|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ovulacija v januarju !
23.1.2007 12:20:26   
ANIME
Jaz sem imela pa včeraj čisto malo čisto rozast izcedek (4 dnevi mi še manjkajo do user posted image ) ... pa potem cel dan nič ... danes pa čisto malo čisto rjav iscedek in spet nič


kaj je zdaj to ... ali to spet pomeni, da jo bom dobila al kaj?

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu analana)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Ovulacija v januarju !
23.1.2007 15:10:41   
stunfek
Kar si opisala bi teoretično lahko bila vgnezditvena krvavitev ampak glede na to, da samo tretjina žensk tako krvavitev ima je seveda večja verjetnost, da gre za napovedano M. Držim pesti, da ne bi bila M! Srečno!!

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Ovulacija v januarju !
26.1.2007 10:35:18   
nemrak
user posted image user posted image
Tudi meni se ta mesec dogajajo čudne stvari. Ponavadi dobim M na 30-32 dni.
M bi morala dobiti konec meseca , pa sem že 23 dan dobila nek čuden izcedek, ki še kar traja. Danes je 4 dan. O sem imela od 13-17.1. Tako, da mi ni čist nič jasno, kaj se dogaja.  Nikoli še nisem tako hitro dobila M.
Če že mora priti naj pride čim prej, da gremo v nove boje.
Kaj mislite, da se dogaja? A mi nagajo hormoni!!!!

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Ovulacija v januarju !
26.1.2007 12:37:12   
stunfek
Hojla nemrak. Če je res samo izcedek in je signifikantno manjše količine kot tvoje normalno perilo, potem je to lahko vgnezditvena krvavitev. Če je pa podobno tvojemu perilu je to že to. To sem imela jaz prejšnji mesec, ko sem dobila to zadevo je bil 25. dan ciklusa, kar je bilo potem rekordno kratek ciklus zame. Držim pesti! Poročaj kako in kaj.

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Ovulacija v januarju !
26.1.2007 15:17:47   
nemrak
user posted image user posted image
Ne. Nikakor ni to podobno mojemu perilu. Se je pa pojavila nekje teden pred predvideno M. Tudi jaz sem že pomislila na vgezditveno krvavitev, ampak kaj pa vem. Sem malo prebrskala stare poste in bi lahko bilo to. Ali pa me bo zoprt presenetila M.
Sem rekla, da ta mesec ne bom nič veliko mislila na nosečnost, pa se mi zgodi ta krvavitev.

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 105
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?