|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ovulacija v januarju !
13.1.2007 23:33:24   
andreja2000
stunfek,me veseli,da se je pri vama vihar polegel in delata dalje na user posted image .Naj vama čim prej rata videti user posted image .
A,pa  čestitam za izgubljene kilograme,res si bila pridna.


Pri nas pa pridno vsaki drugi dan user posted image ,saj nekje naslednji teden pričakujem O.Potem pa pričakujem seveda tisti dve tako zaželjeni user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Ovulacija v januarju !
14.1.2007 7:48:26   
mlavla
oj punce, kar mal z grenkobo v očesu vam sporočam,da je ponoči prišla moja tečka user posted image ..in mi še spat ni pustila, se me je kar oreng lotila...
nič gremo naprej, k novim zmagam naproti...pa hvala vsem za spodbudo...

lp
mlavla

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Ovulacija v januarju !
14.1.2007 8:38:33   
stunfek
Saj bo mlavla! Jaz tudi ne računam na januarski krog. Je bilo odločno premalo akcije pa še ob nepravem času. Bomo pa v februarju bolj aktivni!
Jaz sem tolk noter padla v vse te informacije glede ovulacije in plodnih dni in prepoznavnih znakov, da se mi že kar malo rola in se bom morala zavestno oddaljit od vsega tega, ker se mi zdi, da te kar potegne v eno luknjo - tako sivo, prepolno pričakovanja in posledično razočaranj in tuhtanja...prav čutim, da bi moralo biti vse bolj na izi user posted image . Vsakič, ko greš na stranišče, pač ni normalno, da se poglabljaš v to kakšen izcedek imaš!
Za to obsesijo je kriv seveda tudi tale forum, ki ga skoz čekiram pa sploh ne vem točno zakaj. K da mi bo kakšen post ušel, če se en dan ne bom logirala :).

No, tole je bilo malo nepredvideno odtipkano v spletni svet (razlito na papir se slši tako bolj romantično...kje so tisti časi) :) Lepo nedeljo vsem skupaj želim!

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Ovulacija v januarju !
14.1.2007 13:42:26   
sbap
user posted image Pozdravljene!

No, da se vam še jaz javim. Danes, ko je 28. dan cikla, se mi je BT, potem, ko je bila skos nizka, dvignila. To pomeni, da je moje telo že v drugem ciklusu nejemanja klomifena res že pozabilo nanj. Očitno imam zelo pozno ovulacije. Sicer, glede na to, da so moji ciklusi kar dolgi, to niti ni tako čudno. Me je pa v zadnjih dneh že pošteno skrbelo, kaj dogaja, saj je bila BT vztrajno nizka. Sem že mislila, da ovulacije sploh nimam, saj si pred začetkom jemanja klomifena nisem merila BT, tako da ne vem, kako je bilo to pri meni prej.
Zdaj pa spet tisto čakanje oz. nečakanje na user posted image . Upam, da je ne bo. Zaenkrat sem še optimistična.

Pozdravček vsem.




(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Ovulacija v januarju !
15.1.2007 10:54:40   
micla
Punce moja O se odvija prav te dni. Včeraj so mi merili folikel in je 18-19mm in G pravi da bo zdej zdej počil. Akcija je polnem teku.
Upajmo na čimboljše rezultate.

Se tipkamo, 

_____________________________

micla

(odgovor članu sbap)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Ovulacija v januarju !
15.1.2007 12:34:22   
mlavla
držim pesti!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

lp
mlavla

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu micla)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Ovulacija v januarju !
15.1.2007 16:20:55   
nicolina
Micla, držim pesti zate user posted image user posted image user posted image
Želim ti veliko akcije user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu micla)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Ovulacija v januarju !
15.1.2007 16:45:34   
andreja2000
micla
res upam,da ti bo tokrat uspelo in držim pesti za user posted image
Jaz sem ta mesec še vedno na klomifenu a z povišano dozo.Tokrat po dve tabletki na dan in upam,da bo sedaj kaj več uspeha.
Jutri pa morem poklicat v ambulanto za neplodnost in se naročiti.

Držim pesti za vse nas user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Ovulacija v januarju !
15.1.2007 17:13:51   
nicolina
Andreja 2000, tudi za tebe držim pesti in za vse nas, da cimprej ugledamo user posted image .
Jaz mislim, da je moje ovulacije za ta mesec konec in močno upam, dauser posted image  konec meseca ne bo prišla.

user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Ovulacija v januarju !
15.1.2007 21:37:29   
micla
mlavla, nicolina, andreja.....hvala za podporo. Za danes je akcije konec. Še jutri, pol pa spet na UZ, da vidimo, če se je kaj uštimalo.

Vsem nam želim, da nam tokrat uspe.

Poročam v sredo kako in kaj.

Lahko noč.

_____________________________

micla

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Ovulacija v januarju !
16.1.2007 9:12:20   
stunfek
Moja O se je po mojem mnenju zgodila včeraj. Danes zjutraj sem imela namreč povišano temperaturo 36,8 sicer je vedno 36,4. Tudi vlečljiva ovulacijska sluz je bila izdatno prisotna. Moram reči, da imam to vlečljivo sluz kar nekaj dni. Sem prebrala, da je to tudi normalno. Ene po par dni, ene pa kakšno uro.
Najbolj sem vesela, da je moj lubi sodeloval in da sva bila vceraj zvecer aktivna. Jaz sem imela tak sirok nasmeh na obrazu in sem potem lezala na hrbtu in v mislih spodbujala male plavalčke user posted image . Sedaj sem tudi jaz bolj optimistična, da imam več možnosti za uspeh. Konec meseca bo vse jasno. Moram si čestitati, da sem notranje precej manj obsedena kot prejšnji mesec.
Danes sem doma, ker je moja miška spet nekaj bolana. Včeraj zvečer je imela vročino in tako seveda danes vrtec odpade. Tako sva se super crkljali v postelji zjutraj, ko ni bilo treba noret v službo ali vrtec. S tega vidika tudi komaj čakam nosečnost in porodniško.

No, malo sem se razpisala. RR-jevke ste res super opora. Človek vsaj ve, da se zaupa na pravem mestu :).

(odgovor članu micla)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Ovulacija v januarju !
16.1.2007 15:08:40   
nicolina
Stunfek le tako naprej user posted image user posted image user posted image , optimistično in pozitivno.
Tudi jaz sem ta mesec nekak bolj optimistična, ne razmišljam več toliko o user posted image .
Z user posted image  res uživava drug v drugem in po moje je to ključ do vsega.
Mi je pa zelo lepo, ko nas je toliko tle gor in druga drugo spodbujamo.

Danes imam še posebej dober dan, zato veliko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za vse...

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Ovulacija v januarju !
16.1.2007 15:59:28   
ANIME
pa smo spet na čakanju

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Ovulacija v januarju !
16.1.2007 17:11:24   
andreja2000
nicolina ,hvala,za tvoje pestke in tudi jaz jih držim zate,pa da nam čim prej vsem rata videti user posted image

No,danes sem dobila datum v ambulanti za neplodnost in sicer 23.4. pri dr. Gavričevi,a upam,da mi ne bo treba do nje in bom do takrat že srečka user posted image
micla mislim nate in držim pesti zate in za user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Ovulacija v januarju !
19.1.2007 12:35:10   
ANIME
mi pa čakamo in čakamo

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Ovulacija v januarju !
19.1.2007 13:47:03   
tinkamiška
Hojuser posted image

Sem hotela tokrat zignorirat tale post, pa da ne bo pomote, ne zaradi vasuser posted image , ampak sem hotela čisto nič razmišljat o vsem skupaj, pa ni šlo, ne čisto. No mislim, da bo danes ali jutri O, midva sva pridna, kljub vsem obveznostim in najini Izi, ki nama daje možnosti za hopacupanje samo ob določenih urahuser posted image user posted image

Ne čakam je(France) konec meseca in upam, da je tokrta ne bo, packe!

Enako želim vsem, ki je ne čakate ste v O dnevih, ali pa še prihajajo.

Lep dan!

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Ovulacija v januarju !
19.1.2007 14:13:33   
Pandica
micla,
sreda je mimo, a je kaj novega?

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Ovulacija v januarju !
20.1.2007 13:57:44   
analana
Pozdravljene punce !
Po dolgem času sem ponovno zbrala pogum za forum.Moja O bi naj bila med 22.1 in 26.1.,a se zopet bojim tistega tavelikega razočaranja ,ko prrideuser posted image .Vse želim čimprejšnjouser posted image  in veliko veselih razigranih trenutkov s svojimi otročički.

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Ovulacija v januarju !
20.1.2007 21:43:33   
micla
Pandica in vse ostale....

naj vam sporočim, da sem bila v sredo spet pri G in je rekel, da je O defintivno mimo, ampak, da stanje v maternici ni lih najbolj hvale vredno in da zgleda, da imam hormonske motnje. Skratka po njegovih besedah sodeč - zelo malo možnosti za uspeh v tokratnem ciklusu. Zdej čakam do 31 če se user posted image  (NE)prikaže, če pa pride, pričnem naslednji krog s klomifenom od 3. do 8. dne.
Bomo vidli kaj bo konec meseca.
Vsem vam želim čim boljše rezultate v tem krogu.

No jst še po malem upam, vsaj do 31.

PA PA 

_____________________________

micla

(odgovor članu analana)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Ovulacija v januarju !
21.1.2007 11:44:35   
ana2007
Pozdravljene!

Rabila bi pomoč. Prosim za nasvet.

Na ultrazvoku so mi ugotovili PCO sindrom. S partnerjem se trudiva da bi zanosila že pol leta. Ginekolog mi je prvo predpisal zdravilo Primolut - Nor. Kar sem jema 5 dni po tri tablete (od 21.12 do 28.12). Po krvavitvi od 3.1 do 7.1 sem pričela jemati klomifen. Tega se jemala od 7 do 12.1. Prosim katera  mi lahko izračuna kdaj imam plodne dneve. Kaj mislite kaj bo. S partnerjem sma imela odnos 14.1 in 20.1 ker dela na terenu. Prosim če mi lahko katera pomaga še danes. Hvala že v naprej!

ana
user posted image user posted image

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Ovulacija v januarju !
21.1.2007 16:11:17   
stunfek
Ana! Vidim, da si enaka vprašanja prilimala povsod. Kaj pa če bi vprašanje zastavila dr. Rešu na MedOver.net-u? Jaz sem ti odgovorila že nekje drugje user posted image . Vidim, da si precej panična. Pomiri se, ok? user posted image

(odgovor članu ana2007)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Ovulacija v januarju !
21.1.2007 17:45:36   
andreja2000
micla ,upanje gotovo obstaja tudi ta nesec,če prav morda majhno a saj veš,da nikoli ne veš.Držim pesti za user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Ovulacija v januarju !
22.1.2007 9:54:36   
ANIME
Samo ne obupat ... upanje umre zadnje!!!!

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Ovulacija v januarju !
22.1.2007 12:33:46   
lana38
Moja januarska O ni prinesla nič. Danes je prišla user posted image .
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Ovulacija v januarju !
22.1.2007 13:00:17   
analana
lana 38,
žal mi je,da ti ni uspelo.Ta user posted image  nas vsakič čisto potolče.Za razjokat-jaz sem se že ta mesec.Upajva,da bo naslednjič bolje,da bova v februarju ali marcu žeuser posted image .
Optimizem,čeprav ga meni trenutno primanjkuje.
Pa en velik pozdrav vsem.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?