|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: a je kera Mariborčanka?
18.12.2006 14:02:47   
Klarita
user posted image  Srečke nosečke - Mariborčanke, koliko vas še je user posted image ? Tukaj se vam pridružuje še ena.

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: a je kera Mariborčanka?
19.12.2006 13:30:08   
NINA977
Pozdravljene! Tudi jaz sem iz MB in sem že gledala po forumu, če se kje kakšne mariborčanke oglašajo. hehe
A ste vse 1. noseče ali imate že kakšnega škrateka? Mi imamo že sineka Nika (18 m), zdaj pa čakamo nauser posted image user posted image , ki se je najavila marca.user posted image
lp

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: a je kera Mariborčanka?
19.12.2006 13:55:52   
Klarita
Pozdravljena nina977, jaz sem prvič noseča, zato še nabiram informacije in izkušnje.

(odgovor članu NINA977)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: a je kera Mariborčanka?
19.12.2006 16:17:20   
studentka
pozdravček..

tudi jaz sem 1. nosečka in iz mb..oz. trenutno še študentka v ljubljani. imam pa G v mb in spomladi (če bo vse po sreči - po diplomi) nameravava prit v mb in tam dočakati najinega  prvega otročička user posted image .



(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: a je kera Mariborčanka?
20.12.2006 9:08:54   
nataša k
Podzravljene, Štajerke!

Tudi jaz sem iz okolice MB in tudi sveža user posted image user posted image . Za nosečnost sem izvedela šele to nedeljo, tako da še ni potrjena s strani G. Upam, da bo vse OK. Aja, bo pa to naš/-a drugi/-a, prvi bo januarja star 3.

Pa lep pozdrav vsem in srečno ter zdravo nosečnost nam želim vsem!

Nataša


_____________________________

http://malileon.moj-album.com/

(odgovor članu studentka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: a je kera Mariborčanka?
20.12.2006 14:24:29   
pimi
Pozdravljene, sem iz okolice Mb in avgusta, če bo vse po sreči pričakujem drugegauser posted image . Doma imam 15 mesečno punčko.

Lepo se imejte.

(odgovor članu nataša k)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: a je kera Mariborčanka?
20.12.2006 16:01:40   
Klarita
Tudi jaz še nisem bila pri G, sem pa naročena 5. 1. in upam, da bo vse vredu, ker sva z dragim že nekaterim domačim in prijateljem raztrobila, sedaj pa me je strah, da nisva bila prehitra.

(odgovor članu nataša k)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: a je kera Mariborčanka?
21.12.2006 20:25:30   
nataša k
Joj, jaz ne upam še nikomur povedat. Šele po pregledu. Tak sva pri prvem tudi naredila.

_____________________________

http://malileon.moj-album.com/

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: a je kera Mariborčanka?
21.12.2006 22:59:28   
NINA977
midva pa pri prvem nisva želela povedat pred 12 tednom, pa sem šla v bolnico in so vsi spraševali zakaj, tak da sva potem vseeno povedala. zdaj sva pa kar takoj po prvem pregledu. sicer so pa vsi spraševali, če je že, ker so vedeli da delava še na enem.user posted image

vidim, da ste še na začetku - a vam je kaj slaaaboo?user posted image  

lp

(odgovor članu nataša k)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: a je kera Mariborčanka?
22.12.2006 7:23:45   
Klarita
Jaz moram kar potrkat, da hude slabosti in bruhanja še ni in upam, da tudi ne bo. Včasih čutim čist malo slabost in moram takoj nekaj pojest. Očitno se bom kar fejst zredila, ko tako pridno papam cel dan.

(odgovor članu NINA977)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: a je kera Mariborčanka?
22.12.2006 7:34:36   
nataša k
Hvala Bogu mi (še) ni nič slabo. Upam, da mi tudi ne bo. V prvi nosečnosti mi ziher ni bilo, pa tudi drugih težav nisem imela. Celo nosečnost sem govorila, da sploh ne bi vedela, da sem noseča, če mi ne bi trebuh rastel user posted image . Kar se pa hrane tiče...no comment user posted image . V prvi, oz. po prvi mi je naneslo kar nekaj kg zraven, tak da me je zdaj full strah še dodatnih. Ma ne vem, če lahko začnem s kakšno dieto, ne tako drastično, ampak recimo zjutraj toast, za malco jabolko, pol normalno kosilo, pa spet jabolko in nekaj malega za večerjo, ob recimo, šestih ali sedmih. Kaj pravite, punce? Mislite, da bi lahko to kaj škodilo moji pikici/pikecu?


< Sporočilo je popravil nataša k -- 22.12.2006 7:36:17 >


_____________________________

http://malileon.moj-album.com/

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: a je kera Mariborčanka?
22.12.2006 8:02:52   
Klarita
To po moje nebi škodilo, tudi jaz bi morala tako jest. Zajtrk, malica, kosilo, malica in večerja so pomembni obroki za nosečnice, ne pa 5 vmesnih malic in ogromno kosilo, nažiranje tudi ni dobro in mogla se bom nazaj držat in jest, ko bom lačna, ne ko bom hrano videla.

(odgovor članu nataša k)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: a je kera Mariborčanka?
22.12.2006 8:56:16   
Marelica
Pozdravljene!

Vsakokrat kar poskočim ob kakem klepetu Mariborčank in okoličank, pol se pa spomnim, da sem se od tam že pred 2 letoma odselila in zdaj kar več ne spadam več zraven.user posted image   No, ampak del korenin ostane in tudi zaradi staršev še večkrat prihajam v MB (no, v bistvu smo okoličani MB po poreklu, bolj proti Koroški). Mož je bil pa čistokrvni MB (Tezno).

Ravno včeraj mi je test pokazal ponovno user posted image  (torej bo najverejtneje mali avgustovček), doma pa že pridno cartava 8,5 mesečno hčerko. Tako da bo še pestro!!! No, rodila sem pa v MB, ker sem tja hodila na CTG, sva se vozila skupaj z možem, ki je v službi v MB, potem sem pa pri starših tisti čas ostala.

Of, sem malo zakomplicirala zadevo. Ja, zdaj smo pa doma v Ptujski regiji, vendar bolj blizu Rogaške. V ZD pa hodim v Slovensko Bistrico, kjer sem tudi dala skozi materinsko šolo.  

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: a je kera Mariborčanka?
22.12.2006 19:33:29   
NINA977
Natasa k mislim, da ni problema. Večje vprašanje je kako boš to izvedla?user posted image  
Ker če pogledam sebe, vidim same sladkarije. Včasih imam občutek, da drugega sploh ne jem. No razen fajn sladkih mandarin.user posted image  Sem pa do zdaj pridelala (s trdim delom namreč:) 10 kg - s tem, da se prve 4 m nisem nič zredila.user posted image   Se moram malo brzdat. Ampak je kar težko, ko grem v Hofer po jogurte za malega in moram najprej mimo vseh čokoladic, napolitank, keksov, mozart kuglic, ................
Ma bo že. Dosti je krivo tudi to, da ne smem preveč "migat", zaradi krvavitve v 16t (sem bila v bolnišnici 10 dni). Pri Niku sem bila pa leteča - malo tu malo tam.user posted image
Bom pa po porodu malo bolj aktivna.

lp

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: a je kera Mariborčanka?
25.12.2006 18:09:20   
Klarita
Jaz še samo cele dneve jem. Prazniki so me sedaj itak nabasali za kakšnih par kg gor, drugače pa sem opazila, da porcije pojem večje in prej sem spet lačna. Ne vem kako se naj držim nazaj pred hrano, če pa tako čutim slabost, če ne jem. Trudim se največ sadja pojest. Bomo videli kako bo mi to še naprej uspevalo.

(odgovor članu NINA977)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: a je kera Mariborčanka?
28.12.2006 19:32:36   
NINA977
Ja kje ste zdaj vse? Asamo jeste in praznujete ali kako?!user posted image user posted image user posted image  Je bil Božiček radodaren? Meni je prinesel aparat za peko kruha in že veselo pečem. sicer ni čist tak kot  kruh v tgovini, ampak kar gre v promet.user posted image  

Novo leto boste preživele doma ali greste ven na lušno? Mi bomo kar doma.

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: a je kera Mariborčanka?
2.1.2007 18:53:10   
Freycha
Katera od vas Mariborčank slučajno hodi na telovadbo v Štorkljo? Sama vedno bolj razmišljam, da bi začela hoditi na telovadbo, da se sploh kaj premigam, pa me tudi zanima, če hodite in če vam je ok?

(odgovor članu NINA977)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: a je kera Mariborčanka?
2.1.2007 19:24:03   
Anonimen
Tudi jaz sem razmišljala, da bi začela hoditi tja. Imaš kaj več informacij o tem, kako in kaj teče tam? Kdaj imajo ure telovadbe in kako pogosto. Koliko pa je cena?

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: a je kera Mariborčanka?
3.1.2007 10:19:07   
Eca
Evo link: www.storklja.si

Tudi jaz se spravljam že nekaj časa..... Sem hodila v prvi nosečnosti na sprostitvene vaje in mi je bilo zelo všeč. Sedaj pa zbiram pogum...


Lp, Eca

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: a je kera Mariborčanka?
3.1.2007 11:01:56   
Freycha
jaz sem v trinajstem tednu in imam v bistvu še čas. Gre bolj zato, ker sem na bolniški (oz. sedaj jo imam do 23.1.) pa se ne gibam toliko, kot sem se prej in me že malo križ in išjas dajeta. Se bom pa 100% odločila po g pregledu, ko se bova z g odločili ali grem v službo ali ostanem doma.... se mi pa ta telovadba zdi zelo dobra!

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: a je kera Mariborčanka?
3.1.2007 12:41:08   
Eca
Tudi mene daje išias, tako da ti te sprostitvene vaje zelo priporočam. Enake težave sem namreč imela v prvi nosečnosti in so mi vaje zelo pomagale. Vaje so me malo spominjale na jogo, vse je bolj na "izi", ni nekaga skakanja in ostrih gibov. Zaželjeno pa je od 12 tedna dalje.

Lp, ECa

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 46
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?