|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Katero ime ste lažje izbrali?
12.11.2006 11:27:17   
Freycha
Upam, da bo punčka. Tudi jaz sem Neža user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Katero ime ste lažje izbrali?
12.11.2006 11:30:09   
Jacqueline
laurago Gašper in Liam, se mi zdi odlična kombinacija, ker sta obe imeni ful lepi in hkrati tako drugačni

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lp,
Jackie

The sweetest flowers in all the world - A baby's hands. ~Swinburne

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Katero ime ste lažje izbrali?
14.11.2006 17:50:08   
viv_
Midva sva imela obakrat izbarani imeni za user posted image  in user posted image  še preden sem bila noseča. Zdaj nam je pa za punco zmanjkalo zalog, za fanta je bilo pa itak samo eno ime vedno v igri.

(odgovor članu Jacqueline)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Katero ime ste lažje izbrali?
14.11.2006 19:05:44   
Sonrisa
Midva sva tudi izbrala imeni, preden sva sploh bila noseča. Eno user posted image  je zdaj v uporabi, eno user posted image  v rezervi. Upam, da se izide, ker če bo tudi drugič user posted image , bo malo kriza z imeni ... user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Katero ime ste lažje izbrali?
14.11.2006 19:56:30   
bincika
Za punke je veliko večlepih imen,kot za fante, jaz imam le enega favorita za fanta, za punce pa kar tri.

(odgovor članu Sonrisa)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   [Brisano sporočilo]
14.11.2006 22:57:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bincika)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Katero ime ste lažje izbrali?
15.11.2006 9:03:25   
klaja
Midva pa sva za fantka veliko lažje izbrala ime, kot pa za punčko. Karkoli sem predlagala se mojemu ni dopadlo, kar pa je on rekel, pa meni ni bilo všeč. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Katero ime ste lažje izbrali?
15.11.2006 20:17:19   
Bonnie_RR
Midva sva bila pri imenu za user posted image  že takoj na začetku nosečnosti enotna, da bo Nik. Sva izbrala pa še rezervno ime (po dolgih mukahuser posted image ), in sicer Patrik.
Za user posted image je bila pa "naloga" malo težja, ker je bilo mojemu user posted image  vse, kar sem predlagala čudno in obratno. No, na koncu se je strinjal z dvema imenoma za punčko: Lano in Tajo.

Imamo pa Nika. user posted image

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Katero ime ste lažje izbrali?
27.11.2006 11:18:28   
lidijat
Pozdravljene,

naj še jaz eno pristavim glede izbire imen, ker z možem že malo obupujeva. Pri prvem otroku sva izbrala imeni za fantka Rok in za deklico Sara. Pri deklici sva imela že v prvo težave z izbiro. Rodil se je Rok - "daljnega" leta 2000.
V drugo - PDP 28.12.06 je ginekolog 2x videl punčko na UZ-ju in nenadoma nama ime Sara ni več všeč, sva prešla na Evo, pa spet nisva več prepričana v to ime, tako, da imava še mesec dni časa, da se dokončno odločiva. Za rezervo imava tudi ime za fantka - nikoli se ne ve - Tim.
Moram priznati, da nama tale nova moda raznih Lin in Tai-jev ni preveč všeč, tako, da sva kar na klasiki - se pravi pri najbolj pogostih imenih zadnjih let.

Se opravičujem za dolgovezenje, res nama dela težave izbira imena.

Lep dan vsem!

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Katero ime ste lažje izbrali?
27.11.2006 11:51:54   
Jacqueline
lidijat
 
user posted image  Zala, Zoja, Ema, Eva, Julija, Klara, Lara, Hana, Ana, Lana, Lea, Tea, Tisa, Zarja, Brina, Zara, Tara, Nika, ...

_____________________________

Lp,
Jackie

The sweetest flowers in all the world - A baby's hands. ~Swinburne

(odgovor članu lidijat)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Katero ime ste lažje izbrali?
27.11.2006 18:27:03   
BTina
Mdva sva imela dosti več problemov z izbiro imena za punčko. V ožjem izboru imava dve imeni, vendar nisava prepirčana, če bo to to. A odločiti se bova morala, saj baje februarja pričakujeva najino princesko... in odločitev bo verjetno moral sprejeti bodoči očka user posted image .
Za fantka pa sva imena stresala kar iz rokava.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Katero ime ste lažje izbrali?
27.11.2006 18:40:25   
crci06
Midva pa sva najprej imela veliko kandidatov za oba spola, ko pa sva spol dejansko izvedela, je bilo pa tako težko dokončno določiti ime. Je trajalo kar 2 meseca :) Pa še zdaj je v bistvu možna kakšna sprememba - bomo videli, kako bo izgledalo, ko dobiva štručko v naročje...
Čeprav, ko enrkat spoznaš kakšnega otroka in izveš, kako mu je ime, se imena navadiš in se mi zdi, kot da drugače sploh ne bi moglo biti....
Veselo izbiranje!

(odgovor članu BTina)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Katero ime ste lažje izbrali?
27.11.2006 20:38:02   
lucika
midva sva med favoriti izbirala v porodni sobi:) ko bi naju vsaj sama pustli, tak pa jih je blo enih 10 poleg, pa so hotli kar oni zbrat... po moje je treba otroka videt; ce se je tezko odlocit prej.

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Katero ime ste lažje izbrali?
28.11.2006 21:51:42   
eya
Midva sva za user posted image  hitro našla ime-Ema, za fantka pa nikakor ne-med nosečnostjo je sicer bil favorit Lan, zadnji teden pa sva se odločila, da bo raje Žiga. In mu dosti bolj paše.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Katero ime ste lažje izbrali?
24.2.2007 17:54:20   
Anonimen
Za fanta sva imela ime izbrano ze za casa najinih dijaskih let...ko smo brali Preserna...no sedajle, pa imava izbrano ime za punco, vendar bo po napovedih zopet fant...imena pa sploh ne moreva izbrati (ker je prvo takoooooooooo dobro hehe)

(odgovor članu eya)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Katero ime ste lažje izbrali?
24.2.2007 18:19:51   
štorkljica
Moram priznati, da sva tudi midva mela težave pri imenu za fantka, za punčko sva takoj našla 3 favorite za fantka pa se kar nisva mogla zediniti. Dokončna odločitev pa je bla v porodni, ker sva rekla, da bo otrok v končni fazi dobil tako ime kateremu izmed favoritnih imen bo najbolj podoben. No in na koncu je bla to punčka Ajda Iza.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Katero ime ste lažje izbrali?
24.2.2007 18:47:05   
de_ja
Za user posted image imam že od svojih dijaških let seznam imen, ki mi je všeč. In prva na seznamu je bila Ana, pa še mojemu je bilo to zelo všeč. Naslednji imeni pa sta Daša in Živa. Živa sem jaz vedno hotla, da mi bi bilo ime tak da...

Zauser posted image pa mi ni nobeno ime tako zelo všeč, pa ne vem zakajuser posted image user posted image Verjetno bi bil Aljaž ali Maj... ne vem user posted image user posted image

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Katero ime ste lažje izbrali?
24.2.2007 20:34:34   
Anonimen
Za punčko.

Za fantka mi nobeno ni bilo res všeč. Še sreča, da je izpadla punčka.

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Katero ime ste lažje izbrali?
24.2.2007 20:52:27   
Marogica
Zanimivo, jaz sem si dvakrat iz vsega srca želela punčko, imava pa dva fanta. Vendar pa so nama šla fantovska imena dosti bolje od rok. Tako sva imela za fantka vedno ime pripravljeno, za punčko pa sploh ne.

Mislim pa, da bo dveh "iglastih" gantovskih imenih, nama sedaj odločitev ne bi več težkauser posted image  Hpjka, Jelka, tisa.... bi bile ta prava imenauser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Katero ime ste lažje izbrali?
26.2.2007 15:46:22   
Nea
Za prvo punčko sva imela tri imena v igri in sva se v zadnjih tednih odločila za tisto ki nama je obema bilo najbolj včeš.
Za drugo punčko sem bila prepričana da bo Mia. Mož pa tudi ni protestiral dokler se dva tedna pred PDPjem ni spravil na računalnik in iskal pomen imen... in je Mia takrat odpadla user posted image Sem bila ful žalostna, ampak kaj čem... sva mogla najdet nek kompromis. V rezervi sva takrat imela še dva imena, odločila pa se je user posted image v porodni sobi. Sva rekla: če se rodi danes bo Lara, če pa jutri bo Lea. In je tako na svet prišla Lara user posted image

_____________________________

Moji sončki
24.1.2004 Ema
06.8.2006 Lara
31.1.2009 Erik

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Katero ime ste lažje izbrali?
26.2.2007 17:51:18   
kada
Midva nisva mela ne pri user posted image in ne pri user posted image imenih problemov. Za Nino sva se takoj oba strinjala, če bo punčka bo Nina, če pa fantek pa Nejc. Pri dvojčicah pa je bil mal večji problem, ker se user posted image ni mogel odločti med Laro, Zalo in Janjo. Jaz sem rekla, da ena bo Sara, če bo pa fantek pa Nejc, ki je ostal še iz 1. nosečnosti. user posted image se je potem odločil, da bo Lara, fantek pa Žiga. Jaz sem se takoj strinjala. Zdej mamo pa 3user posted image .

Če bo pa v prihodnosti še kak user posted image , bo pa user posted image Živa, za fantka pa še nevemo točn mogoče bo user posted image Nejc ali Žiga. user posted image

_____________________________

Nina - 18.9.2004,
Lara in Sara - 6.11.2005,
Žiga - 8.10.2007


(odgovor članu Nea)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Katero ime ste lažje izbrali?
26.2.2007 18:57:44   
mehurčica
V prvi nosečnosti sva s takoj strinjala s fantovskim imenom David. Za punčko sva se sicer tud strinjala, ampak je bilo še bolj tak-tak. Na srečo sva potem dobila Davida.


Sedaj pa imava za punčko v bistvu že izbrano(skor 100%), za fantka pa še nimava. Se ne strinja z mojo željo, da bi bil Tibor, tako da sva razmišljala o imenu Jan. Mah, ne vem...


Torej v prvi nosečnosti sva lažje izbrala ime za user posted image , sedaj pa za user posted image .

(odgovor članu kada)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Katero ime ste lažje izbrali?
26.2.2007 22:05:59   
lex
Prvič ko sem vedela, da bo fant (Aleks)je bilo težje izbrati to ime, sedaj ko bo pa deklica pa spet pojma imava kako naj ji dama ime. Pomoje bo kar ONAuser posted image  Vsak večer sedim za raunalnikom in iščem imena, pa mi ni čisto nič ušeč.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Katero ime ste lažje izbrali?
26.2.2007 22:12:52   
tjaga
Za sina sva kar hitro vedela, da bo Gašper, za hčerko je pa ravno on olajšal zadevo in nama povedal, da bomo pa mi imeli Tjašo. In to pol leta preden sem zanosila. user posted image

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Katero ime ste lažje izbrali?
26.2.2007 22:16:31   
de_ja
IZVIRNO SPOROČILO: lex

Prvič ko sem vedela, da bo fant (Aleks)je bilo težje izbrati to ime, sedaj ko bo pa deklica pa spet pojma imava kako naj ji dama ime. Pomoje bo kar ONAuser posted image  Vsak večer sedim za raunalnikom in iščem imena, pa mi ni čisto nič ušeč.


Poskusi iskati s kaj kakšno ime pomeni...npr. Ana pomeni milina; Živa življenje, Sara princesa,...Mi se tud nismo mogli odločiti, pa samo tak kar hiro našli za dvojčici.user posted image

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?