|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Umrla...
17.12.2006 15:02:04   
Anonimen
Ojej user posted image user posted image user posted image

Sožalje user posted image

(odgovor članu KIKI****)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Umrla...
17.12.2006 15:39:28   
NiLe
Ojoj, kako me pretresejo take novice. Zakaj se mora to dogajati?
Iskreno sožalje celi družini user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Spi, dete, spi!
Biba je zaspala, buba je zaspala, baja, ki nagaja, v sanjah s tabo raja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Umrla...
17.12.2006 15:43:22   
Lianna
Moje sožalje.


Ne vem kaj naj rečem. Ampak to je že 2. otrok za katerega sem v kratkem slišala, da je umru zaradi t.i smrti v zibki. Nočem nobenega obsojat...ampak zakaj je potrebno kupiti voziček za 100.000 sit, ko pa bi bilo treba dati 30.000 za Angelcare pa ne damo?

(odgovor članu NiLe)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Umrla...
17.12.2006 16:16:47   
valči
Draga Lianna,njej ne bi Angelcare nič pomagal,ker ji starša ne bi mogla pomagat,žaluser posted image
V glavici ji je počila arterija in pljučka ji je zalila kri.Umrla je takoj,bogi mali sonček,ki ji ni bilo namenjeno.Bila je popolnoma zdrava.
user posted image  naj jo čuvajo,mi bomo molili zanjo,za domače pauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Umrla...
17.12.2006 16:22:55   
Anonimen
user posted image nimam besed user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu valči)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Umrla...
17.12.2006 16:26:47   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: valči

Draga Lianna,njej ne bi Angelcare nič pomagal,ker ji starša ne bi mogla pomagat,žaluser posted image
V glavici ji je počila arterija in pljučka ji je zalila kri.Umrla je takoj,bogi mali sonček,ki ji ni bilo namenjeno.Bila je popolnoma zdrava.
user posted image  naj jo čuvajo,mi bomo molili zanjo,za domače pauser posted image user posted image user posted image


Razumem. Dala sem samo kot primer. Ker še vedno ogromno otrok umre zaradi nenadne smrti v zibki, samo o tem se ne govori. In če naprava kot je Angelcare oz. kaj podobnega reši vsaj kakšnega otročka je že veliko.

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Umrla...
17.12.2006 16:44:48   
Felicity
Iskreno sožaljeuser posted image

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Umrla...
28.12.2006 15:03:49   
Zamima
Joj ste me prestrašle zdaj s tem user posted image  user posted image  user posted image  user posted image ,... Zdaj jo še čez dan hodim gledat, če še diha user posted image  user posted image .

Punce povejte mi nekaj,... tale Angel care,... kako lahko prepreči, da se zgodi kaj takega? user posted image user posted image

Aja, pa sožalje vsem njenim user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Umrla...
28.12.2006 16:00:41   
Anonimen
Verjamem,da besede nic ne pomagajo kljub vsemu iskrene sozalje user posted image user posted image user posted image .......
http://soncek.si/si/page/detail/gitm/6694/Angelcare_AC301_R_naprava_za_zaznavanje_premikanja_dihanja_in_zvoka_/-/
ZAMIMA evo tukaj lahko preberes o angelcare

(odgovor članu Zamima)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Umrla...
28.12.2006 16:54:21   
Marry Rose
Najino iskreno sožaljeuser posted image user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Umrla...
29.12.2006 23:29:42   
Blacky30
Moje iskreno sožalje.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Marry Rose)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Umrla...
7.1.2007 23:17:32   
tananejka
user posted image user posted image user posted image  Iskreno sožalje

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Umrla...
18.1.2007 20:29:28   
Meggi
Sožalje najbljižnim. Ali je možno da se kaj takega še dandanes zgodi? Meni je to user posted image user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Umrla...
18.1.2007 20:44:04   
saby
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sožalje


(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 39
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?