|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prvič z žensko......
11.12.2006 12:52:15   
srki
Pa tiste, ki ste tako proti temu, da se jim pridruži še ena ženska in ki tako moralizirate:

svet je res nor, ampak poglejte malo nazaj v zgodovino, kako se je sexalo. Ne vem naslova nobene literature, malo mi pa že pride na uho od kakšnega, ki pozna zgodovino in življenje "prejšnjih velikašev", kako so sexali en z drugim, koliko žena so imeli, torej to izvira že od pamti veka.

če bodo kakšne posledice, jih bo anonimna nosila sama. Za to stvar se ni odločila sama, strinja se tudi mož.

napisala je, da bo z žensko, ki je bi in da bo mož opazoval, ker mu je to všeč.

In kaj zdaj vas to moti? Ker nimate dovolj poguma za kaj takega. Bog pomagaj, ljudje smo si različni.

In ne, nisem še kaj takega sprobala, če pa kdo to hoče in če se mu fajn zdi, zakaj vedno nekoga obsojat zaradi različnih želja od vaših.

Živite in pustite živeti!!

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Prvič z žensko......
11.12.2006 13:02:27   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Pa tiste, ki ste tako proti temu, da se jim pridruži še ena ženska in ki tako moralizirate:

svet je res nor, ampak poglejte malo nazaj v zgodovino, kako se je sexalo. Ne vem naslova nobene literature, malo mi pa že pride na uho od kakšnega, ki pozna zgodovino in življenje "prejšnjih velikašev", kako so sexali en z drugim, koliko žena so imeli, torej to izvira že od pamti veka.

če bodo kakšne posledice, jih bo anonimna nosila sama. Za to stvar se ni odločila sama, strinja se tudi mož.

napisala je, da bo z žensko, ki je bi in da bo mož opazoval, ker mu je to všeč.

In kaj zdaj vas to moti? Ker nimate dovolj poguma za kaj takega. Bog pomagaj, ljudje smo si različni.

In ne, nisem še kaj takega sprobala, če pa kdo to hoče in če se mu fajn zdi, zakaj vedno nekoga obsojat zaradi različnih želja od vaših.

Živite in pustite živeti!!



Kak je fajn, ko nekdo drug napiše tisto, kar sam misliš. Srki hvala, da si mi prihranila tipkanje. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Prvič z žensko......
11.12.2006 13:09:17   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Kak je fajn, ko nekdo drug napiše tisto, kar sam misliš. Srki hvala, da si mi prihranila tipkanje. user posted image


Ni problema, tanikaa, obladam desteprstno slepo tipkanje, pa hitrost tudiuser posted image .

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Prvič z žensko......
11.12.2006 13:14:12   
Anonimen
Anonimna, mene oz. naju s partnerjem tudi take stvari zanimajo, daj mi povej samo, kje si izbrala žensko, jo poznaš, je popolna tujka, preko neta....kako veš, da nima npr. kakšnih bolezni.

Hvala za odgovor!

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Prvič z žensko......
11.12.2006 13:20:11   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: srki

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Kak je fajn, ko nekdo drug napiše tisto, kar sam misliš. Srki hvala, da si mi prihranila tipkanje. user posted image


Ni problema, tanikaa, obladam desteprstno slepo tipkanje, pa hitrost tudiuser posted image .



Saj jaz tudi, samo vseeno sem taaaaaakaaaaaaa lenoba
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Prvič z žensko......
11.12.2006 13:22:42   
Kalina
Srki hitrost v vsemu?user posted image

_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Prvič z žensko......
11.12.2006 13:35:26   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Kalina

Srki hitrost v vsemu?user posted image


Ja, tanikaa, zgleda da imam v krvi, da moram nekaj tipkat.

Kalina, zdaj sem pa malo blond user posted image

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Prvič z žensko......
11.12.2006 13:37:32   
taras1
Vsa čast če si upaš, mene bi že kap če bi sploh poštudirala, da bi moj mož drugo onegal, kaj šele vse to pred mojimi očmi!
Ja sem pač mal lubosumna!

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Prvič z žensko......
11.12.2006 13:39:18   
Anonimen
Ja sem pač mal lubosumna!


No, za take kot si ti, pa to definitivno odpade, vsaj kolkr piše tam v člankuuser posted image

(odgovor članu taras1)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Prvič z žensko......
11.12.2006 13:45:28   
sisi80
Mislim, da če sta se s partnerjem iskreno pogovorila, pojdita v akcijo in poročaj, kako je bilo.

Kljub vsemu pa mislim, da so pri popolnem seksu bistvena čustva in duševni odnosi s partnerjem, zato jaz v to nikakor ne bi mogla it.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Prvič z žensko......
11.12.2006 14:02:51   
Anonimen
sicer na tem podrocju SE nimam izkusenj...ampak je pomoje boljs enga 4some, kukr 3some udart user posted image

(odgovor članu sisi80)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Prvič z žensko......
11.12.2006 14:13:37   
Rok_LM

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


Še ena butnjena. A nimaš jajc to napisat neanonimno. Sigurno, pol pa tamle pišeš...a analno boli, ker moj name navali ko mutav in boli.... groza kam boste spravili svet prekleti moralisti!!! Pa kaj pol, če bi seksala v svoji postelji z žensko?

Ej Kalbo zdaj pa malo pretiravaš.

_____________________________

Prvo polovico življenja ti uničijo starši, drugo polovico pa otroci.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Prvič z žensko......
11.12.2006 14:17:17   
kalbo
Ej Kalbo zdaj pa malo pretiravaš.


A res? A pejtepejteuser posted image

(odgovor članu Rok_LM)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Prvič z žensko......
11.12.2006 14:39:32   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: taras1

mene bi že kap če bi sploh poštudirala, da bi moj mož drugo onegal


Očitno imata vse razjasnjeno, drugače se ne bi v to spuščala. Če pa ne, pa sama sebi pripišeta posledice.

(odgovor članu taras1)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Prvič z žensko......
11.12.2006 14:43:21   
Rok_LM

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


A res? A pejtepejteuser posted image

Ja ura je že taprava. Pejmopejmo domov k svoji ženkici. Danes ena na ena brez pomočnikov.user posted image

_____________________________

Prvo polovico življenja ti uničijo starši, drugo polovico pa otroci.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Prvič z žensko......
11.12.2006 14:45:42   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  pa dejte no, nehejte s takimi....a ni škoda vseh besed? Važno da ste vi zadovljni pod svojimi rjuhami, kaj si pa drugi želijo, je pa njihov problem! In kako bodo rešili situacijo, sej je sam vprašala za mnenje, ne rabte se še vi tuki onegavlat po netu.user posted image

(odgovor članu Rok_LM)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Prvič z žensko......
11.12.2006 14:55:21   
srki
Točno tako, Nati.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Prvič z žensko......
11.12.2006 14:56:45   
total
IZVIRNO SPOROČILO: nati

user posted image user posted image user posted image  pa dejte no, nehejte s takimi....a ni škoda vseh besed? Važno da ste vi zadovljni pod svojimi rjuhami, kaj si pa drugi želijo, je pa njihov problem! In kako bodo rešili situacijo, sej je sam vprašala za mnenje, ne rabte se še vi tuki onegavlat po netu.user posted image


Veš nati,nekatere nimajo kaj za delat,pa tle klatijo.......user posted image user posted image

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Prvič z žensko......
11.12.2006 14:58:09   
tanikaa
Nati, tudi ti podpiraš mojo lenobo. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Prvič z žensko......
11.12.2006 14:58:35   
Njuškalo
Mater ste jo ene napadle,revo ubogo...pa naj sexa,če hoče no!user posted image Saj smo v demokratični deželi,mar ne?
Anonimna,če s partnerjem nimata moralnih zadržkov,kar v akcijo!Če pa od tega pričakujeta kaj globjega..potem pa bolj priporočam branje Svetega pisma!user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Prvič z žensko......
11.12.2006 15:01:32   
tanikaa
Njuškalo, glede na to, da si čist paf name, kaj ko bi se tudi mi kaj zmenili????  user posted image user posted image user posted image user posted image  Razmisli do jutri.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Prvič z žensko......
11.12.2006 15:03:59   
Njuškalo
Ah..ko pa vem,da me samo dražiš...potem pa iz vsega skupaj ne bo nič !user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Prvič z žensko......
11.12.2006 15:46:14   
ronja
Kaj bi bilo narobe? Če ste vsi trije za, če ne misliš, da bi se kdo preveč zaljubil v drugega in bi to ogrozilo vajino partnerstvo, mislim, da nima kaj bit narobe. Zakaj ne bi izživela svojih fantazij? Navsezadnje pa tudi če se vsi trije fejst zaljubite, lahko srečno živite... Dokler ni nekega ljubosumja, zakaj pa ne, saj ni samo naša družinska celica srečna...

Po moje je edino pametno, da se prej z možem zmenita, do kod bosta šla, vsaj približno, če vas zanese dalje, pa je to vsem ok, tudi v redu, ampak samo zato, da ne bi potem eden drugemu očitala v smislu, kako si lahko to delal/a z njo??? da vesta, pri čem sta.

Jaz sicer še nisem probala, nisem pa načeloma nič proti. Čez 7 let vse prav pride, pravijo, pa takrat bova ravno toliko stara kot ti zdaj:) Verjetno bi tudi jaz rajši najprej probala s še eno žensko:) Če ne bi bila s fantom, ki mi je super in bi spoznala žensko, ki bi mi bila super, bi bila pa pač z žensko, zdaj si ne predstavljam, ampak niti pod razno tega ne izključujem... Veliko žensk je bolj privlačnih od veliko moških (fantje nikar ne zamerite, saj zaenkrat ste vseeno še v prvem planu;)

pa kaj vam je, da jo takoj napadate, če želi izživet neko fantazijo? meni se zdi, da so otroci veliko bolj nesrečni, če živijo z mamo, ki ima neizživete fantazije, ki se jih sramuje in ne upa nikomur priznat, kot če imajo starša, ki sicer kdaj povabita kako prijateljico na malo nočno telovadbo, ampak sta odkrita drug do drugega (očitno, če sta si to povedala, da si želita...), imata podobne želje in celo jajca, da jih uresničita! Otroci marsikaj razumejo, samo tega, da moraš trpet in zatirat to, kar si za brezveze ne. Jaz sem tudi še tak otrok;)

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Prvič z žensko......
11.12.2006 16:26:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kje mislite, da se lahko, če se, zatakne?


nobenih nasvetov ne rabis za nekaj tako fajnega.. user posted image user posted image  Vse bo slo spontano..

Zatakne pa se ti lahko, ce tole napises na RR.. to je najvecja nevarnost, da se ti zatakne.. user posted image user posted image

Cestitke.. in uzivaj! user posted image user posted image     Pa cim manj besed pred tem.. ker so nesmiselne..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Prvič z žensko......
11.12.2006 20:08:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Pa tiste, ki ste tako proti temu, da se jim pridruži še ena ženska in ki tako moralizirate:

svet je res nor, ampak poglejte malo nazaj v zgodovino, kako se je sexalo. Ne vem naslova nobene literature, malo mi pa že pride na uho od kakšnega, ki pozna zgodovino in življenje "prejšnjih velikašev", kako so sexali en z drugim, koliko žena so imeli, torej to izvira že od pamti veka.


npr.: Prekleti kralji, pa zgodovina Medičejcev, da o družini Borgia niti ne govorim...

In kaj zdaj vas to moti? Ker nimate dovolj poguma za kaj takega. Bog pomagaj, ljudje smo si različni.

user posted image user posted image user posted image
Anonimna, ki je odprla to temo: ni ovir, če sta oba za to in če imata "supcano" glavo. Tako da GO, GIRL, GOuser posted image


O, grozaaaa!!!! Sem kar dvakrat prebrala. Moje mnenje je, da ti je dolgčas in, da ne veš kaj bi sama s seboj. Jaz jih štejem 37, pa mi na kraj pameti po 20-ih letih zakkona ne pride, da bi seksala z možem in zraven še z drugo žensko, katero bi seveda porival tudi moj mož.

No, tako se zgražaš nad seksom v troje, tebi sami pa prostako izražanje ni ravno tuje...user posted image  

A z še eno žensko skupaj s tvojim možem al kaj? A si ti normalna? A to bi počela v vajini spalnici in po možnosti bi bili še otroci kje v bližini!!

Ja, seveda... Verejtno vidva z možem tudi seksata pred otrociuser posted image  

Tukaj smo večinoma ženske katere imamo enega moža in smo zadovoljne z njim, se mi zdi da tale tema paše kam drugam na ono stran

Ne sodi druge po sebi. In glede na to, kakšne vse teme se odpirajo tukaj na Spolnosti in na Družini in partnerskih odnosih, je daleč od resnice tvoja trditev, da "...smo zadovoljne z njim..." Me pa res zanima kje je to "na ono stran".

In po takih izjavah se zgražate nad Kalbomuser posted image ...



(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?