|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Stanovanja na Gorenskem
23.11.2006 21:56:08   
darja72
Anonimna, sem pa tja se da dobit kaj ugodnega. Moj brat je cca 2 meseca nazaj kupil stanovanje na Planini 1 v stolpnici in je zanj odštel 26mio, kvadratura pa je slabih 80m2. Ker so bila okna že zamenjana, je v obnovo vložil še okoli 2,5mio. Pa še lušten flat je, z fajn razgledomuser posted image .lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Stanovanja na Gorenskem
25.11.2006 18:26:09   
Anonimen
Kakor sem jaz slišala je Planina nekaj takega kot Fužine v LJ. Sem slišala, da na Planini ljudje raje pustijo avte kar odklenjen, da jim ne bi šipe razbili, ko jim vlamljajo.user posted image Torej je posledično zaradi teh govoric in zaradi prenatrpanosti naselja nizka cena teh stanovanj. Tudi Fužine v LJ imajo znantno nižjo ceno stanovanja, kot npr. Šiška, ki ima dejansko starejša naselja. user posted image

(odgovor članu darja72)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Stanovanja na Gorenskem
25.11.2006 18:43:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Za primerjavo - moja tašča je pred dobrim letom stanovanje malo manj kot 90 kvadratov z atrijem (večjim kot 15 m2, kakšnih 40 kvadratov), precej nov blok, kakšnih 10 let star mogoče, prodala v Kranju za 27 mio SIT. Ja no, tole vajino stanovanje res ni poceni.


Splišni, kje pa je tvoja tašča v Kranju prodajala stanovanje, da ga je za tako ceno????user posted image
Ker kar jaz gledam Kranj, so cene za dvosobno stanovanje tam nekje 25 mio., kvadrature pa max. 50 m2! Da pa ne govorim o Šorlijevem naselju, tam so pa cene da te kap zadane!


Na Planini ... mi pa smo v Šorlijevem naselju.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Stanovanja na Gorenskem
14.12.2006 13:30:04   
Anonimen
Anonimna, meni se zdijo ta novi bloki na Tavčarjevi user posted image  dragi. Sploh zato, ker so jih začeli prodajati že januarja letos in takrat bi za 36mio v Medvodah (Preska) dobila 95m2 oz. svoj štuk v 3-stanovanjski hiši oz. bloku. Tudi v Kamniku (vila dvojcka, blok perovo,...) so bile januarja cene na m2 bistveno nižje kot v Šk. Loki. To pa zato, ker se v Loki ne gradi praktično nič in Tehnik nima nobene konkurence in navija cene v nebo (halo župan, zakaj ni investitorjev?!?)

Lega je zaenkrat še lepa, ampak tudi sosednji bloki so imeli lepo lego, dokler niso zgradili teh in travnik tam zadaj bodo pozidali prej ali slej.

Šola in ZD je blizu, vrtec tudi. Najbljižji ornk šoping pa šele v Kranju ali LJ. V Loki lahko o tem samo sanjamo...

No sem mal zašla s teme...

Se pa strinjam, da je bolje kupit novogradnjo za 40 mio kot 30 let staro (v Loki so večinoma toliko stara stanovanja) za 34 mio in 6 mio vložiti v obnovo in adaptacijo. Tudi povsem razumem, zakaj sta se odločila za stanovanje in ne hiško...

Čeprav na Trati nasprot Peksa prodajajo dvojčka v III. podaljšani fazi za cca 35 mio - če te mika user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Stanovanja na Gorenskem
17.12.2006 22:21:59   
Anonimen
Kamnitnik je bil dejansko drag ko so ga začeli prodajat. Mislim, da je to bilo jeseni 2005. Takrat se je dalo dobiti veliko podobnih stanovanj v okolici LJ. Kriza je v tem, da so v tem letu (ko so gradili) cene v Škofji Loki šle gor za saj 20%. Sedaj je primerjava cen novih blokov zelo realna v primerjavi s ponudbo starih stanovanj, ki pa so vsa vsaj 30 let stara. Novi bloki dejansko ne zgledajo slabo...

Ostala gradnja na Kamnitniku naj bi se kmalu začela. Tako bo okolica posajena z individualnimi hišami. To je še zmeraj bolje kot, da ti postavijo nov blok, ki ti vzame vse sonce user posted image . To se je zgodilo tistim, ki so kupili stanovanja v blokih pred tem. Pa še veliko bolje je živeti v naselju z okolico hiš, kot v velikem blokarskem mravljišču...

Cene pa gotovo ne bodo šle dol. Nov davek vsaj nekaj let ne bo posegel na trg nepremicnin. Ni ga junaka, ki bi si upal postavit visoke davke - kdo jih bo pa volil? user posted image

Stanovanjski sklad je pa tudi žalost. Zadnji razpis (včeraj) ima celo 6 (z besedo: šest) stanovanj v Kranju. BRAVO!! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




telegram
Lelly28 RR

Ali ste bile/ bi bile v porodnišnico vesele telegrama ob rojstvu otroka?

da (100%)

ne (0%)


Število vseh glasov: 25

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!