|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ovulacija v decembru
11.12.2006 19:18:27   
mehurčica
Da se po dolgem času malo javim. Sem želela za nekaj časa čisto vse odklopit, ker mi je prejšnji mesec psiha dosti preveč delala preglavice. Tako da sem teh deset dni(od 8 do 18 dne) uživala v user posted image in nisem čisto nič razmišljala o user posted image . In sem zato tudi ta forum odklopila.

Sedaj pa čakam na 20.12., ko bo ura cca. 11. Dobim M ponavadi točno na dan in skoraj točno ob uri.user posted image Držite user posted image , jaz jih pa za vas!user posted image

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Ovulacija v decembru
11.12.2006 19:26:05   
micla
Torej punce, zmenjeno. Kozarček redečega in to je to. Če bi prej vedele, da je tko enostavno user posted image  user posted image .  Mogoče pa res. Treba je poskusit kaj čisto tretjega, ker vse že tolikokrat predelane metode žal niso obrodile sadov.
Saj nam ne bo nihče zameril, če bomo mal spile v tem veselem decembru.

Seznam s hrano je pa tudi zanimiv in mi je začelo kar krulit, ampak kaj, ko je hladilnik napol prazen. Čez vikend sva bila vabljena na 2 rojstna dneva in zato nisva šla nič v nabavo, danes sem pa sama, ker je moj na službenem potovanju in tudi nisem nič nabavljala. No ena skorja sira se bo le našla....upam.user posted image

Z vinčkom pa začnem, takoj ko se user posted image  poslovi. Nekam dolgo je na obisku (že od četrtka). Torej kmalu AKCIJA!!!!!!!!


_____________________________

micla

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Ovulacija v decembru
11.12.2006 19:46:45   
bodoča
Ojla pupe!

Ja, tukaj pa se že vidi, da ima veseli december, velik vpliv, ste cele razigrane in vesele. TAKO JE PRAV user posted image user posted image ! Saj mene tudi že občasno meče ta decembrski občutek in je prav fajn, upam samo da bo konec decembra in konec leta prinesel še najlepše darilo.

Punce, zdaj pa gremo na vinčeka, jaz častim user posted image . Na zdravje!

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu micla)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Ovulacija v decembru
11.12.2006 20:57:05   
Sulfinija
Se vam pridružim.jaz naj bi imela svojo O med 23.12-28.12 bomo veselo user posted image user posted image user posted image  ob dobri kapljici.Punce tudi mene že pošten razganja tale veseli december.Včeraj sma si kar z mojim user posted image  privoščila šampanjec in pršut,da se počasi navadiva na dobrote,ker se prazniki z naglico bližajo.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Ovulacija v decembru
12.12.2006 10:52:15   
Pikica pokica
JOJ, koliko vas je! user posted image
Sem nova med vami, sicer že mamica 2,5 letnemu fantku user posted image , ampak se odločava še za enega user posted image .
O naj bi nastopila danes oz. jutri user posted image , tako da bo treba v akcijo user posted image   user posted image user posted image  user posted image  user posted image .

Pri prvem pikecu nisva čisto nič štela dni in je ratal takoj prvi mesec, ko sva se odločila zanj, tako da me prav zanima, kdaj nama tokrat uspe..

No, bomo videli in veliko sreče in veselja user posted image ob delanju tudi ostalim!!

PA*PA user posted image user posted image

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Ovulacija v decembru
12.12.2006 12:00:57   
andreja2000
Pikica pokicauser posted image ,lepo pozdralena in držim pesti,da vama spet hitro rata videti user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Pikica pokica)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Ovulacija v decembru
12.12.2006 12:12:17   
Anonimen
Evo se vam še jaz pridružujem. Včeraj zvečer je spet prišla na obisk user posted image .
Tako da bodo božični in novoletni prazniki pestri.user posted image
Uživajte punce, pa držim pesti da bo božiček in dedek mraz letos radodaren če že miklavž ni bil.

(odgovor članu andreja2000)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Ovulacija v decembru
12.12.2006 12:20:33   
andreja2000
Karin24,tudi jz upam,da bosta Božiček in Dedek mraz,bolj radodarna.

No,moja tečka user posted image ,pa se je poslovila.No,sedaj pa se začne vesel decemberski user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image napad.......
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Ovulacija v decembru
12.12.2006 20:05:22   
micla
Andreja ti si pa postala prava skrbnica te teme (ovulacija v dec.) Pridno spremljaš vse, ki pridejo tle gor in jih prznično obdariš z dobrimi željami. BRAVO Andreja user posted image .
 
Ti sporočam, da se je tudi moja user posted image  končno danes poslovila, tko da počasi pripravljam teren za preizkus nove vojne strategije (sej veš, rdeč vinček, veseli december....)
Greva skupaj v boj. Jst se ne dam. Pravkar sem se podpisala pod vojno napoved tečki. Prvi napad izvedem jutri proti večeru (ker danes sem še sama - moj je službeno odsoten). To bodo še hudi boji....user posted image
 
Vsem nam, zbranim na teh straneh želim uspešen decembrski krog.
 
Se tipkamo,

_____________________________

micla

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Ovulacija v decembru
13.12.2006 8:56:59   
afnica mala
Pozdravljene! Na žalost je tudi mene obiskalauser posted image .  Pa sem si rekla decembra bo žur, kot ste rekle vinček, medička, pa user posted image user posted image user posted image . Pa odklop, če bo bo, če ne pa plani za dopustek, pa stvari, ki jih ne moreš počet, ko si noseč. To za tolažbo.  Danes bi morala začet, včeraj pa je možiček zbolel. Tako, da user posted image .  Upam pa, da vseeno poskusiva, da imam vsaj upanje.
Punce, saj ni škode, če sva prehlajena, pa rata?

Pa en lep decembrski pozdravček!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Ovulacija v decembru
13.12.2006 9:09:36   
pupica25
Ojla!

Moja O me je v decembru zapustila, tako da sedaj čakamo na rezultate. Imam bolj malo upanja, ker me je med O dobila viroza pa sem bila 3 dni onesposobljena za user posted image . Vseeno pa upam, da bo končno kaj s tem mojim darilom od Božička loz. Dedka Mraza, ker sem bila pa letos re ful pridna.

Sider pa, če bo danes šlo vse po sreči, se znebi enega velikega bremena, ki mi je dodatno paral živce in bom zato bolj sproščena in manj živčna, pa bo mogoče prej ratalo.

Vsem lep pozdrav in naj se nam  že uresničijo te user posted image user posted image !

čau-bauuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Ovulacija v decembru
13.12.2006 11:11:10   
bodoča
Serbus punce!

Kak je danes čudovit dan, sonček sije, vinček se pije, pa O imam,... user posted image . Včeraj sva že začela napadati novo O in danes nadaljujeva boje, grema do konca, dokler zmaga ni naša!!! user posted image  Komaj čakam božička, da vidim, al se bo letos izkazal.
Punce, lepo se imejte in uživajte v pričakovanju božička in dedka mraza.

Pa pozdravljena Pikica pokica, želim ti tako hiter plusek, kot je bil prvi.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu pupica25)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Ovulacija v decembru
13.12.2006 15:20:32   
TinkiBinki
Pozdravljene!

Tudi mene je danes obiskala user posted image , hm user posted image .
user posted image Gremo novim zmagam naproti in veselo user posted image v novo leto!
Uživajte ob kuhanem vinčku in dobrotah, pa čim manj mislite na user posted image user posted image .
Upam, da nas vse preseneti vesela user posted image !

POZDRAVČEK vsem,
TinkiBinki

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Ovulacija v decembru
13.12.2006 15:52:35   
nicolina
user posted image Pozdravljne punce,
mojauser posted image je odšla, torej pričakujem novo ovulacijo v decembru in upam, da boj kaj obrodilo sadove.

Zadnjič mo se že pogovarjale o veselem decembru, vinčku. Tako bova danes midva z mojim spila mal vinčka, potem pauser posted image user posted image user posted image ... in tako vsak drug dan, brez obremenjevanja.

Lep pozdravček vsem in en veeeeelik

(odgovor članu afnica mala)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Ovulacija v decembru
13.12.2006 15:54:07   
nicolina
Sem prehitro pritisnila na potrdi, tako da še enkrat veeeelik user posted image , nicolina

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Ovulacija v decembru
13.12.2006 17:43:39   
andreja2000
micla
topel pozdrav zate,draga moja soborka.Ja,jaz se že intenzivno pripravljam in sporčam,da bo tokrat napad zelo močenuser posted image user posted image user posted image ,saj se bom tud malo okrepčala z rdečim vinčkomuser posted image user posted image user posted image
Tako da,ja micla,skupaj greva v boj.user posted image user posted image


Vsem ostalim puncam pa tudi želim uspešne boje na poti do naše zmage,da ostanemo močne in pogumne,ter da nas vedno vodi upanje v našo zmago.
Kajti, nekega dne bomo dosegle to ,kar smo si zadale in user posted image  bo naša zmaga.

Tako,sedaj pa se polavljam,ker počasi dobim obisk.
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Ovulacija v decembru
13.12.2006 21:00:45   
Maj75
Punce živjo!

Tudi jaz sem se za nekaj časa odklopila, ker sem imela vsega dosti. Sedaj pa se user posted image  poslavlja (danes mineva 5. dan ciklusa) in se bova podala v nove boje v veselem decembru. Kakor vse ostale, tudi jaz upam, da bosta Božiček in Dedek Mraz letos zelooo radodarna user posted image , če ne, se bo treba še naprej truditi (saj je šele petič). Želim vam obilo dobre volje, ki pa vam je očitno ne manjka.

Lp, Maja

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Ovulacija v decembru
13.12.2006 22:25:28   
Marelica
Me veseli, da smo dobro razpoložene tu gori! Vas že kar vidim, kako vsaka svoj glažek rdečega v roki drži user posted image .

No, mi smo se zdaj odpovedali vinčku, ker čakamo na izvide. Čez dober teden.

Vsem, ki se podajate v nove boje, vso srečo!!!!!!!!!!!user posted image

(odgovor članu Maj75)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Ovulacija v decembru
14.12.2006 10:30:06   
ANIME
midva sva bila pridna med vikendom, pa v torek, pa danes (če bo vse po sreči) in upam na darilo dedka mraza. Po izračunu na tej spetni strani imam ovulacijo danes ... pa ma da se kaj prime user posted image

Good luck vsem in čim več daril!

< Sporočilo je popravil ANIME -- 14.12.2006 10:37:27 >


_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Ovulacija v decembru
14.12.2006 14:02:17   
MP30
tudi moji izračuni kažejo na O ta teden, torej akcija.
Me pa nekaj zanima, pa vas prosim za kako mnenje: vedno kadar user posted image  in vem, da naj bi imela O, dobim naslednji dan drisko. Ja vem, smešno, vendar je res. Sem opazila to reakcijo DEC, NOV in OKT. Sicer sem 100%, da je to samo psiha, ki je žal ne morem dati na OFF, ampak vas prosim za mnenja.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Ovulacija v decembru
14.12.2006 15:04:05   
kanarka
Pozdravljene borke

Naj se vam še jaz pridružim pri tej pozitivni energiji, ki preplavlja to temo. Samo za info naj vam povem, da sem si včeraj kupila napravico, ki ti do datuma točno pove, kdaj je tvoj najbolj ploden dan. Je kot nekakšen mini računalnik, kamor vstavljaš palčke pomokrene z urinom in ti izračunava vsebnost dveh hormonov. Točno te menda tudi opozori, kdaj je prišlo do sprostitve jajčeca. Priporočala mi jo je znanka, ki se je 10 let zdravila za neplodnost in na koncu z vsem prekinila ter v treh mesecih s pomočjo napravce zanosila.
Tista, ki jo to zanima in tega ne pozna...imenuje se Persona. Spletna stran je http://www.persona.info/  Tukaj lahko dobite vse podatke. Drugače pa je ta naprava prvotno namenjena naravni kontracepciji.
Sama nikoli ne vem, kdaj jo naj pričakujem, zato mi bo dosti pomagala. Mogoče tudi kateri drugi, zato sem jo tudi omenila.
Torej M se mi je zaključila, O pa ne vem kdaj bo... Bo že mašinka povedala.

En topel pozdravček in user posted image  vsem skupaj. Pa le glejte, da ne bo vina v trgovinah zmanjkalo.

(odgovor članu MP30)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Ovulacija v decembru
14.12.2006 15:07:33   
Fargesia
Živijo! In kje si kupila to zadevico in koliko je stala?

user posted image za lepši dan


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu kanarka)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Ovulacija v decembru
14.12.2006 15:27:05   
kanarka
Kolikor sem zasledila, ko lahko naročaš tudi po internetu. Jaz sem jo kupila v lekarni v Avstriji (pred tem sem tja poklicala in jo naročila, ker nimajo na zalogi). Sama naprava in testne palčke za 1 mesec stanejo 115 EUR. Dodatne testne palčke (za 3 mesece) pa stanejo 40 EUR. Res ni poceni, ampak meni je vredno tega denarja.
Če te slučajno zanima: Tel. št. od lekarne je: 0043/34532610. Govorijo nemško in angleško (SLO žal ne) in so zelo prijazni. Nahaja pa se takoj za mejo Šentilj v MB.
Upam, da sem kaj pomagala. LP  

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Ovulacija v decembru
14.12.2006 15:36:03   
Fargesia
Hvala! user posted image

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu kanarka)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Ovulacija v decembru
14.12.2006 16:18:53   
nicolina
Punce pozdravljene!

Kako smo kaj? A pijete kaj vinčka ? Jaz da. user posted image

Imam pa eno vprašanje za vas, če mi lahko kako pomagateuser posted image user posted image
V torek sem imela konec user posted image  in seveda sva včeraj z mojim user posted image user posted image user posted image , danes me pa že od jutra špika v desnem jajčniku, ne skos , vsake tolk časa.
Pa nimam pojma kaj bi blo, sej ovulacija še ne bi bila tako hitro, al pa?user posted image user posted image
Ne vem.

Lep pozdravček vsem in polno lepihuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kanarka)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?