. In sma potem prejšnji teden šibala v Lj po lupinico. Šla sma v BTC Ariel in jo kupila. Nama je pa prodajalka obenem rekla, da v novi Traxxovi kolekciji zagotovo BODO trikolesniki. Baje so one že imele predstavitev vozekov na seminarjih in so tudi one (prodajalke) navdušene nad njimi. Dobijo jih predvidoma konec februarja. Do tedaj planirajo razprodati vse "stare" Traxxe. Ko sem jo pa vprašala o znižanju stare kolekcije, mi ni znala nič povedati. Baje da se še vedno predobro prodajajo, da bi jih znižali.

No, toliko vem jaz. Držim pesti, da nabavite vozeke po svojih željah. Jaz vem da sem se "razturila" da bi dobila Jaguarja samo zato, ker sem predolgo čakala. Pol sem bila pa še tolk tečna... user posted image No zdej ga imam in ga vsak dan peljem en krog ali pa dva po stanovanju! user posted image

(odgovor članu tinaaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Traxx jaguar - nova kolekcija
12.1.2007 9:33:24   
Jelenche
hej,

full sem v dvomih kaj naresti, dejansko smo izbrskali še enega jaguarja 3. Je punca iz Ariela preklicala pol slovenije da smo ga nasli in naj bi ga naslednji teden dostavili v LJ.
res je občutno dražji v SLO. Ampak men je tok dober ta voziček. In zdaj še vedno ne vem, a čem tega vzet, al čem počakat, če bo res kaj novega. Sem šla na traxxovo uradno spletno stran  in sem jim poslala vprašanje. Zdaj pa upam da mi bodo hitro odgovorili.

vam sporočim

je pa itak najboljši voziček!!!user posted image

LP

_____________________________

Morja ne moreš prečkati, če le zreš v vodo

R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Traxx jaguar - nova kolekcija
12.1.2007 12:34:25   
tinaaja
Jelenche,
vceraj sem v LJ videla Ica Jaguarja 3. Ne vem, katero barvo imas ogledano.
Midva sva se tud zato odlocila takoj, ko je bilo jasno, da kolekcijo ukinjajo.
Hehe meni so na vprasanje na uradni Hauckovi strani odgovorili iz Ariela user posted image , tko da ...
Vse, kar je novo, je objaljeno na Hauckovi spletni strani...

LP

(odgovor članu Jelenche)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Traxx jaguar - nova kolekcija
15.1.2007 14:32:21   
Jelenche
ok punce,

dejansko sem zvedela kako je s tem jaguarjem 3

Poslala sem vprašanje na hauckovo stran, vendar so mi na mail odgovorili kar iz Ariela kot njihovi predstavniki v SLO. No, ker mi v mailu predstavnica ni omenila jaguarja 3, sem klicala na Ariela in prosila če mi lahko razjasnijo kaj je zdaj s to novo kolekcijo

In je rekla:
- da na uradni hauckovi strani ni še celotne kolekcije
- da v novi kolekciji bodo 3 kolesniki
- da nov jaguar 3 bo
- da bo nekoliko dražji sicer
- da je dosti podobna oblika
- da pa so koleščka na novem modelu slabša kot pri kolekciji 2005

kolekcija pride enkrat marca oz aprila

no to je to zdaj pa naj še vedno čakam ali naj kar tega kupim? user posted image user posted image

no, sicer sem pa itak da navdušena nad tem vozičkom, mah mislim da ga bom kar kupila  user posted image

upam da sem kateri kaj pomagala pri odločitvi

LP

< Sporočilo je popravil Jelenche -- 15.1.2007 14:34:10 >


_____________________________

Morja ne moreš prečkati, če le zreš v vodo

R. Tagore

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Traxx jaguar - nova kolekcija
25.1.2007 19:56:19   
Bibyka
Mene pa zanima, ce katera ve koliko pride jaguar4 z lupinico in globoko kosaro z adapterjem. Namrec nikjer nisem zasledila cene. Ali se jih sploh se da dobiti?
Hvala za kakrsen koli odgovor

LP, Mateja

(odgovor članu Jelenche)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Traxx jaguar - nova kolekcija
25.1.2007 20:28:09   
tinaaja
www.kikiwelt.de

Samo vozicek:

Preis : 199,00 EUR
[font='"arial"']Shopper Jaguar 4 von TRAXX by Hauck
 
Lupinica:
 
Preis : 89,00 EUR



Z mehko kosaro:
Preis : 259,00 EUR
[font='"arial"']Shopper Jaguar 4 von TRAXX by Hauck incl. Tragetasche Titan!
[font='"arial"'] 
[font='"arial"']4kolesnika imajo samo v Lime barvi, lupinice pa samo v Lime ni... Drugace pa poklici v ariel.


(odgovor članu Bibyka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?