|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  112 113 [114] 115 116   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
5.3.2008 18:31:37   
andreja2000
biba26 kaki luškani pupici sta tvoji princeski Teja in Taja.

In če katera želi videt našo Evo ,so njene slikice spravljene v albumu od monikap pod geslom eva.
 
Vse vas lepo pozdravljam in vsem,ki še čakate na user posted image  želim,da jih čim prej dočakate.Za vse vas user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 2826
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
5.3.2008 19:15:58   
Sulfinija
Andreja2000,kak je Eva cotkana punčka.Prosim te daj ji lupčka namestouser posted image user posted image user posted image user posted image mene!Pa kake lepe očke ima,prava dobrodovoljčica.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu monikap)
Neposredna povezava do sporočila: 2827
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
6.3.2008 8:10:31   
lana38
andreja2000, Eva je ful zrastla. Pa tudi vaša Lara je ponosna, ko jo drži.user posted image  Ko se vidimo, moramo naše user posted image  skupaj slikati.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 2828
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
6.3.2008 19:49:11   
biba26
Hvala user posted image

Andreja 2000 Eva je prava lepotička user posted image

Lp Biba

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 2829
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
12.3.2008 12:31:36   
lana38
V albumu Eva na obisku lahko vidite Evo in našega Tima, kakšna frajerja sta.user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu biba26)
Neposredna povezava do sporočila: 2830
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
24.3.2008 15:07:00   
lana38
Kje pa ste vse?user posted image  Danes je eno leto od našega mega žura, pa nobene nikjer. Temo sem komaj našla čisto spodaj na drugi strani.
Sulfinija, a nič več ne priganjaš, da treba ful postov napisati. Stroga šefica je postala bolj blaga.user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 2831
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
24.3.2008 18:14:43   
Sulfinija
Ojla!

Joj resnično je danes leto dni od našega mega žura.Hkrati pa tudi leto dni odkra več moja babica ne živi sama.Joj kok sem se žura veselila pol pa bila tam cela na trnih kako bo z babico,ko so jo našli doma nepokretno,vendar sedaj živi v domu starejših in se ful dobr drži,je vesela,...

Eh punce kaj pa vem ne vem kako naj vas priganjam,da bo kaj več postov.Torej brž na delo kje se vse skrivate in gremo na novo,zmagovalno število postov.

LPuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 2832
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
24.3.2008 19:59:41   
citrončica
Je res že celo leto mimo...joj, kako gre hitro,
pri nas še vse po starem, pri nekaterih žurerkah pa že prav velike in lepe spremembe, kajne??user posted image user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 2833
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
24.3.2008 20:11:35   
lana38
Ja, če bi mi lani kdo na mega žuru rekel, da bom čez eno leto že imela 3 mesece starega Tima, prav nič ne bi verjela. Čakala me je namreč operativna HYSC, pa sem prej postala user posted image . Zadnjo user posted image  sem imela 21.3.2007.user posted image  Tiste v aprilu pa več ni bilo, ko bi se naj naročila v LJ. andreja2000 pa je že na mega žuru bila user posted image , samo še ni vedela.user posted image  koala je pa hitro za nama prišla, pa tudi biba26.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 2834
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
31.3.2008 19:24:34   
citrončica
Ker ima Mojca danes tako lepo novico, se spodobi da tudi tole njeno temo dvignemo malo višje, in še tukaj:
Mojca, čestitke in lepo, bresskrbno...user posted image !!!user posted image

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 2835
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
31.3.2008 19:42:35   
lana38
user posted image user posted image user posted image , še tukaj čestitke.
Krogi pa naj se zate končno zaključijo. Lepo in zdravo user posted image  do konca. Potem pa seveda nagrada, najlepši user posted image  na svetu, samo zate in čisto tvoj.user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 2836
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
31.3.2008 19:46:34   
Sulfinija
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,punce 59.krogov sem pretekla sedaj pa konec.10.4 pa imam prvi pregled v 5t6dni.juhu.user posted image

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 2837
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
31.3.2008 21:09:04   
andreja2000
Sulfinijauser posted image user posted image user posted image  to pa je res krasna novica,sem zelo vesela zate in želim ti vse lepo za naprej,čestitke iz srca!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 2838
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
31.3.2008 21:30:11   
snežinka7
Sulfinija čestitam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 2839
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
31.3.2008 21:31:27   
medika 13
user posted image user posted image user posted image Sulfinija iz vsega srca ČESTITAM ... zelo, zelo, zelo sem vesela zate in ti seveda želim lepo user posted image user posted image , ta novica mi je danes polepšala dan user posted image user posted image user posted image

_____________________________

12.12.2008

Pravijo, da nam življenje naloži toliko kolikor zmoremo. Očitno zmorem več kot si mislim.

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 2840
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
31.3.2008 23:03:03   
HEL36
sulfinija čestitke še od mene user posted image user posted image user posted image , torej je upanje še za nas user posted image
zdaj bi pa lahko en mega žur organizirala user posted image

_____________________________

USPELO je!!! 10.08.2009 bi naj bil tvoj datum prihoda

(odgovor članu medika 13)
Neposredna povezava do sporočila: 2841
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
1.4.2008 7:58:39   
Sulfinija
Punce še na tej temi hvala vsem za lepe želje.
 
Hel36 a mega žur naj organiziram?Potem pa hitro z prijavama na plan in bomo zrihtale en hiter mega žur...Le prijave čakam...
 
LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 2842
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
1.4.2008 8:09:38   
lana38
A je ta o mega žuru 1. aprilska šala, ali misliš resno?user posted image  
Pri nas je pa to čisto odvisno od vremena in kdaj bo. Pa saj veš, da pri user posted image  hitro kaj pride in ne moreš daleč naprej planirati. Če bo vse Ok, bova verjetno prišla.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 2843
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
1.4.2008 8:11:48   
Sulfinija
Ne ni 1.aprilska šala mislim resno.Punce še enkrat prijavite se za mega žur,da proslavimo mojo user posted image .
 
Predlagajte datum in kraj kjer se dobimo pa se že dobimo.
 
LP Mojcauser posted image

< Sporočilo je popravil Sulfinija -- 1.4.2008 8:12:12 >


_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 2844
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
1.4.2008 20:44:51   
stunfek
Mojca čestitke še od mene! Bravisimo! Želim ti čimbolj brezskrbnih 9 mesecev! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Sem šele zdajle izvedela, ker nisem preveč kruzala na tej strani :)

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 2845
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
2.4.2008 9:42:40   
biba26
Čestitke tudi od nasuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 2846
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
3.4.2008 11:32:48   
Sulfinija
Punce kaj me resno mene user posted image  več nočete nič ubogati?Bo kaj prijav za žur ali nič???
 
LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 2847
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
3.4.2008 13:04:02   
lana38
Saj sem ti takoj napisala, da je pri nas zdaj Tim šef in je čisto odvisno, kdaj bo mega žur in kakšno bo takrat vreme.user posted image
V albumu Tim4 si ga lahko tudi ogledate.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 2848
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
6.4.2008 18:27:39   
citrončica
Ja, se pozna, da je sonček posijal...pa smo bolj malo tu gor...
Sulfinija, ti kar organiziraj, pa sporoči datum, pa se bomo lažje pofočkale, če bomo proste takrat..user posted image

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 2849
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
6.4.2008 20:16:10   
medika 13
punce vsem, ki niste na upanje po splavu videle moje novice ... včeraj sem zagledala user posted image vendar me zelo skrbi ker sem tudi zbolela, tako kot prvič user posted image user posted image user posted image

Punce držite pesti ..... .Sulfinija, če uspe se vam pridružim pri decemberkah  2008, lani sem bila decemberka 2007 in sem si zelo želela, da bi bila decemberka, upam, uspe.


_____________________________

12.12.2008

Pravijo, da nam življenje naloži toliko kolikor zmoremo. Očitno zmorem več kot si mislim.

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 2850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  112 113 [114] 115 116   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  112 113 [114] 115 116   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?