|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  333 334 [335] 336 337   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke
18.8.2007 21:22:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

vidiš sam še 60 si za manouser posted image


Imaš PDP full pred mano, pa te bom dohitela.  user posted image

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 8351
   RE: Septembrke
18.8.2007 21:23:21   
Anonimen
Nana - zlata si. Še posebej, ker si me spomnila, da je moj dragi zelo alergičen na pečkasto sadje in gobe... Pa mleka tudi ne prenese. Sem čisto pozabila. Jao meni, če se bo naša princeska po očetu vrgla... Pa sem se danes nekaj pridušala okoli pridobiljenih kilogramovuser posted image  

Misska - ja reva uboga... Jaz sem se prenažirala z ananasom, pa s kivijem, sedaj pa z melono... Po sadju mi nikoli ni bilo slabo. Z mlečnimi beljakovinami pa še vedno nismo prav prijatelji...

Miša - vse imam pripravljeno. PDP pa čez 20 dni. Sem se odločala po načelu "ziher je ziher". S kozmetiko nisem pretiravala, ker nikoli ne veš kaj bo user posted image  ustrezalo. Nekaj malega sem kupila, nekaj bomo dobile ob odhodu iz porodnišnice. Ostalo se bo dokupovalo po potrebi.

(odgovor članu nana 27)
  Neposredna povezava do sporočila: 8352
   RE: Septembrke
18.8.2007 21:25:12   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

vidiš sam še 60 si za manouser posted image


Imaš PDP full pred mano, pa te bom dohitela.  user posted image


in če boš ti prej rodila user posted image

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8353
   RE: Septembrke
18.8.2007 21:28:40   
sandra85
učeraj sva res user posted image pa me je ponoči mal matralo-kake pol ureuser posted image
sem rekla,da bova začela intenzivno user posted image user posted image user posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 8354
   RE: Septembrke
18.8.2007 21:29:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

IZVIRNO SPOROČILO: tianna

IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

vidiš sam še 60 si za manouser posted image


Imaš PDP full pred mano, pa te bom dohitela.  user posted image


in če boš ti prej rodila user posted image


user posted image  Ma upam, da ne.

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 8355
   RE: Septembrke
18.8.2007 21:30:26   
sandra85
in če bom šla js tolko čez rok

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8356
   RE: Septembrke
18.8.2007 21:30:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

učeraj sva res user posted image pa me je ponoči mal matralo-kake pol ureuser posted image
sem rekla,da bova začela intenzivno user posted image user posted image user posted image



user posted image  Jaz sem že pozabla kako to izgleda. user posted image  

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 8357
   RE: Septembrke
18.8.2007 21:32:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

in če bom šla js tolko čez rok


Ja, ti moraš čez rok, jaz pa moram prej, pa se dobiva tam nekje med 9.9. in 23.9. user posted image  user posted image  user posted image


(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 8358
   RE: Septembrke
18.8.2007 21:32:15   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: tianna


user posted image  Jaz sem že pozabla kako to izgleda. user posted image  


ne smeš user posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8359
   RE: Septembrke
18.8.2007 21:32:36   
nana 27
Žabonka, ja to je res dobro vedeti, ker recimo, če je eden od vaju alergik, potem moraš že v štartu kupiti umetno mleko za alergike (če bi slučajno morala dodajati) in že v porodnišnici omeniti pediatru na viziti, da ti pove, kateri prehrani v porodnišnici in nato doma se izogibat. V LJ je bilo recimo za vsako malico oz. za vmes na voljo kravje mleko v tetrapakih. Ko je meni na prvem pregledu odsvetovala mleko, kar naenkrat nisem vedela, kaj naj še jem, ker ugotoviš, da je mleko skrito v dosti izdelkih.. Sandra in Tianna, kje pobirata te smiley-je?

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 8360
   RE: Septembrke
18.8.2007 21:33:08   
LINA31
Mojuser posted image  je pa danes zelo delaven. Samo skače po trebuhu, brca v rebra, kolca se mu....Kako pa kaj vaši? Ali so razlike med dnevi?

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 8361
   RE: Septembrke
18.8.2007 21:33:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nana 27

Sandra in Tianna, kje pobirata te smiley-je?


http://www.cosgan.de/smilie.php?wahl=18&ziel=bigs

user posted image

(odgovor članu nana 27)
  Neposredna povezava do sporočila: 8362
   RE: Septembrke
18.8.2007 21:34:46   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

in če bom šla js tolko čez rok


Ja, ti moraš čez rok, jaz pa moram prej, pa se dobiva tam nekje med 9.9. in 23.9. user posted image  user posted image  user posted image




user posted image ...sam js nočem it čez rok...raje bi vidla, da kak dan prej rodim


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8363
   RE: Septembrke
18.8.2007 21:35:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: LINA31

Mojuser posted image  je pa danes zelo delaven. Samo skače po trebuhu, brca v rebra, kolca se mu....Kako pa kaj vaši? Ali so razlike med dnevi?



Pri mojemu user posted image  so razlike med dnevi. Kakšen dan je full aktiven, kakšen dan malo manj, ampak vse v mejah normale. user posted image

Lina31, kje boš ti rodila? Imava blizu PDP. user posted image

(odgovor članu LINA31)
  Neposredna povezava do sporočila: 8364
   RE: Septembrke
18.8.2007 21:36:24   
sandra85
user posted image

bwahahahaha


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 8365
   RE: Septembrke
18.8.2007 21:36:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

IZVIRNO SPOROČILO: tianna

IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

in če bom šla js tolko čez rok


Ja, ti moraš čez rok, jaz pa moram prej, pa se dobiva tam nekje med 9.9. in 23.9. user posted image  user posted image  user posted image




user posted image ...sam js nočem it čez rok...raje bi vidla, da kak dan prej rodim



Saj jaz tudi. user posted image

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 8366
   RE: Septembrke
18.8.2007 21:37:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

user posted image

bwahahahaha



user posted image

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 8367
   RE: Septembrke
18.8.2007 21:38:12   
LINA31
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

IZVIRNO SPOROČILO: LINA31

Mojuser posted image  je pa danes zelo delaven. Samo skače po trebuhu, brca v rebra, kolca se mu....Kako pa kaj vaši? Ali so razlike med dnevi?


Ja, sem vidla, da sva čist blizu. V LJ nameravam roditi.

Pri mojemu user posted image  so razlike med dnevi. Kakšen dan je full aktiven, kakšen dan malo manj, ampak vse v mejah normale. user posted image

Lina31, kje boš ti rodila? Imava blizu PDP. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8368
   RE: Septembrke
18.8.2007 21:38:48   
LINA31
Ja, sem vidla, da sva čist blizu. V LJ nameravam roditi.

(odgovor članu LINA31)
Neposredna povezava do sporočila: 8369
   RE: Septembrke
18.8.2007 21:40:45   
Anonimen
A tako.
Me prav zanima, če bom v porodnišnici spoznala oz. bila v sobi s kakšno tu z RR.

(odgovor članu LINA31)
  Neposredna povezava do sporočila: 8370
   RE: Septembrke
18.8.2007 21:42:08   
LINA31
Kje pa nameravš ti roditi? A sem včeraj skozi dopisovanja zasledila, da si primorka?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8371
   RE: Septembrke
18.8.2007 21:43:11   
sandra85
grem js kej koristnega še naredit, kot na primer user posted image pa user posted image ...bom med pauzami  kej pokomentiralauser posted image

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8372
   RE: Septembrke
18.8.2007 21:43:17   
Anonimen
Kraševka. user posted image

V Postojni bom rodila. Imam tudi g. tam. user posted image

(odgovor članu LINA31)
  Neposredna povezava do sporočila: 8373
   RE: Septembrke
18.8.2007 21:44:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

grem js kej koristnega še naredit, kot na primer user posted image pa user posted image ...bom med pauzami  kej pokomentiralauser posted image


Ja, saj jaz bom zdaj kmalu offline, pa da ti ne bo izgovor, da sem jaz vsega kriva.  user posted image

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 8374
   RE: Septembrke
18.8.2007 21:46:10   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: LINA31


A sem včeraj skozi dopisovanja zasledila, da si primorka?


če se nam ni zlagala-ker član noče razkriti svojega profila user posted image

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu LINA31)
Neposredna povezava do sporočila: 8375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  333 334 [335] 336 337   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  333 334 [335] 336 337   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?