|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
30.1.2007 20:24:00   
tosja
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  Bravo za možeka user posted image  user posted image

Močno stiskam pestke, da jutri izveš kaj lepega user posted image  Tudi jaz komaj čakam četrtka, ko izvem ali sem na listi za OP ali ne user posted image
Me je strah, a želja da se vse obrne tako, da zagledam user posted image  user posted image  in dočakam user posted image  user posted image  je večja, veliko velikooooooooo večja user posted image  user posted image

Mislim, nate user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
31.1.2007 8:51:26   
Sulfinija
Punce,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
31.1.2007 16:26:41   
Sulfinija
Ojej jaz sem tokle vesela saj imam novice iz MB vas pa nikjer vsaj na tej temi vas ni.Sem kar malce user posted image  ratala ker vam ne moem sporočiti.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
31.1.2007 17:00:24   
citrončica
Mojca9000,sem ravno iz službe, takoj sem šla gledat, kaj je novega!!!user posted image
No, povej!!!!

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
31.1.2007 17:06:08   
Sulfinija
Punce možek je končno klical v ambulanto.In je sestra rekla tkole,da v teh dneh morem dobiti pošto in naj bi bil začetek postopka nekje med 16.02 in 23.02. Torej jaz M čakam nekje med 7.02-9.02. in če bo resno vse po sreči bom začela pri februarski M z jemanjem tabletk.Torej punce resno bom padla med IVF marec,april.Punce jaz sem vesela do neba no.Za podpis papirjev in za kri pa ni problem mu vzamejo naknadno,ko boma že v postopku tkole da ne rabi na prvi razgovor z mano.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
31.1.2007 17:21:15   
andreja2000
mojca9000,ful sem vesela zate in vsa pohvala tvojemu možeku,da je poklical-bravouser posted image .No,končmo so se stvari začele premikati in to me resnično veseli,super,mojca,zdaj bo pa šlo zares in ti boš kmalu user posted image .V to popolnoma zaupaj in vem,da boš  zagledala user posted image .

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
31.1.2007 17:29:41   
citrončica
Super, Mojca9000,user posted image user posted image ,
res lepa novica, no vidiš, da si dočakala!!!Res super!
Zdaj pa kar v nizki štart in gremo!!!!!user posted image

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
31.1.2007 17:34:30   
Sulfinija
Ej punce ne me okregati.Povejte mi nekaj je resno vitamin E dober za rodila.Jaz bom na tale postopek stavila vse ali nič pa pol sploh ni važno kok bom ragirala na zdravila.Bom ful dober izkoristila ker bom šla na razgovor sama eno uro se me ne bo rešil tolk mam vprašaj za zdravnika.Odločena sem,da pijem folno,matični mleček in pa vitamin E,ki naj bi bil dober za rodila in vsako včer obvezno masažo stopal baje ful pomaga.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
31.1.2007 18:13:14   
andreja2000
Ja,tudi sama sem prebrala v neki knjigi,tole o vitaminu E.Potem sem si ga v lekarni kupila,ker konec meseca ni bilo user posted image ,sem nanj pozaila.Mislim,da sem prehitro vrgla puško v koruzo zato bom naslednji krog spet probala,ko si me ravno spomnila nanj.Ej,kaj vse sprobavamo,a upam,da bo nekega dne tud nam posijal sončekuser posted image .

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
31.1.2007 18:21:13   
Sulfinija
Andreja!

Zakaj pa tkole hitro puško v koruzo?Daj nehaj no borit se moremo do konca.Vsaj jaz se bom pa naj me stane kolk me če na koncu no.Glej jaz sem že tri mesece jedla matični mleček tele kapsule in sedaj bom še celo dozo povečala saj gor piše da lahko vzameš od 1-3tabletk na dan.Le sedaj sem mela en mesec pauze,ker ga ni bilo takoj na zalogi sedaj bom pa kar po dve škatlici naročevala naj mi ja ne zmanjka .Vitamin E pa začnem okrog 15.02 matičnega pa ponovno jutri.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
31.1.2007 20:10:53   
citrončica
Vidim, da imate celo lekarno doma na zalogi..!?
Jaz sem po ET jedla Tifol tabletke, moj pa je iz neke zeliščne lekarne dobil kapljice, katere je pred mojo punkcijo 1 mesec jemal,
kako pa izgleda matični mleček in tole???
Na tem področju sem pa čist mrzla..user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
31.1.2007 20:45:17   
tosja
user posted image  user posted image  user posted image  Super Mojca user posted image  user posted image  user posted image  sem zelooooooooooooo vesela takšnih lepih, spodbudnih novic user posted image
 
Pa trikrat HURA za možeka user posted image  user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
1.2.2007 8:42:32   
Sulfinija
Pozdravljene!

Vidim,da naše število postov kar nekam raste v tej naši temi.Punce imam eno vprašanje mi lahko poveste kok naj bi bil star izvid brisa?Več kot eno leto ne sme biti,kajne?Če je temu takole bom tudi tole mogla iti ponovno,da odnesem sveži izvid?In,če me še sedaj ne pripada,da mi ga vzame bom mogla samoplačniško na odvez ali kako se tej stvari streže?

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
1.2.2007 13:09:25   
andreja2000
mojca9000,tole z puško v koruzo vrženo sem mislila le glede vitamina E,ker sem ga že po enem mesecu nehala jemat.Drugače,pa še nikakor ne mislim odnehat,saj si z mojim resnično želiva eno najino štručkouser posted image ,zato bom naredila res vse kar je v moji moči.Tako zelo sem bila prepričana da mi bo klomifen dal željeni rezultat,a sedaj se izteka že peti mesec in imam še ga le za en krog.Potem pa bom spet vsega vraga sprobavala dokler kaj ne pogruntajo v ambulanti za neplodnost.

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
2.2.2007 13:17:07   
andreja2000
Moja BT je danes padla,tako,da bo v kratkem tukaj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Grem v nov krog.

Imejte se lepo in vesel prihajajoči vikenduser posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
2.2.2007 15:15:29   
citrončica
 Andreja2000,user posted image user posted image user posted image ,
ampak gremo skupaj v nove kroge, ne!!user posted image

Drži se!!!!

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
2.2.2007 15:18:56   
Sulfinija
Andreja,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
2.2.2007 17:07:54   
andreja2000
Ja,punce,absolutno gremo skupaj naprej.
Jaz pa sem še staknila virozo in me vse fu boli,vročine še sicer nimam,a se pa res slabo počutim,pa saj bo,pijem čaj in bolečine lajšam z lekadolom.



_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
2.2.2007 18:33:57   
citrončica
Andreja2000, pozdravi se, zdaj je res ta zoprn čas viroz...a ne daj se!!!

user posted image

Pozdravček vsem!!

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
4.2.2007 12:01:33   
arneja
Jaz ponovno obuvam špinterke user posted image  za še en krog. Slej ko prej bom tudi jaz zmagovalka user posted image  - no, bo dosti samo, da do cilja pritečem, četudi zadnja user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
5.2.2007 8:00:07   
Sulfinija
Punce!

Kaj v svojem krogu jaz še sama tečem.Kje ste,nič več se ne oglasite?
Včeraj sem bila besna ko en user posted image  saj sem prebrala,da avgustovke i  majčice že nekatere dobivajo pošto kaj pa jaz marca?Če do petka ne bo bom pa še jaz začela težiti kot je v četrtek mož.Pa vidim da ni nobene pravice.Razen,če v MB ne obstaja dve listi.Še dva dni in bi morala priti moja user posted image ,pol pa bomo videli kaj bo kdaj začnemo teči v temi IVF.

Punce oglasite se kaj.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
5.2.2007 13:08:44   
andreja2000
Živjo,mojca
Jaz sedaj bolj slabo tečem,ker me viroza vredu zdeluje,pa user posted image  se še ni poslovila.Komaj čakam,da me zapusti viroza in rdečka,pol pa tečem ko nora naprej.
Ja,jaz srčno upam,da tale tvoja pošta vsak čas pride,če ne pa spet mal poklič.

Lep dan!!!

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
5.2.2007 18:02:33   
Anonimen
prosim vas povejte mi kako naj izračunam plodne dneveuser posted image

(odgovor članu Sulfinija)
  Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
5.2.2007 18:04:53   
Anonimen
Na prvi strani RR imaš ovulacijski koledar,noter vpiši prvi dan menstruacije in koliko dni traja in ti bo izpisalo.
Pa ne se jokat,no.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
5.2.2007 18:15:29   
andreja2000
Ja,čist točno je kar malo težko,saj je od punce do punce različno.Če imaš cikelj dolg 28 dni,potem pride do O običajno na 14 dan,če so cikli neredni,je to težko.Plodna si približno 4-5 dni,običajno nekje v sredini cikla.Dejstvo pa je da user posted image  nastopi okoli 12-16 dni po O
Pri tem ti lahko pomaga merjenje BT,ki pa zahteva natančnost.
Lahko tudi opazuješ sluz in ko je sluzi veliko in je vlečljiva so tu plodni dnevi.

Ne vem ,če sem ti kaj dosti pomagala,a upam da vama čim prej rata.
Če bosta akivna vsak drugi dan, O NE BOSTA ZGREŠILA.


_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...




Tretji otrok, da ali ne?
endrina

Ali bi se poleg dveh otrok odločili še za tretjega?

da (72%)

ne (28%)


Število vseh glasov: 289

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!