|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Attachment pareting
16.1.2007 23:45:10   
Seven*
Sem poskusila, da bi dobili podforum, pa zaenkrat nic ne kaze, da bo kaj iz tega.. user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Attachment pareting
17.1.2007 0:21:58   
aja
Punce, res sem vesela, da sem vas odkrila...in tudi jaz navijam za locen forum v duhu zgoraj napisanega :-)

Kot ste napisale...pri "neznem" starsevstvu (ali kakorkoli mu ze recemo) gre za to, da se potrudimo in ne iscemo bliznjic...ce pac kdaj ne gre nic hudega. Enkrat nam ne uspe roditi naravno, enkrat ne stece dojenje, enkrat se mali noce nosit...ampak vsakic se po svojih najboljsih moceh potrudimo :-) Tukaj ne gre za univerzalne nasvete v smislu "Joka naj 5 min, potem ga dvigni", "Doji ga 10 min na vsaki strani" ipd, ki se jih morajo starsi nauciti skoraj napamet. Gre za to, da sledis instinktu in sodelujes z otrokom, ne pa da poslusas nasvete, ki naj bi delovali za vse.

Kar se tice komentiranja na blogu Skinship ni problema....kar v Slovenscini napisite. Bom res vesela komentarjev in vasih izkusenj.

Lahko noc


(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Attachment pareting
17.1.2007 6:43:55   
skuštrana
Veš Rija, tale naraven porod je pri nas tako tezko izvedljiv..Jaz sem sicer rodila naravno, brez kakršnih koli sredstev proti bolečinam, ker je šlo vse skupaj tako hitro, da ni bilo časa...Kar mi je super. Po drugi strani pa so me kar prerezali, če bi mogoče še malo počakali bi šlo tudi brez tega. Sicer tega ne bom nikoli vedela, ampak možnost pa obstaja. Ko si enkrat v porodni sobi te sploh nič ne vprašajo, vsaj mene niso. Pač naredjo kakor se jim zdi. Pa tudi, če bi me vprašali, kaj pa sem jaz takrat vedela, napol v nezavestiuser posted image . Verjetno je zato smiselno prit v porodnišnico s planom poroda, kjer so lepo zabeležene vse želje ( ki jih morajo upoštevati, če le ni nevarnosti za otroka in mater) In naslednjič bom to tudi naredila, pa magari se mi bodo še ovce smejaleuser posted image

Glede spanja otrok - naša je že bila tak dojenček, ki se je najbolje počutila v svoji posteljici.In jo nisem silila z nama v posteljo. Je pa res, da je njena postelja prislonjena na najino in smo praktično skupaj. Sploh si ne predstavljam, da mi spi v svoji sobiuser posted image ..Ja, vem enkrat bo treba, ampak dokler se hoče stiskat in crkljat se pa naj..Ko bo prišla v puberteto bo itak sama pobegnilauser posted image user posted image

Dojenje na zahtevo - vedno in povsod.Se je pa sama odstavila pri nekje 10 mesecih..Ni hotela več in gotova pričauser posted image
Nošenje - no, ja..Spet stvar, ki je ni hotela..Je full rada sama raziskovala, preplazla je vse kar se je preplazit dalouser posted image
Jaz mislim, da gre čustveni razvoj pri otroku svojo pot..Nekateri rabijo več maženja in paženja, drugi pač manj. Nekateri prej spijo v svoji posteljici, drugi kasneje..Brezveze se mi zdi nakaj prehitevat in posiljevat. Pač moja zdrava kmečka logika mi govori, da sledi otroku..


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Attachment pareting
17.1.2007 13:43:47   
shooo
draga skustrana,
jaz sem  se celo nosecnost priravljala na (naraven) porod. v porodno sobo sem prisla po 6 urah popadkov na 3 minute in nic odprta. dobre volje, pripravljena , sproscena in z porodnim nacrtom...in na to se je zacelo: veste gospa nic niste odprti vam bomo dali se umetne popadke vasi so presvoh , bo predolgo trajalo, saj boste dobili nekaj proti bolecinam....ne, ne jaz tega nocem, bom sama rodila..ah, no, nebodite smesni saj boste sami rodili!samo pomagali vam bomo...ne, prosim ne, nezika je ok lahko se pocakomo?..NE sadaj pa dovolj! jaz (ginicka) sem se tako odlocila, sicer boste rodili ob polnoci!!!!! (umetne sem dobila ob 17 , rodila sem ob 22.57user posted image )
tu sem se ze cmerilauser posted image .
in sem dobila umetne, m. je takrat stopil v porodno in je bil cist sokiran ko me je nasel celo zajokano.prosila sva se naj mi ne dajo nobenih painkillerov samo itak vec ne vem ce so ali niso....
maternicni vrat so mi sirili na rokeuser posted image in sem se na porodnem "stolu" morala z babico skregat da mi je dovolila menjati polozaje.no, dosegla sem svoje....rodila sem seveda na hrbtu, prerezana - precej.
samo, muziko sem pa imela ,to pa ja!

precej licemerno od osebja, saj sva en mesec pred porodom bila na posvetu pri nih in so nam zagotovili da imajo pozitiven odnos do naravnega poroda, da bom lahko hopsala na zogi, stala, lezala karkoli mi bo pasalo, naj napisem porodni nacrt- potem pa ga se pogledali niso...

a bo pri naseldnjem kaj drugace?


_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Attachment pareting
17.1.2007 15:12:04   
Seven*
Shoo, kje pa si rodila, ce ni skrivnost? 

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Attachment pareting
17.1.2007 16:13:55   
shooo
v celju, samo je vseeno, a ne?
naslednjic bi kar doma.


_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Attachment pareting
25.1.2007 7:52:15   
skuštrana
Ej, shoo, tole ja bilo pa hudouser posted image
Jaz sem tudi rodila v Celju, sem bila sicer zadovoljna, samo tale prerez presredka me je malo znerviral...Ker imam še dandanes probleme s tem.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Attachment pareting
25.1.2007 9:41:31   
Seven*
Pozdravcek!

Tole temo bom zaklenila, ker imamo sedaj cel podforum namenjen za debatiranje in bo lazje za iskanje, ce boste naredile kaksne nove teme.

Hvala za razumevanje!

Vasa moderatorka.user posted image


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 58
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?