|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ovulacija v decembru
15.12.2006 18:46:08   
florita
No mislim da je moj user posted image  ek ravno prišel.....tako da bomo od božiča pa do novga leta in še čez  samo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  in še ekrat  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  vmes si bova pa voščila samo praznike.....

Tako punce jaz ga grem že zdele spit enga......od žalosti k je user posted image  prišla....pol k bom pa že mal dobre volje.....ga bom pa od vesela da grem lahko v nov boj.....to bitko je user posted image  zmagala, a vojne še ni dobila....

_____________________________

Na svetu ni popolnih ljudi, popolni so samo nameni.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Ovulacija v decembru
16.12.2006 12:07:43   
Taula
Jaz sem ravno med user posted image , tako da upam da se čez par dni lahko podam v nove boje. Med prazniki bomo več doma in bova lahko user posted image .Bila sem tudi pri ginekologinji, ki mi je naredila ultrazvok in ugotovila da je vse OK. Vsaj nekaj pozitivnegauser posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu florita)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Ovulacija v decembru
17.12.2006 12:53:30   
tinkamiška
Jst imam pa v teh dneh O, mislim da bo prišla na 20., ampak ker nikoli točno ne veš, se bo začela kr zdej akcija. Samo upam, da bova z možem ujela trenutek, ker se bolj malo vidiva te dni, prenavljamo hišo na veliko, ker bi se radi še letos vselili...no, upam, da po Novem letu ne bo več moje Franceuser posted image

Držim pesti za vse

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Ovulacija v decembru
17.12.2006 12:53:59   
bodoča
Ojla!

Moja O pa se je za ta mesec poslovila, upam da pa zdaj res bo kaj, ker sva bila zeeeelo pridna. Zdaj pa samo dolgotrajno in mučno čakanja do tam okoli 27. 12., da vidimo kaj bo.
Ah, že vidim kak se bo cajt "vlekel".

Cao, lepo nedeljo vsem.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Ovulacija v decembru
18.12.2006 7:23:39   
Pikica pokica
Po kolikšnem času pa že pokaže test user posted image user posted image ? Oz. da vprašam drugače;
Ali pokaže test že pred predvideno user posted image user posted image user posted image ?
Bodoča, sva na istem in ne vem, ali lahko upam na user posted image user posted image še v letošnjem letu?!



(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Ovulacija v decembru
18.12.2006 9:44:31   
ANIME
Mi smo bili ta teden kar pridni ... sicer ne toliko kot bi želeli, ampak vseeno.
Zdaj je pa na vrsti čakanje

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu Pikica pokica)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Ovulacija v decembru
18.12.2006 16:01:04   
nicolina
Pozdravljene,

mislim, da je danes moj dan D za akcijo, po sluzi sodeč. Bova  kar pridna z mojim user posted image , ker nikoli ne veš, kdaj je pravi trenutek.

LP, nicolina

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Ovulacija v decembru
18.12.2006 16:38:22   
mehurčica
Jaz pa bi naj dobila v sredo user posted image (no, upam, da ne), ampak bom že jutri naredila test, ker pač imam takšno delo, da bi bilo fajn čimprej vedet, če je že kaj ali ni. Upam, da bo že kakšna rahla črtica ali pa da mi bo zamujala M v sredo. user posted image O znakih ne bom govorila, ker ima pač lahko psiha čudna pota svoja.user posted image



(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Ovulacija v decembru
18.12.2006 17:11:54   
janusha
tudi jaz se vam pridružujem, user posted image  naj bi dobila tam nekje 25. , pa upam, da bo Božiček upošteval, najino željo in nama podaril user posted image user posted image , saj sva si le to zaželela, me pa prav tako zanima, kot sem že zasledila kaj naredite po končanemuser posted image , a imate kakšno posebno pozo? Da spermiji lažje pridejo do cilja?

(odgovor članu florita)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Ovulacija v decembru
18.12.2006 18:52:42   
lana38
Tisti ta pravi spermiji so na pravem mestu že v 3 minutah, vse ostalo je odpad. Tako je enkrat napisal dr. Pušenjak na MON-u. Če ima za ratat, bo ratalo, tudi če skačeš takoj po user posted image  in vse vem steče.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu janusha)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Ovulacija v decembru
18.12.2006 22:06:36   
Marelica
No, da vam priznam, da se danes nisem mogla otrest firbca, sploh ker sva imela z možem 2. obletnico in bi biliuser posted image  čudovit darilo... user posted image  pričakujem šele čez 2 ali 3 dni, tako da je res zgodaj. Pa še to me je premamilo, ker sem imela tester Baby Check ravno doma.
Po dobrih 5 minutah se je iz belega poleg kontrolne močne črtice pokazal komaj zaznaven roza odtenek črtice, ampak je bilo treba res dobro pogledat. Tako da sem bila potem vsa tresoča še bolj zmedena kot prej. Možu pa nisem nič pravila, ker se mi zdi brezveze še njega v dvom spravljat. Ah, saj vem, da sem prava trapa, ki ne zna počakat na pravi trenutek. Zdaj na srečo nimam več nobenega testerja doma in ga pred ornk zaostalo user posted image  sploh ne mislim nabavit. Pa firbec gor ali dol. Ker pri takih rezultatih res ne veš, pri čem si. Na znake se nič ne zanašam, ker sem že ugotovila, da je vse odvisno od psihe. Sploh pa tudi v prvo nisem imela nekih jasnih znakov, prsi me sploh niso bolele nikoli. Mozoljev pa res nimam toliko kot pred zadnjo M. user posted image

Ah, vse ob svojem času...

Tiste z O pridno telovadite, druge s končano pa bolj pridno čakajte kot jaz. Na koncu pa želim vsem, da se premaknemo v čvekalnico nosečk! user posted image

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Ovulacija v decembru
19.12.2006 8:52:05   
sevenka
Marelica, čestitam! user posted image Uspelo vama je.
A potem si test naredila pred pričakovano M ali po?

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Ovulacija v decembru
19.12.2006 9:51:29   
Marelica
IZVIRNO SPOROČILO: sevenka

Marelica, čestitam! user posted image Uspelo vama je.
A potem si test naredila pred pričakovano M ali po?



Neee, sevenka, ne mi čestitat, ker še nič ne vem!!! Sem bolj zmedena, ker je črtica res komaj komaj zaznavna - to pa pomoje še nič ne pomeni. Test sem pa delala 2-3 dni pred pričakovano M, torej še verjetno prezgodaj. Bom poročala, ko bom res sigurna. Ker pri prvi nosečnosti sem delala test na dan, ko bi morala prit M in sta bili vidni res močni user posted image . A je možno, da je lahko v 2 dneh taka razlika?

No, saj bomo pravi čas zvedeli. Sem jezna nase, da sem bila tako neučakana.

(odgovor članu sevenka)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Ovulacija v decembru
19.12.2006 10:13:07   
sevenka
Seveda je možno, nekatere imajo naslednji dan že močnejšo drugo črtico.
Probi in sporoči, vendar če se ti je rahla prikazala, si skoraj noseča.
Pa srečno!

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Ovulacija v decembru
19.12.2006 12:22:38   
andreja2000
Hojla,user posted image
da se še jaz spet malo oglasim in povem,da z dragim pridno user posted image user posted image user posted image ,saj so tukaj dnevi,ki upam,da bodo  končnoooo obrodili sadove user posted image user posted image .

Lepo se imejteuser posted image user posted image user posted image user posted image
tiste ,ki je ne čakate se naj pokaže user posted image
tiste,ki ste okoli O,pridno,tako kot jaz user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
vse nas čaka sreča,danes si na vrsti ti ,jutri jaz...........user posted image user posted image
Marelicazate pa upam,da je to user posted image  in stiskam pesti,da ti kmalu to potrdita user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu sevenka)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Ovulacija v decembru
19.12.2006 20:14:54   
mehurčica
Zjutraj sem naredila babycheck test in je rezultat negativen. M imam ponavadi na 28 dni, tako da bi naj prišla jutri. Ampak, ker se mi je zdelo, da sem imela O komaj 9.12., imam še mičkeno upanja...no ja, čeprav se mi zdi, da me že nekaj pritiska v sp. delu trebuha.user posted image user posted image

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Ovulacija v decembru
19.12.2006 20:35:03   
Sulfinija
Ojla!

No,da se vam malo pridružim v tejle debati.Komaj čakam da moj možek pride iz morja v četrtek pol pa akcijo.Jza naj bi O imela med 23-28.12 torej bo akcija na polno in dobra hrana in pijača,ter odklop pa upam,da boma zagledala user posted image .Vam javim naknadno.

Vsem,ki ste v času O naj bo tale veseli december za nas vse,ki še čakamo na user posted image  čimbolj ploden.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Ovulacija v decembru
19.12.2006 21:37:03   
mama06
Pozdravljene,

naj se vam pridružim in povem, da imam O med 25. in 31.12., tako da bodo prazniki zelo veseliuser posted image . 29.12. imam pregled pri G, saj sva se dogovorili, da se spet malo pregledava in pomeniva po 4. krogu po ss.

Vsem nam želim, da nam novo leto prinese nove možnosti za dosego cilja - zagledati user posted image user posted image . Držim pesti za vse nas!!!!

LP



(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Ovulacija v decembru
21.12.2006 11:10:24   
lana38
Moja decemberska O ni obrodila nobenih sadov, ker je danes prišla user posted image . Bomo pač čakali na januar 2007.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Ovulacija v decembru
21.12.2006 11:49:36   
sevenka
Tudi pri meni je tako. Prišla je zoprnica user posted image , tako da gremo v nove boje naslednje leto. 

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Ovulacija v decembru
21.12.2006 11:51:47   
pina-1
lana38, žal mi je zate. sem upala da nam boš ti povedla lepe novičke in bomo vse bolj optimistične. enuser posted image  zate.


moji dnevi naj bi bili ravno na sporedu ampak nobenih konkretnih znakov za O ni videt, tako da sploh ne vem ali le ta bo.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Ovulacija v decembru
21.12.2006 11:53:16   
pina-1
sevenka tudi zate en velikuser posted image . držim pesti, da bo januarja en velik +

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Ovulacija v decembru
21.12.2006 12:17:21   
kepica
Ojla punce!
Jaz sem pa ta mesec rekla, da se bom šla detektivko in sem nabavila O teste, ker sploh ne vem več, kdaj imam O. In nabavila sem si kar dva zavojčka po 5 testov. Računam raje ne, koliko je šlo denarjauser posted image  Ampak, OK. Za user posted image  naredim vse. Vse bi blo v redu, če bi meni testi kaj pokazali, pa nič od nič. Po mojih izračunih naj bi bila O te dni, test pa ne pokaže niti blage črtice in test naj bi pokazal O dva do tri dni prej... Kdaj pa jo bom potem imela, če ni ne duha ne sluha o njej. Mogoče O malo zamuja, ampak M pa naj bi prišla že 6.1., tako da ni več veliko časa za O. Totalna zmešnjava. user posted image
No, pa ko se že oglašam, moram še povedat, da je vzrok vsem neuspelim poizkusom adenomioza, ki so mi jo odkrili prejšnji teden. Sicer ne vem, koliko je možnosti zanositve, ampak vseeno upam. Bom pa v negotovosti še skoraj cel januar, ker imam šele takrat pregled in posvet pri G. Sem kr žalostna. Izgleda, da naš veliki nagajivček še lep čas ne bo dobil družbe...
Upam, da vsaj vam Božiček izpolni največjo željo user posted image

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Ovulacija v decembru
21.12.2006 22:00:03   
mehurčica
Kepica pa sta vseeno bila pridna, četudi testi niso pokazali nič? Mogoče pa se je vseno kaj prijelo. user posted image

Moje user posted image še vedno ni. Jutri zjutraj bom naredila test še enkrat. Zdaj bi pa skoraj moglo že kaj pokazat,če je, če mi 2 dni zamuja in sem prej imela vedno tako redne in celo točno ob uri. Bomo videli...

Lp vsem poskočnimuser posted imageuser posted image

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Ovulacija v decembru
21.12.2006 22:28:08   
Marelica
Mehurčica, a veš, da sva medve nekje skupaj z datumi. Jaaaa, čimprej naredi test in sporoči veselo novico!!!!!!!

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?